Imperia Online България  
Април 25, 2024, 12:52:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Жалко  (Прочетена 7386 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FeniX
Гост
« -: Февруари 04, 2009, 13:44:45 »

Good luck to everybody. I wish all good and interesting competition. And i hope isolde will atleast win that 1k credits. I cant tell you who will win, but i can tell you who wont. Smiley Dont bet on me, i am probably giving accs away tomorrow. Smiley

Хърватина, май се отказа.Това е гадничко, така ще си остане непобеден. Sad
Активен
AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2009, 13:51:33 »

Явно нервите се оптягат при вида на кончетата  Grin
Кой ще издържи докрай  Grin
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2009, 13:58:54 »

Абе вашта е лесна ..... трябва да се борите само с номади .... в петък се прибира жена ми и при мене борбата трябва да е и с нея защо седя до толкова късно на компа Wink

Активен
AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2009, 14:03:29 »

Абе вашта е лесна ..... трябва да се борите само с номади .... в петък се прибира жена ми и при мене борбата трябва да е и с нея защо седя до толкова късно на компа Wink



Споко - виж колко много свидетели сме тук, че си седиш дома, докато женати я няма и не хойкаш  Grin

Направи и романтична вечеря - напои я хубаво, ще и се доспи и няма те пита  Grin
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2009, 14:05:24 »

2 места в 10-ката свободни. Борбата ще е жестока.  Grin Въпреки че докато невидя -  *heart* не мога да повярвам
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 14:07:10 от smehh » Активен
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2009, 14:11:06 »

Споко - виж колко много свидетели сме тук, че си седиш дома, докато женати я няма и не хойкаш  Grin

Направи и романтична вечеря - напои я хубаво, ще и се доспи и няма те пита  Grin

Не мои я поя ..... не пие от няколко месеца вече .... ще имам наследник на имперския трон, но може да направиме една кръчма аз да се напоя кат смок ..... аз откакто и купих кола се родих .... ходиме на диско аз пия като невиждал .... после жената ме прибира  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Недиту
Редник
*

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2009, 14:13:19 »

Абе вашта е лесна ..... трябва да се борите само с номади .... в петък се прибира жена ми и при мене борбата трябва да е и с нея защо седя до толкова късно на компа Wink


Аз съм добре- имам си жена империатрица. Тя се оправя с всичко, когато аз нямам възможност. *ok*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2009, 14:14:47 »

Не мои я поя ..... не пие от няколко месеца вече .... ще имам наследник на имперския трон, но може да направиме една кръчма аз да се напоя кат смок ..... аз откакто и купих кола се родих .... ходиме на диско аз пия като невиждал .... после жената ме прибира  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
не р ли малко опасно да даваш на жената да кара  Grin *hahaha*
Активен

AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #8 -: Февруари 04, 2009, 14:17:21 »

не р ли малко опасно да даваш на жената да кара  Grin *hahaha*

Той каза, че като се напие - явно тогава му идва смелостта и я дава  Grin Grin Grin
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2009, 14:18:42 »

Good luck to everybody. I wish all good and interesting competition. And i hope isolde will atleast win that 1k credits. I cant tell you who will win, but i can tell you who wont. Dont bet on me, i am probably giving accs away tomorrow.

На бийст му вярвам толкова, колкото на лъжливото овчарче. Най-вероятно щял да си дава акаунтите, неговата теория на вероятностите въобще не може да ме заблуди Wink Не се отчайвайте, конкуренция ще има Smiley
Активен

enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 04, 2009, 14:21:30 »

Не мои я поя ..... не пие от няколко месеца вече .... ще имам наследник на имперския трон, но може да направиме една кръчма аз да се напоя кат смок ..... аз откакто и купих кола се родих .... ходиме на диско аз пия като невиждал .... после жената ме прибира  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Абре хора, за вас таксита няма ли? Ние с моичката да не се караме си пием като смоци и си ползваме yellow cab!  Grin
Активен

delenda est!
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 04, 2009, 14:24:40 »

Ама аз затова казах, че и купих кола ..... мойта не я давам ... а и нея я е страх да я кара като ме знае аз какво правя с нея Smiley

Нейното е Рено Твинго 1.1 ..... има няма 50 леки коня ..... мойто е 1.9 TDI със 150 паладина ..... а сега какво съм си поръчааааааал ..... 4.2 / 299 hp Wink
Активен
ma7ee8
Редник
*

Karma: +9/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2009, 14:54:46 »

Ще се откаже колкото миналата ера отиде на парти и пропусна една атака. Лъже като дърт србин. Иска дето сте в топ 20 да се отпуснете. Няма да му се давате на югославските номера. Кажете му че играта и без него ще си е все същата.  Tongue
Активен

"Понякога седя и си мисля, понякога само си седя"
                                                           Мечо Пух
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #13 -: Февруари 04, 2009, 14:57:45 »

са засичакай - 6 часа и 5 минути преди атаката е дигнал 6 000 точки
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 04, 2009, 16:03:27 »

Ама аз затова казах, че и купих кола ..... мойта не я давам ... а и нея я е страх да я кара като ме знае аз какво правя с нея Smiley

Нейното е Рено Твинго 1.1 ..... има няма 50 леки коня ..... мойто е 1.9 TDI със 150 паладина ..... а сега какво съм си поръчааааааал ..... 4.2 / 299 hp Wink
туй последното дето го чакаш изглежда добро... а иначе аз пеша ще ида по-бързо от колкото с на жена ти колата  Grin
Активен

Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!