Imperia Online България  
Септември 28, 2024, 19:47:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят БГ3 версия 4 ( 32 )  (Прочетена 13963 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
moby
Гост
« Отговор #30 -: Март 17, 2009, 16:13:23 »

Млад имперец Smiley
Иванчо в твоя клас ли е  *scratch*
Активен
elite
Редник
*

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #31 -: Март 17, 2009, 17:42:11 »

Някой знае ли петък в колко часа приключва ерата?
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #32 -: Март 17, 2009, 17:45:51 »

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=16835.0#lastPost
Не Иванчо е във класа за изостаналите със ИО аз съм при напредналите
 Grin Grin Grin Grin Grin Wink Embarrassed
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #33 -: Март 17, 2009, 20:30:59 »

Млад имперец Smiley
Иванчо в твоя клас ли е  *scratch*

Ако не се отчетеш няма да си ти  Grin Grin Grin Grin Grin Айде едно плюсче от мен, да не кажеш, че си писал напразно  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue И сега само не мога да разбера коя е новата цел 200 поста Huh?
Активен
moby
Гост
« Отговор #34 -: Март 17, 2009, 21:02:31 »

Ако не се отчетеш няма да си ти  Grin Grin Grin Grin Grin Айде едно плюсче от мен, да не кажеш, че си писал напразно  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue И сега само не мога да разбера коя е новата цел 200 поста Huh?
Далеч съм от тази мисъл .
Обещавам повече да не пиша в този форум .
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #35 -: Март 17, 2009, 22:01:27 »

Далеч съм от тази мисъл .
Обещавам повече да не пиша в този форум .

Стига де ще е скучно без теб  *rose* *rose* *rose* *rose* извинявам се ако съм те засегнал  *rose* *rose* *rose* *rose*
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #36 -: Март 18, 2009, 01:05:00 »

Поздрави на Всички оцелели играчи през това не малко време и от TreeHill . Благодаря на всички мои съюзници , че успяхме да се сработим така добре и направихме една добра игра ... и един добър отбор . Да се надявам че ще продължим да разцъкваме заедно за удоволствие и следващата ера  Smiley .

Специални благодарности на съюза Vazelin и лично от мен към Ladyflame_ , малко бяха хората кото теб в тази ера  *rose*  . Към Kropo и съюза му PATRIOTI - радвам се че останхме приятели в добро и лошо (Един съвет от мен , научи някой друг език , примерно Македонски  Grin , забрави Българския и пак заповядай - тогава няма всички вече да говорим един език  Wink ) . Благадарности и към Sinigera и съюза Gomor (Човек с теб направихме най-добрата гонка от която ми дължиш една битка , ама ще е оставя за следващата ера  [:-} ) . Heaven - Upsah , следващата ера недей спа толкова , а малко по бойно - време за копане винаги има  Wink . Ongala - Vivi мога да ти кажа само едно *bravo*  Wink . Съюза FREE в състава му от първата ни война с тях - Бяхте най добрите противници тогава от всичките ни войни . И най-накрая но не на последно място да благодаря и на съюза , главния виновник да бъдем на челно място в една от класациите и да благодаря на горе споменатите лица и съюзи - съюза Nato  *rose* .

На всички приятно завършване на ерата и нека в последните дни , войската на никой да не събаря само каманаци(че някои само това могат освен и да палят  Grin ) ....
« Последна редакция: Март 18, 2009, 01:07:01 от Groznii » Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Agassi
Сержант
**

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #37 -: Март 18, 2009, 03:03:43 »

За мен тази ера беше първата в която играех знаейки какво правя Smiley Научих много и искам най-вече да благодаря на хората с най-голям принос за това. На първо място groznii – ако вярвах в прераждането щях да си помисля че в предишния си живот си бил велик пълководец... най-малко :-) Да играя редом с теб беше невероятно удоволствие. Благодаря че ни изведе на чело на бойната класация – вината е изцяло твоя Wink Благодаря и на късмета че ме отведе в TreeHill  Smiley Благодаря на Гладиатора – макар да нямахме много контакти (изключвайки едно дебнене по време на войната с вас) научих доста просто разглеждайки битките ти. Благодаря и на всички смелчаци които се биеха сърцато по време на многобройните ни войни и правеха играта наистина интересна.
Активен
upsah
Редник
*

Karma: +9/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


опознай себе си за да разбереш другите


Профил
« Отговор #38 -: Март 18, 2009, 12:30:27 »

Поздрави на Всички оцелели играчи през това не малко време и от TreeHill . Благодаря на всички мои съюзници , че успяхме да се сработим така добре и направихме една добра игра ... и един добър отбор . Да се надявам че ще продължим да разцъкваме заедно за удоволствие и следващата ера  Smiley .

Специални благодарности на съюза Vazelin и лично от мен към Ladyflame_ , малко бяха хората кото теб в тази ера  *rose*  . Към Kropo и съюза му PATRIOTI - радвам се че останхме приятели в добро и лошо (Един съвет от мен , научи някой друг език , примерно Македонски  Grin , забрави Българския и пак заповядай - тогава няма всички вече да говорим един език  Wink ) . Благадарности и към Sinigera и съюза Gomor (Човек с теб направихме най-добрата гонка от която ми дължиш една битка , ама ще е оставя за следващата ера  [:-} ) . Heaven - Upsah , следващата ера недей спа толкова , а малко по бойно - време за копане винаги има  Wink . Ongala - Vivi мога да ти кажа само едно *bravo*  Wink . Съюза FREE в състава му от първата ни война с тях - Бяхте най добрите противници тогава от всичките ни войни . И най-накрая но не на последно място да благодаря и на съюза , главния виновник да бъдем на челно място в една от класациите и да благодаря на горе споменатите лица и съюзи - съюза Nato  *rose* .

На всички приятно завършване на ерата и нека в последните дни , войската на никой да не събаря само каманаци(че някои само това могат освен и да палят  Grin ) ....

братле Smiley не сам по копането Smiley ако бях щях да се надпреварвам с ронин и комеон по колонизирани провинции Wink
не съм и по битките и воините,моят сауз и аз никога не сме играели за класация по военни точки,на лично и съюзно ниво.а бе изобщо не сме имали цел освен да се задаржим до края на ерата.такаче не мисля че сме спали.а и да ти припомня че 95% от сауза сме новобранци и и загубихме парвите неколко месеца в лутане  Grin Grin Grin
такаче сега накрая каквото станало станало Smiley
надявам се да сте на 1-во място по военни като съюз-винаги съм бил затова вие да го спечелите Smiley
Активен

bat_Kraso
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0

TreeHill


Профил
« Отговор #39 -: Март 18, 2009, 16:31:42 »

Много поздрави и от мен на всички маниаци, защото играта рано или късно води до пристрастяване.  *gamer*
Искам да изкажа благодарности на съюзите, с които сме воювали, а на тези с които не сме - много ме е яд, че не стигна времето. *crazy*

Сега понеже ми остана малко армийка за трошене искам да предизвикам всички, които се имат за големи майстори да вземат да ме понападат малко, че грехота да си остане горката  Cry

И побързайте няма време  , нападайте "krasko"
Активен

да живеят фермерите
anfel4e
N.W.A
Редник
*

Karma: +74/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Ники и Красинка KPACOTA+


Профил WWW
« Отговор #40 -: Март 18, 2009, 16:33:47 »

Защо си върна атаката от бубик? Той щеше да ти помогне малко  Tongue
Активен
mandragora
Редник
*

Karma: +18/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #41 -: Март 18, 2009, 17:03:19 »

Ето че края наближава. Кога измина 1 година? Shocked Може би трябва да кажа няколко думи, макар и от миманса Smiley
За Кралете и Вазелин - Поклон пред постоянството и упоритостта ви!!! Доказахте, че щом една ера е 1 година, то тя се играе 365 дни.
За Комекон три неща - ХА-ХА-ХА
За КРАСОТА - Верни приятели и много приятни хора Smiley Жалко, че не осъществихме плановете, но вината е изцяло моя.
За Гладиатор - Първо врагове, в последно време приятели. По-добре късно отколкото никога. Tongue
За Хевън - Постигнахте много, ама и ние ви помогнахме в началото  Wink
За НАТО - Къса памет за съжаление. Имаше моменти, когато получихте помощта ми и то без никакви задни мисли. Е, може пък и да съм имал нещо наум  Grin
И накрая за AD_GLORIAM - Простете приятели, но се опитах да лапна лъжица по-голяма от устата ми. Дължа ви огромно извинение и ви го поднасям смирено. И все пак DEATH BEFORE DISHONOR !!!
 Сигурно пропускам много съюзи, някои изплували от посредствеността и показали качества, други сгромолясали се с гръм и трясък. На всички вас успех в следващите светове и ери!!!
 А сега.... Време е да пуснем водата Grin
Активен

http://www.vbox7.com/play:8dbd3fae
Амбиции душите ни терзаят
Мълчим от завист бледи
Лайкучките дали мечтаят
Да станат слънчогледи?
bat_Kraso
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0

TreeHill


Профил
« Отговор #42 -: Март 18, 2009, 18:32:29 »

Защо си върна атаката от бубик? Той щеше да ти помогне малко  Tongue

Надявах се по достойно да ме посрещне ама той му е много бавен калкулатора беше ми оставил цели 15 секунди да размишлявам.  *hihi*
Активен

да живеят фермерите
gaco81
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #43 -: Март 18, 2009, 18:58:56 »

краско браво  ;)отлична игра, добра стратегия,пробвахме ви до последно НЕУСПЯХМЕ Embarrassed поздрави и почит кам играта ви стана добра игра *ok*
Активен
gaco81
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #44 -: Март 18, 2009, 19:14:40 »

приключихме и с вазелин  Undecided браво хора заради последните 5 часа от днешния ден си заслужаваше 1 година  *rose* Браво elitexbg накара ни да се поболеем *freak* както каза твоя любимец AL "...баси тоя е като Шива с 8 раце,как успява с всичко,незнам..."
....Поздрави от целия ни саюз.....
AL моли ако не е таина да му кажеш кво пиеш Grin че по цели нощи не спиш и го мориш Grin
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!