Imperia Online България  
Април 26, 2024, 18:01:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евала за номадите!  (Прочетена 4005 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« -: Януари 26, 2009, 22:00:12 »

Не бях играл много време .... регистрирах се наскоро е един от стандартните светове .... но там е безинтересно. Спекулации с пазара, пак мултита, дебнене за малко ресурс и т.н.

Тука номадите много ме кефи ... почти всичко е регламентирано и ти прави удоволствие да играеш ... и като споменавам удоволствието имам едно предложение към екипа ... Дали няма да направят версия за мобилен телефон с опростен интерфейс и да може да се активира посредством 500 кредита или нещо от сорта (все пак трябва да се плати труда).

Дотолкова се запалих, че тази вечер трябва да излизам с една девойка .... но май ще я пропусна защото битката е около 3 и дотогава трябва доста неща да се свършат Smiley

Иначе вчера пробвах и така работи на мобилен телефон но е малко кофти с толкова флаш, а и все пак на телефона няма мишка Wink
Активен
FeniX
Гост
« Отговор #1 -: Януари 26, 2009, 22:25:11 »

Може да използваш мини опера и да спреш картинките, така върви бързо и не правиш много трафик.
Активен
osama
Гост
« Отговор #2 -: Януари 26, 2009, 22:27:51 »

Абе все си мисля за един лаптоп, ама и те много скъпи още, то и мобилния нет хич не е евтин, то и лаптопа много голям, и те така...
Активен
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #3 -: Януари 26, 2009, 22:37:27 »

Fenix точно с това съм .... трафика не ме бърка .. имам пакет към картата който ми е като месечен абонамент

А и през телефона ми поддържа HSDPA (разбира се където има 3G), което ми позволява бързо зареждане, но ще е много по удобно да си има интегрирана версия .... която да е платена Wink Все пак глезотията се заплаща  Tongue
Активен
Werdy
Гост
« Отговор #4 -: Януари 26, 2009, 22:54:30 »

Глезотията струва 18 лв месечно . Щом искаш да щъкащ от движение най добре си свали браузер.новия дизайн определено е за телефон.
Защо трябва да се плаща допълнително 500 кредита .?Ти леко да не си луд.
Активен
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #5 -: Януари 26, 2009, 23:01:41 »

Оххххх ...... няма значение .... ще си цъкам както мога .... очакваше се веднага да ревне кой ли не за това.

Що не вземеш да видиш http://www.google.com/pda да разбереш за какво говоря .... но през телефона го виж.

А и никой не те кара да си плащаш за версията .... но има хора като мен които ще си платят веднага .... винаги си плащам удоволствията .... това е като да караш Москвич или Ауди примерно Smiley
Активен
Werdy
Гост
« Отговор #6 -: Януари 26, 2009, 23:30:44 »

Оххххх ...... няма значение .... ще си цъкам както мога .... очакваше се веднага да ревне кой ли не за това.

Що не вземеш да видиш http://www.google.com/pda да разбереш за какво говоря .... но през телефона го виж.

А и никой не те кара да си плащаш за версията .... но има хора като мен които ще си платят веднага .... винаги си плащам удоволствията .... това е като да караш Москвич или Ауди примерно Smiley
Е ще си замълча . Е не не мога. Защо се буташ да плащаш . За 500 кредита колко ядене и пиене може да се купи.
Не виждам какво толкова . Ако го отваряш гуглето от стандартния браузер на телефона е кофти но я си свали опера или скай и ще видиш че е доста по приятно.Smiley
Активен
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #7 -: Януари 26, 2009, 23:34:13 »

Даааа ..... точно с Опера съм Wink

И телефона е достатъчно голям направо си е минилаптоп .... но ще е много по готино да има такава версия имам впредвид откъм удобство. Иначе то е ясно че и така си работи .... колкото до кредитите го казах примерно .... те ако го направят ще си преценят колко да бъде тази версия .... иначе за снощи мислех дори версията да ходя с телефона/кабела и лаптопа на кръчма Wink
Активен
Werdy
Гост
« Отговор #8 -: Януари 26, 2009, 23:41:45 »

A играл ли си пред дискотеката.
Активен
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #9 -: Януари 26, 2009, 23:45:15 »

Хахахахахахах ....... още не съм .... но явно ще започна .... знам едно време когато беше Ера 1 какво правех .... а откакто започнаха номадите не съм излизал .... Smiley

Но те ще се обърнат през деня да дойдат атаките тогава ще поживеем малко Wink
Активен
AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #10 -: Януари 27, 2009, 01:27:47 »

Хахахахахахах ....... още не съм .... но явно ще започна .... знам едно време когато беше Ера 1 какво правех .... а откакто започнаха номадите не съм излизал .... Smiley

Но те ще се обърнат през деня да дойдат атаките тогава ще поживеем малко Wink

 Grin Ползвай си още опера-минито... наистина е вариант - доста бавен ама става  Grin Поне ако те возят до работа  Grin

Обаче да ти кажа и аз като новак в номадите - тия дневни никак не ми миришат на добре...
Тия типове дето дават акъл се подхилкват, и по интуиция подразбирам, че има нещо....по-така  Grin ПАЗИ СЕ!!!
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #11 -: Януари 27, 2009, 02:57:11 »

ми само ще ви кажа че от 5 години никой не м беше нарушавал съня ....само номадите ..ще поиграете и ще видите само след 10-на дена как ще ставате през час и половина да наемате армия Smiley)))
Активен

AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #12 -: Януари 27, 2009, 03:05:38 »

ми само ще ви кажа че от 5 години никой не м беше нарушавал съня ....само номадите ..ще поиграете и ще видите само след 10-на дена как ще ставате през час и половина да наемате армия Smiley)))

Едва ли...

Има и по-спешни пожари от номадите   Grin
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #13 -: Януари 27, 2009, 10:25:48 »

ми само ще ви кажа че от 5 години никой не м беше нарушавал съня ....само номадите ..ще поиграете и ще видите само след 10-на дена как ще ставате през час и половина да наемате армия Smiley)))
Много си прав.А ако издържат до последната седмица на номадите ще трябва или да си намерят човек,който да им помага да се сменят на смени или просто няма да спят.
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #14 -: Януари 27, 2009, 11:00:30 »

Много си прав.А ако издържат до последната седмица на номадите ще трябва или да си намерят човек,който да им помага да се сменят на смени или просто няма да спят.
единствената работа която се върши като хората сам е тази в тоалетната
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!