Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:55:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За знамената ?  (Прочетена 1031 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« -: Февруари 18, 2009, 21:13:47 »

Та въпроса ми е следния ! Абе намерих си едно много готино знаме и си го поставих на империята Smiley Да но му забравих номера със които съм го направил ! Можете ли да ми помогнете Smiley Искам да го поставя и във друга империя във друг свят но  просто незнам как беше номера а това знаме ме кефи яко Smiley Можете ли да ми кажете от къде да намеря номера му за да го поставя във другата си империя понеже е със новия дизаин тя а аз се обучавам сега на него Smiley !! Помогнете ми Smiley  Embarrassed
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2009, 21:37:17 »

 *xxx* как знаме си си намерил .
Активен

Age of Extinction
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2009, 21:40:42 »

Герб, има предвид човека.
Активен

Qui audet adipiscitur
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2009, 21:42:26 »

Герб, има предвид човека.
в новия дизайн  ;D натискаш бутон премиум , и после имаш 3 бутона от които последния е пак премиум         Smiley  и ще намериш смяна на герб   ;D
Активен

Age of Extinction
tupac
Step by step We all fall down Like toy soldiers
Лейтенант
***

Karma: +54/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 214



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2009, 21:56:22 »

Да ама човека си търси конкретно знаме,а да го намери в тоя голям избор,който има е все едно игла в купа сено(я се появи я не в началото,ще му изтекът очичките  Grin докато търси),според мен той пита има ли начин да види номера на текущия си герб в единия акаунт и да го сложи в другия.Аз доколкото знам неможе(но на мен неможеш да се довериш,незнам много неща  *hihi* ).Питай някой от "шефовете"  Smiley
Активен

Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2009, 22:20:11 »

@Daniel, с мишката десен бутон на готиното знаме(герб), properties или свойства, поглеждаш там където ти пише адрес, накрая на реда ще откриеш номера му.
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2009, 22:32:45 »

Приятели мерси за помоща Smiley Това което ми каза проработи сега ще му преместя гербчето и във другя си акаунт Още веднаш благодаря на всички ще заключа темата че се изчерпа Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!