Imperia Online България  
Април 25, 2024, 11:29:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 207   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 572343 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1905 -: Юли 28, 2011, 19:49:51 »

Една възрастна мома повикала нотариуса, за да състави завещанието си.
Нотариуса:
- Какво искате да завещаете?
- Имам 40000$ на сметка!
- И как бихте искали да ги разпределите?
- Разбирате ли, цял живот съм живяла сама, почти не съм излизала от вкъщи, и затова бих искала, погребението ми да се помни дълго от всички. Искам да завещая 35 хиляди за погребението си.
- За 35 хиляди може да се организира доста сносно погребение! А какво ще правите с останалите пет хиляди?
- Разбирате ли, никога не съм имала мъж... Затова искам за пет хиляди да намеря някой мъж, който да ми даде малко любов!
Нотариуса оформил цялата документация и казал, че ще се опита да намери такъв плейбой. Като се върнал у дома, разказал всичко на жена си. Тя му казала, че за 5 бона сама ще го закара до тази жена и няма да счита това за измяна.
И на сутринта тя закарала мъжа си до дома на възрастната госпожица и останала да го чака в колата. Минал час, два, а мъжа не се появявал. Тогава жената на нотариуса започнала да свири с клаксона. Отгоре се отворил прозореца, показал се нотариуса и казал:
- Скъпа, вземи ме утре сутринта. Тя реши да бъде погребана за сметка на общината...!
=======================================
Омъжена софиянка отива сама на море в Бургас. Запознава се там с един бизнесмен и то любов, то секс... Връща се в София и още на 5-тия ден получава телеграма: "Леля ти умря. Погребението - утре в Бургас."
Мъжът се чудил, чудил - не е чувал за такава леля, ама пуснал жена си, но заедно със свекървата. Слизат двете на бургаската гара и ги чакат два мерцедеса - в единия мадамата, във вторият свекървата.
Минават три дни и двата мерцедеса ги откарват обратно на гарата.
Двете гузно се гледат в купето на влака и мълчат. По едно време мадамата пита:
- Мамче, а сега какво ще говорим в къщи?
- Аз не знам какво ти ще говориш, ама давай да дойдем пак и за 9-тия и 40-тия ден!
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1906 -: Юли 28, 2011, 19:55:35 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
frozen
sophie
Редник
*

Karma: +616/-165
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил WWW
« Отговор #1907 -: Юли 28, 2011, 20:10:16 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Идва момент в живота, когато осъзнаваш кой има значение за теб, кой никога не е имал, кой вече няма да има, кой винаги ще има!
http://www.youtube.com/watch?v=v6ei0gNuFlI
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1908 -: Юли 31, 2011, 23:50:52 »

Три блондинки стояли пред една река и се чудили как да я прекосят... По едно време се появила златната рибка и им обещала да им изпълни по 1 желание. 1-вата казала:
- Искам да стана червенокоса! - Станала червенокоса и построила сал.
- Искам да стана брюнетка! - казала 2-рата и си построила лодка...
- Искам да стана мъж! - Тя станала мъж и минал по моста.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Лорд излиза от заведение и вижда просяк:
- Ето ти 5 лири, да си купиш пура.
- Сър, аз не пуша.
- Ето ти 10 тогава, за бутилка хубаво вино.
- Аз и не пия.
...- Вземи тогава 50, иди в бардак, да си поръчаш мацка.
- Сър, в тази криза изобщо не ми е до мацки, а съм и стар.
- Тогава вземи тези 1000 лири, отиди на този адрес и се покажи на милейди. Нека види как изглежда човек, който не пие, не пуши и не ходи по жени.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Песимистът вижда само един безкраен тунел.
Оптимистът вижда светлина в тунела.
Реалистът вижда тунела, светлината и идващ влак.
А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите...
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Учителката решила да покаже на децата вредата от алкохола.Tя изважда един червей и пред очите на всички го потапя в чаша с водка. Червеят се сгърчва и умира. Тя пита:
- Каква е поуката деца?
- Който пие водка няма глисти – казва Иванчо. Учителката ядосана решава да заведе децата в една ферма. Там слага пред една крава едно буре с вода и едно с водка. И отново пита: Кравата пие от водата и не помирисва даже водката. Kакъв е изводът? Иванчо веднага готов с отговора:
- Който не пие водка е говедо.
Активен

turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #1909 -: Август 02, 2011, 16:04:28 »

Слънчев бряг, в наши дни. Августовска вечер. Към патрулиращ полицай се
втурва ужасен германец:
- Хер полицист, там, под кея, един човек прави секс...
- България е свободна страна, господине! Ние уважаваме любовта!
- Ама той прави секс с труп...
- Успокойте се! Вече наминах и погледнах. Сторило ви се е! Не е труп,
а англичанка


Активен
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #1910 -: Август 03, 2011, 19:36:03 »

Негърче умира и отива в рая. Христос го поглежда усмихнат и му казва
- Сега ще ти дам чифт крила.
- Наистина? Аз ангел ли съм?
- Не, синко, ти си шибан прилеп.



Неделя сутрин. Странни звуци излизат от спалнята. Двете дечица
надничат в спалнята през ключалката.
-Глеии кво правят...пък на нас, не ни дават, даже в носа да си бръкнем.



   Мъж в аптеката. Аптекарят го пита:
- Как е, помогна ли лечебната кал на жена ви?
- Само временно - първите два-три дена изглеждаше по-добре, ама после калта падна...



   Пътник пристига късно през нощта в евтин хотел и пита има ли свободна стая.
- Имаме една на първия етаж. В коридора няма осветление, но ще я намерите лесно. Като стигнете до една греда, завийте на ляво и ще я намерите.
Човекът тръгва по коридора, блъска си главата в нещо и изкрещява от болка.
- На прав път сте! - вика окуражително портиерът. - Това беше гредата, а сега - веднага в ляво...

Активен
Evo
Гост
« Отговор #1911 -: Август 03, 2011, 19:46:03 »

Военна комисия. В кабинета седи един майор. Влиза донаборник.
Майорът:
- Фамилия?
Донаборникът:
- Иванов.
Майорът:
- Съблечете се!
Донаборникът се съблича.
- Обърнете се!
Донаборникът се обръща.
- Наведете се!
Донаборникът се навежда.
- Разтворете бузите!
Донаборникът разтваря.
- Годен!
Донаборникът се обръща с недоумение:
- Е кво, толкова ли не можехте, да ми го кажете в лицето...

 *hihi*
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1912 -: Август 04, 2011, 10:30:32 »

Умираща баба казва на внучката си: "Искам да ти оставя моята ферма. Това включва вила, трактор и друго оборудване, чифлика и $ 22 398 750 в брой." Внучката, виждайки себе си богата, казва: "О,Бабо! Tолкова си щедра! Аз дори не знаех,че си имала ферма... Къде е?"
С последния си дъх, бабата прошепнала: Facebook ...
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1913 -: Август 04, 2011, 17:51:42 »

Умираща баба казва на внучката си: "Искам да ти оставя моята ферма. Това включва вила, трактор и друго оборудване, чифлика и $ 22 398 750 в брой." Внучката, виждайки себе си богата, казва: "О,Бабо! Tолкова си щедра! Аз дори не знаех,че си имала ферма... Къде е?"
С последния си дъх, бабата прошепнала: Facebook ...
*hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #1914 -: Август 04, 2011, 20:49:26 »

Влюбил се момък в девойка. Признал чувствата си. Девойката веднага му задала 2 въпроса:
- Имаш ли 2 мерцедеса?
- Не! отговорил момъкът.
- Имаш ли вила на два етажа?
- Ами не! пак измънкал младежът.
- Тогава няма за какво да си говорим!
Огорченият влюбен отишъл да поиска съвет от баща си.
- Не знам какво да ти кажа сине. Щом толкова я харесваш, можеш да продадеш Бентлито и Ламборгинито и да купиш 2 мерцедеса,но да бутаме 2 етажа от вилата,заради някаква кифла, глупаво ми се струва.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1915 -: Август 04, 2011, 20:53:23 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1916 -: Август 04, 2011, 21:26:16 »

 Кой е цензурирал третия въпрос  Grin за 25см и 5-те сантима дето ще се режат  Wink
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Nosferatu
Гост
« Отговор #1917 -: Август 05, 2011, 01:12:55 »

Защо гейовете излизат на парад?
- Искат да им признаят правото!
- Какво право?
- Правото да правят секс със съшия пол!
- Че някой забранява ли им?
- Ми не.
- Ми що тогава блокират кръстовищата и пречат на движението?
- Ми щот са пе****си!

 Grin Grin Grin
Активен
g06k0
Редник
*

Karma: +113/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Ю


Профил
« Отговор #1918 -: Август 05, 2011, 17:08:45 »

Как псуват джедаите?
- Нека майка ти бъде с мен!
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *xxx*
Активен

Има две безкрайни неща- Вселената и човешката глупост. Но не съм много сигурен за Вселената.
Айнщайн
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1919 -: Август 07, 2011, 21:53:15 »

Вървял един пиян съветски войник из центъра на Москва, през 30-те години на Xx век, по време на Сталинските репресии и скандирал :
- Смърт на мустакатият диктатор ! Смърт на мустакатия диктатор!
Чул го един следовател, капитан от НКВД, хванал го и за да се натегне, директно го закарал при Сталин и му обяснил какво скандира този войник.
Сталин дръпнал от лулата си и попитал войника :
- Другарю войник,вие кого имате в предвид?
Войникът, като знае какво го чака, от страх изтрезнял и веднага съобразително отговорил :
- Как кого?Естествено че оная гадина и сволоч Хитлер!
Тогава вожда се обърнал към капитана и сухо го попитал :
- А вие,другарю капитан,за кого си помислихте?!
=============================================
Туристи в Египет, обикалят из Гиза. Отпред върви екскурзоводка, и обяснява:
- От дясно, виждате прирамидата на Хеопс, строена 4000 години преди Христа, от ляво виждате свинкс, от еди коя си година преди Христа. Направо виждате обеликса на Тутанкамон, издигнат 3000 години преди Христа...
Завиват, цялата група зад някаква реликва, и екскурзоводката се вцепенява. Някакъв арабин награбил една мацка и я скъсва от чукане, подпряна на стената. Видяла се в чудо, какво да каже на хората и казала:
- А, това е съвременен арабин, кара колело.
От задната част на групата се чува разярен глас:
- Аааааа, ама тоя кара мойто колело, бе!
=========================================
Новини от света: Европа ни забранява по рекламите да се дават жени излъчващи сексапил. Рекламите ще излгеждат ето така:
Двама мъже ще се питат в еврофутбола, 1-ца или 2-ка, 1-ца или 2-ка. 2-ка!
А Дим Дуков ще се провикне: Защо не тройка?
Азис: Защо не четворка?!
А Евгени Минчев: Защо не влакче?
================================
Си седат двајца "антични" македонци од ДПМНЕ, пијат вино, и едниот на другиот му раскажува античка историја:
- Знаеш ли, брате, како Пакистан го добил своето име? Знаеш ли дека то има чисто наше, македонско потекло! И не е од сега, ами од времето на Александар кога покорувајки ги народите кон Индија - случајно доживеал еден мал пораз на територијата на денешен Пакистан. По таа битка војската, нормално, била ранета, повредена, малку деморализирана... па затоа нашиот Војсководец одел од воин до воин и ги охрабрувал: Ајде јунак македонски не се предавај, ти пак ке станеш! И така на еден - пак ке станеш, на друг - пак ке станеш, се сторило: ПАК и СТАН, т.е. Пакистан!
- Аууу, вели другиот, па ти бре, брате, многу полезни работи си научил со почнуванието на Преродбата! Па ние така бре сега ке можеме да објасниме како настанал и Курдистан!
====================================
Ако на следващия ден след секс мъжът не се обади на жената, през главата и минават следните мисли:
-Или е умрял...
...или не му е харесъл сексът с мен...
....дано е пукнал гадът!
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Страници: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 207   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!