Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:46:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Протест  (Прочетена 7973 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #15 -: Март 01, 2009, 09:03:40 »

Аз не мога да чакам повече, честито на победителите и до другата ера Wink
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #16 -: Март 01, 2009, 20:44:09 »

А аз си мислех че последен ще науча класирането, като погледна чак вечерта!

Официалната класация ще се появи в сряда.
Е няма такова нещо ..... значи играеш 1 месец ..... и накрая не знаеш как си се класирал ..... да бяха оставили поне меню-то играчи да е активно ...... Какво е това сряда. Много се излагате момчета
Да не забравяме че ние сме само потребители, а не клиенти! И следователно нямаме никакви права!

И наистина, какво пречи менуто статистика/класация да е активно?

И какво като е неделя? Ние ставаме в 5 сутринта да си подредим армията, а вие поне на обед можехте да пуснете класацията, отнема цели 10 секунди!

Какво е това след празниците - какво като са празници! Като не искате ерата да свършва по време на празниците, питате програмистите кога ще свърши, те слагат аванс от час между битките и 33х27 = 2-3 дни по рано или по късно се измества старта... Наистина е страшно несериозно и е пълна излагация да чакаме 3 дни за нещо което не подлежи на обработка!

ИСКАМЕ ДА ВИДИМ КЛАСАЦИЯТА!
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #17 -: Март 01, 2009, 21:54:40 »

Как да не сме клиенти .... след като си плащаш значи си клиент .... а този продукт не струва.
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #18 -: Март 02, 2009, 00:44:39 »

А аз си мислех че последен ще науча класирането, като погледна чак вечерта!
Да не забравяме че ние сме само потребители, а не клиенти! И следователно нямаме никакви права!

И наистина, какво пречи менуто статистика/класация да е активно?

И какво като е неделя? Ние ставаме в 5 сутринта да си подредим армията, а вие поне на обед можехте да пуснете класацията, отнема цели 10 секунди!

Какво е това след празниците - какво като са празници! Като не искате ерата да свършва по време на празниците, питате програмистите кога ще свърши, те слагат аванс от час между битките и 33х27 = 2-3 дни по рано или по късно се измества старта... Наистина е страшно несериозно и е пълна излагация да чакаме 3 дни за нещо което не подлежи на обработка!

ИСКАМЕ ДА ВИДИМ КЛАСАЦИЯТА!

 Embarrassed Lips Sealed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #19 -: Март 02, 2009, 04:48:13 »

Как да не сме клиенти .... след като си плащаш значи си клиент .... а този продукт не струва.
И аз така го чуствам.

Но има врътка в закона и щом регистрацията е безплатна, значи сме потребители или поне така ни увериха в една тема  Grin Трябва да се обърнем към адвоката по въпроса  Grin

Освен това горното твърдение може и да се отнася за ИО, но за НН мисля че не е в сила, тъйкато на турнира не можеш да играеш безплатно!

И независимо дали са длъжни по закон или не. Морално са длъжни! Да не вземем наистина да спретнем един протест, без SMS-и следващата ера и да ги видим! Не им плащаме за да скътават по празниците, достатъчно е че си пускат ерите когато им е кеф!
« Последна редакция: Март 02, 2009, 04:52:56 от ZAX » Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #20 -: Март 02, 2009, 12:35:52 »

Това с протестите не е решение ..... аз съм против тези неща ....... като не ти харесва нещо просто го сменяш .... няма какво да се протестира.

Конкуренцията гледа ... все пак сме в икономическа криза. Сигурен съм, че скоро ще се появи друга подобна игра с подобни турнири където ще обръщат внимание на това, или поне ще се занимават докато не се нагушат и те  ;D ;D ;D
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #21 -: Март 03, 2009, 02:55:03 »

Лошото е че от самото начало са монопол Smiley И лошо са свикнали...

Да се появи конкуренция, ама не се появява...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #22 -: Март 03, 2009, 10:15:59 »

Някой дали може да ми каже каква точно е разликата между "потребител" и "клиент"Huh??
Активен

delenda est!
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #23 -: Март 03, 2009, 16:06:42 »

Никакво значение няма .....

Принципно дефиницията е следната:

потребител е този който използва вече създаден продукт.
клиент може да е потребителя, но клиента е повече от него защото може да има и други интереси ......

Но това няма да помогне в случая ..... те нашите кинти са прибрали .... нямат такъв интерес да ни пуснат навреме класирането .... по-важно е да приберат още кинти .... затова ние ще чакаме ..... на мене ми е интересно да видя окончателното класиране и затова влизам в форума ...., но вече почти никой не пише в секцията за номадите .... в крайна сметка на хората с които ми е приятно да комуникирам им имам координатите, така че този форум ми е безмислен вече Smiley
Активен
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #24 -: Март 03, 2009, 16:29:11 »

Явно нещата се повтарят .... между другото много як аватар лейди  *rose*
Активен
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #25 -: Март 03, 2009, 16:54:29 »

От давна не го беше ползвала Smiley  *rose*

Мисля че този род спорове са безмислени и обикновенно излизат при подобни забавяния.
Според мен няма значение кога ще зилезне класирането. така или иначе то е крайно и няма да се промени. дали сега или след месец, класирането ще е едно и също.
След като екипа е преценил или по необходимост се бави, значи си има причина.
и това не е подмазване а примиряване с действителността.
и да се спори и да не се спори, крайното решение е на хората от екипа.
Уважение за идеята и реализацията.  *ok* *ok*
Има си плюсове и минуси. но всичко се оправя с времето.
 bgflag *beer* *beer* *beer* *beer* bgflag

Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #26 -: Март 03, 2009, 17:29:32 »

От давна не го беше ползвала Smiley  *rose*

Мисля че този род спорове са безмислени и обикновенно излизат при подобни забавяния.
Според мен няма значение кога ще зилезне класирането. така или иначе то е крайно и няма да се промени. дали сега или след месец, класирането ще е едно и също.
След като екипа е преценил или по необходимост се бави, значи си има причина.
и това не е подмазване а примиряване с действителността.
и да се спори и да не се спори, крайното решение е на хората от екипа.
Уважение за идеята и реализацията.  *ok* *ok*
Има си плюсове и минуси. но всичко се оправя с времето.
 bgflag *beer* *beer* *beer* *beer* bgflag

Аз няма да се съглася с теб ..... времето има значение .... например се сещам, че за много неща има експресна и нормална услуга.
Защо експресната се използва от много хора ..... и защо е по скъпа ..... за мене това не е професионално .... все едно не им е това работата а хобито Wink
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #27 -: Март 04, 2009, 08:36:24 »

От самото начало им повтарям че именно незачитането мнението на потребителите ще им изяде главата Smiley Но за тази цел трябва да има наистина доста силна конкуренция! Игри много, но колко от тях са дори на половина толкова добри? Въпреки че си вкарват страхотни автоголове с повечето от промените напоследък!

А конкретно за номадите ако не ни бяха отсвирили така гадно щеше да е единствената ера на ниво.

Първата пак така ги домързя, но за много по дребно нещо, което дори не са длъжни да пуснат. И никой не си направи труда да извади военна класация, въпреки че всички искаха. Но аз като пуснах една на топ100 http://z.a.x.000webhost.info/files/drugi/Nomadski_Nashestwiq-Woenna_Klasaciq-Era_I.htm и да видиш как веднага пуснаха и официална :")
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!