Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:05:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кардинално решение на класацията типично по български 8 часа преди края на ерата  (Прочетена 11944 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
marine
Редник
*

Karma: +10/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #30 -: Септември 17, 2007, 20:29:31 »

Така е ! Админите са виновни за това ,колко хора съм сочил ,показвал и т.н А като ми се бъгна клана в свят 3 миналата ера ,даже един отговор не получих на хилядите си запитвания защо не мога да пускам войнна и мод .
Абе и аз се оплаках когато ми изчезна 25 доблест. Но ме изкарах луд ,че си пращам войската на битки без аз да знам.( макар не знам какъв тип битка трябва да направя за да ги закръгля на 25 доблест) . Та този проблем не го решиха, но виж 8 часа преди края на ерата решиха класацията.. Евала..
Активен
monticar
Гост
« Отговор #31 -: Септември 17, 2007, 20:33:50 »

 Най-ГОЛЕМИЯ Т...К е  това че се ядосват доста хора за някаква игра и класация,която класация НИКЪДЕ я няма.А и да я има какво от това.юЕдна китайска поговорка гласи:
 Изгубеното злато винаги можеш да си върнеш,ИЗГУБЕНОТО ВРЕМЕ НИКОГА  Wink
« Последна редакция: Септември 17, 2007, 20:35:33 от monticar » Активен
Teardrop
Гост
« Отговор #32 -: Септември 17, 2007, 20:35:37 »

Само да ви прекъсна за секунда и да си вдигна ръката. Така, може да продължите.
Активен
Ogress
zealot
Сержант
**

Karma: +55/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #33 -: Септември 17, 2007, 20:36:33 »

Най-ГОЛЕМИЯ Т...К е  това че се ядосват доста хора за някаква игра и класация,която класация НИКЪДЕ я няма.А и да я има какво от това.юЕдна китайска поговорка гласи:
 Изгубеното злато винаги можеш да си върнеш,ИЗГУБЕНОТО ВРЕМЕ НИКОГА  Wink

Ти каза истината.
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #34 -: Септември 17, 2007, 20:40:51 »

Ти каза истината.

мм да'' истината е някъде там '' ,но ако следваме този логически път  ,закакво се играе тази игра като няма никаква класация ,идея и т.н,освен за губене на време ?
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #35 -: Септември 17, 2007, 20:42:51 »

мм да'' истината е някъде там '' ,но ако следваме този логически път  ,закакво се играе тази игра като няма никаква класация ,идея и т.н,освен за губене на време ?
подкрепям да,трябва да се фукаме пред децата нали Wink
в смисъл сериозно де Smiley
Активен

КуКу
Ogress
zealot
Сержант
**

Karma: +55/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #36 -: Септември 17, 2007, 20:45:11 »

мм да'' истината е някъде там '' ,но ако следваме този логически път  ,закакво се играе тази игра като няма никаква класация ,идея и т.н,освен за губене на време ?
точно това е идеята, че няма за какво да се ядосваме, защото то просто няма класация.
Активен
monticar
Гост
« Отговор #37 -: Септември 17, 2007, 20:46:40 »

мм да'' истината е някъде там '' ,но ако следваме този логически път  ,закакво се играе тази игра като няма никаква класация ,идея и т.н,освен за губене на време ?
Проблем в губенето на време няма Освен ако така нареченото "Губене ан Време" не се превърне в някаква вманиаченост,хронично безсъние,непоносимост към хората и непреклонен нацирсизъм с примес на ОГРОМНО ЖЕЛАНИЕ някой да се види в НЯКАКВА НЕСЪЩЕСТВУВАЩА класация която интерсува  него и още няколко други подобни индивида.
 Та мисълта ми бе че понякога губенето на време се награждава с Епикриза и води до деградация в подрастващото  и не дотолкова подрастващо население у нас  Wink
п.п. В моя случай решението бе да сменя дилъра  Tongue
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #38 -: Септември 17, 2007, 20:48:17 »

не е човешко да не се дразниш  ,поне според мен Smiley Особено като вложиш нещо т.е времето си  идеята ,че си го опропастил ей така за нищо ,поражда гняв.
Активен
monticar
Гост
« Отговор #39 -: Септември 17, 2007, 20:51:29 »

не е човешко да не се дразниш  ,поне според мен Smiley Особено като вложиш нещо т.е времето си  идеята ,че си го опропастил ей така за нищо ,поражда гняв.
Когато си отговориш на въпроса:
  Какво искам от тази игра и какво ще стане като го постигна,сам ще разбереш че няма смисъл да се дразниш.
   Стар мой приятел казваше така:
 Света нито започва нито ще свърши с теб,така че не се впрягай:-)
Активен
oxygen
Редник
*

Karma: +35/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Union


Профил
« Отговор #40 -: Септември 17, 2007, 20:54:04 »

ни6то ново все пак говорим за свиат 1 ;D ;D ;D там ниама слу4аини не6та ;D ;D ;D
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #41 -: Септември 17, 2007, 20:55:47 »

  Света нито започва нито ще свърши с теб,така че не се впрягай:-)


Умни думи ,трябва да се помисли наистина в/у тях.  Wink
Активен
monticar
Гост
« Отговор #42 -: Септември 17, 2007, 20:56:51 »

ни6то ново все пак говорим за свиат 1 ;D ;D ;D там ниама слу4аини не6та ;D ;D ;D

  Все пак Свят1 е ПЪРВОРОДНИЯ.
Активен
Teardrop
Гост
« Отговор #43 -: Септември 17, 2007, 20:57:23 »

ни6то ново все пак говорим за свиат 1 ;D ;D ;D там ниама слу4аини не6та ;D ;D ;D
http://www4.imperiaonline.org/smf/index.php/topic,31026.0.html
Активен
donchil
Миролюб Бенатов
Редник
*

Karma: +16/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Баа маа ти


Профил
« Отговор #44 -: Септември 17, 2007, 20:58:58 »

 Абе приятел нестига, че чак си се оакал пък и пускаш теми и се възмущаваш ! С невъоражено око е очевадно, че си прекалил във всяко отношение и ако ще си много доволен да си първи със измама аз нямам нищо против да ти върнат и медали и точки и да те пишем най-добрия !
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!