Imperia Online България  
Април 27, 2024, 11:02:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Из"Хроника на една предизвестена смърт"- цитат  (Прочетена 9305 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« -: Март 09, 2009, 02:18:29 »

Една тъжна и белязана ера е към своя безславен край....
Непобедими останаха лихвените милиардери ...../безнаказано възползвалите се от бък или недомисляне в играта относно натрупването на лихвите,когато беше въведено.../

Ние помним !!! И останахме малцина да играем до край срещу големият Бъг /Билко и компания/,но той се оказа непобедим !
Губим поредната неравностойна война срещу огромни армии ,които бяха създадени не по естествения ход на играта...
Въпрос на време е окончателния край .Но кои всъщност ще бъдат моралните победители...??
Фаворизираните ли ?? Или Ние рехавите опълченци ,които освен инатлив дух и гордост -други приоми нямахме.....

Мълчание.....
« Последна редакция: Март 09, 2009, 02:35:27 от v.valentine » Активен
aristotel7
Редник
*

Karma: +23/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #1 -: Март 09, 2009, 02:39:59 »

Да и аз смятам по същия начин.
ЦЯЛАТА ера продължи ГОДИНА и накрая АДМИНИСТРАТОРИТЕ ни казаха не със думи а с дела, че няма да направят НИЩО КОЙТО се е прекарал да ПЛАТИ с СМС или с карта "ДА ГО ДУ...ААА" Взели са ни парите а и създадоха още СВЕТОВЕ и там ще е същата БОЗА.
Дори се сещам за стария МУСКИТАР - КАЛИГУЛА доста ругаеше и бе прав, а аз се въздържах и преминах през др. светове. Започнах от БЕТАТА преминах прес свят 1 когато бе единствен и какво видях в останалите светове СМРАД-СМРАД направо вони.
Да и познайте какъв ще е отговора към мен ще ми истрият съобщението и ЗАБРАНА за 100 часа а може и акк но е НОРМАЛНО това са си ПОХВАТИ ОТ ПРАВИТЕЛСТВОТО.
Свобода на словото то е за ГЛУПАЦИТЕ, но какво пък мога де перифразирам ""ЦЯЛАТА история на "БУГАРИЯ" е написана от ръката на СТРАХЛИВЕЦ и ГЛУПАК""

ЗА ОСТАНАЛИТЕ ВОЙНИ в Свят 38- ги информирам за УЧАСТТА ИМ:
В този живот непрестанна борба,
живееме ние без капка надежда
и борим се за късче храна.
Защо ли?
Защото живеем в помийните ями
захвърлени без съвест и срам,
от тез що зоват се човеци,
а нямат човешкия плам.
Активен
psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #2 -: Март 09, 2009, 08:33:13 »

Поздрави за всички борещи се за оцеляване в този "чужд" свят  Smiley ние сме си виновни че ги изтървахме на майтап тези които в момента диктуват играта , но ако знаеш какво ще става няма да е интересно нали  *pardon* нагледахме се на "бъгове" и пропуски и сега доизживяваме ерата горе-долу злощастно. Нека поне завлечем максимум мишоци с нас в пропаст номер 38  wassup wassup
Активен

v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #3 -: Март 10, 2009, 02:51:39 »

Отказвам да приема вината за бъга и недомислието в играта .... :Smiley
Ще остана завинаги с впечатлението ,че системата ме е прецакала в 38/ което си е самата истина/ и след това аз самата себе си продължавайки да играя при тези условия  служейки , като таргет за забавление на облагодетелстваните в играта.... :Smiley
тъпа роля.... Sad Sad

Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #4 -: Март 10, 2009, 04:05:26 »

Отказвам да приема вината за бъга и недомислието в играта .... :Smiley
Ще остана завинаги с впечатлението ,че системата ме е прецакала в 38/ което си е самата истина/ и след това аз самата себе си продължавайки да играя при тези условия  служейки , като таргет за забавление на облагодетелстваните в играта.... :Smiley
тъпа роля.... Sad Sad


мацка, наблегни на sexa  Grin
Активен

v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #5 -: Март 10, 2009, 04:23:54 »

Тук сериозно  се дискутира една опорочена ера..в 38 свят...
И искаме тя да се запомни като такава-опорочена ера вследствие на бъг ,който прави голям дисбаланс в развитието на играчите  и т.н.  да не се повтарям.  Smiley Smiley Smiley
Всичко това за хронологията и историческото развитие на играта ,което не е чак толкова лоша идея ,а даже може да бъде полезна за самата игра да има такава хронология и памет за добро или за лошо .... Smiley

п.п. Бъгове  ,който да ме нервят във  екса  нямам  .... ;D ;D ;D
Активен
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #6 -: Март 10, 2009, 12:59:36 »

Всичко е направено чужденците да се кефят  Wink и да си купуват кредити за да играят  това че сме се набили  там е наш проблем  но че играта се изроди в тоя си вид я от ясно по ясно.
А че от екипа не спазват правилата които те са написали  си е тяхна работа те решават кое какво е.
" Наказанията са за една/няколко от следните причини:
-мултиакаунтинг
-източване на ресурс
-приятелски заеми .... "
Какви са тия дестки хиляди касички в играта ?
за мен си е чисто точене от всички играещи.
И пак от заглавната страница на играта
"Построй своята империя и доминирай над враговете си сега!"
Какви империки имат тия че имат такива армии в момента  нека кажат имали поне един с армия която отговаря на империята му ?
psplnk   изтървахмеги защото когато бяха мишки сключих примирие с тях което те поискаха , а сега като събраха армии кои сме ние  Wink
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #7 -: Март 10, 2009, 14:48:18 »

Току що влязох.....за мен ерата завърши.... Cry Cry Cry
Сбогом на 38...Това беше !!!  Smiley Smiley Smiley

Макар ,че имах два милиона армия....битката в която Рой ме победи не намали дори една трета от неговата армия......
смятайте за какви цифри става на въпрос....
« Последна редакция: Март 10, 2009, 14:52:22 от v.valentine » Активен
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #8 -: Март 10, 2009, 15:07:13 »

Току що влязох.....за мен ерата завърши.... Cry Cry Cry
Сбогом на 38...Това беше !!!  Smiley Smiley Smiley

Макар ,че имах два милиона армия....битката в която Рой ме победи не намали дори една трета от неговата армия......
смятайте за какви цифри става на въпрос....
Не се коси, армията му съвсем не е малка на момчето.
ако може прати ми доклада , аз ще вляза тия дни да завърша ерата и да се подразня с него  Wink
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #9 -: Март 10, 2009, 15:18:11 »

Не се коси, армията му съвсем не е малка на момчето.
ако може прати ми доклада , аз ще вляза тия дни да завърша ерата и да се подразня с него  Wink

 Smiley Smiley Smiley

Трудно ми е да не се кося ,но все пак това така или иначе си беше една" Предизвестена смърт" и си абсолютно прав за косенето..... Smiley Smiley Cry *rose*
Активен
psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #10 -: Март 10, 2009, 16:30:31 »

Току що влязох.....за мен ерата завърши.... Cry Cry Cry
Сбогом на 38...Това беше !!!  Smiley Smiley Smiley

Макар ,че имах два милиона армия....битката в която Рой ме победи не намали дори една трета от неговата армия......
смятайте за какви цифри става на въпрос....
Удариха ли те ?   Shocked сигурно си се успала пак  Undecided аз имам още към 1.5-6 милиона армия и към петък ако имам време пак ще я разтъпча, ако не си модирала давай да правим покушение на някой неграмотник  *pardon* избираш си някой от DragonOps , Singidunum и правим влакче  Tongue после нека да те гонят пак батковците от WARBLE , мен така и не ме хванаха  Embarrassed
Активен

rikolinik
Сержант
**

Karma: +22/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #11 -: Март 10, 2009, 22:07:49 »

То изхода от ерата бе ясен още преди месеци....че никой не направи нищо също е истина ....но кой все пак признава собствените си ''грешки'' има ли такъв. Че имало бъг в системата и те натрупаха милиарди  така казват....ама защо този бъг защо се получи само в 38 пак никой няма да си признае....както и да е ерата мина и както казва рион направихме всичко за кеф на чужденците....м да ама се питам само дали чужденците направиха тази игра известна и и дали утре няма създателите на играта пак да плачкат на рамото на българските играчи гласувайтеееееее за играта отново ние имаме нужда от вас станете глашатаййййййй..... да амаааааа нааааааааааа
п.п. ГОСПОДА не забравяйте от къде сте тръгнали и накъде сте се запътили че току виж сте сбъркали пътя
Активен

v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #12 -: Март 11, 2009, 00:07:51 »



http://www.youtube.com/watch?v=Zu_2b_NoxcQ&feature=channel_page [:-}   [:-}

a...x non c' e  Grin Grin
поздрав за останалите войни... *beer* *beer* *beer*
« Последна редакция: Март 13, 2009, 12:24:23 от v.valentine » Активен
psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #13 -: Март 11, 2009, 00:21:18 »

 Smiley
Много притеснения за една игра  :Smiley на мен ми е последна тази ера , мога евентуално някога да изиграя Блиц за 45 дена, но не е сигурно , 38 е история има 10-тина дена .
 Да се бият в гърдите ,че са "най-добрите"  Grin Grin , бих казал най-безработните или хората с неограничено свободно време 24/7  Wink
Поздрава ти го приемам и благодаря защото се имам за малкото останали непокосени на 100% в света българчета , предполагам че като размодя ще се присъединя към твоята злочеста участ  *hmm*
Активен

v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #14 -: Март 11, 2009, 00:29:59 »

Участа не ми е злочеста а закономерна при създалите се обстоятелства... Grin Grin  *rose*
не ми пука за 38 и никога не ми е пукало....единственото ,което исках е това да се запомни....да се знае и да се знае ,че има хора който освен да играят ,могат да се поставят и извън играта за да играят и наблюдават едновременно от вътре и с поглед от вън ,как протичат нещата....
Фактите говорят сами за себе си ,въпреки пълния игнор на който сме подложени..... :Smiley

п.п. Надявам се да не изтрият тази тема ,защото това е хронологията на 38 ,колкото и да се правят ,че не я виждат.......
6 месеца писъци нечути в пустинята......... Cool

п.п. и колкото и минуси да слагат , няма да промена становището си  Grin Grin *rose* *rose*
просто няма какво да губя.....освен личното си време... Grin Grin
« Последна редакция: Март 13, 2009, 12:26:21 от v.valentine » Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!