Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 01:46:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Браво на сеното 3  (Прочетена 52740 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #345 -: Април 02, 2009, 23:46:38 »

За теб винаги  Tongue Ако искаш още сега може, че нещо ми е скука на мен  Grin *beer*
-хахахха,ами аз си намирам забавления, Grin Grin :Dпък и нека не си трошим армиите сега,че са почти равни,ще има да ни бият после Grin Grin Grin
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #346 -: Април 02, 2009, 23:51:00 »

-хахахха,ами аз си намирам забавления, Grin Grin :Dпък и нека не си трошим армиите сега,че са почти равни,ще има да ни бият после Grin Grin Grin
ааа мен няма кой да ме бие , всички дет ме обичат са в мод   Grin 
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #347 -: Април 03, 2009, 07:48:23 »

този пост не беше за теб не ми пука за твоята армия мога да те срещна  Tongue

 Стига си се перчил, ами се засрами. Защото именно твоя съюз печелите с измама войните. Кражби на е-mail -и, пароли, акаунти. После като наказаха съюзниците ти ревнахте. Защо не разкажеш какво направихте с хан_цебар!!!???
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
valmer75
Гост
« Отговор #348 -: Април 03, 2009, 10:10:10 »

lyubo_78  трябва да оточниш кой съюзници защото някои може да се обидят той има много едното му скрито профилче вече е при MAKEDONIQ-juli-m *hmm* *hmm*
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #349 -: Април 03, 2009, 13:41:55 »

lyubo_78  трябва да оточниш кой съюзници защото някои може да се обидят той има много едното му скрито профилче вече е при MAKEDONIQ-juli-m *hmm* *hmm*

Ленин - бакшиша, императора, хан крум и още един имаше, но съм сигурен, че не са само те! на хан крум му изгоря единия акаунт - кайро1
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
veselka
Редник
*

Karma: +23/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #350 -: Април 03, 2009, 13:52:50 »

maiko mila. qpetkov obe6tavam ti 4e az li4no skoro 6te ti doida na gosti. po-prost 4ovek ot teb ne poznavam... Wink
ne4esten su6to. takiva kato teb , koito nemogat da gubqt da se vurnat v detskata gradina... *hihi*
« Последна редакция: Април 03, 2009, 14:00:31 от veselka » Активен

като огън горящ в небесата,моят дух никога няма да умре....аз ще водя атаката, моя меч цепи вятъра.....помахай за последно сбогом,съдбата ме зове......БЕЗСМЪРТИЕТО ЩЕ Е МОЕ !!!
veselka
Редник
*

Karma: +23/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #351 -: Април 03, 2009, 13:53:29 »

lyubo_78  трябва да оточниш кой съюзници защото някои може да се обидят той има много едното му скрито профилче вече е при MAKEDONIQ-juli-m *hmm* *hmm*
ne im obru6tai vnimanie na tiq mijiturki....  Kiss
Активен

като огън горящ в небесата,моят дух никога няма да умре....аз ще водя атаката, моя меч цепи вятъра.....помахай за последно сбогом,съдбата ме зове......БЕЗСМЪРТИЕТО ЩЕ Е МОЕ !!!
qpetkov
Гост
« Отговор #352 -: Април 03, 2009, 14:04:25 »

lyubo_78  трябва да оточниш кой съюзници защото някои може да се обидят той има много едното му скрито профилче вече е при MAKEDONIQ-juli-m *hmm* *hmm*
вижте проверяван съм дори и от админите за тези ваши твърдения и ще ви разочаровам валмер знам че те е яд на съиузът ни но това не ти прави чест да твърдиш подобни глупости
Активен
valmer75
Гост
« Отговор #353 -: Април 03, 2009, 14:04:48 »

Kairo1 изгория ама сега си има друг Spoon момчето което играеше със Spoon се отказа преди 2 месеца знам го защото го познавах от миналата ера .  *hmm* *hmm* Децата нямат спирачки  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
valmer75
Гост
« Отговор #354 -: Април 03, 2009, 14:08:10 »

хахахаха нека не говориме на кой му прави чест и на кой не  Grin Grin ;D
Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #355 -: Април 03, 2009, 14:15:20 »

ей петков за жулием и аз знам че е твой не льжи  *hihi* ма и него разбихме  *hihi* едн нощ сьс три ацц играеше срешу мен ама не спа Grin
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #356 -: Април 03, 2009, 14:16:50 »

valmer, ти най-добре знаеш, какво направиха с вас разбиване. Въпреки, че до скоро бяхме врагове ви подкрепям. Не може да откраднат ацц и да те изнудват после, за да пуснат техните играчи.
Заради такива мухльовци намразих бг световете.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #357 -: Април 03, 2009, 14:19:19 »

петков нали обеща да има битки бре айде умрях от скука бе човек ей развали на хората сьюза кьдето отидеш нещо се проваля някой се разбива  сьюза се разпада наказания , занулявания ако сьм на тях щете изхвьрля веднага една секунда няма да седиш  Grin
Активен

veselka
Редник
*

Karma: +23/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #358 -: Април 03, 2009, 14:22:33 »

петков нали обеща да има битки бре айде умрях от скука бе човек ей развали на хората сьюза кьдето отидеш нещо се проваля някой се разбива  сьюза се разпада наказания , занулявания ако сьм на тях щете изхвьрля веднага една секунда няма да седиш  Grin

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Kiss
Активен

като огън горящ в небесата,моят дух никога няма да умре....аз ще водя атаката, моя меч цепи вятъра.....помахай за последно сбогом,съдбата ме зове......БЕЗСМЪРТИЕТО ЩЕ Е МОЕ !!!
moby
Гост
« Отговор #359 -: Април 03, 2009, 14:24:44 »

вижте проверяван съм дори и от админите за тези ваши твърдения и ще ви разочаровам валмер знам че те е яд на съиузът ни но това не ти прави чест да твърдиш подобни глупости
В този форум съм виждал по 100 различни начина , да се пише думата - "съюз"  Grin
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!