Imperia Online България  
Април 28, 2024, 20:34:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 207   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 572778 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Evo
Гост
« Отговор #2580 -: Септември 29, 2012, 16:33:34 »

Знаем ги ... Grin Grin
Активен
Evo
Гост
« Отговор #2581 -: Октомври 03, 2012, 09:48:41 »

Военен се прибира вкъщи и крещи от вратата:
- Жена, след 3 минути ракията, салатата и вечерята да са на масата!
- А вълшебната думичка?
- Бегом!
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2582 -: Октомври 03, 2012, 16:39:49 »

Аврам си загубил таблетката. Търси, търси - никъде я няма. Пита жена си:
- Сара, ти да си ми виждала таблетката? Беше тук на шкафчето.
- Ами, аз я глътнах.
- Айсикт... ... ... сега сама си се чукай!...



Учителката:
- Кои птици са полезни за човека?
Иванчо от последния чин:
- Печените, госпожо!



Живея на първия етаж.
През нощта ми откраднаха комарника от прозореца.
На следващата нощ ми го върнаха с бележка: "Не пасна. Извинете за безпокойството"




Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2583 -: Октомври 04, 2012, 19:45:22 »

В антикварния магазин:
- Бих искал да купя ето онази мумия.
- Съжалявам, но не се продава.
- Защо?
- Това е собственика на магазина.



Влюбени се разхождат вечер под лунната светлина. Изведнъж, гледайки към звездното небе, момичето пита с нежен глас:
-Скъпи, знаеш ли къде е Голямата мечка?
Младежът с раздразнен тон отвръща:
-Скъпа, огледай се, виж колко прекрасна е нощта! Защо отново искаш да си говорим за майка ти?




Говорят си две приятелки:
- Как мислиш, какво е най-доброто измъкване от секс?
- "Скъпи, извинявай, но днес вече съм правила секс".


Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2584 -: Октомври 05, 2012, 20:07:42 »

Ето друг виц:

The_God отново във форума Tongue
не спами това е против форумните правила  Tongue

Една жена се прибира у дома късно вечерта пияна след банкет. Мъжът й я чака недоволен на вратата и пита:
- И как беше?
- Супер! Чувствам се като тиква! - казала жената щастлива.
- Толкова глупава ли?
- Не, пълна със семе!
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2585 -: Октомври 05, 2012, 20:10:27 »

Доктор към млад мъж:- Пушите ли?- Да, аз съм млад ерген тъй че пуша...- А алкохол употребявате ли?- Да, аз съм млад ерген, тъй че пия...- А полов живот?- Да, аз съм млад ерген, тъй че...- Да ви кажа честно, ще трябва да забравите за всички тези неща?- Хм... С пиенето и пушенето някак си ще се справя, но със секса ще е трудно...- В такъв случай трябва да се ожените.- Защо пък?- За да спрете секса постепенно...
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #2586 -: Октомври 08, 2012, 22:51:40 »

В кабинета на доктор:
 - Докторе, дойдох да ви благодаря.
 - Няма за какво! Извинете, само да ви питам, вие пациент или наследник сте?
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2587 -: Октомври 09, 2012, 20:01:25 »

- Милооо, ако знаеш какви ботушки си харесах в един бутик на Витошка...
- Боли ме к**а за твоите ботушки!
- Дай да цункам да му мине и да ходим да ги видим!






Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2588 -: Октомври 11, 2012, 19:12:46 »

Между администратори:
- Снощи нещо не ми се получи с мацката.
- Ха-ха! Твърдият диск е станал мек?
- Не! Оказа се, че тя е шегаджийка! В най-важния момент примигна два пъти и каза:"Намерено е ново устройство!". Аз забих за пет минути, а после половин час се хилих...



Цици - те са като слънцето. Разрешава се хвърлянето само на бегъл поглед, но сложат ли се очила - може да се наблюдават вечно...
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #2589 -: Октомври 11, 2012, 20:44:14 »

Четири студентки се прибират в общежитията. Токът спира, а на входа им пиян спи на земята. Първата му бърка в гащите и казва:
- Това не е приятелят ми.
Втората му бърка в гащите и казва:
- Наистина не е приятелят ти.
Третата му бърка в гащите и каза:
- Момичета, тоя не е от нашия блок.
Четвъртата му бърка в гащите и каза:
- Даже не е и от Търново!
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2590 -: Октомври 12, 2012, 19:30:43 »

    Кафе, на масата седи жена, приближава се мъж:
- Мадам бърза ли?
- Мадам не бърза...
- Мадам ще пийне ли чашка кафе?
- Мадам ще пийне кафе...
Пият кафе.
- Мадам семейна ли е?
- Мадам е семейна...
- Мадам може ли да звънне на мъжа си и да съобщи, че е изнасилена от непознат мъж?
- Разбира се, ще съобщи, че е изнасилена от непознат мъж 16 пъти!
- О, за Бога! Шестнадесет пъти!
- Господинът бърза ли?



Американски конгресмени ,притеснени от кризата,банките и последния албум на Лейди Гага отишли в индиански резерват,за да поговорят с вожда за бъдещето на Съединените щати.Индианецът изгледал внимателно бледоликите,попушил мълчаливо и мъдро казал:
-Обърнете особено внимание на нелегалните емигранти.Ние на времето подценихме този въпрос.



Мацка се вози в такси и гледа на тавана залепени чифт джапанки. Пита шофьора:
- За какво са тези джапанки?
- Обуй ги и ще видиш!



Мъж среща жена на улицата, която ронела сълзи, ридаела и се тръшкала на тротоара.
- "Жено, кажи защо плачеш? Да не е умрял мъжът ти?"
- "Не, нееее!"
- "Да не е болно детето ти?"
- "Не, нееее!"
- "Да не те е обрал някой?"
- "Не, нееее!"
- "Гладна ли си, жадна ли си?"
- "Не, нееее!"
- "Е, тогава за `къв **й плачеш?"
- "За `къв да ееее...."



« Последна редакция: Октомври 12, 2012, 19:42:34 от lyubo_78 » Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #2591 -: Октомври 13, 2012, 01:06:53 »

Мисли относно бирата:
1. Бирата е най-великото изобретение. Колелото също не е зле, но не върви с пържени картофки.
2. Трябва да си знаеш мярката при пиене на бира, иначе може да изпиеш по-малко.
3. Консумирайте жените с бира и бирата - без жени.
4. В бирата се крие силата, във виното мъдростта, а във водата - микробите.
5. Бирата не е кафе, една чаша не е достатъчна.
6. Половин час здравословен смях не замества литър бира.
7. За нормалния човек една бира е таман, две бири са много, а три бири са малко.
8. Бирата не може да е твърде много – просто тоалетната е твърде далеч.
9. Националното самосъзнание може да има различен цвят, плътност и алкохолно съдържание.
10. Погледнете света през бира и той ще ви се стори златен.
11. Ден без бира е загубен ден.
Това е много яко, мога ли да го ползвам във мотото на съюза ни - skara_bira
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2592 -: Октомври 13, 2012, 05:18:18 »

 Grin Grin *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #2593 -: Октомври 13, 2012, 09:55:00 »

Лъскаво кафене.Говорят си две приятелки:
 - Имам идеален мъж: не пие, не пуши, не ми изневерява, не обича футбол, а и даже не ми крещи.
 Другата замислено отпива от кафето:
 - Съжалявам....Отдавна ли е парализиран?
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
straho
Гост
« Отговор #2594 -: Октомври 13, 2012, 18:56:05 »

‎25-годишна девойка, която твърди, че е интелигентна, изискана и изключително красивa … пуска в елитен сайт за запознанства следния въпрос:
Къде бъркам? Търся да се омъжа за човек, който печели най-малко половин милион на година. Знам как звучи това, но имайте предвид, че да печелиш милион на година означава да си средна класа в Ню Йорк. Така че изобщо не мисля, че се целя прекалено високо.

Познавам една жена от групата ми по йога, която е женена за банкер в инвестиционна банка и живее в Трибека /друг скъп квартал/, а тя дори не е толкова хубава, колкото мене, нито е особено умна. Какво прави тя и какво да направя аз, за да стигна нейното ниво? Ще ми дадете ли някакви съвети? Моля, задръжте си обидите – аз честно и почтено питам.

Повечето жени мислят по същия начин, но го крият, а аз поне си казвам кое как е. Нямаше да търся такъв тип мъже, ако не смятах, че съм повече от достойна за тях – като външен вид, култура, любов и умения в домакинството.

***************************************

Следва отговорът стил Freakonomics на брокер от Ню Йорк, който отговарял на условията й:
Прочетох поста ти с голям интерес и сериозно се замислих над твоята дилема. Не ти губя времето, защото се класирам според твоите критерии: печеля над 500 хиляди годишно. Но така, както ги виждам нещата, ти ми предлагаш, чисто и просто, една много скапана сделка.

Ето защо: ако махнем всичките глупости, дето си ги наговорила, това, което предлагаш, е проста размяна – ти предлагаш своите прелести срещу моите пари. Просто и ясно. Обаче има още едно съществено нещо – твоята красота ще намалява с времето, докато парите ми – не. Всъщност даже, много е вероятно аз да печеля все повече през следващите години, но е абсолютно сигурно, че ти по-хубава няма да станеш.

Така че, икономически погледнато, ти си амортизиращ се актив, докато аз съм актив с увеличаваща се стойност. И не само че ще се амортизираш, ами амортизацията ти ще се покачва всяка година. Ти си на 25 и вероятно ще останеш доста секси в следващите 5 години, но все по-малко секси всяка следваща година. После красотата ти ще започне да избледнява и на 35 вероятно няма да ставаш за нищо

Така че, ако си говорим по брокерски, не е изгодно да те купя за дълго /което ти всъщност предлагаш/, а по-скоро да те ползвам за кратко и да те продам бързо. Ако смяташ, че говоря грубо, ще ти кажа следното – ако моите пари изчезнат, същото ще направиш и ти, така че и аз трябва да имам някакъв вариант, когато красотата ти се изпари. Просто е: както ти поставяш условията – има смисъл да си ми само любовница, а не и жена.

Отделно от това, в началото на моята кариера научих много за ефективността на пазара. Затова се чудя защо момиче като теб – интелигентна, стилна и изключително красива – не е успяла да си намери-чичко паричко досега? Трудно ми е да повярвам, че, ако си толкова готина, колкото казваш, мъжът с 500-те хиляди на година все още не те е намерил, пък ако ще и само за да те пробва?! Надявам се, че съм ти помогнал. А, ако размислиш и започнеш да се даваш на лизинг – обади се!!!
Активен
Страници: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 207   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!