Imperia Online България  
Април 27, 2024, 02:58:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Когато дойде края на ерата във БГ3 какви ще са ви изводите за нея :) ?  (Прочетена 7403 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #45 -: Февруари 01, 2009, 00:28:51 »

Много е трудно да изпъкнеш в бг свят, особено в бг3  Grin Grin Grin Grin. Ама нека се мъчат. Tongue
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Stoimenov
nase772
Сержант
**

Karma: +137/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил WWW
« Отговор #46 -: Февруари 02, 2009, 00:53:24 »

аз лично съм доволен от бг3 Smiley от няколко години нямах такава интересна ера Grin ако не се бе логнал г-н монтикар сигурно да съм се отказал до сега  *hihi* логнах се да се пробвам да копам а то колелото се завърта *hihi* но се радвам че стана така Smiley от доста време не се бе случвало да горя толкова време , да посрещам  и спирам добри армии постоянно да се гонкаме с някой с месеци наред ....... такива работи Smiley но пък веселбата бе на ниво Wink важно е  че тръпката беше на що годе задоволително ниво иначе ерата си е помия от всякъде *hihi* но аз също допринесох да е такава .....така че нямам право да съдя... Wink
Активен

jorometala-RONIN (БГ3) = ИЗМАМНИК- 1 ера няколко бана Grin НАЙ- великия
http://www.vbox7.com/play:4e8e2d8b
katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #47 -: Февруари 02, 2009, 01:38:53 »

първа ера там, доволна съм има време за копане има време и за воюване Grin
Активен

yan6_pz
Живей днес защото вчера няма да се върне а утре може да не дойде!!!
Лейтенант
***

Karma: +9/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


Heavan


Профил
« Отговор #48 -: Март 20, 2009, 11:27:10 »

няма ли някой да постне резултатите в класациите  *scratch*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #49 -: Март 20, 2009, 13:25:14 »

няма ли някой да постне резултатите в класациите  *scratch*

http://www18.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=&c=&sort=1&realm=32

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

gogoght
Гост
« Отговор #50 -: Март 20, 2009, 13:29:03 »

Браво на побойниците  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #51 -: Март 20, 2009, 14:40:57 »

фермерска може да кажеш само ако си от комекомци иначе всичко живо го раздаваше на бой хич не ми ги разправяй че е фермерска ерата *hmm*




те тия комеконци големи фермери бре...леле ако се биеха, щеше да се чува само мале.

п.п. ерата бе дълга( супер), спокойно можеш да седиш месеци вън и пак да се завърнеш.....скучна по едно време( ами нямаше цели на върха)......опорочена на моменти( като го няма шефа).....но изиграна. КОЙТО Е ОЦЕЛЯЛ, ПОЗДРАВЛЕНИЯ. който си има комплекси, сам да си ги избива.
Активен

miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #52 -: Март 20, 2009, 14:52:00 »

Моето мнение- за пореден път се убедих, че БГ световете са за пишлемета, които стоят по 25 ч. на ден пред компютъра и избиват комплекси.Това се отнася  в пълна сила за БГ3.Очаквам ураган от обидни подхвърляния, но това е горчивата истина.Приятна Ви игра през новата ера *beer* *rose*
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #53 -: Март 20, 2009, 15:21:41 »

Моето мнение- за пореден път се убедих, че БГ световете са за пишлемета, които стоят по 25 ч. на ден пред компютъра и избиват комплекси.Това се отнася  в пълна сила за БГ3.Очаквам ураган от обидни подхвърляния, но това е горчивата истина.Приятна Ви игра през новата ера *beer* *rose*

Предполагам си играл в БГ3 и затова си стигнал до тези заключения Wink Аз лично съм си писал, както с врагове, така и с приятели в играта и повечето от тях са били грамотни хора, с умерено поведение, независимо как сме се дразнили тук по форума и смея да твърдя, че тези хора са по върховете на класациите, не съм останал с убеждението да са на по 13-16г, но както казах може и да си по-запознат от мен Wink
« Последна редакция: Март 20, 2009, 15:25:20 от SOMEBODY » Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #54 -: Март 20, 2009, 21:32:59 »

Моето мнение- за пореден път се убедих, че БГ световете са за пишлемета, които стоят по 25 ч. на ден пред компютъра и избиват комплекси.Това се отнася  в пълна сила за БГ3.Очаквам ураган от обидни подхвърляния, но това е горчивата истина.Приятна Ви игра през новата ера *beer* *rose*
За БГ3 мога да кажа че във него имаше страхотни играчи които си заслужиха първите места ! Smiley Сега кой колко е онлайн и колко не е не е важно всеки според възможностите си Smiley Важното е играта да ти е приятна на мене като за първа ера ми беше супер приятно Smiley !
 Embarrassed Embarrassed Wink Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!