Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 01:21:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Браво на сеното 3  (Прочетена 52739 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valmer75
Гост
« Отговор #390 -: Април 04, 2009, 16:42:23 »

BulleTProoF_BG ти май не можеш да се спреш да се излагаш и да лъжеш казах вече , че много добре познавам момчето което играеше със профила на Spoon както казах спря преди почети 2 месеца  също и този който играеше със Kаiro1 защото играеше и във бг3 ама вие наистина сте големи лъжци айде моля те спрете със лъжите . Oдносно 1234 аз му нямам skype ако ти го имаш дай ми го. Знаеш добре какво става когато се срешниме във честен збласък със вас доста ви сурвакаме или не е така. Ако памета ти е къса погледни във история на съюзните ви войни  *hmm* *hmm* *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #391 -: Април 04, 2009, 17:08:21 »

вал обявете им война и ги бийте те това искат  Grin човека си го каза  *pardon*не са кой знае какво  ;D видяхме ги  *hmm*
Активен

valmer75
Гост
« Отговор #392 -: Април 04, 2009, 17:15:52 »

Знам Бояне но трудно се наваксват войски загубихме по 500к войска много са силни сега но преди 2 седмици мълчаха като ........Но скоро много скоро ще се крият пак със 12 часови сейфове ...... *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
BulleTProoF_BG
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #393 -: Април 04, 2009, 19:16:12 »

Айде ако го познаваш пиши му ,защото е същото момче което познаваш явно ,не дей да говориш без да си проверил защото така ти се излагаш не аз ,относно скайпа на 1234 ,питай Джадай твоят "приятел" ,явно и него много добре познаваш .Обявете ни война ,стига сте хленчили ,вие в Испания така ли си изкарвате хляба с хленчене  *hahaha* *hahaha* *hahaha*  И кажи името на момчето ,да видим колко добре го познаваш или пак само на думи и сам си вярваш .Напълно си ми прозрачен батка с твойте глупости ,но се чудя как има хора които да ти вярват все още.А относно молбата ми Джадай да дойде да се защити май няма д астане а ? Айде поне ти влез пиши нещо от негово име ,че ставате смешни вече ,гледам че влиза в играта .....или не е той,а си ти ? *hahaha*
Активен
tarankoly
Сержант
**

Karma: +64/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Редови крокодил от ВМС на БА


Профил WWW
« Отговор #394 -: Април 04, 2009, 19:53:08 »

BulleTProoF_BG ти май не можеш да се спреш да се излагаш и да лъжеш казах вече , че много добре познавам момчето което играеше със профила на Spoon както казах спря преди почети 2 месеца  също и този който играеше със Kаiro1 защото играеше и във бг3 ама вие наистина сте големи лъжци айде моля те спрете със лъжите . Oдносно 1234 аз му нямам skype ако ти го имаш дай ми го. Знаеш добре какво става когато се срешниме във честен збласък със вас доста ви сурвакаме или не е така. Ако памета ти е къса погледни във история на съюзните ви войни  *hmm* *hmm* *crazy* *crazy* *crazy*
Не знам дали ме познаваш или става въпрос за друг човек но "лъжицата" я карам аз от няколко месеца
Активен

[img]http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=53073
Alien
Лейтенант
***

Karma: +17/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 157



Профил
« Отговор #395 -: Април 04, 2009, 19:54:10 »

Kairo1 изгория ама сега си има друг Spoon момчето което играеше със Spoon се отказа преди 2 месеца знам го защото го познавах от миналата ера .  *hmm* *hmm* Децата нямат спирачки  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Валмер, като го познаваш би ли ми казал името му, защото аз също го познавам! Пак лъжи!
Активен
valmer75
Гост
« Отговор #396 -: Април 04, 2009, 20:10:13 »

Ами да мога Alien  да ти кажа със какъв ник беше профила му миналата ера Kauparud аз не лъжа Alien за разлика от вас .кажи сега излагах ли *crazy* *crazy* *crazy* *hmm* *hmm* *hmm*
Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #397 -: Април 04, 2009, 21:46:12 »

tarankoly ти не беше ли от Шумен бре Grin
Активен

valmer75
Гост
« Отговор #398 -: Април 04, 2009, 22:05:52 »

Бояне остави пич по големи лашци от тези не познавам BulleTProoF_BG ти за моя хляб как го вадя не бери грижа имам достатъчно мога и теб да нахраня  *hmm* *hmm* *crazy*
Активен
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #399 -: Април 04, 2009, 22:09:11 »

 Grin Grin *hahaha*
Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #400 -: Април 05, 2009, 22:37:25 »

 Бояне, Валмер  тея няма ли да престанат с опашатите вече. Направо се излагат. Защо някои от тях бяха наказани?  *scratch* Доста хора знаят за това какво са направили и как процедират. Cool  *gamer*Това не е правилния подход, но може би те друг нямат. Играта е хубава, но такива играчи ми се струват излишни. Или се играе с чест или не. Cool Като гледам някои хора доста прескачат от съюз в съюз. Защо ли??? *scratch*
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
valmer75
Гост
« Отговор #401 -: Април 05, 2009, 23:46:32 »

 Huh? Huh? Huh? Huh? Grin Grin Grin Grin ;D ;D ;D
Активен
katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #402 -: Април 05, 2009, 23:55:26 »

 Grin Grin Grin
Активен

valmer75
Гост
« Отговор #403 -: Април 05, 2009, 23:57:42 »

Да  се надяваме да спрат но докато родителите им не започнат да им дават парички за кафенце освен да им плащат нета ще киснат по цял ден във форума мислейки опашати както казваш tanya.....  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #404 -: Април 06, 2009, 00:07:26 »

Да  се надяваме да спрат но докато родителите им не започнат да им дават парички за кафенце освен да им плащат нета ще киснат по цял ден във форума мислейки опашати както казваш tanya.....  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Прав си за това. Доста си  *gamer* играят някакви игрички. Като гледам малко хора им се вързват.  Cool
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!