Imperia Online България  
Април 26, 2024, 01:02:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде сте киноманиaци!?!  (Прочетена 240443 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vengaboy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #750 -: Август 02, 2011, 22:10:43 »

Малък делийт: delete
Голям делийт: Shift + delete
Свърх делийт: Format all data devices
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #751 -: Август 02, 2011, 22:17:58 »

Хм, по кината дават изцяло комерсиално кино и то предимно за аудиторията , която ходи най-често на кино! Хубави филми има много, но повечето не са от най-модерните! Прегледай нещо на братята Маркс, а утре ще ти съставя един списък с филми да си избираш!  Wink
П.с.Патешка супа
Линк в Замунда

Чакам списъка с нетърпение - изборът ти винаги е бил впечатляващ.  *beer*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #752 -: Август 02, 2011, 22:21:03 »

А кой е малкия делийт ...  Shocked
Филмчето ми хареса заради фактът, че изгледах всичко по кината и вече се чудя какво да си пусна  *xxx*

 Гледала ли си Гарванът . Напоследък наистина няма нищо но The Adjustment Bureau си струва губенето Smiley
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #753 -: Август 02, 2011, 22:26:50 »

Гледала ли си Гарванът . Напоследък наистина няма нищо но The Adjustment Bureau си струва губенето Smiley

Ау, гледах агентите и много ми харесаха този гарван не съм и ще го опитам още тази нощ.  Smiley
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Smoker
Skeletan
Редник
*

Karma: +9/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #754 -: Август 04, 2011, 22:36:31 »


Линк в Замунда

Тоя е класика, стига да сте философски настроени.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.

Д. Дебелянов
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #755 -: Август 09, 2011, 22:00:07 »

Един добър руски филм


Гледай онлайн
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
strast i seks
Гост
« Отговор #756 -: Август 10, 2011, 13:23:28 »


Става за губене на време,още повече,че е с участието на Джейсън Стейтъм--гледа се задължително Smiley
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #757 -: Август 10, 2011, 21:45:14 »

Синята Лампа (1974) Синият Папагал

Гледал ли го е някой Smiley

Синият папагал: В епизода на милиционерите е възложено да открият много интелигентен сексуален психопат, който избира за жертви руси жени, предимно чужденки. Владеенето на три езика - френски, английски и немски му дава предимство в общуването с тях. Тримата полицаи Лейтенант Велев, Старшина Найденов и Старшина Митев намират човек в ресторант, който прилича на заподозрения. Изчакват го навън, но той успява да се измъкне ловко с лодка, а след него тръгва Лейтенант Велев. Старшина Митев се впуска в преследване с коли като гони шофьора на ситроена, собственост на заподозрения. Велев успява да спипа заподозрения, който му предлага 10 000 долара за свободата си. Велев отказва и кара заподозрения да спре идващия за него ситроен. Той го спира, а вътре в него облечена като една от сервитьорките от ресторанта е жената, която е била с него на масата. Тя се опитва да убие заподозрения, но е спряна. По радиостанцията Велев разбира, че са хванали погрешен човек, тъй като истинския психопат е заловен в Ловеч. Все пак се оказва, че заловените не са случайни хора, а единия от тях е международен контрабандист издирван от Интерпол. Контрабандиста може да бъде разпознат по татуировка с форма на син папагал на рамото. След проверка на мъжа се оказва, че той няма такава татуировка и е вкаран в патрулката. Жената е отделена в друга патрулка като незаподозряна, но лейтенант Велев се усеща и дърпа ризата, за да види рамото ѝ, на което се оказва, че има татуировка с форма на син папагал.
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #758 -: Август 16, 2011, 13:03:49 »

Песен за огън и лед .... някой може ли да даде линк от къде да сваля 5 част на книгата и имали инфо някой кога ще продължи сериала "Игра на тронове"
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #759 -: Август 16, 2011, 15:34:02 »

Сезон 2 официално се очаква най-рано пролета на 2012 . Иначе по другия въпрос не мога да ти помогна . Решил съм да ходя пеша месец на работа и ще си купя книгите . 20 лева парчето . Не ми се нрави идеята да ги чета онлайн .
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #760 -: Август 18, 2011, 23:48:01 »

Super 8

Едни хлапета , инцидент с влак , малко военни и едно извънземно - повече от приятен филм за убиване на времето Smiley

Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #761 -: Август 20, 2011, 14:53:04 »

По БНТ давали "Синьо лято" ... но е към края на епизодите си :S
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Darcia
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #762 -: Август 21, 2011, 22:41:54 »

Sex Lives of the Potato Men

Линк в Замунда
Не си спомням дали е обсъждан този филм, а ме мързи да търся ... но си заслужава да се види!  Grin

Рядко тъп филм! Вулгарщина, простащина и яко псуване. Освен всичко и ужасен превод. Това беше... просто... отвратително. Все пак се изхилих на няколко места. Но какво от това, общата ми оценка е "абсолютна гадост"!
Активен
Darcia
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #763 -: Август 21, 2011, 23:03:43 »

Винаги ми е правило впечатление как може да бъде открит скрит смисъл практически във всичко, дори в най-голямата простотия. Колкото по-високо интелектуален и ерудиран поглед, толкова по-скрит смисъл. Например как ли ще изглежда, ако отида ей сега навън и филмирам как се изхождам насред тротоара? Някои няма да го възприемат и ще мислят колко е безмислено и вулгарно. Други пък ще открият в този прекрасен и напълно ествествен процес бунт срещу обществените порядки, срещу лицемерния морализъм и метафора на лъжата и злото в заобикалящата я осмогълна реалност, а нищо чудно и призив за връщането ни назад към природата, а още повече за осмиване на фалша.
Аз лично, наистина лично, не намерих никаква естестика час и половина да слушам за ... това дори не може да се напише в този форум. Наистина съжалявам, че не успях да разбера ненапразния вулгаризъм. Ако намериш време, може да ми обясниш на лично съобщение.
Активен
Darcia
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #764 -: Август 21, 2011, 23:21:16 »

Ама ти изпадна в някаква защитна позиция! Аз само споделих впечатлението си от тъпия филм, докато ти не пропусна да ме иронизираш на тема интелект. Защо се мислиш за толкова умен не знам, но не ми пречи. Странно е обаче как не успя да разбереш примера ми, или поне от това, че се преструваш на неразбрал. Не търся отговорен, мислех, че ще помогна при избора на филм на останалите. Аз например го изгледах заради споделения линк тук. Ако се бях натъкнал обаче на подобен коментар от друг, може би нямаше да направя тази грешка. А може би не съм разбрал целта на темата? Съвсем възможно.
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!