Imperia Online България  
Април 19, 2024, 00:21:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация Свят България 3 - Ера 1  (Прочетена 13234 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
moby
Гост
« -: Март 20, 2009, 17:12:39 »

Военни Точки



Нетна Стойност



Доблест





« Последна редакция: Март 20, 2009, 17:40:24 от Fatboy Slim » Активен
upsah
Редник
*

Karma: +9/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


опознай себе си за да разбереш другите


Профил
« Отговор #1 -: Март 20, 2009, 21:19:30 »

браво за поста Smiley
заслужава си заради труда на всички които играха до края на ерата Smiley
Активен

jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #2 -: Март 21, 2009, 13:47:36 »

много немци в нетните, нали светът бил бг  *hahaha* *hahaha* *hahaha*, хванали са немския наглеждач на смяна.


за победителите, ЧЕСТИТО.
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #3 -: Март 21, 2009, 13:51:30 »


Нетна Стойност







[/quote]

Много немци в това БГ3 и все първи по нетни Grin Grin Grin
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #4 -: Март 21, 2009, 13:57:51 »

цяла ера ни обвиняват ,че сме 24 часа   *hahaha*

а то накрая се вижда,голяма излагация,как може така да си простирате мръсните немски гащи бе хора
 *freak* *freak* *freak* *freak*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
upsah
Редник
*

Karma: +9/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


опознай себе си за да разбереш другите


Профил
« Отговор #5 -: Март 21, 2009, 21:07:19 »

цяла ера ни обвиняват ,че сме 24 часа   *hahaha*

а то накрая се вижда,голяма излагация,как може така да си простирате мръсните немски гащи бе хора
 *freak* *freak* *freak* *freak*
мръсни,мръсни ама те са на 1-во място а вие каде сте че малко трудно се виждате,особено ти цезарчо.
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #6 -: Март 22, 2009, 10:31:11 »

мръсни,мръсни ама те са на 1-во място а вие каде сте че малко трудно се виждате,особено ти цезарчо.
по омразата, която лъха от поста ти,разбирам къде съм  Tongue
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
upsah
Редник
*

Karma: +9/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


опознай себе си за да разбереш другите


Профил
« Отговор #7 -: Март 22, 2009, 12:29:12 »

по омразата, която лъха от поста ти,разбирам къде съм  Tongue
омраза към теб-няма за какво.така и не сме се срещали с теб на боиното поле.
ама стига с тия заяжданки с успехите на другите-не взехте нито една класация-поне признайте успехите на другите.
а за военните-всичките ли ви битки са нормални или все в 4-5 обхват.
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #8 -: Март 23, 2009, 01:28:47 »

омраза към теб-няма за какво.така и не сме се срещали с теб на боиното поле.
ама стига с тия заяжданки с успехите на другите-не взехте нито една класация-поне признайте успехите на другите.
а за военните-всичките ли ви битки са нормални или все в 4-5 обхват.

Колкото и да говориш, всички които играят ИО знаят коя класация се взема най трудно ...... и тя е класацията по военни и доблест.  *ok* *ok* *ok*
Факт е че тази ера 7 от топ 10 са Комеконци и никой не отрича. Само ти не знам защо си се запънал да го оспорваш този факт и постижение. А ако искаш и медалите може да оспориш.... те също се взимат много трудно ако не знаеш  *ok* *ok* *ok*
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #9 -: Март 23, 2009, 01:54:51 »

Колкото и да говориш, всички които играят ИО знаят коя класация се взема най трудно ...... и тя е класацията по военни и доблест.  *ok* *ok* *ok*
Факт е че тази ера 7 от топ 10 са Комеконци и никой не отрича. Само ти не знам защо си се запънал да го оспорваш този факт и постижение. А ако искаш и медалите може да оспориш.... те също се взимат много трудно ако не знаеш  *ok* *ok* *ok*

Особено в светове версии 4 е много , ама много трудно да се вземе класацията по доблест  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Никой не отрича , но ти отричаш постигнатато от другите като съюзи , което вие като такъв неуспяхте .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #10 -: Март 23, 2009, 02:06:01 »

Особено в светове версии 4 е много , ама много трудно да се вземе класацията по доблест  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Никой не отрича , но ти отричаш постигнатато от другите като съюзи , което вие като такъв неуспяхте .

В по-горе публикуваните класации, не сме взели само нетната......... съгласен съм. Макар, че в началото на БГ3 повечето от нас се регнаха защото кралете ни поканиха да воюваме
 http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=5660.0
......то се вижда кой е воювал. Нетната класация не може да се вземе с 2 наказани ацц които бяха на чело. А когато ми пуснаха камикадзе 1 ден преди края на ерата -  Ачофен, и ми казаха, че целта е да ме махнат от 4-тото място мислиш ли, че ми е пукало за нетната ?!?

Не може да посрещаш камикадзета и да си начело на нетната  *ok* *ok* *ok*
« Последна редакция: Март 23, 2009, 02:10:43 от Boreto » Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #11 -: Март 23, 2009, 02:13:32 »

Особено в светове версии 4 е много , ама много трудно да се вземе класацията по доблест  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Никой не отрича , но ти отричаш постигнатато от другите като съюзи , което вие като такъв неуспяхте .

Виж тогавашните закани, и как се разви ерата. А и факт ли е, че 9 месеца първите 3-ма бяхме от Комекон, и само наказания ни свалиха от там. А не други играчи?!?!
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #12 -: Март 23, 2009, 02:40:21 »

В по-горе публикуваните класации, не сме взели само нетната......... съгласен съм. Макар, че в началото на БГ3 повечето от нас се регнаха защото кралете ни поканиха да воюваме
 http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=5660.0
......то се вижда кой е воювал. Нетната класация не може да се вземе с 2 наказани ацц които бяха на чело. А когато ми пуснаха камикадзе 1 ден преди края на ерата -  Ачофен, и ми казаха, че целта е да ме махнат от 4-тото място мислиш ли, че ми е пукало за нетната ?!?

Не може да посрещаш камикадзета и да си начело на нетната  *ok* *ok* *ok*

Не взехте също и нито една от трите съюзни класации Wink , незабравяй това , за което става и дума ... това че те не са поместени тук , незначи че не съществуват за да ги отричате . Това че като индивидуални играчи сте постигнали някакъв резултат , се вижда много добре какъв е той , от поместената горе класация  *rose* .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #13 -: Март 23, 2009, 09:52:32 »

Колкото и да говориш, всички които играят ИО знаят коя класация се взема най трудно ...... и тя е класацията по военни и доблест.  *ok* *ok* *ok*
Боре  .... без да го приемаш като заяждане или опит за умаловажаване на постигнатото от теб и съюза ти ..... но не си прав ....всички които са играли ИО достатъчно дълго знаят ,че най трудната класация е за нетни точки .... другите които си дал ти могат лесно да се манипулират и доказателство за това е станалото последния ден от ерата в световете които завършиха и изтруиването на военните точки от екипа на не един или двама
Активен

upsah
Редник
*

Karma: +9/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


опознай себе си за да разбереш другите


Профил
« Отговор #14 -: Март 23, 2009, 12:42:21 »

Колкото и да говориш, всички които играят ИО знаят коя класация се взема най трудно ...... и тя е класацията по военни и доблест.  *ok* *ok* *ok*
Факт е че тази ера 7 от топ 10 са Комеконци и никой не отрича. Само ти не знам защо си се запънал да го оспорваш този факт и постижение. А ако искаш и медалите може да оспориш.... те също се взимат много трудно ако не знаеш  *ok* *ok* *ok*

боре не осопрвам това че Лина си заслужава 1-то място по военни-даже се радвам,но не всичките ви играчи са взели медалите и военните си в честни битки,повечето са срещу играчи от 4-5 обхват,на това честнно спечелини медали и военни точки ли са.няма да давам вече примери за венус-според мен "наи-големия" в тази игра.
но 1 път някаде в тзои форум не съм прочел да похвалите или кажете нещо добро за някой съюз-освен за ващият собствен.все едно другите не сме играли не сме били в БГ3.аз доста време си малчах и четох толкова много глупости че накрая ми писна.
защо не признаете следното :
1.съюз хеавен-нетни
2.кралете-съюзни проучвания
3.трихиил-военни
това са все неща които трудно и с постояннство се постигат.ако не си забелязал моят съюз е 1-ви по нетни,8-по съюзни и 11 по военни.все е нещо-не мислиш ли-като за съюз чиито състав е 95 % новобранци.
или за трихиил които на малките точки сложиха всички в джоба си и обраха всички воини.
защото според мен доста хора заслужават похвала в този БГ3-няма да изреждам зашото са много.
но навсякаде казвахте-НИЕ,САМО НИЕ и ВИНАГИ НИЕ.
доста съюзи и хора в този свят заслужават похвали и адмирации-замисли се не е ли така.
а относно наказниата на ваши играчи-на 100% съм сигурен че са били справедливи.
и мен ме наказаха в началото на ерата-1 път не съм го оспорил.и затова се замислете.
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!