Imperia Online България  
Април 27, 2024, 16:33:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: i itnovo vapros za kalkulatora  (Прочетена 823 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v.valentin
Гост
« -: Ноември 20, 2007, 13:15:09 »

Ne iskam da spamia,no mi se nalaga da zadam tozi vapros..
Iz4etoh shtatelno temite zasiagashti kalkulatora...Probvah vsi4ki upomenati preporaki v tiah(za kontrolniat panel i t.n.)..
Ne funkcionira i tova e..
Mislia ,4e shte triabva da igraia bez nego..
Kakvi sa shansovete togava za bitkite,atakite Huh? Ili triabva da zaema samo otbranitelna pozicia i da se 4udia dali 6te oceliavam vseki pat???
Vse pak se 4uvstvam  v neravnostoino polojenie, kato mi lipsva tazi opcia(ne e kazano ,4e ako ia imam 6te boriava dobre s neia) ;D
Da igraia na sliapo dokolkoto razbrah,moje da mi izleze mnogo skapo... :-\ :-\ :-\
« Последна редакция: Ноември 20, 2007, 13:17:32 от v.valentin » Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2007, 13:56:45 »

Ако искате да сте активен и да участвате в сражения много трудно бихте се справили без игрови калкулатор. Затова ако сте още в началото на играта тук и то в осеммесечен свят, препоръчвам Ви да се преместите в галактическата ИО, там имат уеб базиран калкулатор и ще сте в равностойно положение.

Възможно е да играете без калкулатор в случай, че влагате ресурса си в сгради и проучвания, а евентуално обучените войски строявате пред заградената си крепост, в която естествено по време на блока Ви няма и пукната жълтичка.

Има и друг вариант - когато решите да пресметнете битка ми изпращате лично съобщение с данните за войските на нападателя и защитника, терена, нивото на крепостта и евентуалните нива на проучванията. Аз пресмятам битката и Ви връщам съобщение с процентните шансове за успех на нападателя или защитника. Лошото при този вариант е, че ще Ви излезе неприятно отчайващо ужасно скъп.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
v.valentin
Гост
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2007, 14:55:17 »

da ,ama takmo moje bi mi stava interesno tuk,vie me pre6tate v kosmosa.. Smiley
niama li nikakav shans da opravia tozi kalkulator???
da go iztria ,svalia na novo ili de  da znam.... Cry Cry Cry
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!