Imperia Online България  
Април 27, 2024, 17:06:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Искате ли да се върне стария фон на играта
Да-защото сме сикнали на него - 6 (85.7%)
Не-защото ни харесва новия фон - 1 (14.3%)
Общ брой гласове: 6

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ФОН  (Прочетена 1623 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« -: Февруари 19, 2009, 22:44:43 »

ще е много хубаво да има бутонче за класически фон и такова бутонче за новия фон
Активен

nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2009, 23:19:07 »

да това го знам но ще е хубаво да е фона на ресурсите и другите работи както е в класическите светове
Активен

nikodim
Капитан
****

Karma: +59/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 271



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2009, 23:58:23 »

Ако играеш в някой от световете версия 4 с новия дизайн има възможност за смяна на изгледа. Долу вляво в акаунта, точно под знаменцата има опция за смяна : "Опростен изглед" - "Класически изглед"...Можеш да я промениш винаги, когато пожелаеш:)

Промяната обаче е никаква - даже бих казал - очеизваждаща... Wink
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2009, 00:55:00 »

Не знам дали на теб ти харесва новият дизайн. На мен със сигурност - не. Предполагам и на други играчи, но екипът на играта и разработчиците на геймплея са преценили, че той трябва да е точно такъв...
абе хубав е ... ама аз си предпочитам стария... яко е направен, но е доста по сложно така... по-бавн остават нещата... има някои недостатъци, а от друга страна предимства...
Активен

Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2009, 00:56:57 »

абе хубав е ... ама аз си предпочитам стария... яко е направен, но е доста по сложно така... по-бавн остават нещата... има някои недостатъци, а от друга страна предимства...

Много е хубав новия дизайн ..... но продължавам да си плача, че трябва да има много олекотена версия .... ама много наистина ... дори стария класически дизайн е тежък .... в София всичко е наред ... но тука има интернет .... в проинцията е отчайващо ... незнам хората там как успяват да играят.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2009, 00:59:19 »

Много е хубав новия дизайн ..... но продължавам да си плача, че трябва да има много олекотена версия .... ама много наистина ... дори стария класически дизайн е тежък .... в София всичко е наред ... но тука има интернет .... в проинцията е отчайващо ... незнам хората там как успяват да играят.
наистина ние тука сме на умирачка  *hahaha* така сме на село... хубаво, че е София големия град иначе какво ли щяхме да правим...

ето така играем от провинцията http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=&c=&sort=1&realm=3
Активен

Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2009, 01:04:00 »

Бате не искам да обидя никого ..... просто аз съм свикнал с бърз интернет ..... с 3G покритие на мобилната мрежа и разни други екстри .... не визирам точно големите градове ..... в Шумен знаеш ли какъв е интернета ..... а в Троян .... или пък Ловеч ..... няма нищо общо като скорости .... и сега както в рамките на 1 минута трябва да наема войска в 4 провинции .... да ги мобилизирам и да наема наново след това и пак да мобилизирам ..... нямам си на идея дали ще стане Smiley
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2009, 01:04:18 »

... незнам хората там как успяват да играят.

 Grin По същия начин  *hahaha*. Недейте така да подценявате пустата провинция  *hihi* А някои мои "колеги -имперци" софиянци имат доста повече проблеми с нета.  Но наистина освен да е атрактивен, дизайнът трябва и да дава възможност за бързо възприемане и осмисляне на информацията
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!