Imperia Online България  
Април 25, 2024, 13:42:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ 2, ЕРА 9  (Прочетена 15518 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #30 -: Февруари 22, 2009, 19:36:11 »

Аз се чудя защо Мародера не поства музика  Cry ....- а то каква била работата . Г-н  Морисън го напляскал .   *SPITEFUL*
Мародера е добро момче, но прави големи блокове  Grin Пък и нещо в края на ерата имахме неясноти около стила на игра, които реших да изгладя по този до болка познат начин.Изобщо тази ера ако някой може да се похвали, че ми е хванал войска веднага зарязвам Империята.Много народ плака, гледам че все още болката не е отминала и надуват гайдите по сборове и седянки.  Smiley А вие млади г-не няма ли да се пробвате в двойката  Tongue Стига с тази работа и недостиг на време, ние правим по 24 часа блокове и никой не ни атакува.Проблем става само ако се казваш мародера и играеш в един свят с Морисън  Grin
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 22, 2009, 21:25:21 »

Мародера е добро момче, но прави големи блокове  Grin Пък и нещо в края на ерата имахме неясноти около стила на игра, които реших да изгладя по този до болка познат начин.Изобщо тази ера ако някой може да се похвали, че ми е хванал войска веднага зарязвам Империята.Много народ плака, гледам че все още болката не е отминала и надуват гайдите по сборове и седянки.  Smiley А вие млади г-не няма ли да се пробвате в двойката  Tongue Стига с тази работа и недостиг на време, ние правим по 24 часа блокове и никой не ни атакува.Проблем става само ако се казваш мародера и играеш в един свят с Морисън  Grin
нова ера нов късмет ,да идват новите Grin
Активен

moby
Гост
« Отговор #32 -: Февруари 22, 2009, 21:44:40 »

Проблем става само ако се казваш мародера и играеш в един свят с Морисън  Grin
На мен пък са ми казвали , че Мародера е добро момче  . Няма да ти  казвам кой . Да не вземеш пак да го набиеш  *freak* Tongue
Активен
tute
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #33 -: Февруари 23, 2009, 14:51:02 »

Нагласени битки ще има винаги. Един да играе с нагласени битки и другите ще се принудат да правят същото, ако се стремят към челните места на отделните класаций. Хубавото е, че се правят към края на ерата, през другото време си личи кой какъв играч е - дали е добър тактик или не. Трябва да се прави разлика между двете неща.
Активен
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 23, 2009, 18:53:53 »

Туте не си прав, на мен са ми предлагали да се разбиват в мен, но съм отказвал.Предпочитам втори с чиста съвест, отколкото некадърно първи с реални възможности извън топ10.Проблема е че за нагласени битки и т.н. рядко се разбира освен, ако някой играч не репортне на екипа.
Мародера го познавам лично и впечатленията ми са изцяло положителни.В края на ерата е нямало време да играе и нарочно ми пишеше едни такива лс-та(които увековечих с бутона "Докладвай обидно съобщение"), за да дойда на гости.Ударих го след 00:00 часа в деня, който бе последен за ерата, т.е. най-много 5 часа преди самия й край.Това не се отрази на класацията, защото откакто почнах да играя за военни съм си първи, изключвам 3те дни през които славния баниран фалусиан си броеше военните от 27-те атаки в защита.Атаката ми към мародера не промени и положителното ми отношение към него.Мисля че всеки плах опит на някой да се изправи срещу мен трябва да се поощрява  Grin Ако тази битка е нагласена, значи имам една.За мен нагласените са тези дето идват и се разбиват в теб по няколко, атакуваш ли играч всеки може да те набеди, че е било нагласено, но това си е вятър в устата.Айде че ми се изтърка епидермиса на пръстчетата  Tongue
Активен

barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #35 -: Февруари 23, 2009, 19:52:26 »

  Някой може ли да даде линк за регистрация?  Поздравления на победителите, по-специални на Крокодила, че само него познавам. В свят 1 спечели нетната, тука съюзната, има ли още нещо към което се стремиш? Може би Светата Тройца Smiley военни, нетни и доблест наведнъж Smiley
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #36 -: Февруари 23, 2009, 20:08:20 »

  Някой може ли да даде линк за регистрация?  Поздравления на победителите, по-специални на Крокодила, че само него познавам. В свят 1 спечели нетната, тука съюзната, има ли още нещо към което се стремиш? Може би Светата Тройца Smiley военни, нетни и доблест наведнъж Smiley


Сега ще ти пратя линка за регистрация на ЛС ... само секунда  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
moby
Гост
« Отговор #37 -: Февруари 24, 2009, 00:02:54 »

  Някой може ли да даде линк за регистрация?  Поздравления на победителите, по-специални на Крокодила, че само него познавам. В свят 1 спечели нетната, тука съюзната, има ли още нещо към което се стремиш? Може би Светата Тройца Smiley военни, нетни и доблест наведнъж Smiley
Изложи се в едно ...сега отиваш в две   *crazy* 

Шегувам се ------  *beer*
Активен
POKHARA
Сержант
**

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #38 -: Февруари 24, 2009, 23:53:50 »

Въпросния ПОКХАРА, известен още като ГАМБА в нашия съюз спечели 2 войни сам - срещу гоустарми и съюза с най-многобройна армия, този на поляците.Катрин сигурно ще каже, че и те са нагласени  Grin А много ми е интересно някой освен фермите успя ли да пусне 13 ниво меле и брони?Това е една от тайните на "нагласения" Моррисън  Smiley
П.П.Тази ера сигурно пак ще играя, който иска може да се пробва, моля котенстации за всяка битка да се дава своевременно, че не ви знам болежките на всички завистници.

Не съм бил сам,нали си ми гуру и моралната ти подкрепа беше достатъчна Grin ,че и СМС -ми по време на първата война пуснах заради теб.
Не обръщай внимание вече на приказките ,аз те познавам от преди 3 години близо и нагласена битка си нямал досега ,важното е вътрешно когато си удовлетворен и приятелите ти да те уважават и да имаш авторитет .И ти си изпълни целите ,че и какви войни взехме ,аз 4000 точки и повече разлика не съм виждал и такъв общ резултат
П.С хайде ,че започва второто полувреме  *gamer*
Активен

BG55
DRAGON
Редник
*

Karma: +108/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #39 -: Февруари 25, 2009, 23:38:12 »

Здравейте герой в ИО, tute е старият ми ник тук, няма значение, отнова на въпроса с нагласените атаки, не прави чест на някой да се оправдава, и моето куче ги вижда нагласените атака и става нервно, за кратко време - стръмен скок в точки - нетни, военни, доблест - дали пък не е пак грешка на модераторите  Lips Sealed
Активен

Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 25, 2009, 23:51:46 »

Здравейте герой в ИО, tute е старият ми ник тук, няма значение, отнова на въпроса с нагласените атаки, не прави чест на някой да се оправдава, и моето куче ги вижда нагласените атака и става нервно, за кратко време - стръмен скок в точки - нетни, военни, доблест - дали пък не е пак грешка на модераторите  Lips Sealed
*beer*
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #41 -: Февруари 26, 2009, 00:11:09 »

 *YAHOO*    *beer*
Активен

isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #42 -: Февруари 26, 2009, 00:14:54 »


П.П.Тази ера сигурно пак ще играя, който иска може да се пробва, моля котенстации за всяка битка да се дава своевременно, че не ви знам болежките на всички завистници.


Аз бих се пробвала де, не от завист ами защото толкова малко добри играчи останаха в ИО че трябва човек да ходи по световете да ги търси. За съжаление още съм заета в 4-ти, ама като ме изхвърлят другата ера, може да се преместя Smiley
Активен

LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #43 -: Февруари 26, 2009, 08:00:24 »

olsi се е регнал, и аз започвам значи  Sad
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #44 -: Февруари 26, 2009, 18:25:29 »

olsi се е регнал, и аз започвам значи  Sad
И не само той ;D
Стари познайници колкото щеш Grin
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!