Imperia Online България  
Април 16, 2024, 09:22:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде сте киноманиaци!?!  (Прочетена 240098 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #720 -: Май 01, 2011, 09:47:28 »

Линк може ли?
все още е с много лошо качество - не си струва да се гледа.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #721 -: Май 01, 2011, 09:49:54 »

В петък го гледах. И на мен ми хареса. Има го по кината 3D.
Активен

Шуши
Гост
« Отговор #722 -: Май 01, 2011, 11:46:28 »

Линк може ли?
срещу 10 лв в най близкото 3D, ако минеш с ученически бележник има и промоцийка  *ok*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #723 -: Май 01, 2011, 11:51:28 »

срещу 10 лв в най близкото 3D, ако минеш с ученически бележник има и промоцийка  *ok*
Малко ще му е трудно на Вал да го направи в момента  Grin Grin Grin за това иска линк.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Cerber
Гост
« Отговор #724 -: Май 01, 2011, 11:52:48 »

Да не е в панделата?
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #725 -: Май 01, 2011, 11:54:36 »

около  Grin Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Cerber
Гост
« Отговор #726 -: Май 01, 2011, 11:57:58 »

Аз ще прегледам първите страници на тази тема, че и на мен точно сега не ми се ходи на кино, а новите заглавия са с ужасно качество по торентите. Един Ейдж по-късно днес?
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #727 -: Май 01, 2011, 17:29:09 »

срещу 10 лв в най близкото 3D, ако минеш с ученически бележник има и промоцийка  *ok*
Благодаря, дърпам веднага  Grin Grin Grin
Активен
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #728 -: Май 01, 2011, 20:08:33 »

Малко помош,да намеря това филмче  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=zn8lCzyONGY&feature=bf_prev&list=ULElcB0_0XO6w&index=24
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #729 -: Май 06, 2011, 17:55:20 »

 Идва края на една ера - ерата на SG

Остава още един епизод , преди да прекратят цялата SciFi поредица Stargate . Започнал не много добре с първия сезон , последното отроче на поредицата , SG Universe ще се помни дълго след любителите с последния си втори сезон и претрупването на нещата с изглед убийството на поредицата !!! Дано има завършен край , въпреки че той не се вижда , така както се развиха в последно време епизодите - едни от най-силните за цялата поредица доближаващи се с последните сезони на SG-SG 1 в битката с Ораите .

Сериал , от който можеше да се научи много през първата му част(SG-SG 1) за нашата митология и то по-доста забавен и интересен начин

RIP SG и дано като Дестини възкръснеш някога пак



Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #730 -: Май 06, 2011, 22:09:05 »



Незнам ... вижте на какъв коментар се разсмях в замунда :

Цитат
puredblood86 написа:
Цитат
Филмът е заснет не по роман или по оригинален сценарий, а по КОМИКС. Което го прави чудесен за деца в предучилищна възраст, които още разглеждат комикси, защото не могат да четат, както и за всички останали индивиди, чието умствено развитие е спряло на този етап Smiley Т.е. със сигурност ще се хареса на средностатистическия американец, както и на родните почитатели на поп-фолка с двуцифрено IQ и едноцифрен брой прочетени книги през живота си. Ако принадлежите към някоя от изброените групи - теглете смело, няма да останете разочаровани! Grin Ако обаче критериите ви са по-високи и чисто физиологически не сте в състояние да понесете "Властелинът на пръстените" или "Аватар" от край до край, без да изпиете предварително солидна доза антиеметик, по-добре си спестете агонията да гледате американски екшън по мотиви от скандинавската митология
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #731 -: Май 10, 2011, 15:43:35 »

 Може би доста хора го знаят , но днеска ми напомниха за този старичък филм ... "127 часа" е жалък опит спрямо него Smiley . За тези , ако има такива , които не са го гледали ...

Alive / Живи (1993)



Уругвайски младежи, оцелели при самолетна катастрофа в Андите, пекли от време на време парчета от труповете на загиналите си другари. Това разказва Карлос Паес - един от оживелите, в неотдавна издадената си книга “След десетия ден”.
Съдбоносното решение е взето на 23 октомври 1972 г. - на десетия ден след падането на самолета на височина 3500 метра, сред дълбок сняг. Същия ден оживелите разбират, че ги смятат за загинали и търсенето им е прекратено.
Машината “Феърчайлд” на уругвайските ВВС излита от Монтевидео на 12 октомври за Сантяго, в Чили. На борда са 45 души - ръгбисти от студентския отбор “Олд крисчънс”, техни приятели и роднини. Спортистите пътуват за мач с чилийския тим “Олд бойс”.
Поради лошо време самолетът каца в аржентинския град Мендоса. Оттам той излита за Сантяго на 13 октомври 1972 г. Половин час преди кацането, след грешка както на пилота, така и на диспечерите, машината се разбива.
На място загиват десет души. Ранените умират един по един. Когато търсенето е прекратено, живи са все още 26 души. Те решават да се хранят с трупове.
16 младежи оцеляват и са спасени на 72-рия ден от драмата.
Първата нощ след катастрофата бе същински ад. Трупове, хора със счупени крайници, сняг, непоносим студ, кръв. Някои започнаха да се побъркват”, пише в книгата си “След десетия ден” Карлос Паес, известен повече като Карлитос.



Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #732 -: Май 10, 2011, 19:13:35 »

Идва края на една ера - ерата на SG

След 17 години тръгнал от тук http://www.zamunda.net/details.php?id=203962&hit=1 , дойде неочаквания край . Няма да има скоро нищо стойностно за космоса и необятната вселена - за другите светове и галактики . Звездната врата се затвори ...

http://www.youtube.com/watch?v=PX8CXRmX3bU&feature=related

« Последна редакция: Май 10, 2011, 19:17:35 от Groznii » Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #733 -: Май 20, 2011, 23:08:22 »

Бързи и яростни 5 удар в Рио много ми хареса. Надмина предшествениците.





Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #734 -: Май 22, 2011, 22:25:56 »

Game.of.Thrones ....някой може ли да намери субтитри за 4-та серия  ...и колко са серийте ако знае някой
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!