Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:18:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 207   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 572074 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #2970 -: Януари 07, 2014, 10:41:52 »

Искам да имам лампата на Аладин...и чантата на Гълъбин...
Активен
g06k0
Редник
*

Karma: +113/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Ю


Профил
« Отговор #2971 -: Януари 09, 2014, 10:15:30 »

 Grin Grin Grin
Казвам се Стивън и съм от Уулвърхямптън – града и отбора.
Сега ще ви разкажа за двамата си квартиранти от България.
Студент съм в Бирмингам – уча корпоративно право.
Работя като стажант в престижна фирма, но с майка решихме да си помагаме, като вземем наематели вкъщи.
Искахме да са бели, за да не трябва да се съобразяваме с културните различия.
Имаше кандидати, но се спрях на двама българи. Изглеждаха надеждни.
Платиха два наема (800 паунда) с всевъзможни банкноти, монети и 17 долара по курса.
Бяха облечени с маркови спортни дрехи (единият даже имаше кожено яке връз анцуга), но явно я бяха окъсали здраво.
Вечерта ги поканихме да хапнат с нас.
Майка беше направила любимото ми говеждо. Българите донесоха шише с бледо жълтеникава течност.
Викаха му ракия, а аз - отрова.
Пиха и се натъпкаха здраво, искаха допълнително без срам.
Майка беше много доволна, колко много са харесали гозбата й.
Изпиха и всичката бира, а аз се бях запасил за седмица.
С учудващо добрия си английски благодариха за вечерята, помогнаха за дигането на масата и слязоха в стаята си на долния етаж – утре били на на работа в консервната фабрика.
Забравих да ви кажа имената им – Александър и Георги.
После разбрах, че българите имали по две първи имена – по паспорт и такова за пред хората.
Така, че моите хора всъщност се казваха Сашо и Жоро.
Егати странното.
Но имаха и прякори – Сашо Багажника и Жоро Бухала.
Всъщност не използваха и третото си първо име, а се обръщаха един към друг с названия като: хуйо, педер, лайньо, братле, льохман... и мн. други. Първоначално българите бяха много тихи и някак угрижени.
Виждах ги, да купуват само хляб и бульончета.
Но когато взеха първата си заплата – шок, пълна промяна и го разбра целия квартал.
Напиха се брутално на шантавата си музика.
В неделя ни поканиха с майка на български обяд. Бяха ни предупредили да не закусваме.
В 12:00 почуках на вратата им.
Отвори Багажника, беше неприятно изненадан, че сме дошли навреме.
Каза да си събуем обувките.
Да ми нареждат да се събуя в собствения си дом, тоя е мръднал, в България по какво ходят ?!
Как да е, събухме се.
Тръгнахме да седнем, но се оказа, че имало задачи и за нас – ти измий онова, ти донеси това.
Единият правеше салата по най-безумния начин – реже марулята на ситно и после я хвърля в купата с все изтеклата от нея вода!?
Сложи вътре ряпа и краставици – лудост.
После изля вътре стабилно количество олио и оцет, сложи шепа сол и разбърка.
Другия беше изнесъл скара на прозореца и печеше огромни топки кайма пълна с хляб, лук и магданоз – поредното безумие.
Към един часа седнахме, наляха от отвратителната си спиртна отвара.
На майка много и харесваше ракия със салата. На мен не. Егати изродите, бяха толкова весели и изобщо не им пукаше от сдържаното ми поведение. Надуваха музиката, припяваха, говореха на висок глас, разсмиваха майка с просташките си истории – забавляваха се. Онова с каймата беше фантастично (забравих му името), но изядох само едно от яд. Мразех ги, някакви бедняци дошли да блъскат от другия край на света, че и ще са щастливи.
Аз, представителят на Британската Империя не съм щастлив, та тия източноевропейски отрепки ли?! Денят на българите минаваше така: сутрин са нервни и се карат (може и да се сбият), подреждат и чистят стаята, после отиват на работа в последния момент.
Връщат се вечер с огромно настроение и няколко торби ядене и както му казват, „резервно пиене” – имат страх пиячката им да не свърши.
Къпят се набързо, а после готвят.
Всичко е организирано до секундата – по закон трябва да са седнали в девет. Веселбата почва с метъл и завършва с тяхната телевизия „Планета”. Филми не гледат, на игри не играят, само си говорят и се смеят на простотиите си. Идиоти, ненавиждах ги. В почивния си ден обикаляха околността с новозакупената си хладилна чанта. Прибираха се изморени, но весело пияни. Само в неделя вечер не се наливаха, а гледаха телевизия. Винаги пресичат дворната алея на диагонал – направиха пътека. Баси, за няколко метра по-малко – малоумници. От къде се бяха запознали с момичета не знам, но редовно водеха дами у нас. Я пакистанка, я украинка или полякиня. Чу*аха даже и местни.
Англичанки представяте ли си. Аз чу*ам 2-3 пъти годишно, а тия лузъри всяка седмица, че понякога и повече. И то да беше секс или любов, а то живо е*ане (както те му викат) – девойката все едно я колят – викове, стенания, падат предмети – добре, че майка е леко глуха. После съм виждал момичето как излиза – все едно е преживяла вселенски катарзис. Оплита си краката по ши*аната им пътека, а българинът доволно си чеше корема след нея. Сядат на пейката пред нас, а от там тръгва другия с поредната си избраница. Писна ми от тия смотаняци. Те знаят ли, че англичаните сме покорили тая планета, че цял свят говори езика ни. А те нещастниците идват да ни слугуват от 60 годишната си държавица. Реших да проуча в Гугъла пропадналата им кратка история.
Пак проблем – тия имали държава преди нашатаа. Пребивали авари, хазари и византийци, като на последните режели главите за чаши, поради непригодността на стъклените сервизи за транспортиране от коне. И така през вековете българите се занимавали основно с кланета, онождане и дестилация високо алкохолни продукти.

* * *

Да си футболен фен е страхотно. Вълнението и огънят преди мач са несравними. Всякакви хора сме обединени от религията – нашия отбор. Всички сме равни пред него. Обичаш куба си до гроб – там няма развод, смърт или колебания в степените на любовта – обичаш и толкоз. Понякога ти се хлъзга мисълта: ако бях от Ман. Юнайтед (примерно), колко повече победи и успехи щях да съм преживял, вместо с Уулвс, дето обикаляме дивизиите.
Но това преминава светкавично, както е и дошло. Не ми пука за шибаните успехи на другите отбори, интересува ме само моя си. И така една слънчева събота паднахме като домакини от най-омразния ни враг Уест Бромич. Болката е ясно различима, от другите видове духовно страдание – просто ти е мнооого тъпо. Крив си като дрисня(чудесна българска дума). Прибрах се, а вкъщи беше странно тихо за уикенда. При българите светеше, но нямаше следа от обичайният им съботен порой. Почуках на вратата и несъзнателно си свалих маратонките. Отвори ми Георги-Жоро-Бухала-Петров-Кожухаров. Вика: „Хазяин (имена не съществуват за тях), горе главата, другия път ще биете”. Седнах на дивана и се огледах – стаята беше изчистена до болница, пердетата изпрани, фугите в бокса лъснати със скъп препарат, всичко беше подредено повече от обичайното.
Лигавеха се с някакво намалено вино и правеха хранителни заготовки. Утре бил мачът с големия им враг – подготвяха се. Полюбопитствах, как се казва този български отбор.
Егати, носеше името на човек?!
Бързо се качих в стаята си, видях в нета кога е двубоя – щях да стискам палци за съперника им, демек (яка българска дума) да злорадствам. В неделя ме извикаха спешно на работа, но следях на живо срещата в един сайт. Отборът с име на човек загуби – просто летях, щях да размажа веселите българчета. Директно си извиках такси, нямах сили от вълнение, да чакам автобуса. 120 паунда – ебал съм ги, както казват балканците. Пристигнах, платих, слязох... чугунен студ вкамени тялото ми – българите пееха. Нямах нерви. Нахлух в стаята им, а те ликуваха.
Крещях несвързано - защо мамка му се радвате дебили долни... единия спря музиката и рече: „хуй сплескан, за нас победите и тъпите футболисти нямат значение, единственото което си струва е славата, донесена от нас феновете, ние сме клуба”! Вече нямах сили - исках да умра от срам, исках да съм силен и различен... исках да съм българин. Тия двамата си купиха Ауди А6 99-та производство. Задължително взели бензинова, че да и сложат газ (как тъй газ не разбрах). Беше пълен трошляк (български израз) – изпод нея течаха разнообразни течности, нямаше огледала, чистачки, ляв фар и задна броня. Колата беше преживяла и удар отпред. На българите им беше все тая – гледаха я с впечатляваща гордост. Първо я измиха – водата се смеси с автомобилните флуиди и моравата ни внезапно умря. Поканиха ме да участвам в ремонта.
Умирах от кеф – бяхме нужни един на друг. Което не можахме да намерим втора употреба, залепихме или „фанахме” с тел. Никой от нас не беше квалифициран, но това за моите хора не беше проблем, а вече и за мен. Слагахме ракията на тавана и задружно се борехме с механичните предизвикателства. Когато чукът срещнеше пръста ми казвах „фак”... ако това се случеше с някой от българите, той ревеше: „майка ти тъпа да еба, да еба” и добавяше: „в гъзъ да еба” – балканците не допускаха, че може да са виновни за несполучливото си действие - чукът беше за ебане. Но тая псувня как облекчаваше само, как се свързваше с междузвездното лъчение, облекчавайки алгоритъма на човешкия дух.
Лятото ме поканиха на гости в България. Щяхме да пътуваме с колата, която незнайно от къде вече беше оборудвана с чистачки, огледала (в различен цвят) и всичко останало. Дни наред правих планове, откъде да минем, за да разгледаме най-много забележителности. Българите обаче казаха, че нямало нищо интересно в просташки поселища, като Париж, Виена и т.н... В родината им имало къде по-знаменити места. Пътувахме общо 30 часа до селото им в България, спирахме само да отидем до тоалетна, гориво бяхме заредили в туби от някакъв албанец в Лондон. Посрещнаха ни като крале – прегръдки, целувки, сълзи в очите. Баси топлите хора – за сефте ме виждаха, а ми се радваха, все едно им бях дете. Леко ръмеше, но не успяхме да се изкъпем, защото когато в България валяло спирала водата, а когато времето било най-хубаво, спирал токът – интересно. Аномалии като тези, ми обясниха домакините, били характерни само за тази страна, единствено в Слънчевата или коя да е друга система.
Примерно не желаеш да ползваш парно и си махаш радиаторите. ТЕЦ-ът обаче продължава да ти начислява всевъзможни „потребителски” (?!) такси и няма вселенска сила или Бог, който да го спре. Седнахме на дългата отрупана софра. Пуснаха музика и веселбата започна. Бях понаучил български и ми беше супер интересно да общувам с тези хора. Оказа се, че моите квартиранти имали приятелки у дома, но съществувала местна поговорка, че на пияно не се брои – няма проблем, че са чу*али в Англия. Същата вечер продадоха Аудито с 4 хиляди техни пари печалба. Дадоха ми хиляда, за дето съм бачкал с тях – бях толкова горд. Кръстили котарак на мое име – Стефан. Естествено не се обръщаха към него с рожденото му име, а му викаха Чефо. Това бяха най-хубавите две седмици в живота ми. Обиколихме всички роднини на моите, запознах се с приятелите им – навсякъде ме гледаха като принц. Срещнах и много български момичета – не са като нашите с кръгли глави и тела. Българките са слаби, с издължени лица и големи очи на сърни – няма такава красота. Осъзнах, че българин няма да стана, но исках поне да си намеря съпруга от тяхната кръв.
С годините това се оказа доста трудно, но след като почти се бях преселил в България, успях. Тя се казва Вяра – типична българка – красива, остроумна и леко крива. Сега живеем в Лондон и имаме двама сина – Калоян и Симеон. Българските ми приятели още живеят при майка, но без наем. Издигнаха се в консервния бизнес и също имат деца. Щастлив съм, че ги срещнах. Когато вкъщи пускам чешмата, несъзнателно поглеждам дали навън вали...
Край на разговора.
Активен

Има две безкрайни неща- Вселената и човешката глупост. Но не съм много сигурен за Вселената.
Айнщайн
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #2972 -: Януари 09, 2014, 10:35:28 »

Публикувах го преди един месец.
Активен
g06k0
Редник
*

Karma: +113/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Ю


Профил
« Отговор #2973 -: Януари 09, 2014, 10:48:15 »

Публикувах го преди един месец.

Сега ми попадна.Съжалявам *pardon*
Активен

Има две безкрайни неща- Вселената и човешката глупост. Но не съм много сигурен за Вселената.
Айнщайн
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2974 -: Януари 09, 2014, 20:19:16 »

Спортистка споделя с приятелка:
- Ще спирам стероидите. Взеха да ми никнат косми на странни места.
- Къде бе, миличка?
- Ми, на топките например.. Grin
Активен

.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #2975 -: Януари 10, 2014, 10:28:01 »

За Хелоуин ще се маскирам като социалист. Ще взема всички сладкиши от децата, които са ходили по къщите на съседите, и ще ги дам на онези, които ги е домързяло да излязат от къщи.  *hahaha*
Активен
g06k0
Редник
*

Karma: +113/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Ю


Профил
« Отговор #2976 -: Януари 10, 2014, 17:25:42 »

Здравейте, мили британски и германски съграждани!
От 1 януари съм на ваша издръжка.
Аз съм български имигрант пиявица, смукач на социални каси, крадец на работните места на поляците, вандал, варварин и което е най-лошото - източноевропейка.
Така че от днес пазете чантите, мъжете и прането от балконите си.
После да не кажете, че не съм ви предупредила.
Обещах вече, че ако не съумеете да уплашите българите, както бяхте намислили, ще се видим на Нова година в Лондон.
Е, аз Новата година си я изкарах в София, но на 1 януари взех самолета за Албиона и ето ме, както толкова дълго време си пожелавахте, на опашката за помощи.
Признавам си, не ми се идваше.
Много е мъгливо, а и това каране вляво ме влудява, но не посмях да ви разочаровам.
На летището в София теглих чоп – чудех се дали към Лондон да поема, или към Берлин.
Германците също цяла година все за мен говорят.
Подготвили са се хората, даже оня ден правителството им се изпокара заради мен.
Не са много сигурни какви точно мерки да вземат по посрещането ми - да ме разстрелят или да ме обесят.
Предпочетох обаче Лондон, защото чух, че на летището ме чакат стотици журналисти и трима депутати.
Така че се получи много мило - аз, депутатите и всички тези светкавици.
Хубаво е да си единственият дългоочакван имигрант.
Това обаче носи и известни трудности.
Вярно е, че съм източноевропейка.
Тоест, тренирана съм да беля чушки на високи токчета, докато поправям бушоните и подвиквам на детето верните отговори от домашното по математика.
Имам и висок научен потенциал, който развих в годините на социализма.
Дайте ми просто един дамски чорапогащник и аз ще поправя света.
Няма бримка, която да не мога да уловя.
Чорапогащите на соцжената бяха вечни - перпетуум чорапогащиле, така да се каже.
Освен това с един здрав найлонов чорап мога да превържа рана, да направя ремък за двигателя, простор, да го изтъка на ковьорче, да изцедя прясно мляко и да го направя на сирене, да измия прозорците с него, да боядисам великденските яйца, да ушия кукли, торбички или да го аранжирам като изкуствени карамфили.
Вие, скъпи нови съграждани, обаче ме изправяте пред нови предизвикателства.
Искате от мен твърде много неща.
Първо трябва хем да се престоря, че съм 180 000 българи и румънци в Германия, хем да наводня британските градове, стигайки до 12 милиона.
Мога да върша няколко неща едновременно, даже като работеща майка успявам често да съм и на две места едновременно.
Но на 12 и кусур милиона души не мога да се направя.
Чудите се също дали съм лекар, инженер, програмист, или обикновен крадец.
Ще ви разочаровам и по тази точка - въпреки строгото източноевропейско образование по математика съм пълна нула, а в живота си съм крала само черешите на баба Донка от съседния двор.
Искате също така непременно да дойда и да ви взема работните места.
Хем вашите, хем на германците.
Ама много ви моля - аз все пак съм от България.
Ние баш работохолици не сме
Както каза една приятелка - разрешили работата в Европа за българи, сега дано не я направят и задължителна, че я втасахме.
У нас се казва, че от работа се гърбавее, а от пиене се хубавее.
Затова на почит са веселбите на маса.
По тази причина ви се чудя и защо чакате тълпи българи точно пък на 1 януари.
Ами това е Васильовден, бе, братя англичани!
Кой уважаващ себе си българин ще работи на Васильовден?
След него идва Ивановден, Йордановден, Коледа по стар стил, после докато изтрезнеем и вече е Трифон Зарезан.
А щом е дошъл и Трифон Зарезан, ей го де е Великден, 1 май, 3 май, 9 май, 24 май....
Вие имате ли толкова празници и почивни дни?
У нас по цял месец събираме, ако депутатите от провинцията са повече и гласуват дълга ваканция, че да си идат малко на село.
Като свършат почивните дни през май, почват летните отпуски.
Това “Какао бийч”, това Слънчев бряг, това “Смокиня”, това ремонтът на банята: кой балък ще ги изтърве, че да ви работи в гадното дъждовно време?
Така че останалите имигранти от България по-рано от септември не ги чакайте, при това посрещането да не е на летището, а на автогарата.
Ние със самолети пътуваме чак когато съберем достатъчно от социалните ви помощи.
Когато все пак дойдем всички няколко милиона, много ви моля, да сте подготвени.
Недейте да си сменяте правителството, ние сме свикнали да ни управляват идиоти и противното ще ни е доста некомфортно.
Също така научете се най-сетне да пиете.
Един мъж, който не пие ракия, не е никакъв мъж.
Най-добре е да посетите една-две дупнишки сватби, за да потренирате.
На последната, на която бях, английският зет се отряза още преди десерта, горкият.
И се наложи сватовете да го вържат за една от колоните в ресторанта.
За да може да стои прав, а те да си го гледат и да му се радват, докато вдигат наздравици.
Английски зет е това, как да не пийнеш едно повечко за негово здраве.
Не се втелявайте също така и за това кой си плаща тока и кой не, че е много досадно.
Както и с парното, водата, здравните застраховки и данъците.
По отношение на плащането на сметки сте големи бастуни, трябва да ви призная.
Отпуснете се малко, де!
Все ще дойде някоя партия на власт, която ще ви ги опрости, ако гласувате за нея.
Много е важно и да научите наизуст “Бяла роза”, щото без нея нито един празник не се получава.
А както са казали древните, ние, българите, сме безделници, но не и без празници.
Ако всички тези условия са тежки за изпълнение, ще се наложи да ви разочароваме - няма да дойдем.
По-добре превеждайте направо социалните помощи по сметките ни.
Така хем ще оправдаем очакванията ви да ви оберем, хем няма да си мешаме капите.
Айде със здраве, банковата си сметка я пращам с отделно писмо.
Активен

Има две безкрайни неща- Вселената и човешката глупост. Но не съм много сигурен за Вселената.
Айнщайн
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2977 -: Януари 12, 2014, 19:15:24 »

Момче към своята любима:
- Скъпа, ще ти подаря такава нощ, която никога няма да забравиш...
Само да си доям боба...
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #2978 -: Януари 12, 2014, 22:04:18 »

Образователен курс за жени

 Ниво 1 (начинаещи)

 Модул 1 - (задължителен)

 1. Как да живея без да говоря. (3000 часа)
 2. Съпругът ми не е мой татко. (1500 часа)
 3. Как да използвам думата "искам" възможно най-рядко. (3000 часа)
 4. Как да живея без майка си когато съм омъжена. (1500 часа)

 Модул 2: Живот с мъжа. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.

 1. Консумирането на бира НЕ е престъпление и кръчмите не са пълни със жени, с които мъжът изневерява.
 2. Дупките по чорапите, боксерките и фланелките са резултат от протриване, а не от личностна деградация.
 3. Посрещането със салата и ракия на масата не унищожава семейният живот.
 4. Хъркането е физиологичен процес и не зависи от характера на мъжа.
 5. Разпределението на територията на леглото или защо мъжът спи повече.
 6. Как да вървя из апартамента без да се блъскам в мебелите.
 7. Космите в канала на банята водят до запушване и трябва да се изваждат своевременно.
 8. Живот без ежедневен душ. Специален курс с гуруто от Хималаите Хамакратати.
 9. Подаряването на цветя - един безсмислен акт. Лекция от д-р Фройд.
 10. Мъжът може да прегръща и свои далечни братовчедки, които съпругите не познават.

 Модул 3: Свободно време. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.

 1. Риболовът е тиха и приятна почивка, а не смяна на мястото за обсъждане на семейните проблеми.
 2. Дрехите служат за обличане и предпазване от студ и слънце.
 3. Телефонът е средство за комуникация, а не за безкрайни разговори с приятелките.

 Модул 4: В колата. Всички дисциплини са по 200 учебни часа.

 1. Тайните на скоростите. Курсът е специално адаптиран за жени от преподаватели за дома за умствено изостанали деца в Горна Баня.
 2. Бензинът в резервоара на колата - самозараждане или магическо въздействие?
 3. Мога и да не говоря за знаците, светофарите и тировете в насрещното движение докато съпругът ми шофира.
 4. Начални познания за автомобила: отваряне на вратите и слагане на колан.

 Модул 5: Комуникативни способности. Всички дисциплини са по 350 учебни часа.

 1. Всеки предмет отговаря на определена дума или как да се опитам да премахна от речника си паразитните неопределителни думи "онова", "това", "там", "тук" и пр.
 2. Изречението има начало и край.
 3. Махането на ръце, бърченето на нос и въртенето на очите не спомагат за по-добрата комуникация.
 4. Мога да говоря и без да се лигавя и променям гласа си.
 5. Мърморенето рядко постига целите си.
 6. Как да говоря без "Нали разбираш?", "Сещаш се, нали?" и пр. вметнати изрази.
 7. Плачът и врещенето: тези невъзможни аргументи при спорове.
 8. "Готвене, дрехи и обувки" или забранените теми в присъствието на хора. Уводен курс от д-р Цоневски.

 Модул 6: Хуманизъм и толерантност. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.

 1. Приятелите на мъжа ми не са простаци и деградирали типове.
 2. Свекървата е майка на мъжа ми, а братът на мъжа ми не е малоумен пубер.
 3. Тези странни хора роднините: основен курс по психология на общностите.
 4. Аз съм женена за съпруга си, а не майка ми.

 Модул 7: Въведение във футбола. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.

 1. Различните цветове на фланелките на играчите показват, че те са от различни отбори. Лекция с демонстрации от Роналдо.
 2. Съществуват и интелигентни футболисти. Лекция от Янко Златков.
 3. Гледането на футбол може и да е интересно. Демонстрации с диапозитиви.
 4. Футболната топка - втората любима в къщи?

 Модул 8: Въведение в разказите за казармата. Всички дисциплини са по 400 учебни часа.

 1. Мъжът след казармата или защо жените са толкова харесвани.
 2. Ротата - основно понятие в приказките за казарма.
 3. Ротният командир е като шефа, само че е много по-гаден.
 4. "Ей, кирка! Ще те сдухам!". Уводен курс по казармен жаргон.

 Модул 9: Лечение от сапунени сериали. Терапията се води от добре подготвен екип от психиатри. Часовете са съобразени с индивидуалните характеристики на пациентите.

 1. Героите в сериалите не са истински.
 2. В "Далас" няма нищо вярно.
 3. Освалдо Риос е тъпак и грозник.

 Модул 10: Как да станем по-съвършени в леглото. Всички дисциплини са по 250 учебни часа.

 1. Научно доказателство, че сперматозоидите не са отровни. Упражнения в лаборатория.
 2. Мъжкият член не е облечен кокал. Посещение на моргата и дисецкции.
 3. Главоболието - неуместното оправдание. Терапия на психиатъра д-р Хайнеман.

 Ниво 2 (напреднали)

 Поради срещаните трудности обучението е индивидуално.

 1. Как да паркирам без да ожуля колата. Курс с демонстрации от Михаел Шумахер.
 2. Мъжете си падат и по не толкова слаби жени. Изкуствоведски преглед на творчеството на художници и скулптори от различни епохи, водещ - Кенет Кларк.
 3. Живот без диети. Курс на Махариши.
 4. Болта и гайката са като мъжът и жената. Уводен курс с демонстрации.
 5. Клюкарстването: вродено или хронично заболяване? Лекция на психиатъра д-р Янчев.
 6. Как да купуваме здрави обувки, игнорирайки външният им вид.
 7. Дамската чанта - има ли алтернативи или защо само една чанта ни е достатъчна?. Демонстрации от Пиер Карден.
 8. Крушките в къщи: тези непознати сменящи се механизми с кратък живот. Уводен курс по смяна на електрически крушки от инж. Матев.
 9. Умствени упражнения за заучаване на посоките "наляво" и "надясно". Специализиран курс за новобранци от малцинствен произход, водещ - майор Иванов.
 10. Фундаменталните разлики между отвертката и ножа.
 11. Как да забием пирон без да си ударим пръста.
 12. Умствени упражнения: как да запазим мълчание, когато мъжът каже, че повредата е в карбуратора.
 13. Негативните отражения върху организма при сдържане на пръднята и уригването. Лекция с видеофилм на проф. Стефанов, завеждащ отделението за гастроентерология на Университетска болница.
 14. Бъркането в контакта със шиш може да доведе до смърт. Уводна лекция за електричеството от инж. Чорбански.
 15. Как да ходя по улицата без да си правя контузии и фрактури по черепа. Курс с видеокамера.
 16. Последното научно откритие: готвенето, чистенето и прането са женски занимания от дълбока древност до наши дни. Исторически преглед от д-р Петков.
 17. Домакинстването не загрозява жената и не разваля фигурата. Курс с примери от ежедневието.
 18. Как да не ревнувам мъжа, ако той се прибере късно и веднага заспи след вечеря. Уводен курс по физиология на мозъка и нуждата от сън.
 19. Мозъчния дефект, наречен истерия. Курс по медитативни практики.
 20. Повечето червило по устните не намалява размера на задника. Уводен курс по моден дизайн, лектор доц. Владимир Стойков, водещ на предаването "От игла до конец".
 21. Гледането на карти и кафе е ненаучен метод. Уводен курс по теория на вероятностите и демонстрации със зарчета.
 22. Псуването и ругаенето не се признак на деградация и простотия. Лингвистичен курс.
 23. Могат ли коня и кокошката да тичат еднакво бързо. Лекция на бившата феминистка Клаудия Шифър относно равноправието между мъжа и жената.
 24. Само истинските дами заслужават джентълменско отношение. Уводен курс по обноски.
 25. Хобито и детската игра са различни неща. Посещение в музей и детска градина.
 26. Мъжа също има право на достъп до банята. Терапия с видеокамера.
 27. Планиране на бъдещи действия или как първо да мисля, а после да действам. Уводен курс по планиране на финансови средства от Ричард Марчинко.
 28. Как да не се подвеждаме по лъскави опаковки. Курс с диапозитиви от д-р по икономика К. Стоилов.
 29. Неоперативно премахване на пеньоара и ролките за къдрене - представяне от д-р Гълъбов на върховите постижения на група руски учени от Дубна.
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #2979 -: Януари 13, 2014, 00:38:20 »

- Да предположим, че имаш 10 ябълки и някой ти поиска 2. Колко ще ти останат?
 - Ами колкото преди - 10.
 - Да допуснем, че този някой ти вземе 2 ябълки със сила. Колко ще ти останат?
 - 10 ябълки и 1 труп.
Активен
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #2980 -: Януари 14, 2014, 12:35:37 »

Образователен курс за жени

 Ниво 1 (начинаещи)

 Модул 1 - (задължителен)

 1. Как да живея без да говоря. (3000 часа)
 2. Съпругът ми не е мой татко. (1500 часа)
 3. Как да използвам думата "искам" възможно най-рядко. (3000 часа)
 4. Как да живея без майка си когато съм омъжена. (1500 часа)

 Модул 2: Живот с мъжа. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.

 1. Консумирането на бира НЕ е престъпление и кръчмите не са пълни със жени, с които мъжът изневерява.
 2. Дупките по чорапите, боксерките и фланелките са резултат от протриване, а не от личностна деградация.
 3. Посрещането със салата и ракия на масата не унищожава семейният живот.
 4. Хъркането е физиологичен процес и не зависи от характера на мъжа.
 5. Разпределението на територията на леглото или защо мъжът спи повече.
 6. Как да вървя из апартамента без да се блъскам в мебелите.
 7. Космите в канала на банята водят до запушване и трябва да се изваждат своевременно.
 8. Живот без ежедневен душ. Специален курс с гуруто от Хималаите Хамакратати.
 9. Подаряването на цветя - един безсмислен акт. Лекция от д-р Фройд.
 10. Мъжът може да прегръща и свои далечни братовчедки, които съпругите не познават.

 Модул 3: Свободно време. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.

 1. Риболовът е тиха и приятна почивка, а не смяна на мястото за обсъждане на семейните проблеми.
 2. Дрехите служат за обличане и предпазване от студ и слънце.
 3. Телефонът е средство за комуникация, а не за безкрайни разговори с приятелките.

 Модул 4: В колата. Всички дисциплини са по 200 учебни часа.

 1. Тайните на скоростите. Курсът е специално адаптиран за жени от преподаватели за дома за умствено изостанали деца в Горна Баня.
 2. Бензинът в резервоара на колата - самозараждане или магическо въздействие?
 3. Мога и да не говоря за знаците, светофарите и тировете в насрещното движение докато съпругът ми шофира.
 4. Начални познания за автомобила: отваряне на вратите и слагане на колан.

 Модул 5: Комуникативни способности. Всички дисциплини са по 350 учебни часа.

 1. Всеки предмет отговаря на определена дума или как да се опитам да премахна от речника си паразитните неопределителни думи "онова", "това", "там", "тук" и пр.
 2. Изречението има начало и край.
 3. Махането на ръце, бърченето на нос и въртенето на очите не спомагат за по-добрата комуникация.
 4. Мога да говоря и без да се лигавя и променям гласа си.
 5. Мърморенето рядко постига целите си.
 6. Как да говоря без "Нали разбираш?", "Сещаш се, нали?" и пр. вметнати изрази.
 7. Плачът и врещенето: тези невъзможни аргументи при спорове.
 8. "Готвене, дрехи и обувки" или забранените теми в присъствието на хора. Уводен курс от д-р Цоневски.

 Модул 6: Хуманизъм и толерантност. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.

 1. Приятелите на мъжа ми не са простаци и деградирали типове.
 2. Свекървата е майка на мъжа ми, а братът на мъжа ми не е малоумен пубер.
 3. Тези странни хора роднините: основен курс по психология на общностите.
 4. Аз съм женена за съпруга си, а не майка ми.

 Модул 7: Въведение във футбола. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.

 1. Различните цветове на фланелките на играчите показват, че те са от различни отбори. Лекция с демонстрации от Роналдо.
 2. Съществуват и интелигентни футболисти. Лекция от Янко Златков.
 3. Гледането на футбол може и да е интересно. Демонстрации с диапозитиви.
 4. Футболната топка - втората любима в къщи?

 Модул 8: Въведение в разказите за казармата. Всички дисциплини са по 400 учебни часа.

 1. Мъжът след казармата или защо жените са толкова харесвани.
 2. Ротата - основно понятие в приказките за казарма.
 3. Ротният командир е като шефа, само че е много по-гаден.
 4. "Ей, кирка! Ще те сдухам!". Уводен курс по казармен жаргон.

 Модул 9: Лечение от сапунени сериали. Терапията се води от добре подготвен екип от психиатри. Часовете са съобразени с индивидуалните характеристики на пациентите.

 1. Героите в сериалите не са истински.
 2. В "Далас" няма нищо вярно.
 3. Освалдо Риос е тъпак и грозник.

 Модул 10: Как да станем по-съвършени в леглото. Всички дисциплини са по 250 учебни часа.

 1. Научно доказателство, че сперматозоидите не са отровни. Упражнения в лаборатория.
 2. Мъжкият член не е облечен кокал. Посещение на моргата и дисецкции.
 3. Главоболието - неуместното оправдание. Терапия на психиатъра д-р Хайнеман.

 Ниво 2 (напреднали)

 Поради срещаните трудности обучението е индивидуално.

 1. Как да паркирам без да ожуля колата. Курс с демонстрации от Михаел Шумахер.
 2. Мъжете си падат и по не толкова слаби жени. Изкуствоведски преглед на творчеството на художници и скулптори от различни епохи, водещ - Кенет Кларк.
 3. Живот без диети. Курс на Махариши.
 4. Болта и гайката са като мъжът и жената. Уводен курс с демонстрации.
 5. Клюкарстването: вродено или хронично заболяване? Лекция на психиатъра д-р Янчев.
 6. Как да купуваме здрави обувки, игнорирайки външният им вид.
 7. Дамската чанта - има ли алтернативи или защо само една чанта ни е достатъчна?. Демонстрации от Пиер Карден.
 8. Крушките в къщи: тези непознати сменящи се механизми с кратък живот. Уводен курс по смяна на електрически крушки от инж. Матев.
 9. Умствени упражнения за заучаване на посоките "наляво" и "надясно". Специализиран курс за новобранци от малцинствен произход, водещ - майор Иванов.
 10. Фундаменталните разлики между отвертката и ножа.
 11. Как да забием пирон без да си ударим пръста.
 12. Умствени упражнения: как да запазим мълчание, когато мъжът каже, че повредата е в карбуратора.
 13. Негативните отражения върху организма при сдържане на пръднята и уригването. Лекция с видеофилм на проф. Стефанов, завеждащ отделението за гастроентерология на Университетска болница.
 14. Бъркането в контакта със шиш може да доведе до смърт. Уводна лекция за електричеството от инж. Чорбански.
 15. Как да ходя по улицата без да си правя контузии и фрактури по черепа. Курс с видеокамера.
 16. Последното научно откритие: готвенето, чистенето и прането са женски занимания от дълбока древност до наши дни. Исторически преглед от д-р Петков.
 17. Домакинстването не загрозява жената и не разваля фигурата. Курс с примери от ежедневието.
 18. Как да не ревнувам мъжа, ако той се прибере късно и веднага заспи след вечеря. Уводен курс по физиология на мозъка и нуждата от сън.
 19. Мозъчния дефект, наречен истерия. Курс по медитативни практики.
 20. Повечето червило по устните не намалява размера на задника. Уводен курс по моден дизайн, лектор доц. Владимир Стойков, водещ на предаването "От игла до конец".
 21. Гледането на карти и кафе е ненаучен метод. Уводен курс по теория на вероятностите и демонстрации със зарчета.
 22. Псуването и ругаенето не се признак на деградация и простотия. Лингвистичен курс.
 23. Могат ли коня и кокошката да тичат еднакво бързо. Лекция на бившата феминистка Клаудия Шифър относно равноправието между мъжа и жената.
 24. Само истинските дами заслужават джентълменско отношение. Уводен курс по обноски.
 25. Хобито и детската игра са различни неща. Посещение в музей и детска градина.
 26. Мъжа също има право на достъп до банята. Терапия с видеокамера.
 27. Планиране на бъдещи действия или как първо да мисля, а после да действам. Уводен курс по планиране на финансови средства от Ричард Марчинко.
 28. Как да не се подвеждаме по лъскави опаковки. Курс с диапозитиви от д-р по икономика К. Стоилов.
 29. Неоперативно премахване на пеньоара и ролките за къдрене - представяне от д-р Гълъбов на върховите постижения на група руски учени от Дубна.
Хубаво, но защо е озаглавено ''Образователен курс за жени''. Те и мъжете са така  *pardon*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #2981 -: Януари 16, 2014, 13:19:28 »

Служител, който току що е получил заплатата си от счетоводителя:
- Дали сте ми 50 лева по-малко!
- Всичко е точно, предишния път ви дадох 50 лева повече, а си замълчахте?
- Да, тогава направихте една грешка, но сега правите втора и не мога повече да си затварям очите!
 
"Големият проблем на цитатите в интернет е, че повечето хора вярват в тяхната автентичност". - Иван Вазов
  
Син се прибира вкъщи с обеца на носа.
Баща му го поглежда строго и казва:
- Сине, от векове обеци на носа носят само пиратите и педерастите.
Сега ще погледна през прозореца и Господ да ти е на помощ, ако не ти видя кораба...
  
На англичаните им пращаме работна ръка, те ни пращат мъгла...

- Какво издава почеркът за характера ви?
- Че от 20 години пиша на клавиатура.

Разпечатването на 130 листа с лазерен принтер, покачи температурата в стаята ми с 3-4 градуса. Мисля да патентовам нов вид отопление.


Как пък един американец не чух да се оплаква, че му е замръзнал бидона с киселото зеле.


- Госпожице, изглеждате чудесно.
- Не мога да кажа същото за Вас.
- Е, тогава излъжете като мен...


Една македонска крава решила да попътува, да види свят. стига до Испания и гледа - едни тучни полета, зеленина, трева колкото си искаш и си вика - КЕ ПАСАА
 
Две блондинки в тоалетната си говорят:
- Ти защо акаш на една купчинка, а аз на две?
- Ми свали си прашките бе мила...
« Последна редакция: Януари 16, 2014, 13:21:02 от gogata2013 » Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2982 -: Януари 16, 2014, 14:07:27 »

Сред мутрите тръгнала нова мода - да си украсяват аквариумите в стил "Титаник". Срещат се трима и започват да се хвалят, кой има по-добър аквариум. Тръгват на проверка.
Отиват в дома на първия.
На цялата стена - аквариум. В него плуват риби, а по дъното се търкалят разни предмети - лъжици, чаши и др.
- Всичко е оригинал. От Лондон си ги купих, от аукцион за предмети от Титаник. - хвали се мутрата.
Вторият казва:
- Гола вода си брат. Давайте да вървим у нас!
Отиват.
Една огромна стая е направена на аквариум, плуват всякакви риби, а на дъното стърчи борда на Титаник.
- Точно копие! Поръчах си го в студиото, дето са правили копието за филма "Титаник"!
Третият казва:
- Пичове, пълна мизерия сте! Да вървим у дома да видите аз какво съм направил!
Отиват те и виждат следната картина: В басейна плуват ледени късове, нито една риба не плува, затова пък на дъното лежи замръзнал Леонардо ди Каприо...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
g06k0
Редник
*

Karma: +113/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Ю


Профил
« Отговор #2983 -: Януари 17, 2014, 13:04:11 »

Влюбили се двама некрофили....и зачакали... Grin
Активен

Има две безкрайни неща- Вселената и човешката глупост. Но не съм много сигурен за Вселената.
Айнщайн
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2984 -: Януари 18, 2014, 14:26:08 »

Питат радио Ереван:
- Има ли нещо по-опасно от Чък Норис?
Радиото отговаря:
- Нашата медия отказва да отговаря на подвеждащи въпроси
свързани с лидера на партия "Атака".

 Grin Grin *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Страници: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 207   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!