Imperia Online България  
Април 26, 2024, 02:12:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Петък тринайсти ;)  (Прочетена 10970 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #30 -: Февруари 14, 2009, 01:21:27 »

Към турците е наследствено, знам че не е редно и работя по въпроса Smiley Но към циганите е съвсем основателно! Няма да търпя някой който си е сложил аватар на Левски да се изразява по този начин!

В България ли живеем или в Мангария?
Че търпиш и оро че играеш Grin
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
lamarina
Лейтенант
***

Karma: +110/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 140



Профил
« Отговор #31 -: Февруари 14, 2009, 01:31:11 »

Честит Рожден Ден и от мен!  *beer*
Активен

And I was shakin' at the knees
Could I come again please.
Yeah the ladies were too kind
You've been - thunderstruck, thunderstruck
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #32 -: Февруари 14, 2009, 01:56:09 »

Мисля, че Васил Иванов Кунчев не би се съгласил с подобни изявления.
Защото тогава не е имало цигани...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #33 -: Февруари 14, 2009, 01:58:59 »

Че търпиш и оро че играеш Grin
Така вече е много по добре Wink Мисля че си уцелил или поне си близо до начина по който са говорели българите по негово време Smiley
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 14, 2009, 02:25:44 »

Не че е важно, но никога не бих си и помислил да се оприличавам с Левски, а ти откъде знаеш, че той ти е дедо? *hihi*
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #35 -: Февруари 14, 2009, 03:56:54 »

Не че е важно, но никога не бих си и помислил да се оприличавам с Левски, а ти откъде знаеш, че той ти е дедо? *hihi*
Всъщност аз(братми, баща ми, сестра ми и т.н.) май сме единствените преки потомци, въпреки че може да има още неизвестни, защото от известните няма преки, всичките са потомци на негови роднини, от сорта на потомци на чичо му...

От него нали се пази коса, т.е. пази се генетичн материал, но все още тези тестове са доста скъпички. Като станат по евтини ще го докажа Smiley Баща ми е живо копие Smiley Аз не приличам кой знае колко, повече съм се метнал на рода на майка ми, който пък е чисти прабългари, няма никакви примерси!
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
sexnaeks
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #36 -: Февруари 14, 2009, 05:34:06 »

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/0633914b1a42dad32343066159bf718b/1j

нервната ми система не беше готова за още един-два дубъла  Undecided
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #37 -: Февруари 14, 2009, 05:37:39 »

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/0633914b1a42dad32343066159bf718b/1j

нервната ми система не беше готова за още един-два дубъла  Undecided
Нещо подобно беше направил и xamlo миналата ера в номадите Wink Те по този повод махнаха хазарта за тази и следващи ери, но остана въпроса има ли някаква зависимост Smiley Ти например имаш ли наблюдения някакви или просто си имал късмет?
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #38 -: Февруари 14, 2009, 10:25:10 »

Всъщност аз(братми, баща ми, сестра ми и т.н.) май сме единствените преки потомци, въпреки че може да има още неизвестни, защото от известните няма преки, всичките са потомци на негови роднини, от сорта на потомци на чичо му...

От него нали се пази коса, т.е. пази се генетичн материал, но все още тези тестове са доста скъпички. Като станат по евтини ще го докажа Smiley Баща ми е живо копие Smiley Аз не приличам кой знае колко, повече съм се метнал на рода на майка ми, който пък е чисти прабългари, няма никакви примерси!
ти знаеш ли кво е чист прабългарин, изключено е да пише тия простотии но по принцип знаеш ли какво е ?
Активен

ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #39 -: Февруари 14, 2009, 10:34:50 »

ти знаеш ли кво е чист прабългарин, изключено е да пише тия простотии но по принцип знаеш ли какво е ?
Такъв при който няма примеси от турци!

Ако питаш дали знам от каква мешавица са били прабългарите - нямам си ни най малка представа Smiley Но като гледам славянско нямам нищо, не знам само за траките, но те са били много малко, а и не знам какви са им били чертите, но от тях нямам против да имам и пак ще да е откъм баща ми Smiley
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 14, 2009, 11:49:08 »

На тоя древен кръстопът, на който сме се родили надали някой може да претендира за чиста кръв, каквато и да е тя. Тук си е като в дяволски казан. Grin Grin Grin
Активен

delenda est!
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #41 -: Февруари 14, 2009, 12:29:57 »

точно, аз имам византийско и де да знам какво още  Grin
турско никой не може да докаже че няма  Smiley
Активен

sexnaeks
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #42 -: Февруари 14, 2009, 15:00:44 »

Нещо подобно беше направил и xamlo миналата ера в номадите Wink Те по този повод махнаха хазарта за тази и следващи ери, но остана въпроса има ли някаква зависимост Smiley Ти например имаш ли наблюдения някакви или просто си имал късмет?

100% късмет , бате - но ако седна да се занимавам на дребно си изкарвам по 5-10К злато чат-пат
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #43 -: Февруари 14, 2009, 15:18:26 »

Чакай да поясним всъщност Smiley

1. Левски е баща на бабата на баба ми Smiley Това по бащина линия, останалото там трябва да е тракийско, но няма значение защото аз над 90% съм на майка ми, поне външно Smiley

2. Рода на майка ми по време на турското робство е бил горе в еленския балкан, в едно селце, където със сигурност турски крак не е стъпвал, всъщност и това лесно може да се провери, ако имах излишни пари за съответните изследвания Smiley

3. Не че ако има някакъв примес ми пука, все пак кръстопът си е наистина, но попринцип съм доста чиста порода, както и да го гледаш и не просто чиста, а и уникална  Grin
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #44 -: Февруари 14, 2009, 15:49:22 »

Официално Левски няма деца, сиреч преки наследници?

Иначе, като си гледам големия нос в огледалото, няма начин Цезар да не ми е някъв пра-пра-прадядо....
Активен

delenda est!
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!