Imperia Online България  
Април 28, 2024, 00:57:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: тоя път не се заяждам  (Прочетена 697 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Януари 27, 2009, 19:21:59 »

Отон:
Понякога....
Се чудя сам на себе си... с какво сме го заслужили...
Не стига, че сме един от най-либералните форуми в кибер-пространството...
Позволяваме стачки, бунтове, мнения, търпим по цял ден обиди, нецензурни реплики, нападки и прочие помия...
И пак... недоволни.
Сега.... нямало чуваемост...
Утре.... не знам какво ще е.

Разглезихме ви.
Определено.

Крокодиле...

И да отмяташ, и да не отмяташ... ще оправяме проблеми и ще отговаряме на теми, когато можем и когато ни остане време.

След като точките, които изброи, са САМО 11... Боже, ние наистина си вършим работата перфектно.

ИО се играе от 100000 души.
Във Форума влизат 100-ина.
Останалите си играят. Имат си правила, имат си Ръководство, имат си Live Support, на когото могат да се обадят...
През последните 24 часа прочетох груби и грозни хули по Крум, който си скъсва задника, за да седи и да се занимава с Форума.
Крум, който става в 03:00 през нощта, за да оправя проблеми и който влиза и в почивните си дни и в извън-работно време, за да следи Форума?
С какво сме го заслужили?
Аз или той?
Някога да сме обиждали и да сме се конфронтирали умишлено с някой играч?
Някога да не сме желали да помагаме?

Не мислиш ли, че малко прекаляваш в желанието си да "изразиш" любовта си и загрижеността си към играта?
Съзнаваш ли, че понякога ми се повръща, когато сутрин вляза във Форума и прочета помия, която се е ляла цяла нощ?

Онзи ден бях във Форума на Lineage 2.
Дисциплината е като в морската пехота.
Защото.... при регистрация... те задължават да се регистрираш с платения си акаунт в играта.
Посмееш ли да се правиш на интересен... скъпоценният ти и платен акаунт си заминава без всякакви обяснения.
И там си имат Community.
17 милиона са им потребителите.
Спам, извращения, обиди и глупости, обаче, не видях.
Хората ползват Форума по предназначение.
И аз така направих.
Влязох, много културно си зададох въпроса и след 15 минути ми беше даден отговор.

Тук, ако съм нов играч... ще си задам въпроса и ще получа поне 5 спамерски отговора.

Да не говорим за простотиите, които чета ако не всеки ден, то поне - през ден.

Искате отношение?
А какво давате в замяна?

Когато видя във Форума ред, спокойствие, дисциплина и цивилизовано отношение - тогава можете да изисквате от мен и от екипа каквото и да е.
До тогава - мое право е да отговарям и да не отговарям на теми и на въпроси.
Каквото повикало - такова се обадило.

От днес нататък на ЛС, които не се отнасят до проблеми с акаунти, бъгове и геймплей, няма да отговарям повече.
Имате e-mail за контакти, ще го ползвате него.
Предложения и препоръки ще гледам, когато имам време.
Ако Модераторите сметнат за нужно, ще ме уведомяват за конкретни предложения и препоръки.

Ако спамът и оффтопик темите не намалеят драстично до края на седмицата, ще закрия секцията Общи приказки и от понеделник другата седмица за оффтопик и спам в служебните секции техните автори ще бъдат отстранявани от Форума.

Щом като имате изисквания, ще приемете и моите.

Сами си го изпросихте.
С демокрацията - дотук.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Първо искам кажа, че не се заяждам тоя път като никога просто темата беше заключена, а това е мнение на което бих искал да отговоря... ако иска нека ме банне затова, че съм искал да си изложа позицията (всеп ка нали уж трябва да има диалог)

Така абсолютно винаги съм подкрепял екипа затова, че трябва да се спазват правилата, които почти никой не ги е чел, а аз ги знам леко наизуст и постоянно ги нарушавам, за което съм виновен. Което доказва наистина, че сте либерални, но бунта си го заслужихте точно с отношението, което показвахте към нас (говоря принципно не отпрявям лични нападки) или май въобще нямахте такова.

Тъй като аз бях човека, който най-много хули Крум искам да кажа в своя защита, че в негово лице аз съдейсвие за нищо не съм поличил, а само негативи съм тъпрял и съм си иградил такова мнение за човека. Може и да граша нека да е така... Но няма да се ИЗВИНЯВАМ затова, че съм си изразил мнението, изградено във времето... Това, че той влиза не мога да го следя вие го казвате, което е похвално...
Относно конфронтацията да аз съм имал с Крум и точно когато се регистрирах във форумаи точно защото си устоявах позицията ми бяха трити постове, теми и т.н.... С вас господин Отон конфронтация съм нямал.

За други форуми не знам как седят нещазата, защото не играя други онлайн игри освен ИО. НО и аз смятам, че трябва да има затягане на дисциплината. Все пак си има хора, които имат право да трият спамерските и оффтопик мненията (туй за оффтопика не ми е много ясно  *scratch*). Та ако вие хората в синъо не могат нека те да го правят, ако трябва дайте права на още някой, който да се хгрижи за това във свободното си време. Има си правила нека се спазват... http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=26.0

Да ние искаме отншение и вие ще получите от мен какво искате а по-точно:
"Когато видя във Форума ред, спокойствие, дисциплина и цивилизовано отношение - тогава можете да изисквате от мен и от екипа каквото и да е.
До тогава - мое право е да отговарям и да не отговарям на теми и на въпроси.
Каквото повикало - такова се обадило."
Хората, които ме познават знаят, че няма да си плюя върху името и щом съм казла нещо ще го направя. От мен може да очаквате точно това, което сте написъли, ако имате още изисквания към мен може да ми ги напишете на лично съобщение ще се съобразя.

Аз на лично съобщение мога да ви пратя съмати бъгове, а те дали ще бъдат отстранени? Последната проверка даже и не разбрах как завърши, а уж акаунта ми беше поставен под наблюдение за няколко часа и не влизах, а така и не разбрах какъв е бил дадения проблем... едва ли някой друг играч ще си лиши от допълнително необосновано трупане на кунструктивни часове или шпионите му да седят докато не ги освободиш при провника... Аз искам да върви играта и точно диалог искам и се надявам завбъдеще да го има... идеи много имам за играта, но никой не ме чува и няма смисъл да ги публикувам вече, или ако ме чува по никакъв начин не разбирам (пак диалога).

Закриването на секцията общи приказки според мен не е решение на проблема със спама и оффтопика. Има и други начини спред които може да се ограничи това нещо. Пример бан за 1 час като първо нарушение, после за 12, после за 48, после ако трябва и то играта и ще видите как ще се кротне форума. Аз винаги съм казвал, че ние Българите сме подвластни изцяло на максимата "бий за да те уважават". В този ред на мисли може да помислите за нещо такова...

Какво сме си изпросили времето ще покаже... А иначе относно демокрацията то във форума или играта никога не я е имало... и няма и как да я има... все пак говорим за компания изградена от физически лица, развиваща се от тях, под тяхно ръководство и т.н. Къде е домокрацията? тя въобще няма място тук. Винаги съм казвал, че ръководството на ИО е в правото си да прави каквото си иска, когато си поиска... НО това не означава, че нещо, което не ми харесва няма да го кажа, пример пазара, но няма да измествам темата излишно. За демокрацията в превод народовластие...

Заключвам темата за да няма излишен спам...

Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!