Imperia Online България  
Април 27, 2024, 11:17:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Из"Хроника на една предизвестена смърт"- цитат  (Прочетена 9306 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #15 -: Март 13, 2009, 09:16:47 »

Да всичко си дойде на мястото след като тая сутрин успяха да съборят и Jack  Sad  ерата е изцяло за чужденците те постигнаха това към което се целяха.
Човек с 16 провинции извадии по голяма армия от тоя който единствен успя да колониазира 25те  Smiley
Явно след като не се съобразиха с нито една от забележките ни на авторите на играта в момента не им пука за БЪЛГАРСКИТЕ играчи в тяхната игра. Нашите СМС и  си свършиха работата когато трябваше и вече им стигат само по платежоспособните играещи извън България. Но всичко е до време според мен и пак ще се появят гласуванията и глашатаите но тогава дали ще се намери някой дето да гласува  Smiley .
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #16 -: Март 13, 2009, 17:33:58 »

Из "Бордовия дневник"..............................

последни страници преди да потънем окончателно...



Гадно...още не съм преживяла и моята загуба....  Smiley  И не защото не умея до губя или проявявам инфантилност.....Просто  имам усещането ,че не ни бе дадена възможност,че нещата не бяха балансирани ,че въобще не беше честно ,че останахме пренебрегнати по някакъв начин ,че никой не пожела да види нашата гледна точка за ситуацията  и последиците от този бъг....че везните на играта силно се наклониха в една посока без шанс за изравняване Sad

Много съжалявам за Джак..... *rose* *rose* *rose*
Съжалявам за всички нас , които толкова отчаяно и докрай се опитвахме да се противопоставим на несправедливостта.....  Sad Sad Sad

Респект за всички БГ играчи и колеги от 38 свят....тия които се опитаха  тази едногодишна ера  да завърши все пак и с БГ присъствие..независимо от цената която платихме /време ,нерви  и най вече - едно огромно огорчение /.... *rose*
« Последна редакция: Март 13, 2009, 17:36:14 от v.valentine » Активен
olgaru
Гост
« Отговор #17 -: Март 13, 2009, 19:07:53 »

да....жалко наистина....за тази ера в 38ми
 - примете моя сърдечен поздрав и поклон пред българските Герои *rose* *rose* *rose*,които не се предадоха и останаха да играят в този бъгав свят...

....просто и последните капки от роматниката на играта си отиват в полза на комерсиализацията...за съжаление...
Активен
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #18 -: Март 13, 2009, 20:53:08 »

да....жалко наистина....за тази ера в 38ми
 - примете моя сърдечен поздрав и поклон пред българските Герои *rose* *rose* *rose*,които не се предадоха и останаха да играят в този бъгав свят...

....просто и последните капки от роматниката на играта си отиват в полза на комерсиализацията...за съжаление...

Явно интереса е по важен от хората които играят , но вероятно ще дойде момент  пак да се сетят от къде са тръгнали. Макар и сега да са на върха  Smiley
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #19 -: Март 13, 2009, 21:16:53 »

Извода за мен е по-ясен след всяка ера , с БГ ера почнах там само мошенници камикадзета и тарикати  *pardon* 2-ра ера международна , там разни кредитни милионери и бъгове през ден  *hihi* Общото ... 2-те ери са едногодишни , извода НИКОГА повече 1 година ера  Wink
На кръстопът съм дали да се оставя да ме занулят след като отнеся няколко преди това с мен или просто да не им правя кефа в 38-ми и да си изкарам мод до 18-ти вечерта   *scratch*
За хрониките : Ерата за мен беше успешна, защо ли ? Ми с големи усилия все пак се намърдахме било то и в топ50 , на ръба на оцеляването и с безкрайни сейфове на армията. Всички станахме ПРО на избягай от бат Билко и компания . Дори и за успалите се е успех, все пак ние сме хора и си играем сами нали  Smiley
Активен

v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #20 -: Март 16, 2009, 21:00:38 »

Разбрах...още един е паднал  Smiley *rose* *rose*

Аристотел какво става с постовете ти  Smiley
Активен
king_hoi
Сержант
**

Karma: +39/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 89



Профил
« Отговор #21 -: Март 16, 2009, 21:19:11 »

не съм играл в този свят, но това, което чета тук..... *hmm*  Чужденците явно са се спасили с наличните кредити. Щот ние  си взимаме по 25 а те по 250-300 накуп  Undecided Ама не ми стана ясно как човек с 25 провки не е могъл да издържи...... *scratch*
Активен

и с десет чифта крила червеят няма да се превърне в орел!
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #22 -: Март 16, 2009, 21:46:41 »

Много просто докато той е правил икономика противника е правил армия  тоя който го би  извади около 7мил армия при 3,3 мил население  и идва с 182 морал с каква армия трябва да си за да го спреш  след като ти си с максимум 110 морал ?
При нормални условия тоя не би могъл да играе , макар че и при наличието на тия касички  не ми е ясно как успява да издържа армията си  Smiley  явно някой хора не спят  Wink

Но ето това момче  си е направо за рекордите на играта 7 провинции а само каква армия издържа  Shocked

« Последна редакция: Март 16, 2009, 23:01:59 от rion » Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
rikolinik
Сержант
**

Karma: +22/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #23 -: Март 16, 2009, 22:23:16 »

Имам едно предложение към всички, който играят в 38 свят. Предлагам ви да се съберем всички в един съюз и поне да ги изместим в класацията по нетни точки.
Активен

rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #24 -: Март 16, 2009, 22:54:03 »

Имам едно предложение към всички, който играят в 38 свят. Предлагам ви да се съберем всички в един съюз и поне да ги изместим в класацията по нетни точки.
Българите дето играят  се  броят на пръсти вече  Sad
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #25 -: Март 16, 2009, 23:37:11 »

Много просто докато той е правил икономика противника е правил армия  тоя който го би  извади около 7мил армия при 3,3 мил население  и идва с 182 морал с каква армия трябва да си за да го спреш  след като ти си с максимум 110 морал ?
При нормални условия тоя не би могъл да играе , макар че и при наличието на тия касички  не ми е ясно как успява да издържа армията си  Smiley  явно някой хора не спят  Wink

Но ето това момче  си е направо за рекордите на играта 7 провинции а само каква армия издържа  Shocked


Вярно тоя с 7 провки как я издържа тая армия незнам.Явно съседите го хранят ДОСТА.
Активен

Some people just never loose !
king_hoi
Сержант
**

Karma: +39/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 89



Профил
« Отговор #26 -: Март 16, 2009, 23:49:03 »

тоя е спал на клавиатурата.....  *suicide*
Активен

и с десет чифта крила червеят няма да се превърне в орел!
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #27 -: Март 17, 2009, 02:00:49 »

Хватката е че версия 4ри  е толкова олекотена, никой от отказалите се не се изтрива а остава касичка до края  ,това да си на 2000000 нетни и да можеш да нападнеш каса на 200 си е подигравка с играта  то и цялата версия 4 е така за мен.
Но вероятно е направена така за чужденците да им поддържа интереса  инак току виж побегнали  Grin 
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #28 -: Март 17, 2009, 18:46:52 »

тоя е спал на клавиатурата.....  *suicide*
То ако е само този шапка на тояга , но колко много изцепки има като него в тоя свят ... 12 профки 3 милиона нетни и 3-4 милиона армия , иди го разбери сигурно пасе конете на някое безплатно пасище и не му смучат  *freak*
rikolinik ми да се съберем , аз против нямам и ви го говорех много отдавна , но не само за класацията, ами трябваше докато имаше повечко читави от нас да направим общ по-голям съюз и нямаше да ни бият по отделно , с добра координациика можеше да ги поизлъжем нещичко , все пак един се размина преди ден два на косъм след като беше бил 16 часа път до мен за 0 злато  ;D
Активен

aristotel7
Редник
*

Karma: +23/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #29 -: Март 17, 2009, 23:32:45 »

Из Доклада на Жана Дарк или последната дама в един мъртав и
4 ден бяга приятелката ми от МЕКЕРЕТО """билко"""
Провинция 9   bilko1 - (17)   4204800   Разграбване   00:16
и с още 3 милиона  армия на слухове с която си пази гащите.
КАК си плаща разходките за такова разтояние - bilko1    WARBLE  +    8392   5000463   4776   
    ФАЛАНГИ - 1500000      СТРЕЛЦИ - 700000      ГВАРДИЯ - 1000000      ПАЛАДИНИ - 1000000      ТРАБАНТИ - 4800   
Как плаща за тези разходки Huh?
ИЛИ по-точно КОЙ ги плаща Huh?
КОЙ създаде тово ИЗ....че Huh?

ГОСПОДА администратори в тази държава всеки се прави на УМНИК и говори за ЕСъюз за Европейски правила, но винаги се отнася за другите, ТОВА ли е вашия отговор МЪЛЧАНИЕ и постоянно триене на Различните мнения
БЪДЕТЕ честни и застанете и дайте някакъв отговорпък било дори и едно "СЪЖАЛЯВАМЕ за ситуацията"
Ние се бихме и играхме ЦЯЛА година и искаме едно просто СЪЖАЛЯВАМЕ толкова ли ви е СРАМ, че МЪЛЧИТЕ Huh?

Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!