Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:02:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 207   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 572002 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #375 -: Януари 16, 2009, 12:46:27 »

В еврейското училище учителят пита:

- Колко прави две и две? Кажи Моше!
Мошето става и почва :

- Две и две прави четири, пет, шест, седем, осем, девет, десет.......

Учителят го прекъснал :

- Чакай, чакай мойто момче! От мен запомни едно: две и две прави четири, пет, шест, максимум седем! Осем, девет и десет - в арменското училище отсреща!
Активен

delenda est!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #376 -: Януари 16, 2009, 12:50:51 »

Отива Джо при лекаря и му вика :

- Докторе, кастрация!

Лекарят се стъписал и взел да се дърпа:

- Ама не може Джо, не мога да направя такова нещо....

Вади Джо колта и бам-бам-бам - надупчил тавана, лекарят от немайкъде се съгласил, направили операцията. Излиза от кабинета Джо, среща Бил.

- Къде Бил?

- На ваксинация.

- Абе, такава ли беше думата?
Активен

delenda est!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #377 -: Януари 16, 2009, 13:13:21 »

Писмо с неочакван край   
Писмо от съпругата:
"Скъпи съпруже,
Пиша ти това писмо, за да ти кажа, че те напускам завинаги. Бях ти добра жена седем години, но няма за какво да ти го доказвам. Последните две седмици бяха истински ад. Шефът ти ми се обади, за да ми каже, че си напуснал работа днес и това беше последната капка, която преля чашата на търпението. Миналата седмица ти се прибра и не забеляза, че съм си остригала главата и изрязала ноктите, че съм сготвила любимото ти ястие и дори, че бях облякла чисто нов халат.
Като се прибра яде две минути и отиде право да спиш, след като изгледа мача. Не ми каза, че ме обичаш, не ме докосна или каквото и да е. Или ми изневеряваш или не ме обичаш повече, каквото и да е, напускам те.
P.S. Ако се опитваш да ме откриеш, недей. С брат ти се местим заедно в друг град.
Пожелавам ти страхотен живот Бившата ти съпруга"

Писмо на съпруга:
"Скъпа бивша съпруго,
Нищо не може да направи деня ми толкова страхотен колкото писмото, което ми изпрати. Вярно е, че бяхме женени седем години, макар че добра жена е далече от това, което ти беше.
Гледам спортни програми прекалено много, за да избегна постоянното ти натякване. За съжаление това не дава резултат. Забелязах кога си острига косата миналата седмица и първото нещо, което ми изникна в съзнанието беше: Изглеждаш точно като мъж. Майка ми ме е учела да не казвам нищо лошо, ако не мога да кажа нищо хубаво. Когато ми сготви любимото ядене сигурно си ме сбъркала с брат ми, защото аз спрях да ям свинско преди седем години.
Легнах си веднага, когато ти си беше сложила новия халат, защото етикета с цената беше все още на него. Молех се да е съвпадение, че брат ми бе поискал 50 долара назаем тази сутрин, а цената на твоето халатче бе 49,99 долара!
Въпреки всичко това аз все още те обичам и мислех, че би могло да се получи между нас. Така че, когато открих, че съм спечелил от лотарията 10 милиона долара, аз напуснах работа и купих два билета за Ямайка. Но когато се прибрах вкъщи ти вече си бе тръгнала. Предполагам че всичко си има причина. Надявам се, че ще имаш пълноценния живот, който винаги си искала. Моят адвокат каза, че заради твоето писмо няма да получиш нищо от мен.
Така че проблемът си е твой!
P.S. Не знам дали съм ти казвал някога, но Карл, моят брат, се роди Карла! Надявам се, че това не е проблем за теб.

Подпис,
Богат като Крез и СВОБОДЕН!!
Активен

delenda est!
CaXo
Programmer
*

Karma: +220/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 288



Профил
« Отговор #378 -: Февруари 03, 2009, 19:28:59 »

Програмист в командировка се обажда на жена си по телефона:
- Какво става с вас, как сте? Как са тия... кажи ги бе... децата?
Активен

s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #379 -: Февруари 04, 2009, 05:12:04 »

Отива Иванчо при баща си и казва:
- Тате, тате, дай 20лв.
- За к'во бе Иване? - пита учудено бащата.
- За бизнес, тате, за бизнес!
Дал му той парите и Иванчо веднага отишъл при леля Мария, мелничарката.
- Лельо Мария, ако ти дам 20лв. , ще ми дадеш ли да ти вида едната цица?
- Добре, Иванчо, може.
дала му я тя. Барал, Иванчо, смукал и си отишъл.
На другия ден отива пак при баща си и казва:
- Тате, татее, дай 100лв. за бизнес.
Бащата пак му дал, ама тоя пат го проследил, та да види к'во ги прави тия пари. Отишъл пак Иванчо при мелничарката и й казал:
- Ако ти дам 100лв. ще може ли да те опна тука на пода и да ти ударам един здрав СЕКС?
- Може бе, Иванчо! !
Ебал я той, ебал я и таман и станало ама най-хубаво и иванчо станал.
- Аз си отивам - казал.
- Еее, Иванчо, стой дее! ! ! !
- Не мога, тате ще ми се кара!
- Стой де, ще ти дам 20 лв. !
- Нее, тате ще ми се кара!
- Ще ти дам 50лв.
- Нее, тате ще ми се кара!
- 100лв? ?
- Не!
- 200, 300, 400? А бе давам ти 1000лв. , Иванчо само остани! !
- Не мога, тате ще ми се кара!
В този момент отнякъде изкочил бащата, който вече не издържал и казал:
- Остани бе, Иване, няма да ти се карам! !
- А бе, Баща ми, много си прост бееее, още 5 минути и щях да й взема мелницата
 *hihi*
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
Goshosi
Гост
« Отговор #380 -: Февруари 04, 2009, 11:00:27 »

Син към баща си:
-Тате, дай 5 лева.
-Какви 5 лева бе, аз 4 нямам, той ми иска 3. Ето ти 2 лева, раздели ги със сестра ти поравно и искам да върнеш ресто.
Активен
gogoght
Гост
« Отговор #381 -: Февруари 04, 2009, 13:39:50 »

Син към баща си:
-Тате, дай 5 лева.
-Какви 5 лева бе, аз 4 нямам, той ми иска 3. Ето ти 2 лева, раздели ги със сестра ти поравно и искам да върнеш ресто.
Eеееееееееееех младост *ok*
Активен
AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #382 -: Февруари 04, 2009, 15:52:03 »

Тъжна, но поучителна история за алчността...
Стоя на аерогарата, ще посрещам жената от Италия. Обаче има голямо закъснение. От скука почвам да се разхождам и стигам до "Заминаващи". Някакъв човек ме спира и моли за малко да съм му пазел куфара, докато той идел до тоалетната. Съгласявам се не съвсем охотно, но нали трябва да сме хора. Стоя и чакам, минават 15 минути и почва да ми писва. И отивам при един от гранична полиция и обяснявам ситуацията. Граничарят ме поканва в една стая за оформяне на протокола, взима ми име, лични данни...Стигаме до съдържание на куфара, отваря ме и....вътре пълно с пачки. Почвам да се псувам!!! - как може да съм такъв идиот, тихичко да си бях излязал, щях да си взема такси на 10лв за километър, че ако искам и до морето...Граничарите само се спогледоха и почнаха да тъпчат по джобовете си пачки, а на мен ми текат слюнките...
- КВО СТОИШ! Прибирай и ти, ангел-хранителю наш....
Почвам моменталически и аз да прибирам пачки, взимам-пъхам, взимам пъхам, като за световното....
Събуждам се - цялото одеяло съм си напъхал в гащите...
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #383 -: Февруари 04, 2009, 15:58:18 »

О времена...  Shocked

От един женски форум:
" Отидохме с моя да се поразходим. След третата минута, той каза, че му е скучно и ме завлече в мола на пазар. Купи си два чифта обувки, тениска, панталони и колан. От Пикадили взе диетични хлебчета (той е на диета). Вкъщи премери всичко още веднъж. Разстрои се, че нямало какво да носи. Не говори с мен цялата вечер, след това каза, че е изморен и го боли глава, така че секс няма да има...
Чудя се, ако му подаря цветя, това ще помогне ли? Или по-добре шоколад?"
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #384 -: Февруари 05, 2009, 22:37:00 »

Щастлив собстеник на апартамент в новопостроен блок. Току-що се нанесъл.
Всичко било нормално, но по едно време чул силна музика от съседа отгоре. Качил се с молба съседа да намали малко уредбата, а онзи му казал:
- Братче, сега тренирам за купон, довечера правя купона и от утре - тишина.
Изтърпял човека и тренировката, и купона, но на другия ден врявата се повторила. Качва се пак горе, а оня го посреща:
- Братче, ма много ми се услади! Сега тренирам, довечера - купон и повече няма да те безпокоя.
Така минала цяла седмица - всеки ден човека се качвал горе, а оня все - тренировка, купон, тренировка, купон и т.н.
Един ден вече на нашия човек му писнало и не се качил горе. Седял оня горе и се чудел: "Абе защо тоя не идва да ми се кара?" И решил да слезе долу до види какво става. Почукал - никой не му отворил. Натиснал бравата - било отключено и влязъл. Гледа - нашия човек седи на дивана и мастурбира.
- Какво правиш бе? - попитал го.
- Братче, сега само тренирам, ма като се кача горе довечера ще ти е*а майката!
Активен

Qui audet adipiscitur
s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #385 -: Февруари 06, 2009, 00:18:31 »

 *hihi* Grin

Иванчо и Марийка семейство-отишли да видят новата зоологическа градина в София. Не били ходили от времето на старата, когато беше в центъра на града. Спряли пред клетката на горилата-вътре един едър мъжкар, като видял Марийка му текнали лигите. За лош късмет, гледачът бил забравил вратата отворена, горилата изскочила, грабнала Марийка, вкарала я в клетката и настанал див секс. Марийка вика на Иванчо:
-Направи нещо, извикай хора, спаси ме - този рошавият ще ме скъса!
-Нека, нека, мама ти стара - защо не му кажеш, че нямаш днес настроение, че те боли глава, че си разстроена от пълнолунието! Може да ти влезе в положение и да те остави!
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
gogoght
Гост
« Отговор #386 -: Февруари 06, 2009, 00:24:06 »

*hihi* Grin

Иванчо и Марийка семейство-отишли да видят новата зоологическа градина в София. Не били ходили от времето на старата, когато беше в центъра на града. Спряли пред клетката на горилата-вътре един едър мъжкар, като видял Марийка му текнали лигите. За лош късмет, гледачът бил забравил вратата отворена, горилата изскочила, грабнала Марийка, вкарала я в клетката и настанал див секс. Марийка вика на Иванчо:
-Направи нещо, извикай хора, спаси ме - този рошавият ще ме скъса!
-Нека, нека, мама ти стара - защо не му кажеш, че нямаш днес настроение, че те боли глава, че си разстроена от пълнолунието! Може да ти влезе в положение и да те остави!
Намери си мома войниче - вече от тоз блян за секс  - две не видиш
Активен
s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #387 -: Февруари 06, 2009, 00:58:08 »

 Grin Grin
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #388 -: Февруари 06, 2009, 01:02:54 »

пролетта идва. Птичките и пчеличките и там другите... .... ... ...  Embarrassed
Активен
s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #389 -: Февруари 06, 2009, 01:16:24 »

Дошла Пролетта,
Иванчо предложил на Марйка
една игра,и тя попитала каква ?
Той отговорил
-Аз ще е**а ти ще цъфтиш  Grin

Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 207   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!