Imperia Online България  
Април 25, 2024, 19:29:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Напускане на съюз по време на война  (Прочетена 3308 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« -: Февруари 27, 2009, 22:37:55 »

Абе не трябва ли да не могат играчите да напускат съюза си ако им е обявена война? Поне за лидера да важи за да го отнесе *hahaha*. Егати и съюза "situs",  сички се разбягаха през глава като им я обявих  Grin  *gamer*.
PS: А м/у другото може ли една проверка на бившите му "членове" - "ggggg" ; "gotin_888" и "gotin_8888" в  свят 57 . Мноооого съмнителни ми се струват за мулти....
« Последна редакция: Февруари 27, 2009, 22:47:05 от venci » Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 27, 2009, 22:49:56 »

Дааам ..... аз го правих като лидер на съюз в Ера 1 ..... напуснах моя съюз .... влязох в вражеския ..... после напуснах и него .... влязох в 3-ти .... накрая събрах от всички военен доход Smiley
Активен
venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 27, 2009, 22:52:29 »

Е, без да изчакаш края на войната не става. А и само който е допринесъл с нещо би трябвало да печели доход /поне на книга де/ - имам предвид да си трепал врага
Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 27, 2009, 23:01:01 »

Ти ще кажеш ......

От моя съюз мачках врага ..... след това от врага мачках моя съюз ..... 3-тата война завърших в другия съюз и веднага прибрах прихода..... върнах се в моя съюз и там ме чакаше военния Wink
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 27, 2009, 23:12:41 »

Ти ще кажеш ......

От моя съюз мачках врага ..... след това от врага мачках моя съюз ..... 3-тата война завърших в другия съюз и веднага прибрах прихода..... върнах се в моя съюз и там ме чакаше военния Wink
намери с какво да се хвалиш, малко курвенско звучи *hmm*
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
nasko_69
Лейтенант
***

Karma: +5/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 135



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 27, 2009, 23:35:27 »

и аз имам въпрос относно темата, може ли (в свят БГ2 съм) ,по време на война да идват нови членове,които не са били в саюз преди и да се бият редом с нас  *xxx* *xxx*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 27, 2009, 23:36:55 »

и аз имам въпрос относно темата, може ли (в свят БГ2 съм) ,по време на война да идват нови членове,които не са били в саюз преди и да се бият редом с нас  *xxx* *xxx*

Никакъв проблем   Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 27, 2009, 23:43:14 »

намери с какво да се хвалиш, малко курвенско звучи *hmm*

Много е дълга цялата история ..... изобщо не е курвенско .... а и беше в ера 1
Активен
venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 27, 2009, 23:46:34 »

Според мен съюза трябва да се заключва поне  първите 48 часа и после вече да може да идват и си отиват нови членове. Ако пък остане заключен най добре!  Иначе не е справедливо. Аз се изръсих от съюзната каса а тея духнаха яко дим. Или пък присъединява се някой силен само за войната  разбива всички, после прибира реколтата и си отива.... и тоя вариант куца.
Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 27, 2009, 23:47:34 »

Аз не бих те взел обратно  *stop*
Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 27, 2009, 23:49:55 »

Според мен съюза трябва да се заключва поне  първите 48 часа и после вече да може да идват и си отиват нови членове. Ако пък остане заключен най добре!  Иначе не е справедливо. Аз се изръсих от съюзната каса а тея духнаха яко дим. Или пък присъединява се някой силен само за войната  разбива всички, после прибира реколтата и си отива.... и тоя вариант куца.

Първия вариант куца .... Да ... това да можеш да избягаш 100 % от война си е чиста простотия ..... имено за това в една друга тема .... има предложения за правилата з анапускане на съюз по време на война ... ама пак става сложно  *freak*

Но да се оплакваш, че някой "силен" е привлечен в противников съюз и е взел войната .....  *hmm* Нормално е .... по време на война се търсят силни съюзници ...... а добрия играч, се справя именно с такива "силни" противници Wink

Иначе .... биеш умряло куче и си мислиш , че играеш  Lips Sealed
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
the_knight
Гост
« Отговор #11 -: Февруари 28, 2009, 00:01:55 »

Според мен съюза трябва да се заключва поне  първите 48 часа и после вече да може да идват и си отиват нови членове. Ако пък остане заключен най добре!  Иначе не е справедливо. Аз се изръсих от съюзната каса а тея духнаха яко дим. Или пък присъединява се някой силен само за войната  разбива всички, после прибира реколтата и си отива.... и тоя вариант куца.
А не е ли точно там тръпката на войната Wink
Ами когато...каквото и да прави противникът, за да надделее - привличане на така наречените силни играчи, гонене на по-слабите, пускане на модове...твоят съюз все пак взима войната...не е ли тогава още по-голямо удовлетворението Smiley
Има и по-голямо дърво - разпускане на целия съюз - има съюз, има проблем...няма съюз няма проблем(война)  Grin
Колко съюзи са избягали по този начин Grin
 А и нали имаше една приказка - във война всички средства са позволени. Та и в ИО така *pardon*
Активен
venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 28, 2009, 01:30:20 »

Te точно това и направиха, избягаха като мижитурки  Grin *hahaha* .  А ще ги провери ли екипа че им е много тъмна работата с тея имена ? Трябват ни спешно свежи касички *hahaha*
« Последна редакция: Февруари 28, 2009, 01:32:14 от venci » Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
the_knight
Гост
« Отговор #13 -: Февруари 28, 2009, 01:40:49 »

Пиши на Крум на лични - имената и за кой свят става въпрос...Ама отговора - утре
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 28, 2009, 16:47:46 »

Няма официална забрана...
Проблемът е стар "като света". Ако имаш търпение и се поразровиш във форума ще откриеш поне 1001 теми за същото...и не само Smiley
Напускането на член от съюза на който е обявена война не отменя самата война като цяло...Smiley

Не бих казал, че това е особен проблем. В края на краищата тази война им е наложена. По-големият проблем е, когато по време на война започнат да напускат играчите от клана на обявилите войната....
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!