Imperia Online България  
Април 27, 2024, 03:59:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кардинално решение на класацията типично по български 8 часа преди края на ерата  (Прочетена 11953 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
marine
Редник
*

Karma: +10/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« -: Септември 17, 2007, 19:20:03 »

Абе господа админи не Ви ли досрамя малко ? Как ме хванахте в измама 8 часа преди края на ерата ? И какво е това странно наказание ( 1 година заключен акаунт и изтриване на военните точки ) Малко поне да бяхте го обмислили ,че е много грозно. Е но хубавата новина е ,че номер 1 по военни стана модератор от ИО. Би изглеждало странно забавно ако не бе така грозно.  Shocked
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #1 -: Септември 17, 2007, 19:29:38 »

 Shocked Shocked Shocked  наистина ли?
аз за това не играя в свят 1 Tongue
Активен

Age of Extinction
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #2 -: Септември 17, 2007, 19:31:30 »

Първия винаги е наблюдаван от близо и при най-малката крачка встрани режат...
Лошото е обаче, че режат само от върха...
Активен
marine
Редник
*

Karma: +10/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #3 -: Септември 17, 2007, 19:35:00 »

Абе какъв връх ? Shocked Тука резнаха от кръста направо... Пак хубаво ,че нямах 60 доблест повече ,че да изтрият и нея.. Т.е. понеже не съм на първо място по доблест ... Взеха че са ми я оставили  Smiley Това трябва да е някаква утеишетлна награда Smiley И ако някой ми даде разумно обяснение за критерия на вид наказание .. Евала..   Kiss

П.П. Жалко... До края на ерата щях да грабна първото място по военни и по доблест.. тамън спретнах маса леки суисайдъра за целта Wink Отиде си дабъла Smiley
« Последна редакция: Септември 17, 2007, 19:37:40 от marine » Активен
Crystal
Редник
*

Karma: +32/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #4 -: Септември 17, 2007, 19:38:23 »

Абе господа админи не Ви ли досрамя малко ? Как ме хванахте в измама 8 часа преди края на ерата ? И какво е това странно наказание ( 1 година заключен акаунт и изтриване на военните точки ) Малко поне да бяхте го обмислили ,че е много грозно. Е но хубавата новина е ,че номер 1 по военни стана модератор от ИО. Би изглеждало странно забавно ако не бе така грозно.  Shocked

Отдавна се каня да задам един въпрос, но като зная, че ще предизвикам гнева на всички админи, модератори, съпорти...и т.н...все се въздържах ;-)) За пари ли става дума??? От няколко ери насам чувам, че първият в класацията получавал парична награда...Истина ли е това??? Надявам се да получа отговор, защото ако това е така...поне ще ми е ясно, че класацията винаги ще бъде манипулирана...

Нищо лично...просто обичам да съм информирана и да играя по ясни правила...И като се замисля....ако марине е наказах за 1 година, какво наказание ще получи огресс, заради използването на оня прословут бъг, заради който товарните не се разтоварват???

Няма ирония...няма обиди...не се заяждам...така, че моля да приемете моят въпрос съвсем сериозно !!!
Активен
Insane
Редник
*

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #5 -: Септември 17, 2007, 19:38:54 »

Меко казано съм потресен ! Играл съм доста online игри . Но подобно нещо виждам за първи път . Доста жалко за самата игра и за хората, които я играят . Няма да съм единственият , който ще се откаже да играе . Добра работа господа админи .
Активен
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #6 -: Септември 17, 2007, 19:40:42 »

Всъщност абсолютно същото нещо беше направено преди няколко ери и то в същата тази игра в същия този свят...
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Септември 17, 2007, 19:44:12 »

Всъщност абсолютно същото нещо беше направено преди няколко ери и то в същата тази игра в същия този свят...
тоя път мислим по един и същи начин Wink
точно за това говорех :-\
Активен

Age of Extinction
Teardrop
Гост
« Отговор #8 -: Септември 17, 2007, 19:48:21 »

Ясно е, че всички са невинни и това е груба несправедливост. Жалко, само четирима. А можеше повече, повече можеше.
Активен
mmmaria
Редник
*

Karma: +44/-72
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #9 -: Септември 17, 2007, 19:50:56 »

Кои са 4-мата и защо са наказани...аз не разбрах.Моля за извинение,руса съм Embarrassed
Активен
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #10 -: Септември 17, 2007, 19:53:26 »

For massive abuse these users are banned:

marine
elfina
mephala
AVeliki
Активен
Teardrop
Гост
« Отговор #11 -: Септември 17, 2007, 19:56:22 »

Сигурно защото не са слушкали. Всички знаем, че пакостниците се наказват от време на време. А може още, още може.
 Wink
Активен
Crystal
Редник
*

Karma: +32/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #12 -: Септември 17, 2007, 20:03:24 »

Сигурно защото не са слушкали. Всички знаем, че пакостниците се наказват от време на време. А може още, още може.
 Wink

хе хе...краят на ерата "не е от време на време", а съвсем точен момент, за да не може никой нищо да промени...Аз например бих разбила 200к войска в хера например...съвсем съзнателно...предполагам и много други...
« Последна редакция: Септември 17, 2007, 20:06:22 от Crystal » Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #13 -: Септември 17, 2007, 20:06:04 »

Сигурно защото не са слушкали. Всички знаем, че пакостниците се наказват от време на време. А може още, още може.
 Wink
само да питам защо само на marine са мо изтрити военните точки???
Активен

КуКу
marine
Редник
*

Karma: +10/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #14 -: Септември 17, 2007, 20:07:52 »

само да питам защо само на marine са мо изтрити военните точки???
Не се ли сещаш ? Ами защото само аз бях на първо място Smiley

П.П. Господа админи станахте за смях . "For massive abused" - Сериозно това ли е причината ? Ако е това то Ogress трябва и на нея да и изтриете военните точки и да и ударите едно банче за годинка Smiley.. Нали mmmaria ?  Знаеш за какво става реч Wink
« Последна редакция: Септември 17, 2007, 20:12:16 от marine » Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!