Imperia Online България  
Април 29, 2024, 20:13:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРОБЛЕМ ОТНОСНО САЮЗНИТЕ ПРОУЧВАНИА!!!!!!  (Прочетена 1617 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
P_E_P_Y
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33



Профил
« -: Февруари 14, 2009, 21:32:39 »

Значи аз и всички играчи от саюза ми имаме проблем с проучването спионаж , значи аз съм 11 ниво и сме дигнали 2 нива спионаж и в проучванията ми исписва 11+2 , ама като пусна спионин место 13 ниво да е тои е 11.Зашто така се получава , някои може ли да каже буг на играта ли е какво е... Незнам дали и другите проучвания дали са като това , да исписва 1 а в деиствителност да е друго...

Ако и те се окажат , че са така  какав е смисала да си давам парите за тези проучваниа? *crazy*

PS: Някои да даде компетентен отговор на вапроса ми , благодаря предварително!
« Последна редакция: Февруари 14, 2009, 21:36:16 от P_E_P_Y » Активен
monticar
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2009, 21:49:55 »

 Всичко е наред.Изписва нивото на твоя шпионин без съюзните проучвания.Нивото на съюзния шпионаж не се изписва при внедрените ти шпиони,но врага вижда твоя + съюзния шпионаж.Ти си пратил 11-то ниво но при него се вижда 13-то в случая.
« Последна редакция: Февруари 14, 2009, 21:54:57 от monticar » Активен
P_E_P_Y
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2009, 21:53:30 »

Всичко е наред.Изписва нивото на твоя шпионин без съюзните проучвания.
E mi dava da smenq ezika za tova she pi6a taka ...

E mi togava kakav e smisala ot tova prou4vane ? Dignali sme 2 niva spionaj a defato gi nqma za6toto lovqt spionite.....
Активен
monticar
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2009, 21:56:54 »

 Всички съюзни проучвания работят.Просто не ти изписва съюзния шпионаж при внедрените ти шпиони.
Активен
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2009, 22:07:31 »

...но врага вижда твоя + съюзния шпионаж.Ти си пратил 11-то ниво но при него се вижда 13-то в случая.

Врага също вижда само локалният шпионаж, съюзният не го вижда.
Активен

P_E_P_Y
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2009, 03:53:02 »

Мерси за отговорите но да попитам защо тогава не мога си пусна елитни Фланги иска тактика 7 централизирана 4 и брони 12 .Аз съм на брони 10 + 2  от проучваниа и пак не ми ги отваря!
Зашто а би трябвало да ги отваря по вашата логика ако работат тия проучвания??? *scratch*
Активен
Hamlet
Сержант
**

Karma: +53/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 53



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2009, 04:07:59 »

Защото не съюза си пуска фаланги, ами твоя профил, затова само това което ти си вдигнал като ниво важи, така разсъждавам аз по логика *scratch*, а като излизаш да атакуваш, или те атакуват се добавя съюзното проучване
Активен

Къде е плочката ми да запиша, че някой може да ти се усмихва и пак да е злодей!
P_E_P_Y
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 15, 2009, 04:16:04 »

Защото не съюза си пуска фаланги, ами твоя профил, затова само това което ти си вдигнал като ниво важи, така разсъждавам аз по логика *scratch*, а като излизаш да атакуваш, или те атакуват се добавя съюзното проучване
 

Е това е друго нешто на атаките значи работат проучваниата а за армиата - елитни трябва да се бръкнеш от твоя  джоб  Grin *gamer* *ok*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!