Imperia Online България  
Април 28, 2024, 15:26:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 207   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 572758 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2055 -: Октомври 10, 2011, 19:40:56 »

Чък Норис се качил без билет в тролей 9.
Дошла контрольорката Гичка от Горубляне и го подканила любезно да си покаже билета
- Ш-ш-ш, билет имаш ли уа?
Чък Норис демонстративно извадил монета от един лев, сложил я в перфоратора и с мощен тупаник я перфорирал. Гичка хванала перфорираната монета, скъсала я с ръце на две и дала продупчения край на Чък Норис.




На един човек започнал да му расте член на челото и той се уплашил отива на лекар и доктора му казва:
- Трябва да отидете до Великата китайска стена.
Човека отишъл разглеждал там ама нищо отива пак на лекар и той му казал:
- Трябва да отидете до ниагарския водопад
Пак същата история нищо отива пак на лекар:
- Трябва да отидете до пирамидите в Египет
-Е докторе това ще помогне ли
- Не ама върви гледай свят, че като пораснат и топките нищо няма да виждаш




Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #2056 -: Октомври 10, 2011, 19:52:36 »

Чък Норис се качил без билет в тролей 9.
Дошла контрольорката Гичка от Горубляне и го подканила любезно да си покаже билета
- Ш-ш-ш, билет имаш ли уа?
Чък Норис демонстративно извадил монета от един лев, сложил я в перфоратора и с мощен тупаник я перфорирал. Гичка хванала перфорираната монета, скъсала я с ръце на две и дала продупчения край на Чък Норис.
Чакам вицове и за другите "Непобедимите 2"  Grin Grin Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Лигличка
Гост
« Отговор #2057 -: Октомври 10, 2011, 21:50:31 »

Седи един човек високо в клоните на едно дърво.
Минава друг човек и го пита:
 - Криле от Red Bull?
 - Не! Шубе от Pitbull!
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #2058 -: Октомври 10, 2011, 22:05:52 »

 Grin
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #2059 -: Октомври 10, 2011, 22:10:47 »

- Избери си ябълка - казва единият поднасяйки купа с 2 ябълки. Другият взема по-голямата. - Е ! Защо взе по-голямата ! - троснал се първият - Защо, ти коя щеше да вземеш ? - учудено погледнал другият - Аз щях да взема по-малката - показал доброто си възпитане първият - Ами... ето, аз съм ти я оставил...
==================
ТЯ отваря вратата. Там се е подпрял мъж на средна възраст, мръсен, с мазно кепе, нахлупено накриво, необръснат, видимо пиян, ухаещ на етанло, метанол, керосин и всичко, в което има или няма спирт. В ъгълчето на устата, кротичко си седи измачкан, изгаснал фас, отдавна забравен от всички... Аааассс - заговорил бавно той със съдбоносен глас - идвам за обявата!!! - Но ! - възмутила се ТЯ - аз ИЗРИЧНО написах "приятен външен вид, да не пие , да не пуши..." - ТОШШНО Т'КАА ! - потвърдил той - идвам .... да кааа'а .... да НЕ рассссчиташ на мене !!
=================
Седят двама наркомани на една ливадка.Напушили се и си приказват:
-Всичко в тоя живот ми е ясно, само едно не мога да разбера - как по дяволите умират хората?
-Ами, сигурно щъркелите ги отнасят...
===============
пилотът минава през салона на пътниците със забързан ход и парашут на гърба. - Младежо - спира го с ръка въздратна дама - какво има ? - Ааа - небрежно махнал с ръка той - малко проблеми в работата.
==================
Ако случайно загубим налягане в кабината, от тавана ще паднат маски. Спрете да викате, вземете маската и си я сложете на лицето. Ако пътувате с дете, осигурете своята маска преди да асистирате за неговата. Ако пътувате с повече от едно малко дете, изберете си любимото.
==============
Пътува един човечец с влак. На първата гара, започва да се озърта и да гледа изплашено през прозореца, крещейки "ужас". На всяка следваща гара това се повтаряло. В един момент, съседът му по място не сдържал любопитството си го попитал: - Какво става, господине? Какво е толкова ужасно ?! - Ужас ! - обяснил човечецът - след всяка гара се убеждавам все повече и повече, че съм сбъркал влака!   *hahaha* *hahaha* *hahaha*
=====================
Габровец показва апартамента си на своите гости и казва:
- Това е стаята ни за музика.
- Но тук няма никакъв музикален инструмент?
- Вярно е, но оттук най-добре се чува радиото на съседите.
==================


Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2060 -: Октомври 11, 2011, 09:33:21 »

Грък, сърбин и румънец хванали златна рибка.
- Искам в България да изригне вулкан- казал гъркът.
- Искам в България да стане наводнение - казал сърбинът.
- Искам в България да стане земетресение - казал румънецът.
- Готово!- казала рибката.
... Гледат насред Солун изригнал вулкан, Белград- под вода, а Букурещ- изравнен със земята.
- ЗЛАТНА РИБКЕ, КАКВО НАПРАВИ ?!!!!
- ОЛЕЕ! ГЛЕДАЛА СЪМ СТАРАТА КАРТА ..
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Goshosi
Гост
« Отговор #2061 -: Октомври 11, 2011, 13:18:48 »

На вълка му се родило синче. Той стои и му се радва.
- Спи мойто момче! Спи малкия ми. А на кого си взел очичките? На мама. А на кого си взел зъбките? На татко. А на кого си взел ушичките?.. Ну заяц, ну погоди!!!
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2062 -: Октомври 11, 2011, 13:50:20 »

Двама алпинисти се катерят над дълбока пропаст. Единият се изпуска от въжето и пропада.
Другият се провиква:
- Какво става, жив ли си?
- Жив съм.
- Нещо счупено имаш ли?
- Нямам.
- Ами айде качвай се обратно!
- Чакай бе, още падам.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #2063 -: Октомври 11, 2011, 17:25:04 »

Минава малко покрай вицовете ... но Smiley

Духовете на Тодор Живков и на цар Борис III се срещат на другия свят. Живков казал: Виж каква държава, какви заводи, какво селско стопанство построих! Борис III отговорил: Да, виждам. Всичко това си го построил, но с моите хора. Сега ще видиш твоите хора какво ще направят!
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #2064 -: Октомври 11, 2011, 20:12:08 »

Една жена имала 6 деца, всичките момчета. Един ден едно списание изпратили журналист да вземе интервю от нея.
Той я питал за децата и как се казват, тя отговорила:
-          Кевин.
-          Добре – казал той, а русото момче там?
-          Кевин, казала тя.
-          Ах, а високото с луничките?
-          Кевин, пак отговорила.
-          Добре, а пълничкият с бейзболната шапка?
-          Кевин, отговорила.
-          Всичките Ви момчета ли се казват Кевин? Не е ли ужасно  объркващо?
-          Не, въобще. Това опростява живота ни всъщност. Когато извикам: Кевин, чаят е готов!

Всички те идват. Когато кажа: Кевин, време е за лягане! Всички те отиват по леглата.

-          Разбирам. Но, ако искате да извикате само един от тях?
-          О, няма проблем. Тогава ги викам по бащино име .
=============================
- Докторе, имам проблем - силно хъркам. - ... и това пречи на жена Ви да спи ?- опитал се да вникне докторът. - Не, не съм женен. - Тогава ...?! - Често ме уволняват...
========================
На врата се тропа силно: - ПОЛИЦИЯ, ОТВОРЕТЕ ! - Да ? - отваря вратата малката пиянистка. - Идваме по сигнал, че тук измъчвате някой си ... ъ ... Бетовен !
=====================
Един се съветва с адвоката си: - Мой познат ми дължи 3000 евро и не мога да си ги взема ... - Няма проблем, нали имаш разписка или някакъв документ за това ? - бодро казал адвокатът - Всъшност нямам ... - свел поглед злощастният заемодател. - Добре, напиши му писмо ВЕДНАГА да ти върне 5000-те хиляди евро, които ти дължи ! - Но ... той ще върне отговор, че дължи само 3000 - измънкал недоумяващо човечецът. Адвокатът се усмихнал ехидно: - И с това вече ще го осъдим ...
===================

Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2065 -: Октомври 11, 2011, 20:16:17 »

Катаджия ГЕЙ спира блондинка в нарушение:
Катаджията:
-Е, са ко прайм?
Блондинката:
-Пет лева или да смъквам гащите?
-Я дай петте лева, щото гащите може и да не ми станат.


Две мутри играят карти.
Единият казва:
- Пич, нещо ми мина през главата!
- Брато, простреляха те!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #2066 -: Октомври 11, 2011, 22:51:20 »

Стояли Чебурашка и Гена на пейка в парка и оглеждали преминаващите мацки. По едно време Гена сръчкал Чебурашка:

- Чебурашка, гледай, гледай каква страхотна мацка.

- Стига бе Гена, тази е пълен крокодил….


Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2067 -: Октомври 12, 2011, 09:56:47 »

Два крокодила летели- Единия попитал-Колко е часа?-Другия извадил термометъра и казал: сряда
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #2068 -: Октомври 12, 2011, 10:21:00 »

Вървял си един човек по улицата и вижда един работник да копае, а друг да върви след него и да заравя изкопаното.
- Абе какво правите вие бе - изумил се човека.
- Ами гледай сега - заговорил този който заравял дупката - ние по принцип полагаме кабели, ама тоя с кабелите е в отпуска.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #2069 -: Октомври 12, 2011, 20:03:29 »

- Кое е най нещастното животно на света?
- Прилеп с разстройство.
Активен

Страници: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 207   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!