Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:38:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде сте киноманиaци!?!  (Прочетена 240151 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #45 -: Март 12, 2008, 20:13:08 »



"The Fugitive  се среща с  The Twilight Zone в този съвременен научно-фантастичен трилър. Когато криминалният детектив Джо Милър се натъква на нещо ,което прилича на безобиден ключ от мотелска стая, той отключва вратата към свят на неописуема сила и се превръща в обект на тези, които не биха се спрели пред нищо за да я притежават. Мотелската стая е като обитъл на пръв поглед съвсем земни предмети, всеки от които обаче притежава уникална сила. И както Джо скоро открива, ключът за стаята е най-могъщият и желан от всеки предмет. Тайнствени организации посветили се на събирането на такива предмети започват да преследват детектива с надеждата да си присвоят ключа. Когато обаче най-ценното нещо в живота му, дъщеря му, изчезва в стаята, той става обект и на разгорещено полицейско разследване. Преследван и съвсем сам, Джо става главен участник в игра, чиито правила не знае."

Резюмето е от arenabg.com

Филма е от 3 части. Download@arenabg.com

"Това е филм, който се гледа на един дъх." - Това е цитат на първият коментар от арената, който според мен е много точен.
Активен

s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #46 -: Март 13, 2008, 01:20:08 »

Ако става въпрос за сериали : " sleeper cell " , " jericho ", " lost " и виж ми подписа  [:-}

всички серй ли изгледа от двата сезона на Heroes Huh?
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #47 -: Март 13, 2008, 01:42:26 »

всички серй ли изгледа от двата сезона на Heroes Huh?

Разбира се че да. 0баче втори сезон засега са само 11 серий и свършва много смотано. нови серий не се очакват май изобщо / някой казват , че ще има септември ама ще видим /   Huh?
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
MC_MISHO
свят 3
Капитан
****

Karma: +127/-112
Неактивен Неактивен

Публикации: 406


El Diablo


Профил
« Отговор #48 -: Март 13, 2008, 02:43:40 »

а за бягството какво се чува няма ли да свърша вече Huh?  *scratch*
Активен

realm 3
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #49 -: Март 13, 2008, 07:02:49 »

а за бягството какво се чува няма ли да свърша вече Huh?  *scratch*

чува се че ще бягат още  *hihi*
Активен
s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #50 -: Март 13, 2008, 09:07:28 »

Разбира се че да. 0баче втори сезон засега са само 11 серий и свършва много смотано. нови серий не се очакват май изобщо / някой казват , че ще има септември ама ще видим /   Huh?

ще има сигурен съм Wink [:-} [:-}
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #51 -: Март 13, 2008, 10:43:31 »

В края на миналата година имаше стачка на сценаристите в Холивуд, за това втори сезон на Heroes беше по малко серии. До колкото знам тази година ще продължат с 3 сезон.

http://heroesspoiler.blogspot.com/2008/02/3.html
Активен

Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #52 -: Март 13, 2008, 12:01:05 »

На мен любимите ми филми са Хавана, Пътят на Карлито, Похитители на изчезналия Кивот и Тъмбстоун Smiley
а като почитател на Стивън Кинг ще кажа, че опитите за филмирането на произведенията му са пълен провал.
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
sir teo
Лейтенант
***

Karma: +58/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 143


Профил
« Отговор #53 -: Март 13, 2008, 13:00:19 »

добре... щом ти казваш *hihi*
Активен
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #54 -: Март 13, 2008, 21:06:46 »

На мен любимите ми филми са Хавана, Пътят на Карлито, Похитители на изчезналия Кивот и Тъмбстоун Smiley
а като почитател на Стивън Кинг ще кажа, че опитите за филмирането на произведенията му са пълен провал.

The Green Mile е провал??? Да не говорим пък за The Shawshank Redemption - тоталният провал!!!  *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #55 -: Март 13, 2008, 21:12:09 »

като бях хлапе даваха "ТО" по телевизията тогава се насрах от страх. Преди няколко месеца пак го гледах  вече всичко беше различно. Сега чудовищата са много добри, а ТО изглеждаше като гумен. За времето си тези филми са водили до полудяване. Този с гробището за домашни любимци и той е много хубав
Активен
tonita76
Гост
« Отговор #56 -: Март 13, 2008, 22:25:53 »

  *write* малко стари, но любими филми The English Patient, Leon,  Saving Private Ryanр The Ghost and the Darkness и една свежа и неангажираща приказка The.Chronicles.Of.Narnia.
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #57 -: Март 14, 2008, 01:42:21 »

като бях хлапе даваха "ТО" по телевизията тогава се насрах от страх. Преди няколко месеца пак го гледах  вече всичко беше различно. Сега чудовищата са много добри, а ТО изглеждаше като гумен. За времето си тези филми са водили до полудяване. Този с гробището за домашни любимци и той е много хубав

аз също,скоро го гледах дайе и ми беше смешен вместо страшен Smiley
но за филмите, които казах(Зеленият път и Изкуплението Шоушенк) продължавам да твърдя, че са страхотни
Активен
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #58 -: Март 14, 2008, 10:43:45 »

Сами по себе си, филмите по Стивън Кинг може да са добри и добре изработени, но далеч от идеята и внушението, което той търси и постига действително когато го четеш. То и комикс виче има направен по книга на Стивън Кинг, за любителите на този жанс сигурно е велико литературно произведение Grin
Запитан преди време как гледа на филмовите адаптации по книгите си, той отговаря така: “Книгите ми и филмите по тях са като ябълки и портокали – страхотни, но много различни.”
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
sir teo
Лейтенант
***

Karma: +58/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 143


Профил
« Отговор #59 -: Март 14, 2008, 16:34:57 »

а като почитател на Стивън Кинг ще кажа, че опитите за филмирането на произведенията му са пълен провал.
Запитан преди време как гледа на филмовите адаптации по книгите си, той отговаря така: “Книгите ми и филмите по тях са като ябълки и портокали – страхотни, но много различни.”

...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!