Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:16:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 207   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 572004 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1755 -: Април 21, 2011, 23:34:40 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #1756 -: Април 25, 2011, 09:36:05 »

Въпрос към девойка:
Как се нарича дебел мъж?
- Прасе.
А как се нарича дебел мъж с пари?
- Мечооооо.
Активен

Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #1757 -: Април 25, 2011, 11:27:53 »

- Предпочитате авангардизма или сюрреализма?
- ПостМОДЕРнизъм. Даже се занимавам с него.
- Художник ли сте?
- Не, МОДЕРатор съм.
 Tongue Tongue Tongue
Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #1758 -: Април 25, 2011, 17:20:14 »

Преглеждайки тази тема:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=38274.0

се сетих за един класически виц:


На едно компютърно изложение шефът на Microsoft Бил Гейтс направил следното сравнение между компютърната и автомобилната индустрия. Ако General Motors развиваше своята технология със същите темпове, с които се развива компютърната индустрия, всички сега щяхме да караме кола, струващи по $25 с разход на гориво 4 литра на 1500 километра.
В отговор на този коментар компанията General Motors публикува следното съобщение:
Ако General Motors развиваше технологията си по същия начин, както Microsoft, днес всички щяхме да караме коли със следните характеристики.
• Без никаква видима причина колата ви щеше да катастрофира поне два пъти на ден.
• При всяко освежаване на пътната маркировка щяхме да си купуваме нови коли.
• От време на време колата ви щеше да спира ей така, без никаква видима причина, при което вие трябваше да я рестартирате, за да продължите.
• При някои маневри като "завой наляво" например, колата ви щеше ненадейно да блокира. Единственият изход от това положение щеше да бъде повторно инсталиране на двигателя.
• Колата ви щеше да се използва само от един човек. По желание тя да се ползва от повече потребители, трябваше да си купувате "Кола95" или "КолаNТ", но тогава щяхте да плащате за всяко допълнително място в колата.
• Macintosh щеше да създаде кола, която да работи със слънчева енергия, да бъде по-надеждна, пет пъти по-бърза и по-лесна за управление, но щеше да може да върви само по 5 процента от пътищата.
• Датчиците за температурата на водата, за нивото на маслото и за акумулатора щяха да бъдат заместени от една-единствена обща предупредителна светлина с надпис "по подразбиране за цялата кола".
• Седалките на колата щяха да изискват хората да имат еднакви задници.
• Системата от защитни въздушни възглавници щеше да пита "Сигурни ли сте?", преди да се задейства.
• От време на време без никаква видима причина вашата кола щеше да се самозаключва, оставяйки ви навън и щеше да отказва да ви пусне вътре. Единственият изход от тази ситуация щеше да бъде едновременно да вдигнете бравата на лявата врата, да завъртите ключа и да пипнете антената.
• При всяко пускане на пазара на нов модел кола това щеше да налага потребителите да се учат да шофират наново, защото нито един орган за управление нямаше да работи както при по-стария модел коли.
• За да загасите двигателя, щяхте да натискате бутона "Старт".
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Шуши
Гост
« Отговор #1759 -: Април 26, 2011, 13:14:29 »

Мъж и жена се спират пред клетката с хищници в зоологическата градина. Мъжът казва:
- Как мислиш, какво би ни казал онзи тигър, ако можеше да говори?
- Аз съм леопард! - чува се откъм клетката.
 Grin
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1760 -: Април 26, 2011, 15:11:55 »

Чукотски хакери решили да проникнат в мрежата. Първите 10 загинали - 220V не е шега работа
==============================
Учителка влиза в класната стая, поздравява за добър ден, проверява отсъстващите и след това веднага започва да изпитва (както подобава)! Тя попитала класа:
-Деца, кой от вас ще ми каже от къде идва токът? - Иванчо ентусиазирано вдигнал ръка - Да Иванчо, кажи.
-От свинарника госпожо!
Учителката се стъписала.- Как от свинарника бе, Иванчо? От къде го научи това?
-От баща ми! -гордо заявил Иванчо - Сигурен съм, защото всеки път, когато лампите изведнъж угаснат, тате казва "Мръсните свини пак ни спряха тока!"
===============================
Мъж и жена ще празнуват 50 години от сватбата си.Решават това да стане в същия хотел и в същата стая, където са карали първата си брачна нощ.
- Скъпа, казва той - помниш ли тогава вечеряхме чисто голи! Да го направим пак!
Съблекли се и вечерята започнала.
- Скъпи, казала госпожата - да знаеш как ми е топло на сърцето след толкова години...
- Естествено скъпа - лявата ти цица е в супата!
================================
Учителката излиза за пет минути от стаята. Като се връща гледа бюрото цялото в надписи Prodigy и един надпис Metallica. Отива тя при Иванчо и го пита:
- Ти ли написа Metallica на чина?
- Не, госпожо.
- Не ти вярвам!
- Госпожо, ама аз слушам Prodigy!   *hahaha*
===================================
Паднала нощ и някъде в тъмата се чул глас на възрастна, немощна старица.
-Помощ, помощ! Изнасилват ме!
Хора се стекли от всички страни да помогнат на женицата, но останали изненадани. Един човек и проговорил:
- Госпожа, моля Ви,успокойте се! Няма никой, никой не ви изнасилва.
-Знам момко - казала старицата- но ми е приятно да си спомням!
===============================
Ахмед Доган получил 1 500 000 евро по САПАРД за фермата си във "Facebook"
=================================
Дете от смесен брак между евреика и циганин отива при майка си и я пита:
- Мамо, аз евреин ли съм или циганин?
- разбира се, че си евреин сине, както бяха дядо ти и бабати преди мен...
Отива детето при бащата и го пита:
- Тате, аз евреин ли съм или циганин?
- Разбира се, че си циганин дете, както съм аз, както беше и дядо ти и неговият баща преди това, но защо питаш?
- На улицата има едно колело и се чудя да го открадна или да го продам.
========================================
В една ферма три бика чуват, че фермерът иска да купи още един. Старите пушки се вълнуват и споделят помежду си.
Първият:
- Аз живея в тази ферма пет години и по право ми се падат сто крави. Съгласни ли сте с това? Няма да отстъпя нито една от тях на новобранката.....
Вторият:
- Аз пък съм във фермата от три години и ми се падат 50 крави. И аз няма да дам нито една от тях на новобранеца.
Третият:
- Аз съм тук само от година, но съм си извоювал правото да притежавам 10 крави. За всяка от тях съм готов да се бия.
В този момент към обора се приближава камион и от него с огромни усилия изкарват огромен бик. Такава грамада старите пушки не са виждали през живота си. С всяка негова крачка ресорите на камиона стигат до крайно положение, а очите му бълват пламъци.
Първият бик се обажда:
- Абе то, 100 крави са ми много. Ами да, някой от тях дори не успявам да ги уважа.
Вторият добавя:
- Трябва да сме добри и да поделяме с ближния това, което имаме..
Третият бик, без да каже нищо, напърчва рогата, започва да пуфти и да рие гневно земята.
- Ти луд ли си, бе? Гледай колко е голям тоя, а ти му се дървиш и си решил да се биеш. Дай му некоя крава там и толкова.
- Хич и не мисля да се бия. Да взима всичките крави, само да разбере още от началото, че аз съм бик.....   Grin Grin Grin
===============================================
Имидж-мейкърите на Лили Иванова решили да я вкарат в час с новите тендеции в музикалния бранш... Вече ще се казва Лейди Баба...
========================================
Лети щъркел и носи един дядо в клюна си. По едно време дядото се обажда:
- Хайде бе, хайде признай си, че се загубихме!  *hihi*
==========================================
- Като бях малък, бяхме много бедни. Толкова бедни, че ако не бях момченце нямаше да има с какво да си играя по цял ден… Tongue
==============================
НАСА е открила лед и сол на Марс. Сега се търси текила.  *beer*
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #1761 -: Април 26, 2011, 15:36:07 »

ритеснен човек влиза при доктор.
- Докторе имам голям проблем, но много ви моля, да ми обещаете, че няма да ми се смеете.
- Ама как моля ви се – казал докторът. Аз имам 20 години стаж. Отдавна съм свикнал. Недопустимо е да ви се смея. Не се притеснявайте. Разбира се, че няма да ви смея. В медицинските проблеми няма нищо смешно. От какво се оплаквате?
Тогава човекът си събул гащите и се оказало, че има много малка пишчица. Докторът, като видял това, не се сдържал и избухнал в неистов смях. Хилил се няколко минути. Чак сълзи му потекли от хилеж. Накрая се поуспокоил, избърсал си очите и задъхано казал:
- Много, много се извинявам. Съжалявам че така стана. Досега не ми се беше случвало. Още веднъж много се извинявам. И така. Какъв всъщност ви е проблема?
- Ами не виждате ли сам – казал човека... Малко е подут.
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #1762 -: Април 27, 2011, 11:53:20 »

Чапай и Петка седят на масата, пият водка и замезват краставички. При тях се примъква Фурманов:
- Охо, другари! Хапвате, пийвате двамката... Я аз да стана трети!
- А, не, ти ще си седми.
- Как така седми?
- Ами шестима вече изгонихме
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
GM
Редник
*

Karma: +6/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« Отговор #1763 -: Април 28, 2011, 20:37:37 »

Шеф(Ш) в работно време пише по скайпа на секретарката(С):
Ш: Хващам твоята тънка талия...
С: Ъ-ъ-ъ...Господин Бончев, какво става?
Ш: Обръщам те с гръб...
С:...
Ш: Бавно минават ръцете ми към раменете ти...
Ш: Навеждам те...

----------------------------------------------------------------
Безумно, невероятно развитие на видео инстрията. Излязох на улицата след "Аватар" и си мисля: Дааа...графиката е слабичка.

----------------------------------------------------------------
-Когато правиш секс викаш ли?
-Викам!
-Ами викай и мене тогава,и аз нямам работа!
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #1764 -: Април 30, 2011, 13:45:08 »

Началникът на едно предприятие отишъл при подчинения си Бай Иван и му казал:
- Бай Иване, другата седмица ще идва на посещение президента Първанов, искам всичко да е на ред.
Бай Иван го уверил, че всичко ще бъде както трябва и няма да има проблеми. Така и станало. Президентът пристигнал и като видял Бай Иван още от портала се за прегръщали - станало ясно, че са приятели. Сложили големите софри - ядене пиене, минала срещата...
След месец началника отива по същия повод при Бай Иван със заръката всичко да бъде както трябва, ще идва на посещение президентът на Русия - не може да допуснат да се изложат. Срещата протича по същия начин, Путин се оказва в много добри приятелски отношения с Бай Иван, отново големите софри - всичко минало безпроблемно.
След още два месеца, началника пак отива при Бай Иван и му казва:
- Бай Иване, много допринесе за това предприятие, много помогнаха приятелските ти отношения с тези влиятелни хора, като възнаграждение искам да дойдеш с мен във Ватикана - за литургията на Папата.
Така и станало - отишли на литургията, а там много народ. Бай Иван и началника му застанали в центъра на тълпата и литургията започнала. По едно време Папата казал по микрофона:
- Бай Иване, ти тук ли си бил? Ела при мен горе.
Отишъл Бай Иван, литургията свършила, а когато се върнал началника му бил припаднал и се опитвали с вода и шамари да го свестят. Когато дошъл на себе си Бай Иван го попитал:
- Началник, какво ти стана, защо припадна?
А началника отговорил:
- Добре... че си приятел с Първанов го приех, че сте близки с Путин пак го преживях, че Папата те познава - как да е; но не можах да издържа когато един японски журналист дойде при мен, посочи към трибуната и попита:
- Абе, кой е оня там горе до Бай Иван
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1765 -: Април 30, 2011, 18:07:03 »

Нищо не предизвиква такова уважение по пътищата на родината, както КАМАЗ с малко жълто триъгълниче с буквичката “у” на задното стъкло...

============

SMS:
 Кате, купих шампанско и бисквитки, апартаментът е наш за цяла нощ, чакам!
 Отговор:
 Катя я няма, аз съм баща й. По-добре купи биричка, аз ще донеса наденички!

====================

- Защо китайците изстреляха човек в космоса четиридесет и две години след Гагарин?
 - Ами, не са могли да намерят човек, който да се съгласи да седне в ракета с надпис "Made in China"!

==================

Финансовият министър чете на детето си приказката за Пепеляшка.
- Тате – пита детето, - а когато тиквата се превърнала в златна каляска, какво е трябвало да плати Пепеляшка – данък общ доход или патентен данък за транспортни услуги
« Последна редакция: Април 30, 2011, 18:10:54 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #1766 -: Април 30, 2011, 19:15:57 »

Какво е абсурд: Пиян евреин да върви по улицата и да хвърля пари.
Какво е пълен абсурд: След евреина да върви арменец, да събира парите и да му ги връща.
Абсолютен абсурд: Еврей-миньор, абе арменец също Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #1767 -: Април 30, 2011, 19:16:50 »

Въодушевено дете към майка си:
-Мамо мамо питай ме за столиците !!!
-Добре сине кажи ми столицата на Германия.
-Берлин !
-Франция.
-Берлин !
-Италия.
-Берлин !
-Браво Адолф сине .

 *hihi*
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1768 -: Май 03, 2011, 10:11:10 »

От НАСА изработили много бърз робот, който да хваща крадците.
Пуснали го в Америка за 5 минути хванал 1500 крадци.
Пуснали го в Русия и за 5 минути хванал 1000 крадци.
В Турция той заловил 500 крадци.
Накрая го пуснали в България и за 5 минути го откраднали.
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #1769 -: Май 04, 2011, 03:54:19 »

Младеж постъпва на работа като продавач в магазин. Шефът имал навик да наглежда персонала на видеомонитори. На следващия ден той неволно станал свидетел на следната случка:
Новият продавач (П) хвали нов модел спининг на потенциален купувач (К).
(П) - Страхотен модел, нечуплив, огъва се според рибата...
(К) - Ще я взема...
(П) - Да, ама към нея върви този специален вид корда...
(К) - Сложи две макари.
(П) - Абе, като отидеш за риба, ако вали ще ти трябва дъждобран. Я виж какви хубави дъждобрани продаваме!
(К) - Добре, пиши го на сметката...
(П) - Ами ако влизаш във водата - виж тези ботуши.
(К) - Ще ги взема.
(П) - Е да, ама ако останеш да нощуваш няма да има къде да спиш. Погледни тези каравани.
(К) - Ами ще взема една...
(П) - Абе ти ще вземеш ама виж си бричката - не можеш я подкара - я виж тези джипове отсреща.
(К) - Ами като си казал, ще взема един...
Клиентът платил и си заминал. Шефът шашардисан вика новия на очна ставка:
- Как го направи това, бе? Човекът за една въдица дойде ти му продаде цяла каравана...
- А, той беше дошъл за дамски превръзки пък аз му казвам така и така няма да правиш секс тази седмица, що не вземеш да идеш за риба?
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Страници: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 207   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!