Imperia Online България  
Април 27, 2024, 09:09:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колкото и странно ...  (Прочетена 4125 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 03, 2009, 19:17:53 »

Целта на подписката е не толкова да се промени нещо ,защото за жалост ни е добре известно как стоят нещата в нашата държава, а да се даде гласност на нашия проблем и да видим дали има хора които ни подкрепят.Относно адвокатите ... още в началото се обърнахме към различни адвокатски кантори и частни адвокати.В момента обикаляме вече 10 месеца всякакви комисии и прочие,което сдъщност ни изправя пред 'прекрасната' наша съдебна система.Истината е че до момента всяка институция към която се обръщаме се прави че такива неща не се случват и просто гледат как да си измият ръцете.Понеже сме твърдо решени да се борим докрай за нашите права ние продължаваме да правим всичко по силите си .
виждам, че гласност искате... еми какво по-добре от господари на ефира или някакво друго предаване по телевизията... затова замисляли ли сте се? темата на нова също може да свърши работа. БТВ репортерите... те са много предавиятания... Пробвайте пък все някъде ще пробиете. И аз бих погледнал казуса, но не се наемам да давам становища, а и доколкото разбрах вие си имате кой да ви предтавлява. Успех!!! Нали знаете докато не се появи нещо по медиите ще се седи така казуса в небитието Wink
Активен

GLADIATOR1
Лейтенант
***

Karma: +97/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 211



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 03, 2009, 20:07:35 »

Имате и моя подпис.Желая ви успех
Активен
moby
Гост
« Отговор #17 -: Февруари 03, 2009, 22:19:38 »

И аз  *write* петицията !
Активен
Bigceco
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #18 -: Февруари 03, 2009, 22:41:26 »

Не се отказвайте момчета.Ние сме с вас Wink
ПОТВЪРЖДЕНИЕ НА ПОДПИС
Вашият подпис е потвърден успешно
Активен

Машина ... не човек ... бензин ... не кръв ... двигател ... а не сърце ... !!! "Газ до края и душата в рая"  Smiley
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 04, 2009, 01:17:00 »

Имате и моя глас. За това съм пристрастна. Завършила съм ТУ- Варна и в момента уча 2-ро висше. Надявам се проблема да се оправи и то скоро. Яд ме е така да се подиграват с труда и желанието на хора да учат. Това тяхното е направо подигравка. Успех!!! Smiley
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #20 -: Февруари 04, 2009, 01:20:53 »

Бъдете бойци и се борете за мечтите и труда си. Подкрепям Ви!!!
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
nikodim
Капитан
****

Karma: +59/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 271



Профил
« Отговор #21 -: Февруари 04, 2009, 01:25:42 »

ПОТВЪРЖДЕНИЕ НА ПОДПИС
Вашият подпис е потвърден успешно
 

и той к'во...

а ти к'во...

Активен

nikodim
Капитан
****

Karma: +59/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 271



Профил
« Отговор #22 -: Февруари 04, 2009, 01:29:51 »

Докога ще си подписваме петициите?
Човека зема парите и каза - "чакай малко - подпишете петиция, ако искате и шестиция и ще ви ги върна..."

 ;D

това ли ще е единственото което може да се стори? - петиции в нета... все едно някои номад да влезе на  rayh...

 Embarrassed нестава така ...
Активен

James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 04, 2009, 02:03:09 »

За съжаление в нашата нестандартна държава стандартните неща рядко работят добре. Вие сте опитали да минете по стандартния път, но без успех. Освен, че ви подкрепам, мога да ви предложа да опитате и нещо друго-да направите публичен скандал. В електронни медии, вестници и т.н. По мое мнение "Господари на ефира" могат да свършат добра работа, но разбира се и други могат. Успех и не се предавайте!
Активен

schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #24 -: Февруари 04, 2009, 03:39:52 »

И аз  *write* петицията !

+1  Smiley
Активен

s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #25 -: Февруари 04, 2009, 05:21:52 »

и аз ви подкрепям  Wink
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
olgaru
Гост
« Отговор #26 -: Февруари 04, 2009, 12:20:59 »

За съжаление в нашата нестандартна държава стандартните неща рядко работят добре. Вие сте опитали да минете по стандартния път, но без успех. Освен, че ви подкрепам, мога да ви предложа да опитате и нещо друго-да направите публичен скандал. В електронни медии, вестници и т.н. По мое мнение "Господари на ефира" могат да свършат добра работа, но разбира се и други могат. Успех и не се предавайте!
Gioia  *rose* дали не би могла да удари едно рамо за случая...
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!