Imperia Online България  
Март 19, 2024, 13:42:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: да спрем нахалниците  (Прочетена 9833 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #15 -: Февруари 28, 2009, 02:52:36 »

Съюзно също си има тръпка, но нека не поставяме въпроса на национална, верска или друга основа. Това беше мотото на темата мисля. 
Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 28, 2009, 03:08:44 »

какво подразбираш под съюзна игра ?! и на мен не ми е приятно , че половината около мен са записани в приятелските съюзи и просто нямам кой да атакувам ето завиждам му на The_God толкова армии изтрепа .. на българи ли на чужденци ли какво е значението !! Съюзната игра си има предимства и недостатъци ако не бяхме в добри отношения с големите може би те нямаше да имат шанса да са на тези точки в момента , а същото се отнася и до нас . Толкова армия а нямам кого да ударя или и да има няма да мога да му вляза кофти е да но си има доста големи предимства защото вечер като легна не правя сейфове не се притеснявам от това , че някой ще ми удари армията Wink
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 28, 2009, 03:20:34 »

хахаха голямо шоу... орлови се опитаха да ме прецакат на тъкмо грег ме атакува... мислеше си човека и армия и пари ще вземе ама май сбърка адреса.. ако не беше нескашното камикадзе г оспирах, ама утре ак одойде ще яде дървото... знаете ли как се стапя 300к злато за 10 минут като нямаш право да търгуваш (купуваш) и крепоста е бутната не можеш да я въстановиш да пуснеш нещо... сега гледайте как до края на войната втори сички от отлови ще атакуват мен и само мен... баси кефа Smiley пак ще спирам битките да посъбера армия, че няма  Cry щом грег ме бие тоя аматьор...

хард не завиждай Wink а избери правиланта стратегия и ти ще ги биеш... това, че ти е по-удобно да си скрит при големите и да копаш цяла ера си е изцяло твоя работа... ама тоя екшън сега го нямаш... той е незаменим... избитите армии са неибежна част от самата игра... вие видяхте ли, че нямам един пожар, а доблестта  Grin тя също не е за подценяване...

п.п.: унидей драматизираш отново...
Активен

hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 28, 2009, 16:27:01 »

всеки е добър в нещо аз от няколко ери нямам загубена битка в нападение , а относно малките точки просто не съм свикнал да играя по този начин Smiley
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #19 -: Февруари 28, 2009, 16:36:11 »

всеки е добър в нещо аз от няколко ери нямам загубена битка в нападение , а относно малките точки просто не съм свикнал да играя по този начин Smiley
аз 85% от битките не си ги следя и няма как ...
Активен

kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 28, 2009, 16:41:58 »

знаете ли как се стапя 300к злато за 10 минут като нямаш право да търгуваш (купуваш) и крепоста е бутната не можеш да я въстановиш да пуснеш нещо...
знам как става това с 2 милиона .... резултатът е силна болка в китката .... Tongue
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #21 -: Февруари 28, 2009, 16:44:56 »

Малцина сме дето мислим като тебе!  *SCRATCH*Но къде са ОБЕДИНЕНИТЕ БГ СЪЮЗИ???  Тук - както и в реалния живот......освен БЪЛГАРИН - да ти забие НОЖ в ГЪРБА - не очаквай друго!............... ПОГЛЕДНИ само кой се бори със сърбите? .............. отвори им на всеки ИСТОРИЯ на БИТКИТЕ!!!..................и ще видиш! LAVINA.....GRANIT........StAdOtO....... и докато ние се борим да прославим тук БЪЛГАРСКОТО - има и такива като dweller [TANGRA] - дето ти забиват нож в гърба!  *pardon*ЕЕЕЕЕ дано някой го похвали !!!  *hmm*Ако всичките му 4 звезди са от такива битки С/У българи - МЕРСИ! Не мога да публикувам доклада.......знаете ЗАЩО!  *freak*Чудя се само що стои в БГ СЪЮЗ! Верно ...........турци тая ера почти няма - за да го вземат! ;D Предишната се постарахме с тях! Но пък СЪРБИ сега има - може да го приемат! ........ако иска може да им прати и доклада! *crazy*

Това е някакво ново правило - да не се нападат българи.
Близо 70% от играчите в свят 3 са българи, а сред онези с високите точки процентът е над 95...
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 28, 2009, 21:56:11 »

kephy именно и аз за това говоря , но на uniday си знае неговото Smiley
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #23 -: Март 01, 2009, 03:20:28 »

kephy именно и аз за това говоря , но на uniday си знае неговото Smiley
знае, защото му даваме да знае... не репихме не направихме лавина или стадото първи...
Активен

uniday
uniday
Сержант
**

Karma: +9/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 56



Профил
« Отговор #24 -: Март 01, 2009, 21:27:40 »

Е сега може да им помагате! Разбиха ми паса! ОСВОБОДИХА АРМИИТЕ!+ членовете! Паса е текстов - не е 123456.............. Grin  Помагайте на ЛАВИНА и СТАДОТО! Не се майтапя! *scratch*
Активен
uniday
uniday
Сержант
**

Karma: +9/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 56



Профил
« Отговор #25 -: Март 01, 2009, 21:28:50 »

И ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! На едни вързала - на едни РАЗВЪРЗАЛА! Grin
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #26 -: Март 02, 2009, 02:56:36 »

как така ти разбиха паса е ?
Активен
uniday
uniday
Сержант
**

Karma: +9/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 56



Профил
« Отговор #27 -: Март 02, 2009, 03:20:49 »

Ако знаех - да ти ОТГОВОРЯ! Има подобни теми - и други случаи! Но реално - е така! Не съм си раздавал паса! *pardon* Даже трудно си смених с нов - защото се изхвърлях с госта 3 пъти! ........ По данни от очевидец - БГ - до мен..........съм бил с виетнамско знаме и това го учудило! Това е което знам! *xxx*
Активен
Kanartikin
Редник
*

Karma: +17/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #28 -: Април 15, 2009, 12:21:46 »

И разбра ли се в крайна сметка кой ти разпусна армията и има ли наказан?
Активен

Доброто ще победи!
uniday
uniday
Сержант
**

Karma: +9/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 56



Профил
« Отговор #29 -: Май 26, 2009, 23:36:10 »

 *UNDECIDED*НЕ!!!!!
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!