Imperia Online България  
Април 28, 2024, 08:48:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За търговията  (Прочетена 1475 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bat_deso
Лейтенант
***

Karma: +8/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 225


Профил
« -: Февруари 10, 2009, 16:33:56 »

Здравейте искам да предложа следното нещо: тъй като нямаме правото да си отказваме офертите, които сме пуснали на пазара, защо поне не направите, така че след определоно време да можем да коригираме продажната цена.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2009, 16:44:47 »

Здравейте искам да предложа следното нещо: тъй като нямаме правото да си отказваме офертите, които сме пуснали на пазара, защо поне не направите, така че след определоно време да можем да коригираме продажната цена.
предложението е добро... а също така може да се отказват офертите срещу необходимия брой кредити...
Активен

Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 10, 2009, 17:09:28 »

Здравейте искам да предложа следното нещо: тъй като нямаме правото да си отказваме офертите, които сме пуснали на пазара, защо поне не направите, така че след определоно време да можем да коригираме продажната цена.
Такова правило ще направи злоупотребата на пазара още по-лесна.

Относно отказването на офертите срещу кредити, тогава ще е още по-елементарно и по-евтино(от към комисионна в играта) да се крие ресурс на пазара под атака.
Активен

bat_deso
Лейтенант
***

Karma: +8/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 225


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 10, 2009, 17:21:22 »

Такова правило ще направи злоупотребата на пазара още по-лесна.

Относно отказването на офертите срещу кредити, тогава ще е още по-елементарно и по-евтино(от към комисионна в играта) да се крие ресурс на пазара под атака.
Добре, нека забравим веднъж за "големите злоупотреби" и "конспирации" в империята и да помислим малко логически.То злоуптреби е имало, има и ще има за в бъдеще. Напрактика се получава, така че ако спешно ти трябва злато няма от къде са се сдобиеш с него, тъй като едно, че трябва да чакаш около час, за да ти излезе офертата и второ, че докато излезе, цената на ресурса, който продаваш може да се срине и твоята цена да не е актуална.
Активен
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 10, 2009, 17:45:16 »

Ще ти кажа при мен на практика как е. За 3 месеца и половина до сега нито един път не ми е трябвало спешно злато.
Активен

bat_deso
Лейтенант
***

Karma: +8/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 225


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 10, 2009, 18:34:13 »

Ще ти кажа при мен на практика как е. За 3 месеца и половина до сега нито един път не ми е трябвало спешно злато.
Ами пожелавм ти тогава да ти потрябва и евентуално да разбереш какво се опитвам да кажа
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 10, 2009, 18:44:46 »

И на мен ми е много любопитно, когато дойде времето на 400 - 500 хил и нагоре елитна армия, как ще се развият събитията... Ама още има време...  Cool
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!