Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:59:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 15  (Прочетена 7833 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #15 -: Април 24, 2009, 22:55:16 »

Бъркаш - стана Мършал , не маршал... Smiley
За една нощ да вдигне толкова военни с нейната армия.
Кой знае колко са се разбили боже.... *freak* *freak*
Активен

Some people just never loose !
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #16 -: Април 24, 2009, 22:55:38 »

Благодаря - да стана маршал като се разбиват в мен не е представата ми за играта..

Не искам да обръщам темата, тя е за друго...зала на славата е все пак. Играли сме заедно, знаеш за какво става дума....гледал съм навремето и играта ти в свят 1...Самия факт че толкова хора обърнахте внимание на уж "незначителни" и "посредствени" играчи ги прави малко повече от колкото мислите. Поне аз така си мисля Smiley.  
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #17 -: Април 24, 2009, 22:57:41 »

Нормално  ...при такава ера в която никой не е гонил класация ,а игра в обхвата на противника си .... аз атаки освен по противници от другия лагер нямам ...а и не само аз ...така че съвсем нормално тези които пазеха неутралитет и играеха за нетни точки да направят такава разлика в нетото  .... същото е и за военните ...когато не си гонил военни точки на всяка цена ,а си играл така ,че да не позволиш на противника си да вземе надмощие над теб ... невиждам нищо срамно в това ....просто тази ера си бяхме обявили дуел два лагера с малко по различни схващания за играта .... аз лично се радвам ,че на всеки му стана ясно ,че ако незачита другарчето до себе си далече няма да стигне  , а не с биене в гърдите и надуване на перки ....когато никой не те закача е много по лесно да се развиваш и после да взимаш ролята на съдник ...е сега и други видяха ,че когато са под обстрел от самото начало на играта  доникъде немогат да стигнат
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #18 -: Април 24, 2009, 23:10:15 »

Не искам да обръщам темата, тя е за друго...зала на славата е все пак. Играли сме заедно, знаеш за какво става дума....гледал съм навремето и играта ти в свят 1...Самия факт че толкова хора обърнахте внимание на уж "незначителни" и "посредствени" играчи ги прави малко повече от колкото мислите. Поне аз така си мисля Smiley.  
Може би не знаеш началото на историята - един пост на ровка / не е грешка малката буква в началото на ника и / че нямало вече стари приятели и че ТЯ щяла да следи за честната игра - менторка станала , моля ви се...И така започна всичко... Дуел беше обявен ...Аз лично се надявах да е честен - уви .....Вниманието и беше обърнато не защото са значителни а защото някой трябваще да им покаже мястото - там , на задните редове..И се заредиха  медалисти , генерали , пълководки - от смешни по смешни образи от миманса - всички смазани от бой...Тема беше отворила горката - хроника на събитията - писа 15 дни в нея... Grin То вярно - след това не можеше да следи събитията.... [:-} За да стигне дъното накрая - да се разбиват в нея за да стане Мършалка - да и е честито и само такива ери и пожелавам... Grin То не беше бой даже това - унижение си беше... [:-}
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #19 -: Април 24, 2009, 23:26:35 »

Срам и позор, какво друго да кажа. Единственият, който заслужава уважение е Скелетан. Той си знае. Всички останали предпочитахте да говорите вместо да играете. Велика ера спретнахте.....а да, rovena i artanias са ви виновни. А уж все добри играчи се бяхте събрали. 
Брат много силни думи ,за човек който не е играл !
Активен
olgaru
Гост
« Отговор #20 -: Април 24, 2009, 23:35:20 »

понеже ми писна от вечната ви злоба и постояните обвинения - мога да дам скритшот с колко военни точки съм била сутринта в 7 часа и колко спечелени битки в защита имам,тъй като воените ми точки след това не са се променяли до края на ерата поради простата причина, че не съм влизала в играта,и да ги цитирам битките от цялата ера,спечелени в защита/също имам скринщотове на почти всеки един от противниците ми правени вчера на обяд,вчера вечерта и днес сутринта/...както и битките които съм направила тая нощ в нападение ....като примерно да мина през алкап след като си разби трабантите и армията вече не му трябва.....
 - в края на краищата хич не ми е зор за държанието на разни хора тука,просто колкото и жлъч да изсипят ще си останат там където са си
Активен
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #21 -: Април 24, 2009, 23:37:41 »

понеже ми писна от вечната ви злоба и постояните обвинения - мога да дам скритшот с колко военни точки съм била сутринта в 7 часа и колко спечелени битки в защита имам,тъй като воените ми точки след това не са се променяли до края на ерата поради простата причина, че не съм влизала в играта,и да ги цитирам битките от цялата ера,спечелени в защита/също имам скринщотове на почти всеки един от противниците ми правени вчера на обяд,вчера вечерта и днес сутринта/...както и битките които съм направила тая нощ в нападение ....като примерно да мина през алкап след като си разби трабантите и армията вече не му трябва.....
 - в края на краищата хич не ми е зор за държанието на разни хора тука,просто колкото и жлъч да изсипят ще си останат там където са си
Ако нямаш нищо против,чакаме.
Да не пропуснеш само битките с LAVINA_BG.
« Последна редакция: Април 24, 2009, 23:40:50 от mitinho » Активен

Some people just never loose !
olgaru
Гост
« Отговор #22 -: Април 24, 2009, 23:46:59 »

да имам скриншот -ама откъде накъде трябва да се оправдавам пред някой си тука - особено пък пред тебе,или пред господин модератора защото бъкате от злоба и простащина
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #23 -: Април 24, 2009, 23:50:50 »

понеже ми писна от вечната ви злоба и постояните обвинения - мога да дам скритшот с колко военни точки съм била сутринта в 7 часа и колко спечелени битки в защита имам,тъй като воените ми точки след това не са се променяли до края на ерата поради простата причина, че не съм влизала в играта,и да ги цитирам битките от цялата ера,спечелени в защита/също имам скринщотове на почти всеки един от противниците ми правени вчера на обяд,вчера вечерта и днес сутринта/...както и битките които съм направила тая нощ в нападение ....като примерно да мина през алкап след като си разби трабантите и армията вече не му трябва.....
 - в края на краищата хич не ми е зор за държанието на разни хора тука,просто колкото и жлъч да изсипят ще си останат там където са си
И да ти писва и да не ти писва факт са разбиванията от разни  дребни елементи - медалисти, Мършалке....Иначе си права - всичко си дойде на местата тази ера...И жалките ти напъни икономика да правиш , и жалките ти напъни армия да вдигаш и трагичната ви игра с 20 акаунта - сега наглеждане ще кажете че е , а не игра.... Grin То си е и вярно де - гледахте , наглеждахте как другите играят... [:-} И като върха на всичко - трагикомичния край на ерата в който лъснаха и комплексите... Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #24 -: Април 25, 2009, 00:00:30 »

понеже ми писна от вечната ви злоба и постояните обвинения - мога да дам скритшот с колко военни точки съм била сутринта в 7 часа и колко спечелени битки в защита имам,тъй като воените ми точки след това не са се променяли до края на ерата поради простата причина, че не съм влизала в играта,и да ги цитирам битките от цялата ера,спечелени в защита/също имам скринщотове на почти всеки един от противниците ми правени вчера на обяд,вчера вечерта и днес сутринта/...както и битките които съм направила тая нощ в нападение ....като примерно да мина през алкап след като си разби трабантите и армията вече не му трябва.....
 - в края на краищата хич не ми е зор за държанието на разни хора тука,просто колкото и жлъч да изсипят ще си останат там където са си
да имам скриншот -ама откъде накъде трябва да се оправдавам пред някой си тука - особено пък пред тебе,или пред господин модератора защото бъкате от злоба и простащина
*hahaha* *hahaha* *hahaha* Цялата ти работа такава ,Мършалке...Много поздрави на Лавина за Мършалската звезда.... Grin
« Последна редакция: Април 25, 2009, 01:36:42 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #25 -: Април 25, 2009, 00:03:18 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* Цялата ти работа такава ,Мършалке...Много поздрави на Лавина за Мършалската звезда.... Grin
Специални поздрави за медалиста. *beer* *beer*
Ще наблюдавам другата ера каква велика игра ще падне.
LAVINA_BG *YAHOO*
Активен

Some people just never loose !
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #26 -: Април 25, 2009, 00:16:54 »


това е последния ми пост - мога да кажа само на тримката малоумници в тоя форум - че смотаните чикиджии си остават такива цял живот
*hahaha* *bravo* *bravo* *bravo* *beer*
Кое да гледам на тази картинка?
400 битки в нападение срещу празни крепости и 10 срещу остатъци от армия? *scratch*
Активен

Some people just never loose !
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #27 -: Април 25, 2009, 00:24:53 »


това е последния ми пост - мога да кажа само на тримката малоумници в тоя форум - че смотаните чикиджии си остават такива цял живот
Мдаааа...Разбиванията са ФАКТ,Мършалке...Иначе винаги е удоволствие да се общува с теб ... *rose* Да се чете езика ,който използваш - също... *rose*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
monticar
Гост
« Отговор #28 -: Април 25, 2009, 00:35:16 »

Мдаааа...Разбиванията са ФАКТ,Мършалке...Иначе винаги е удоволствие да се общува с теб ... *rose* Да се чете езика ,който използваш - също... *rose*
Когато оргазмите са мираж и тишината в спалнята е гробна,така се получава.
Активен
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #29 -: Април 25, 2009, 16:59:56 »

Абе вие сте откачили по тая игра аз не играх 20 дена и ми беше перфектно и другата ера   може да пропусна а вие явно не хващате смисъла на играта да се забавляваш а  гледате само да се подигравате на хората еми щом това ви прави щастливи продалжавайте дали си първи или последен е без значеnие това е само игра но явно не го разбирате поздравявам само скелетан както винаги перфектен без да  коментира хората и играта им ето това си е играч другите просто не знаете какво е да се забавлявате без да се състезавате всяка ера и да гледате класацията  *ok* *ok*
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!