Imperia Online България  
Април 17, 2024, 00:45:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: IQ тест, а не глупави въпроси  (Прочетена 9876 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #15 -: Февруари 19, 2009, 03:15:09 »

Бързо разбрах къде съм сбъркал: там, където не открих логика и просто маркирах. Естествено, при шанс 1 към 8 и с моя късмет не съм улучил. Отговорите открих с налучкване, но логиката все още ми убягва.


Е защо даде отговорите Smiley

Всъщност аз съм допуснал не 1, а 2 грешки... Съответно твоите са били 3 Smiley Т.е. все още имаш една грешка и максималния резултат е 145 Smiley А колкото до късмета ти, ти при 1 от 8 не уцелваш, а аз при 1 от 2 не уцелвам... Втората ми грешка била там където се колебаех и разбира се верния отговор е бил другия на този който отбелязах... Става дума за въпрос 36 където се колебаех между E и F и наистина не виждам причина едното да е верен отговор без другото също да е... Т.е. разбирам логиката по която едното е отговор, но не разбирам логиката по която другото не е...

На отговор 39 не мога да дам отговор и не мисля че е редно да се опитвам да налучкам, при условие че не виждам абсолютно никаква логика и затова го оставих празен, когато решавах теста! Съответно нямах късмет, но и не искам късмета ми да играе роля, затова дали бях уцелил или не, дали бях изкарал 143, вместо 140 не е от значение, за себе си смятам че имам 141,5  Grin

Разбира се след това реших да проверя все пак просто от любопитство и 39 и за моя радост беше лесно, логично отговор Б се намира от втория опит, като почнеш от началото, но не знам защо съм се заблудил и съм решил че 143 е максимума, най вероятно съм сбъркал нещо друго втория път Smiley

Грешката ти е на отговор 31, там е D, не C Smiley

А след малко като хапна ще седна да помисля отново над 39, може пък да видя нещо Smiley
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!