Imperia Online България  
Април 23, 2024, 18:39:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стария спор ..... имат ли права потребителите на форума .....  (Прочетена 15400 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #30 -: Март 14, 2009, 03:01:49 »

благодаря  *beer* *beer* Wink
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #31 -: Март 14, 2009, 13:25:16 »

Здравейте,

Community Manager съм при испанската и португалската езикова общност. Правейки сравнение на формуте в ИО, стигам до заключението, и то убедително, че в българския форум се позволява най-много на потребителите, тонът е най-приятелски и непринуден, темите са най-отворени за дообсъждане, отколкото в който и да било друг форум. На мен лично този непринуден начин на общуване между администрация и потребители ми харесва повече от това, което аз съм наложила като модел на поведение в португаслките и испанските форуми. Смятам, че с този приом на работа, по-точно без излишна помпозност, се общува по-приятно и разтоварва повече, тъй като е лишено от прекомерна формалност. Не процедирам по този начин в моите форуми, защото ако заговоря едва само на един на ти, той веднага заключва, че се ползва с протекции и така се разрастват грозни ексцесии, придобиващи, само след 5-6 поста, огромни размери. Говорим им на Вие, ВИНАГИ, пишем лаконично, студено дори, но с всичките канони на свръхлюбезния етикет. Обаче, също така, ако тази тема беше публикувана например в португалския форум, щеше, разбира се, търпеливо да изчака публикуването на мненията на заинтригуваните, след което моентално щеше да бъде заключена, защото, да, мненията на потребителите са много важни, все пак потребителите осмислят съществуването на играта, но има един, макар и на места малък, процент от потребители, чието хоби е да се възползват с арогантен замах от дадена ситуация, за да накарат форума да пламне, понеже за тях това е висша форма на геройство (И тук говоря от името на опита ми в португалския и испанския форум, единствено). Именно заради този малък процент хора с не чак до там блестящ усет, страда цялата общност.

Що се отнася до отговарянето в служебните секци:

Както добре знаете портебителите, зад табелка Community Manager, Global Moderator и Trusted Members не стоят програмисти. Оправянето на бъговете или прокарването на някоя добра нова идея за подобряване на играта не зависят от тях. Те са между чука и наковалнята, в много неизгодна позиция, повярвайте ми. Ако бяхме и програмисти, щеше да е песен, но не сме и се надяваме да разберете и уважите този факт.
Активен

st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #32 -: Март 14, 2009, 14:11:26 »

Макар че аз сравнително отскоро влизам,в тоя форум,лично на мен сегашното положение ми допада.Смятам че са ни позволени достатъчно волности,това доста ме разсмива понякога,като гледам до какви краиности стигаме всички.По въпроса за проблемите в играта-еми явно някои така ше си останат и това явно наистина не зависи от ЦМ-тата,ГМ-тата и прочие.Глупаво е да си мислим че те нарочно не предават нашето мнение към по визшестоящите и не са се опитвали да променят нещо-не вярвам да са чак такива мазохисти че да търпят и отговарят с търпение на през ден повдигани едни и същи въпроси.Аз винаги съм получавал отговор на моите въпроси и съм стигнал до извода че е по добре да ги задам на ЛС,отколкото след един пост да задълбаваме и всеки да дърпа чергата към себе си.Нека уважаваме труда им Cool
п.с.аз за моите въпроси,не държа на любезни отговори,предпочитам едно"наздраве"да ми казвате  Wink *beer*-на всички
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
The_Elite
Редник
*

Karma: +9/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #33 -: Март 14, 2009, 16:25:42 »

Krum
Community Manager


Karma: +437/-220
  • [-]
Активен

Публикации: 1543




           Re: Часовник
« Отговор #3 -: Днес в 12:14:51 »   Цитат

Цитат на: Wild_JEN в Днес в 01:12:07
В кой век живеем, че сървърът на свят 10 върви  с приблизително 6 минути напред. човек неможе да си направи блока.
За другите светове незнам. Тази игра в някакво друго измерение ли се намира?

това горе е проблем  ;D , а това долу е отговора на Крум, той дори не признава че има проблем! А ние очакваме Екипа да ги разрешава! *hahaha*


Със същия успех аз мога да питам в кой век живееш ти, че часовникът ти върви с 6 минути назад, примерно...   Прави си блока според часовника на играта, не според твоя и няма да имаш проблем.



Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #34 -: Март 14, 2009, 16:52:02 »

Krum
Community Manager


Karma: +437/-220
  • [-]
Активен

Публикации: 1543




           Re: Часовник
« Отговор #3 -: Днес в 12:14:51 »   Цитат

Цитат на: Wild_JEN в Днес в 01:12:07
В кой век живеем, че сървърът на свят 10 върви  с приблизително 6 минути напред. човек неможе да си направи блока.
За другите светове незнам. Тази игра в някакво друго измерение ли се намира?

това горе е проблем  ;D , а това долу е отговора на Крум, той дори не признава че има проблем! А ние очакваме Екипа да ги разрешава! *hahaha*


Със същия успех аз мога да питам в кой век живееш ти, че часовникът ти върви с 6 минути назад, примерно...   Прави си блока според часовника на играта, не според твоя и няма да имаш проблем.




Проблемът не е, че има проблем.
Проблемът е в начина, по който е зададен въпроса.
Провокативния тон, който граничи със сарказма, е особено дразнещ.
Не зная как бихте се чувствали Вие, ако сте на мястото на Крум, който въпреки всичко, е преглътнал заядливото отношение и е отговорил на въпроса.

По устав въпросният играч задължително трябва да почива принудително от Форума за 48 часа.
Ние да не сме изтривалки?
Но на Вас... изглежда тези неща май Ви убягват и си ги тълкувате както си искате...
Мислете, преди да пишете и преди да коментирате.
Дребните заяждания с екипа обикновено задълбочават даден проблем, вместо да го решат.
 
Отново ще го кажа, както съм го писал много пъти.
Вие не сте ни клиенти в търговския и икономически смисъл на тази дума.
Престанете да спекулирате с тази дума, защото няма никакъв смисъл.
За кредитите, за които плащате, вие получавате предплатена услуга. Не плащате задължителен абонамент за играта, Ваше право е да изберете дали да плащате или не.
А и в правилата на играта и в Общите условия, с които се съгласявате, когато регистрирате акаунта си в ИО изрично са упоменати както Вашите права и задължения, така и нашите.
Екипът не е длъжен да Ви дава каквито и да е обяснения за каквото и да е. Повтарям: ЗА КАКВОТО И ДА Е!
Дали Ви харесва или не Ви харесва  - това вече е тема на отделен разговор.
И при все това, Екипът поддържа тесни контакти с Общността на ИО, всеки ден във Форума на линия е поне една синя табелка, търпим всякакви простотии и какво ли не, въпреки че не сме длъжни.

Ето и малка част от нещата, които намерих. Реших да се разходя в кошчето за боклук на Форума. Наистина ми е страшно неудобно, но ще ги копирам, защото се надявам, след като ги прочетете, поне нещо да ви стигне до мозъците и да го осъзнаете:

the red:

"админи и тем подобни там каквито сте"
"Остават ми 50 мин.докато войската ми стигне крайната си цел,но изведнъж ми изчезна опцията  ВРЪЩАНЕ,а този който нападам влезе,кажете ми какво правим за да не се мацна,заради БЪГАВАТА ИГРА"


venci:

"Re: акаунта ми се превърна в проблемен - какво става?"

"Можеш да добавиш: Питам и отговор не искам.   *gamer* По добре пиши на лична на някой от админите щото едва ли ще ти отговорят тук."

nikitorres:

"Лъжци!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

"големи сте лъжци да знаете"

Levski1914:

"Вземете си оправете играта щото не се издържа вече"

"Напада ме един...местя армия..на 3 сек пред него се движа...в момента на удара вместо да го пребия войската изчезна и просто я няма......просто 1000 войника изчезнаха..тоз грабна златото и толкова....просто 1000 войника изчезнаха в небитието....ебати помиярската работа ...не се издържа вече ...ще се играе ли или ще си пишем по форумите"

"Повече никакви пари за тъпата игра...оператора бил вдигнал смс-ти и ала -бала...в Глобални войни нещо е пропуснал да ги вдигне гледам са си пак по 2 лева....или в офисите им не играят нещо много такива игри...или номера 1928 отиде там да се поразвие още игричката ,тук дойде новия номер с по 4 лева ,че има много балъци ,и ще кълват кво да е .....сега ако рестартирам акаунта може и да се появи ...онзи ден пускам да се правят казарми ...пускане в употреба.....няма никой ..рестартирам акаунта появява се ,веднага пускам друга да се строи става готова ,пак никой,пак трябва да рестартирам акаунта.....скоро сигурно ще трябва и трафопоста в квартала да  рестартирам за да се случи нещо ...и сега кво тоз взе парите за ЦВ ...и аз вместо да се равивам ..ще гледам румънчето как се развива ....."

arm1:

"за администраторитете"

"Не мислите ли че админитраторите са меко казано педали Huh?"

pampolin:

"Re: Респект към Крум"

"Добре вече можете да си извадите езиците от на Крум гъза и да си играите играта... никой не го интересува това."

the red:

" *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
аман от лизачи Grin Grin Grin Grin Grin Grin"

И искате да Ви уважаваме?
От къде накъде?
Понякога ми се повръща, като влизам в тоя Форум...

Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
The_Elite
Редник
*

Karma: +9/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #35 -: Март 14, 2009, 16:57:50 »

Тотално сте изчаткали  с тези "морални " теми *hahaha*

пп: осама Крум е прав . все пак в играта си има часовник , който преди логване се гледа .....аман от профита  Tongue Tongue Tongue

А не е ли по логично часовника на играта да е сверен, а не милиони часовници на играчите по света? Пак ще кажете че говоря провокативно, но поне признайте че има проблеми, и че не можете да ги решите, не съм специалист, но си мисля че не е много трудно да се свери часовника в играта!
« Последна редакция: Март 14, 2009, 17:02:26 от The_Elite » Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #36 -: Март 14, 2009, 16:59:21 »

Какво ти пречи да си правиш блока по сървъния часовник?
Активен
The_Elite
Редник
*

Karma: +9/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #37 -: Март 14, 2009, 17:03:35 »

Какво ти пречи да си правиш блока по сървъния часовник?

пречи, защото стават грешки, така ли не го разбрахте? това са цели 6 минути!
Активен

the red
BGWarriors
Редник
*

Karma: +131/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #38 -: Март 14, 2009, 17:07:39 »

хахаха,Отоне защо ровиш в коша,а и сам изтрих темата,която стоеше не повече от 1 мин.а това за лизачите не се отнасяза вас ако не си разбрал,за да не вадя аз вашите кирливи ризи или по точно,ризите на тези които преди вас подържаха някакъв ред или НЕред в този форум,а и езика който използваха,със две думи каквото повикало такова се обадило,пример теб да съм засегнал или някои от друг от сегашният ви колектив?
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #39 -: Март 14, 2009, 17:12:24 »

Проблемът не е, че има проблем.
Проблемът е в начина, по който е зададен въпроса.
Провокативния тон, който граничи със сарказма, е особено дразнещ.
Не зная как бихте се чувствали Вие, ако сте на мястото на Крум, който въпреки всичко, е преглътнал заядливото отношение и е отговорил на въпроса.

По устав въпросният играч задължително трябва да почива принудително от Форума за 48 часа.
Ние да не сме изтривалки?
Но на Вас... изглежда тези неща май Ви убягват и си ги тълкувате както си искате...
Мислете, преди да пишете и преди да коментирате.
Дребните заяждания с екипа обикновено задълбочават даден проблем, вместо да го решат.
 
Отново ще го кажа, както съм го писал много пъти.
Вие не сте ни клиенти в търговския и икономически смисъл на тази дума.
Престанете да спекулирате с тази дума, защото няма никакъв смисъл.
За кредитите, за които плащате, вие получавате предплатена услуга. Не плащате задължителен абонамент за играта, Ваше право е да изберете дали да плащате или не.
А и в правилата на играта и в Общите условия, с които се съгласявате, когато регистрирате акаунта си в ИО изрично са упоменати както Вашите права и задължения, така и нашите.
Екипът не е длъжен да Ви дава каквито и да е обяснения за каквото и да е. Повтарям: ЗА КАКВОТО И ДА Е!
Дали Ви харесва или не Ви харесва  - това вече е тема на отделен разговор.
И при все това, Екипът поддържа тесни контакти с Общността на ИО, всеки ден във Форума на линия е поне една синя табелка, търпим всякакви простотии и какво ли не, въпреки че не сме длъжни.

Ето и малка част от нещата, които намерих. Реших да се разходя в кошчето за боклук на Форума. Наистина ми е страшно неудобно, но ще ги копирам, защото се надявам, след като ги прочетете, поне нещо да ви стигне до мозъците и да го осъзнаете:

the red:

"админи и тем подобни там каквито сте"
"Остават ми 50 мин.докато войската ми стигне крайната си цел,но изведнъж ми изчезна опцията  ВРЪЩАНЕ,а този който нападам влезе,кажете ми какво правим за да не се мацна,заради БЪГАВАТА ИГРА"


venci:

"Re: акаунта ми се превърна в проблемен - какво става?"

"Можеш да добавиш: Питам и отговор не искам.   *gamer* По добре пиши на лична на някой от админите щото едва ли ще ти отговорят тук."

nikitorres:

"Лъжци!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

"големи сте лъжци да знаете"

Levski1914:

"Вземете си оправете играта щото не се издържа вече"

"Напада ме един...местя армия..на 3 сек пред него се движа...в момента на удара вместо да го пребия войската изчезна и просто я няма......просто 1000 войника изчезнаха..тоз грабна златото и толкова....просто 1000 войника изчезнаха в небитието....ебати помиярската работа ...не се издържа вече ...ще се играе ли или ще си пишем по форумите"

"Повече никакви пари за тъпата игра...оператора бил вдигнал смс-ти и ала -бала...в Глобални войни нещо е пропуснал да ги вдигне гледам са си пак по 2 лева....или в офисите им не играят нещо много такива игри...или номера 1928 отиде там да се поразвие още игричката ,тук дойде новия номер с по 4 лева ,че има много балъци ,и ще кълват кво да е .....сега ако рестартирам акаунта може и да се появи ...онзи ден пускам да се правят казарми ...пускане в употреба.....няма никой ..рестартирам акаунта появява се ,веднага пускам друга да се строи става готова ,пак никой,пак трябва да рестартирам акаунта.....скоро сигурно ще трябва и трафопоста в квартала да  рестартирам за да се случи нещо ...и сега кво тоз взе парите за ЦВ ...и аз вместо да се равивам ..ще гледам румънчето как се развива ....."

arm1:

"за администраторитете"

"Не мислите ли че админитраторите са меко казано педали Huh?"

pampolin:

"Re: Респект към Крум"

"Добре вече можете да си извадите езиците от на Крум гъза и да си играите играта... никой не го интересува това."

the red:

" *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
аман от лизачи Grin Grin Grin Grin Grin Grin"

И искате да Ви уважаваме?
От къде накъде?
Понякога ми се повръща, като влизам в тоя Форум...



Мислех да не пиша тук, но не се сдържах. Отоне винаги ще има такива които ще се изразвят вулгарно или по някакъв подобен начин, но по същата логика има и други които няма да се изказват така, но и те отиват в кюпа. Знаете има наболели проблеми във всички светове, бъгове и манипулации на класации и тем подобни. Никой обаче не ги оправя тия бъгове и никой не знае ще се или не ще се оправят някога. Има проблеми на които изобщо не се отговаря дори и с прост отговор, не знаем къде е проблема и не може да го отстраним. Мисля, че ако малко по-честно отговаряте ще бъдат една част от потребителите в тоя форум, доста по сдържани и признателни и ще оценят това, че поне се опитвате да оправите проблема, а не да не се дава отговор с идеята всичко да се забрави. И също мисля, че ако по-плавно въвеждате измененията в играта ще е добре, както за старите потребители, така и за новите и най-новите. Пример новия пазар, знам поне 20 души които са се отказали от тази форма на търгуване - респективно дадения свят .
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #40 -: Март 14, 2009, 17:21:42 »

пречи, защото стават грешки, така ли не го разбрахте? това са цели 6 минути!

А не е ли по логично часовника на играта да е сверен, а не милиони часовници на играчите по света? Пак ще кажете че говоря провокативно, но поне признайте че има проблеми, и че не можете да ги решите, не съм специалист, но си мисля че не е много трудно да се свери часовника в играта!

Ти усещаш ли какво говориш в момента? Синхронизирането става от частното към общото. Милионите часовници по света да не би да са абсолютно синхронизирани?! Обясни ми как сървъра може да има примерно няколко хиляди часовника? Щото аз си синхронизирам часовника към един сайт, ти към друг, а Пешо от горно надолнище не си го синхронизира... И какво се получава - и според 3мата е различен час, влиза Пешо и вика моя часовник си е у ред, оправете си часовника.  *suicide* Тотално се чудиш за какво да се заяждаш, за нещо толкова субективно като часа намери да ни обвиняваш, че не сме си били признавали  *crazy*
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
The_Elite
Редник
*

Karma: +9/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #41 -: Март 14, 2009, 17:24:08 »

Не заставам зад никого !!! Но това за блока е смешно . Все пак хората са го измислили .

 *rose*

Я помисли малко когато се излиза от играта какво става, може да се прецакаш с цял час?Не не е смешно това, смешно е че играта е с цели 6 мин. напред,  и вместо проблема да се реши от компетентните хора, те се опитват да ни убеждават че ние сме били в друго измерение!
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #42 -: Март 14, 2009, 17:25:29 »

Мислех да не пиша тук, но не се сдържах. Отоне винаги ще има такива които ще се изразвят вулгарно или по някакъв подобен начин, но по същата логика има и други които няма да се изказват така, но и те отиват в кюпа. Знаете има наболели проблеми във всички светове, бъгове и манипулации на класации и тем подобни. Никой обаче не ги оправя тия бъгове и никой не знае ще се или не ще се оправят някога. Има проблеми на които изобщо не се отговаря дори и с прост отговор, не знаем къде е проблема и не може да го отстраним. Мисля, че ако малко по-честно отговаряте ще бъдат една част от потребителите в тоя форум, доста по сдържани и признателни и ще оценят това, че поне се опитвате да оправите проблема, а не да не се дава отговор с идеята всичко да се забрави. И също мисля, че ако по-плавно въвеждате измененията в играта ще е добре, както за старите потребители, така и за новите и най-новите. Пример новия пазар, знам поне 20 души които са се отказали от тази форма на търгуване - респективно дадения свят .
Което отново ни връща на това, което винаги сме казвали.
Да не мислите, че не искаме играта да върви и всичко да се оправи?
Напротив, искаме.
Отново подчертавам, че Форумът се следи и че наистина има ужасно много неща, които трябва да се оправят.
Но, отново ще ви кажа това, което ми казват и на мен: Има си други приоритети, трябва да се работи по тях.
Спускат ми ги началниците. Аз нямам избор, освен да се подчиня.
Не мога да изляза и да обещая: "Всичко ще се оправи утре", защото това означава да ви излъжа.
Аз не искам да правя това.
Днес оправихме 2 бъга за половин час, защото имахме няколко часа време, през което да обърнем внимание на ИО.
След това се наложи да продължим работа по новия проект, защото ни спускат срокове и крайни дати, които трябва да спазим.
Да, много добре би било 5 човека да работим само по ИО по цял ден. В такъв случай ще оправим играта за 2 седмици.
Но просто... няма как. Колкото и банално и сигурно вече изтъркано да звучи, наистина си имаме началници. И те ни казват по какво да работим.
Правим каквото можем, това е.
Друго не мога да ви кажа.
Отивам при Сахо и му казвам: Сахо, хайде да им сложим бутон, който да позволява на Лидера да задава кой да праща масови и кой - не. Сахо казва: Няма никакъв проблем, обаче ми казаха да направя един модул по новия проект, който ще го мъча цяла седмица. Сори.
Да не мислите, че ми е много приятно?
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #43 -: Март 14, 2009, 17:30:21 »

Което отново ни връща на това, което винаги сме казвали.
Да не мислите, че не искаме играта да върви и всичко да се оправи?
Напротив, искаме.
Отново подчертавам, че Форумът се следи и че наистина има ужасно много неща, които трябва да се оправят.
Но, отново ще ви кажа това, което ми казват и на мен: Има си други приоритети, трябва да се работи по тях.
Спускат ми ги началниците. Аз нямам избор, освен да се подчиня.
Не мога да изляза и да обещая: "Всичко ще се оправи утре", защото това означава да ви излъжа.
Аз не искам да правя това.
Днес оправихме 2 бъга за половин час, защото имахме няколко часа време, през което да обърнем внимание на ИО.
След това се наложи да продължим работа по новия проект, защото ни спускат срокове и крайни дати, които трябва да спазим.
Да, много добре би било 5 човека да работим само по ИО по цял ден. В такъв случай ще оправим играта за 2 седмици.
Но просто... няма как. Колкото и банално и сигурно вече изтъркано да звучи, наистина си имаме началници. И те ни казват по какво да работим.
Правим каквото можем, това е.
Друго не мога да ви кажа.
Отивам при Сахо и му казвам: Сахо, хайде да им сложим бутон, който да позволява на Лидера да задава кой да праща масови и кой - не. Сахо казва: Няма никакъв проблем, обаче ми казаха да направя един модул по новия проект, който ще го мъча цяла седмица. Сори.
Да не мислите, че ми е много приятно?

 *ok* *ok* *ok* *ok* Ето това е отговор Smiley За съжаление ще трябва да приемем, че ИО е на заден план и евентуално някой ден ще се оправят бъговете  Cry Cry Cry Cry Cry
Активен
The_Elite
Редник
*

Karma: +9/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #44 -: Март 14, 2009, 17:30:53 »

Ти усещаш ли какво говориш в момента? Синхронизирането става от частното към общото. Милионите часовници по света да не би да са абсолютно синхронизирани?! Обясни ми как сървъра може да има примерно няколко хиляди часовника? Щото аз си синхронизирам часовника към един сайт, ти към друг, а Пешо от горно надолнище не си го синхронизира... И какво се получава - и според 3мата е различен час, влиза Пешо и вика моя часовник си е у ред, оправете си часовника.  *suicide* Тотално се чудиш за какво да се заяждаш, за нещо толкова субективно като часа намери да ни обвиняваш, че не сме си били признавали  *crazy*

Нямам сили вече да споря. да, вие сте хората които колите и бесите, вие винаги сте прави, а ние сме едни обикновени потребители. спирам всякаква комуникация с екипа, освен ако е много наложително, разбрах че няма смисъл.

Знам че е лично, и може да не ми отговаряте, заплатите ви от къде идват, не е ли от тези смс-и които "потребителите" пращат?
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!