Imperia Online България  
Април 25, 2024, 19:11:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АКО НЕ ВИ Е СРАМ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ВСЕ ТАКА--3  (Прочетена 4919 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
POKHARA
Сержант
**

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« -: Февруари 20, 2009, 01:40:53 »

Искам и аз да кажа за един проблем който ми развали ерата и който все повече започвам да си мисля,че умишлено се направи.Та давам следните  примери:
1)в едно семейство и двамата играят с различни акаунти на един компютър,но са с различни пароли и ако не се източат или взаимодействат по някакъв начин   завършват нормално ерата и това не се счита за мултиакаунтство

2)един играч прави два акаунта ,но с различни пароли си цъка и ако не се източи и взаимодействат двата акаунта това не е мултиакаунство

И забележете сега: двама човека от едно семейство правят два акаунта с еднакви пароли от рода на 123456 и цъкат империя,нямат взаимодействие,няма дори шпиониране в полза на единия за сметка на другия,разликата е извън 2 обхвата,единия си воюва със свои си врагове,другия със други ,но само защото им съвпадат паролите единия го изтриват,а другият е баниран за 48 часа и играта му е съсипана.
Днес когато се обадих по телефона и разговарях със служител на играта ми обясни точно това за еднаквите пароли.

Аз питам тогава :

1.По презумпция допускате един  човек да играе с два акаунта от един компютър с различни пароли,а се забранява на двама човека да играят с по един акаунт,но с еднакви пароли!   Защо?
    2.Ако е така: Защо това не е упоменато в ПРАВИЛАТА на Играта (а само се казва най-общо за мултикаунтството,че е забранено)  за да може още при регистрация на никовете да избегнем нарушаване на правилата,а не на който когато му хрумне да трие и се подиграва с труда на хората.


 Другия ми въпрос е кой админ с какъв акаунт играе защото имам сериозни съмнения,за играещ админ с няколко акаунта минаващи през различни проксита( или два админа с по два акаунта са).Ако искате играта  да е справедлива и да сте честни с хората които ви пращат СМС сте длъжни да го направите и да разръчкате до дъно, за да разсеете съмненията ,защото иначе това става една семейна игра и двама -трима си разпределят горните места ,а останалите  да седят в киреча и чувството за справедливост и равнопоставеност се губи.Не мислете хората за глупаци,всеки човек си има стил на игра и малко като се проследи си личи по играта си кой е .
По-късно ще попитам и за конкретните акаунти,знам ги,но ще изчакам отговорите на тези ми въпроси.

Задавам тези въпроси съвсем официално защото те са в помощ на играта и на хилядите други потребители,дори 150000 ( както ми каза днес Цветан Русимов когато се обадих на телефона) и както аз  бях наказан несправедливо преди два дни и ми се опорочи играта ,така и други хора ги очаква същото при самата им регистрация още.
Отделно имам усещането и за намеса от заинтересовани лица за да  се пресекат опитите да се спрат акаунтите им в развитието си
И моля  Ви,не ми триите мнението само защото казвам някои неща които не са удобни .Винаги съм се държал прилично и съм уважавал всеки един който си излага гледната точка във форума,както и уважавам трудът на админите .Не обиждам никого и само искам отговор на някои въпроси което само ще подпомогне Играта.

   
Активен

VellEll
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2009, 16:17:39 »

Ето една доста интересна статийка....м/у другото в нея е казано много точно кои играчи са с приоритет за собствениците на този вид игри......и както винаги не сме ние ...

http://www.capital.bg/show.php?storyid=674770
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2009, 16:41:09 »

тя тая статия е за отделна тема  Wink доста от нещата казани в нея и аз мога да им ги кажа... даже знам повече от тия дето са написали статията... ама като гледам там приказвам за упростени игри, а империята се затлачва все повече и има отлив от играчи... ама това са маркетингови страгии и т.н...
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2009, 17:06:01 »

Както винаги ги разбираш нещата и не се свениш да го докажеш. Smiley Имаме жесток отлив от +100% играчи за последните 4 месеца.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
moby
Гост
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2009, 17:23:15 »

Както винаги ги разбираш нещата и не се свениш да го докажеш. Smiley Имаме жесток отлив от +100% играчи за последните 4 месеца.
Поверително от кухнята  ;D .
Активен
nidin
Гост
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2009, 17:28:32 »

 Grin Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2009, 17:30:07 »

Както винаги ги разбираш нещата и не се свениш да го докажеш. Smiley Имаме жесток отлив от +100% играчи за последните 4 месеца.
дали количеството оправдава качеството? аз имам впредвид като качество... то бройки винаги ще има, които да пробват и да се мъчат... върпоса е защо е толкова скучно в 3ката.. като ния ера досега...  ;D
Активен

POKHARA
Сержант
**

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2009, 18:06:15 »

Ами навремето Булфлийта го отсвирих именно заради бъговете и субективизма на администраторите и най-лошото ,че Екипа им си беше целия от чийтъри и не се отнасяха с никакво разбиране към играчите, и се държаха така сякаш не ние им плащахме възнагражденията,абсолютно се бяха главозамаяли.
Играх 6 месеца и прецених,че е по-разумно да не хабя нерви,свободно време и пари за да пълня гушите на някакви некадърници и неудовлетворени от нещо момченца.

Относно по моята тема: не я спамете ,моля ви ! Отнесете се  както искате към темата,но не я спамете защото се губи смисълът който влагам в нея.
Благодаря Ви!
Активен

POKHARA
Сержант
**

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 23, 2009, 18:36:59 »



 Другия ми въпрос е кой админ с какъв акаунт играе защото имам сериозни съмнения,за играещ админ с няколко акаунта минаващи през различни проксита( или два админа с по два акаунта са).Ако искате играта  да е справедлива и да сте честни с хората които ви пращат СМС сте длъжни да го направите и да разръчкате до дъно, за да разсеете съмненията ,защото иначе това става една семейна игра и двама -трима си разпределят горните места ,а останалите  да седят в киреча и чувството за справедливост и равнопоставеност се губи.Не мислете хората за глупаци,всеки човек си има стил на игра и малко като се проследи си личи по играта си кой е .
По-късно ще попитам и за конкретните акаунти,знам ги,но ще изчакам отговорите на тези ми въпроси.

Задавам тези въпроси съвсем официално защото те са в помощ на играта и на хилядите други потребители,дори 150000 ( както ми каза днес Цветан Русимов когато се обадих на телефона) и както аз  бях наказан несправедливо преди два дни и ми се опорочи играта ,така и други хора ги очаква същото при самата им регистрация още.
Отделно имам усещането и за намеса от заинтересовани лица за да  се пресекат опитите да се спрат акаунтите им в развитието си
И моля  Ви,не ми триите мнението само защото казвам някои неща които не са удобни .Винаги съм се държал прилично и съм уважавал всеки един който си излага гледната точка във форума,както и уважавам трудът на админите .Не обиждам никого и само искам отговор на някои въпроси което само ще подпомогне Играта.




Така,отново пиша по темата защото  3 от гореспоменатите акаунти са  банирани,остава още един да бъде припляскан.Въпреки всичко остават отговорите на следните въпроси:

1.Защо няма изтрит акаунт,след като отново във разговора си който проведох ми обясниха,че акаунтите на ниски точки се изтриват,а на високите получва бан за 48 часа?Във този случай и трите са наказани за 48 часа??

2.Защо неуважаемото мулти buakaw е наказан за 48 часа,а в същото време  вчера  влезе в 19 часа,разпусна си армията и излезна в мод???Нещо май както висшия прокурор и Мургина се получи и след като му изтече наказанието отново ли ще играе?? Та той има милиони злато къде е ефекта от наказанието му за 48 часа след като влезе и зареди армия??

3.Какво нарушение извършиха гореспоменатите акаунти защото нито са си сменяли флагчетата,не вярвам да са се точили един на друг,а и след две седмици ще им излязат всичките битки.Да не би всичките да са на един човек и както казах минаващ през прокси??

4.На кого е акаунта buakaw, защото след като му обещах най-тържествено,че първи няма да завърши ерата ,а аз държа да спазвам обещанията си ,бях баниран за 48 часа под предлог,че друг влиза от моя компютър с еднаква парола

Акаунтите за които става дума са : buakaw,  D4rKN1nj4,  dimouzunov

Тук съм направил шотове на наказаните акаунти и това ,че buakaw  е в мод









   
Последно : големи благодарностти към човека постарал се малко от малко да внесе чувство за справедливост и равнопоставеност наказвайки нарушителите,защото в крайна сметка ние ви храним и аз споделих с турците и сърбите ,които също са възмутени от тези действия,но все пак довършете докрай нещата със тоя модирания и с неизтритите акаунти..не че ние няма да се постараем да го направим когато излязат от мода ,но справедливо ще е по административен път да стане това.
« Последна редакция: Февруари 23, 2009, 18:52:26 от POKHARA » Активен

ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 23, 2009, 19:03:59 »

Добре де, то е ясно че не могат да осъществят реален контрол. Защо просто не играете с различни пароли, различните хора? Какво по естествено от това?

Отделно аз когато правя повече от един акаунт го слагам със същата парола и пак не ме наказават, дори да има взаимодействие, защото за да те накажат трябва и да си докладван. А за да си докладван значи си направил нещо нередно Smiley

А съвсем друг въпрос е че е абсолютно нередно да има достъп до паролата ти който и да е!!! Затова навсякъде имам различни пароли. В смисъл че паролата ми в ИО никога няма да я ползвам на друго място! Съветвам те да послеваш примера ми, за да не питаш утре кой ти е влизал в пощата, кой ти е източил сметката и т.н. Smiley

С което не искам да обвинявам екипа на ИО в каквото и да било, дори ще предположим че абсолютно всички от тях никога не са се и няма да се възползват от конфиденциалната информация която притежават! Но ако са ги хаквали или ги хакнат, какво правим? Аз също хоствам гейм сървър и съм решил проблема по следния начин: всичко е криптирано максимално и дори да искам няма как да разбера ничия парола и съответно никой, никога и при никакви обстоятелства не би могъл да го направи, което по никакъв начин не ми пречи да осъществявам необходимия контрол над потребителите и системата! Защо тук ни знаят паролите, ей това ще попитам за пореден път! И смятате ли че е редно! Мен лично ми създава доста голям некомфорт да помня +1 парола заради това!
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #10 -: Февруари 23, 2009, 19:10:13 »

...Защо тук ни знаят паролите, ей това ще попитам за пореден път!...

Защо мислиш, че някой ти знае паролата?
Активен

ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 23, 2009, 19:14:37 »

Защо мислиш, че някой ти знае паролата?
Ми погледни какво пише в първия пост, какво са му отговорили на човека, съвсем официално!
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Jane_Air
Mala
Лейтенант
***

Karma: +1012/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


God made me an atheist-who're u to judge his will


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 23, 2009, 19:20:22 »

Гледам ,гледам и пак отговора си е един и същ - не ти знаят паролата Smiley
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #13 -: Февруари 23, 2009, 19:26:56 »

Гледам ,гледам и пак отговора си е един и същ - не ти знаят паролата Smiley
...
Днес когато се обадих по телефона и разговарях със служител на играта ми обясни точно това за еднаквите пароли...
Да разбирам ли че сте излъгали човека  *pardon*
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Jane_Air
Mala
Лейтенант
***

Karma: +1012/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


God made me an atheist-who're u to judge his will


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 23, 2009, 19:29:05 »

разбирай, че виждаме че са еднакви, не виждаме самите пароли!
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!