Imperia Online България  
Юни 15, 2024, 22:55:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Браво на сеното 3  (Прочетена 52736 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #300 -: Април 02, 2009, 12:52:12 »

Вал поне го знаем кой е не се крие човека   Tongue Петков много сган си сбрал бе откакто парадайс те остави  *scratch* кредитите хвьрчат  *bravo* обаче да ти напомня че си вьв война с нас не се крий бре  стегнал сьм крепостите  преди поне пожари пускаше  *scratch* Сега с кои ацц си не мога да ти хвана спатиите честно   *hahaha*.Как една атака не направихте бре ще умрем от скука  Grin ако искате примирие кажете  Tongue ще Ви дадем като по Коледа  *xxx*.Ама как красиво остана без обсадни тогава и продьлжавате да си оставяте обсадните явно не Ви требат ей направихте богати некои от нас май ще спираме да ходим по каси  *scratch*
Активен

BulleTProoF_BG
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #301 -: Април 02, 2009, 13:09:48 »

Ам...Валмер ,направете си 100-тната тема за нас ,стига сте се набутвали навсякъде във форума както казах ако искате още нещо вие или някой друг съюз ...има лесен начин ,както казах обявявайте войни,ние няма да ви откажем ,другото и бабите го могат да плюеш е лесно ,айде да ви видим какво можете.Относно заплахите на админи  Shocked Shocked Shocked *scratch*....нямам думи ,вие май не се чувате какво говорите ,и дали е работа на админа да връща пощите на собствениците им или не ,това ще ви оставя сами да си отговорите !! Grin Просто мисля ,че стана ясно ....надухте главите на всички и вече ще смешни особено такива "велики" играчи като вас .....то не беше рев ,то не бяха сълзи ,ами престанете вече.Аз се чудя как ви се играе още,няма смисъл наистина.
Активен
Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #302 -: Април 02, 2009, 13:14:41 »

само петков сьбира армия за най красивото" разбиване " в мен  Grin
Преди да го направи , мисля аз да го разбия по един много красив начин  Grin Tongue
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
nacito
Сержант
**

Karma: +102/-105
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #303 -: Април 02, 2009, 13:20:31 »

аз се чудя някои ако разпусни вашите воиски и ви съсипи 6-7 месеца игра вие как щесе чувствате ;D
Активен
Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #304 -: Април 02, 2009, 13:23:03 »

Ам...Валмер ,направете си 100-тната тема за нас ,стига сте се набутвали навсякъде във форума както казах ако искате още нещо вие или някой друг съюз ...има лесен начин ,както казах обявявайте войни,ние няма да ви откажем ,другото и бабите го могат да плюеш е лесно ,айде да ви видим какво можете.Относно заплахите на админи  Shocked Shocked Shocked *scratch*....нямам думи ,вие май не се чувате какво говорите ,и дали е работа на админа да връща пощите на собствениците им или не ,това ще ви оставя сами да си отговорите !! Grin Просто мисля ,че стана ясно ....надухте главите на всички и вече ще смешни особено такива "велики" играчи като вас .....то не беше рев ,то не бяха сълзи ,ами престанете вече.Аз се чудя как ви се играе още,няма смисъл наистина.
....ако това беше се случило с теб и с твоят съюз как би реагирал  ?  Как щеше да се чувстваш, ако някой за броени минути съсипе труда и времето ти, влагани месеци наред в играта  ?  Със сигурност, ако беше от другата страна, друга песен щеше да пееш , сега се мисли за "велик играч" и си трайкай най-добре , защото сте жалки  ...  *pardon*
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #305 -: Април 02, 2009, 13:32:09 »

Asq666 *rose*
Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #306 -: Април 02, 2009, 14:00:04 »

За Ася и от мен  *rose*
Активен

BulleTProoF_BG
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #307 -: Април 02, 2009, 14:19:03 »

Абе ,за това сме на такова дередже никой в БГ не търси вината си у себе си ,а дори и да вижда такава отрича.Ако това се беше случило на мен щеше меко казано да се застрлям ,не за друго ,а защото до толкова тъп че да допусна някакви си да ми разбият паролата ,това е игра всичко се случва ,но явно вие трябва да си палчете за нещо постоянно ,било то тук или било то в личният ви живот ,айде погледнете се вие 1-во ,не обвинявайте на сляпо и не се уговаряйте да пишете всички задружно против нас .Относно отговорът на Джадай .....Валмер ,много добре го познавам този бивш "борец" ,хал хабер си няма от форуми пък и да имаше ще го е срам да пише.100 % съм сигурен че или някой ще го замести или ще му го продиктуват или ще му пратят какво да копне и как във форума !!! *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #308 -: Април 02, 2009, 14:32:51 »

Абе ,за това сме на такова дередже никой в БГ не търси вината си у себе си ,а дори и да вижда такава отрича.Ако това се беше случило на мен щеше меко казано да се застрлям ,не за друго ,а защото до толкова тъп че да допусна някакви си да ми разбият паролата ,това е игра всичко се случва ,но явно вие трябва да си палчете за нещо постоянно ,било то тук или било то в личният ви живот ,айде погледнете се вие 1-во ,не обвинявайте на сляпо и не се уговаряйте да пишете всички задружно против нас .Относно отговорът на Джадай .....Валмер ,много добре го познавам този бивш "борец" ,хал хабер си няма от форуми пък и да имаше ще го е срам да пише.100 % съм сигурен че или някой ще го замести или ще му го продиктуват или ще му пратят какво да копне и как във форума !!! *hahaha* *hahaha* *hahaha*
*ok* *ok* *ok* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #309 -: Април 02, 2009, 14:35:42 »

Абе ,за това сме на такова дередже никой в БГ не търси вината си у себе си ,а дори и да вижда такава отрича.Ако това се беше случило на мен щеше меко казано да се застрлям ,не за друго ,а защото до толкова тъп че да допусна някакви си да ми разбият паролата ,това е игра всичко се случва ,но явно вие трябва да си палчете за нещо постоянно ,било то тук или било то в личният ви живот ,айде погледнете се вие 1-во ,не обвинявайте на сляпо и не се уговаряйте да пишете всички задружно против нас .
Незнам нямаш ли срам ... на твое място не бих написала и думичка тук ..  Факт е, че вие или някой ваш познат съсипахте труда на хората, за което би трябвало да се срамувате  Lips Sealed, но вас ви е обзела мания за величие , разбирам ви "много сте велики, честни и доблестни играчи"  ...  и това, че паролите им са били лесни или записани в съюзни бележни, не ги прави "толкова тъпи, че да допуснат някакви си да им разбият паролите" , просто хората най-вероятно си мислят, че в тази игра все още има честни хора, които не биха направили подобно нещо , но уви , вече трудно се срещат такива   *hmm* , така аз гледам на нещата  и ги разбирам , докато вас никога няма да разбера! И за твое сведение, никой не ме е уговорил да пиша против вас , това е Форум и всеки има право да изрази мнението си , извини ме ако съм се объркала  *pardon*
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #310 -: Април 02, 2009, 14:41:55 »

Asq666 *rose*
За Ася и от мен  *rose*
Благодаря!  Embarrassed *beer*
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #311 -: Април 02, 2009, 14:44:08 »

*ok* *ok* *ok* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
*bravo*  много е смешно , продължавай в същият дух  ...  Знаеш ли , искренно ти пожелавам подобно нещо да се случи и с теб , тогава аз ще се смея през сълзи  ..  *tired*
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #312 -: Април 02, 2009, 14:45:54 »

*bravo*  много е смешно , продължавай в същият дух  ...  Знаеш ли , искренно ти пожелавам подобно нещо да се случи и с теб , тогава аз ще се смея през сълзи  ..  *tired*

Aз да не съм толкова прост и глупав Huh? Huh? Това да не ти е  Валмер (мишката)  *pardon* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #313 -: Април 02, 2009, 14:46:16 »

Ася, не разбрали, че няма смисъл да пишеш. Те са невинни. Shocked
Активен

r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #314 -: Април 02, 2009, 14:47:55 »

Ася, не разбрали, че няма смисъл да пишеш. Те са невинни. Shocked

Eй това е ..... хораа Няма да си призная че са небрежни и сами са си виновни НЯМА КАК ДА СТАНЕ ПРОСТО Undecided Undecided
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!