Imperia Online България  
Май 19, 2024, 04:55:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 207   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 573929 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
strast i seks
Гост
« Отговор #1665 -: Март 21, 2011, 15:20:14 »

Две млади приятелки си говорят:
- Мисля, че моя пак започва да подозира, че имам любовник.
- И как се измъкваш в такива случаи?
- Много просто, щом започнат да му се появяват подозрения и сменям любовника! Grin
-------------------------------------------------------------
С викове "Провървя ви, гадове!" 142-годишния Генко внесе последната си вноска по ипотеката.
« Последна редакция: Март 21, 2011, 16:58:29 от strast82 » Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1666 -: Март 21, 2011, 20:23:04 »

Адам и Ева се разхождат из райската градина, към тях се спуска Бог и им казва:
- Деца мои, имам за вас 2 подаръка, но вие ще решите как да ги разпределите... първият е пикане прав..
Адам се развикал до небесата, удрял си глават в близкото дърво, скачал и крещял, че той иска да пикае прав. Ева му отстъпила... Адам, започнал да бяга из градината, радвал се, скачал, крещял, пикал на всичко подред.
На дърветата, на цветята, на всяко насекомо поотделно и просто на земята!
Ева застанала до Бог и двамата мълчаливо наблюдавали това безумие. Накрая Ева не издържала и попитала:
- Господи мой, а какъв е втория подарък??
Бог промълвил:
- Мозък, Ева.. Мозък! Но ще се наложи и него да го дам на Адам, иначе ще опикае всичко?



   Автоинструктор съветва курсист.
- Момче, запомни какво ще ти кажа, най-много трябва да се пазиш от пияните шофьори. Ако заподозреш, че някой е пиян, веднага спирай и го изчакай да отмине. На второ място по опасност са таксиджиите и маршрутките. Те правят каквото си искат, спират рязко и не дават никакви мигачи. На трето място са мотористите. Те са луди младежи, които се мислят за безсмъртни и карат с 200 в града.
- А жените шофьорки?
- Ееех - въздъхнал инструкторът - щом ме питаш ще ти кажа. Жената шофьор е като пиян таксиджия на мотор.



Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1667 -: Март 22, 2011, 14:01:27 »

Прибират се децата от игра и заедно с тях почти всички съседни хлапета.
Едно от хлапетата на жената пита:
- Мамо нали децата излизат от влагалището?
Преодолявайки първоначалния шок. Жената отговаря утвърдително. При което детето възторжено извиква на останалите:
- Видяхте ли бе, че не е от п******а!




Манго бил "викач" в голямо село. Един ден кмета го извикал и му казал:-Слушай, Манго, отиваш сега на центъра, биеш барабана и съобщаваш на всички, че: "Учителките утре ще дават представлението "Под моста". Два лева за седящите отпред, три лева за седящите отзад. Манго отишъл на центъра, задумкал и започнал да вика: - Слушайти сига сичкуту хора дет сти тука, утре учителките ши дават под моста, два лева утпреди, три лева отзади"....



На късоглед катаджия му се обажда любовницата:
- Скъпи, беше прекрасна нощ. Но си си забравил у нас очилата и палката, и защо си ми взел вибратора.
- По дяволите! С какво махам цял ден!



Един мъж се обръща към съпругата си.
- Мила, очудваш ме. Свърши този телефонен разговор само за 30 минути.
- Какво искаш ти бе?!? Беше грешка ...



Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Шуши
Гост
« Отговор #1668 -: Март 22, 2011, 16:24:36 »

Що е то:
Сваля ти гащите и след това те изоставя?  Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1669 -: Март 22, 2011, 16:28:02 »

а де
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #1670 -: Март 22, 2011, 16:47:30 »

Що е то:
Сваля ти гащите и след това те изоставя?  Smiley

това може да го направи само някой мръсник!  *hmm*
Активен

Шуши
Гост
« Отговор #1671 -: Март 22, 2011, 16:49:12 »

това може да го направи само някой мръсник!  *hmm*
морската вълна  Grin
Активен
Шуши
Гост
« Отговор #1672 -: Март 23, 2011, 14:34:49 »

Наредили се всички животни на опашка пред горската бакалия и чакат. По едно време заекът скок-подскок и най-отпред. Лъвът го хваща, хвърля го на края на опашката и му казва:
- Няма да се предреждаш!
Заекът става, отръсква се и пак скок-подскок – най-отпред. Лъвът пак го хвърля на края на опашката.
- Няма да се предреждаш!
Заекът пак става отръсква се и скок-подскок – най-отпред. Лъвът за пореден път го хвърля на края на опашката. Тогава заекът казва:
- Ако някой още веднъж ме хвърли, няма да отворя бакалията!
Активен
Vlad_The Great
Редник
*

Karma: +110/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Winter is coming.


Профил
« Отговор #1673 -: Март 23, 2011, 22:39:34 »

Наредили се всички животни на опашка пред горската бакалия и чакат. По едно време заекът скок-подскок и най-отпред. Лъвът го хваща, хвърля го на края на опашката и му казва:
- Няма да се предреждаш!
Заекът става, отръсква се и пак скок-подскок – най-отпред. Лъвът пак го хвърля на края на опашката.
- Няма да се предреждаш!
Заекът пак става отръсква се и скок-подскок – най-отпред. Лъвът за пореден път го хвърля на края на опашката. Тогава заекът казва:
- Ако някой още веднъж ме хвърли, няма да отворя бакалията!
Grin Grin Grin
Активен

``Yes,they are Elves,``said Legolas:``and they say that you breathe so loud they could shoot you in the dark.`
Vlad_The Great
Редник
*

Karma: +110/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Winter is coming.


Профил
« Отговор #1674 -: Март 23, 2011, 22:41:17 »

Един ден малкият Иванчо закъснял за час. Отворил тихо вратата на класната стая, погледнал - учителката била с гръб към него и се промъкнал пълзешком до чина си. Тъкмо седнал и учителката се обърнала, видяла го и му казала:
- Иванчо, баща ти така ли влиза вкъщи - тихо и с пълзене? Я излез и влез, както го прави баща ти.
Излязъл Иванчо и след малко вратата се отворила с шут, появил се той с димяща цигара в устата, треснал вратата, извадил цигарата от устата си, загасил я на пода и креснал:
- Е, скъпа, не ме очакваше, нали?


Иванчо и Петърчо си вървяха и Петърчо пита:
- Кой от нас двамата е тъп?
- Ти?
- Не ти.
- Точно това казах, ти.
Активен

``Yes,they are Elves,``said Legolas:``and they say that you breathe so loud they could shoot you in the dark.`
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1675 -: Март 24, 2011, 13:09:43 »

Двойка в планината.
- Чуй мила, какво ехо има !
-Има - има - има....
Отвърнало ехото.
- Обичам те !
- Обичам те - те -те..
Отвърнало ехото.
-Я сега да видим.
- Попокапепетъл !!!
- Майната ви !
Отвърнало ехото .




-Kво си се сдухал, бе, брат? -Абе, мани, вързах се на една обява за увеличаване на пениса само за 50 лв.! -И кво? -Еми тия капути ми изпратиха лупа!:D



Пътник се вози в такси и решава да заговори шофьора. Потупва го по рамото и в този момент, шофьора подскача, удря си главата в тавана, качва се на бордюра, отнася кошче за смет и пътен знак, като спира на сантиметри от будка за вестници.
- Съжалявам господине, не мислех, че ще ви изплаша, исках само да ви попитам нещо. - Шофьорът отговаря:
- О, вината не е у Вас, просто днес ми е първи ден като шофьор на такси, през последните 25 години карах катафалка




Циганче,ваксаджийче-лъска обувки на Централна гара-София.
През цялото време го наблюдава полицай,който се учудил,как циганчето напътствало всеки свой клиент.
-Ти чичо за къде си?
-За Мездра.
-На 5 коловоз 12.45 ч бързия влак-рекло циганчето.
-Ти лелоьо за къде си?
-За Вакарел-отговорила жената.
-На 6 -ти коловоз след 15 минути тръгва пътническия влак.,
Полиця си рекал:Ся ша го оправя тоя мангал!
-Ти за къде си,чичко полицай?-рекло циганчето.
-На майкати за в п****а съм!-рекал полицая
-Е па ти си лесен.Качваш се на тате на х** и си там по всяко време.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1676 -: Март 24, 2011, 18:51:28 »

Една бабичка отишла на лекар:
- Докторе, от два дена корема постоянно ме боли. Какво ми е?
Прегледал я докторът, нищо й нямало, но решил да се избазика с нея:
- Бабе, бременна си.
- Е как съм бременна бе, момче. Хубава работа, жена на 78 години да е бременна.
- Не знам , трябва да отидеш на гинеколог.
- Е хубаво, хубаво.- и бабата излязла от кабинета. През това време, лекарят се обадил на гинеколога и му казал как стоят нещата. Харесало му на гинеколога шегата и решил и той да се шегува със тарата жена.
Отишла бабата при гинеголога, прегледал я и й казал:
- Дааа. Бабе, ти наистина си бременна.
- Ех - въздъхнала старата жена - в днешно време и на патладжаните да нямаш вера.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Шуши
Гост
« Отговор #1677 -: Март 25, 2011, 13:16:47 »

Култови глупости и смях в Yahoo Answers

Култови глупости и смях в Yahoo AnswersНе, че и аз не съм задавал тъпи въпроси, но някои от глупостите в Yahoo Answers граничат с изключителна дебилщина, подобно на питането на Кристина Агилера – „Та, къде ще се провежда фестивалът в Кан тази година?”, че и много по-зле.

Някои пък са просто забавни. И така, да видим какво са ни приготвили от Yahoo!

Въпрос: Кои са трите числа след трилион?
Отговор: 1,000,000,000,001, 1,000,000,000,002, 1,000,000,000,003

В: Господ пърди ли?
О: Като се има предвид, че човек е създаден по негов образ и подобие, най-вероятно и той попръцква. Но тъй като е Бог, най-вероятно не му миришат пръдните.

В: Господ съществува ли наистина или и той е мит като Глобалното затопляне?

В: Мексиканец съм, но не ям боб и тортила. Има ли опасност да ме арестуват или депортират?

В: Приятелят ми ме плаши, каза, че иска да ми изяде писето, а аз нямам котка!?

В: Законно ли е да стреляш по задника на мечка с пушка за пейнтбол?
О: Моля те, запиши го на видео. А в завещанието си помоли семейството си да пусне клипа в youtube.

В: Защо като натисна бутона „home” на компютъра, не се телепортирам направо вкъщи?
О: Не го правиш правилно. Първо изпий няколко уискита, после затвори очи и задръж бутона колкото можеш по-дълго.

В: Забелязах, че гумата на колата ми спада, тъй като в нея имаше забит пирон. Затова си помислих, че ако го махна ще реша проблема. Но сега като я напомпам, тя спада много бързо. Какво става за бога?! Нали махнах пирона, а положението стана още по-лошо! Какво да правя?

В: Канада в Африка ли се намира? Казаха ми, че се намирала близо до Америка, какво по дяволите се случва?

В: Как може светът да свършва през 2012, след като имам мляко със срок на годност до 2013?

В: С приятелката ми правихме секс и кондомът се изхлузи. Сега е бременна. Детето в презерватива ли ще се роди? Ще се задуши ли в него или ще остане миниатюрно и няма да расте?

В: Коя марка памперси е най-добра за бебета еднорози?

В: Боже, виждам образа на Джъстин Бийбър в закуската си. Да го изям ли?
Отговор: Не, вържи му топките и го пребий с лопата! (Този ще да е бил фен на момчето прическа!)

В: Безопасно ли е да си оставя компютъра на масата в Starbucks, докато отида до тоалетна?

В: Роботите християни ли са или атеисти?

В: Възможно ли е да погълнеш медуза със сламка?

 Grin Grin Grin
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #1678 -: Март 25, 2011, 17:06:31 »

Исус, Папата и Бойко Борисов са в една лодка. Изведнъж Исус излиза от лодката и ходейки по водата излиза на брега. Бойко Борисов небрежно го последвал. Папата и той опитал, но потънал още на първата крачка и се удавил.
На брега Исус казва на Бойко:
- Не мислиш ли, че трябваше да му кажем за камъните?
Бойко Борисов отговаря:
- К'ви камъни?!


Пиян мъж се прибира и жена му от вратата.
- Къде са парите?
- Похарчих ги.
- За какво?
- Купих слон.
Вади левия джоб:
- Ето ти едното ухо.
Вади десния:
- Ето ти другото ухо, а хобота знаеш къде е!
« Последна редакция: Март 25, 2011, 17:08:47 от naTpuk » Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« Отговор #1679 -: Март 25, 2011, 18:25:34 »

Исус, Папата и Бойко Борисов са в една лодка. Изведнъж Исус излиза от лодката и ходейки по водата излиза на брега. Бойко Борисов небрежно го последвал. Папата и той опитал, но потънал още на първата крачка и се удавил.
На брега Исус казва на Бойко:
- Не мислиш ли, че трябваше да му кажем за камъните?
Бойко Борисов отговаря:
- К'ви камъни?!

Lips Sealed Grin Grin Grin
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
Страници: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 207   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!