Imperia Online България  
Април 27, 2024, 01:10:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мирен Форумен Протест или просто Стачка ...  (Прочетена 33641 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Goshosi
Гост
« Отговор #225 -: Януари 27, 2009, 14:31:51 »

Ако ефекта на стачката наистина има ефект на практика, ние ще трябва да черпиме.  Grin    *beer*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #226 -: Януари 27, 2009, 14:36:16 »

Ако ефекта на стачката наистина има ефект на практика, ние ще трябва да черпиме.  Grin    *beer*

За в Момента ИМА ... има постове по почти всички повдигнати въпроси ....
Ако спрат .... винаги можем да им припомним .... кой какво е поел като ангажимент  Wink
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 17:26:26 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
sir teo
Лейтенант
***

Karma: +58/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 143


Профил
« Отговор #227 -: Януари 27, 2009, 15:16:39 »

Хората в интернет пространството са голяма работа Tongue Де да беше такава картината и в държавата ни...
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #228 -: Януари 27, 2009, 15:19:57 »

 Shocked  толкова отговори на куп трябва бутилка уиски за кроки  *rose*  Wink Wink *beer* *beer* *beer*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #229 -: Януари 27, 2009, 16:27:42 »

Здравейте,

Екипа прие, ( знае, разбира, осъзнава) че има нарушена комуникация между потребителите на форума и Екипа на играта, и ще направи всичко въжможно това положение да се промени. Всико това се дължи на факта, че екипа се занимава с изцяло нов проект.. ImperialHero (RPG) - който ще стартира на 12.05.2009. Не малко внимание се отделя и на GlobalWars.


Това за новите проекти не е оправдание.
Нещата могат да станат много лесно:
1.Като не ви достигат хора - назначете си още.
2.Като пускате нов свят / кадето и да е / не го променяйте освен ако самите потребители не го поискат! Дебати-гласуване-промяна!
3.Отстранявайте възникналите бъгове и проблеми възможно най-бързо. Под бързо разбирайте месец- два. А не приказки от сорта на : ... след 4-5 месеца, че ни е пълна програмата...
4.Цялото мазало идва от т.2.
5. Като искате да пуснете някое нововъдение - пуснете нов свят. Възможност имате.

При наличието на тези неща диалога м/у потребители и екип ще тръгне от самосебе си,а и не само той *ok*

По въпроса за GlobalWars Колкото и време да и отделяте няма да я оправите тъй като не спазвате т.2. Само за 2 месеца успяхте да ме откажете от там точно с НАЛАГАНЕТО на нововъведения след  започване на ерата и неотсраняването на наличните проблеми.

Аз продължавам с  ЕФЕКТИВНА СТАЧКА
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 16:39:27 от Kamikadze » Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #230 -: Януари 27, 2009, 17:01:09 »

Това за новите проекти не е оправдание.
Нещата могат да станат много лесно:
1.Като не ви достигат хора - назначете си още.
2.Като пускате нов свят / кадето и да е / не го променяйте освен ако самите потребители не го поискат! Дебати-гласуване-промяна!
3.Отстранявайте възникналите бъгове и проблеми възможно най-бързо. Под бързо разбирайте месец- два. А не приказки от сорта на : ... след 4-5 месеца, че ни е пълна програмата...
4.Цялото мазало идва от т.2.
5. Като искате да пуснете някое нововъдение - пуснете нов свят. Възможност имате.

При наличието на тези неща диалога м/у потребители и екип ще тръгне от самосебе си,а и не само той *ok*

По въпроса за GlobalWars Колкото и време да и отделяте няма да я оправите тъй като не спазвате т.2. Само за 2 месеца успяхте да ме откажете от там точно с НАЛАГАНЕТО на нововъведения след  започване на ерата и неотсраняването на наличните проблеми.

Аз продължавам с  ЕФЕКТИВНА СТАЧКА

Мда....
Знаех си, че ще се стигне и до директна конфронтация.
Крокодилчо... Изпълнихме всички поставени искания.
Явно.... театрото, обаче, продължава.

Ми... ще го играем, щом трябва.
Моля стачниците да си озаптяват отделните потребители, защото нещата много лесно могат да излязат извън контрол.
Всички си имаме някакви граници.

Втори път няма да се моля.
Започвам директно с бановете.

Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #231 -: Януари 27, 2009, 17:20:56 »

Това, че някой не желае .... да прекрати стачката ... по някакви ЛИЧНИ ПРИЧИНИ ....
Не мислиш ли, че не е НЕЩО с което Аз мога да се справя Huh?

СТАЧКАТА Е ПРЕКРАТЕНА .... АКТИВНИТЕ УЧАСТНИЦИ В НЕЯ .... ТЕЗИ КОИТО ПОЕХА РИСКА И Я ИЗНЕСОХА НА ГЪРБА СИ ....

СА СПРЕЛИ ДА ПУСКАТ ПОСТОВЕ СЪС СТАЧКА В ТЯХ .... НЕ ПРЕДЯВЯВАТ ИСКАНИЯ .... И СА ПРИЕЛИ, ЧЕ Е ПОСТИГНАТО РАЗБИРАТЕЛСТВО С ЕКИПА !!!


В момента съм ПРАТИЛ ЛС ... на КАМИКАДЗЕ, в което съм му обяснил най-културно, че СТАЧКАТА си е постигнала целта .... и НЯМА ДА ПРОДЪЛЖИ !!!

Ако утре някой от тези, които заляха с помия снощи тази ТЕМА излезе и заяви, че продължава СТАЧКАТА ... пак ли МЕН ще държиш ОТГОВОРЕН Huh?

Вие сте 4-5 Човека - СИНИЧКИ .... и не сте на едно мнение ... а Очакваш, Аз да конторлирам мнението на целиия Форум ...

Благодаря за Оценката  *beer* Ласкаеш ме   *beer*


Р.Р. В другата тема няма как да си коригирам поста ..... заключена е ... а Аз няма права да пиша в заключени теми Smiley




« Последна редакция: Януари 27, 2009, 17:25:33 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #232 -: Януари 27, 2009, 17:35:26 »

ОТНОВО ПРИЗОВАВАМ ВСИЧКИ ФОРУМНИ УЧАСТНИЦИ В СТАЧКАТА ....

ПРОМЕНЕТЕ СИ ПОДПИСИТЕ !!!

СТАЧКАТА ПРИКЛЮЧИ !!!

С РЕЗУЛТАТ !!!


Р.Р. Тъй като предполагам, че част от участниците няма да го направят....

Искам да поднеса ИЗВИНЕНЯТА СИ на КРУМ ... за всички лични нападки, които бяха отправени по негов Адрес ...

Не съм ги толерирал, не съм ги предизвиквал ... не съм искал да ги видя ....

Те обаче са факт и тъй, като Аз съм човека създал емоционалната среда в която са се появили ...

АЗ ПОДНАСЯМ НАЙ-ИСКРЕНИТЕ СИ ИЗВИНЕНИЯ ....
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 21:50:03 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #233 -: Януари 27, 2009, 17:36:56 »

Това, че някой не желае .... да прекрати стачката ... по някакви ЛИЧНИ ПРИЧИНИ ....
Не мислиш ли, че не е НЕЩО с което Аз мога да се справя Huh?

СТАЧКАТА Е ПРЕКРАТЕНА .... АКТИВНИТЕ УЧАСТНИЦИ В НЕЯ .... ТЕЗИ КОИТО ПОЕХА РИСКА И Я ИЗНЕСОХА НА ГЪРБА СИ ....

СА СПРЕЛИ ДА ПУСКАТ ПОСТОВЕ СЪС СТАЧКА В ТЯХ .... НЕ ПРЕДЯВЯВАТ ИСКАНИЯ .... И СА ПРИЕЛИ, ЧЕ Е ПОСТИГНАТО РАЗБИРАТЕЛСТВО С ЕКИПА !!!


В момента съм ПРАТИЛ ЛС ... на КАМИКАДЗЕ, в което съм му обяснил най-културно, че СТАЧКАТА си е постигнала целта .... и НЯМА ДА ПРОДЪЛЖИ !!!

Ако утре някой от тези, които заляха с помия снощи тази ТЕМА излезе и заяви, че продължава СТАЧКАТА ... пак ли МЕН ще държиш ОТГОВОРЕН Huh?

Вие сте 4-5 Човека - СИНИЧКИ .... и не сте на едно мнение ... а Очакваш, Аз да конторлирам мнението на целиия Форум ...

Благодаря за Оценката  *beer* Ласкаеш ме   *beer*


Р.Р. В другата тема няма как да си коригирам поста ..... заключена е ... а Аз няма права да пиша в заключени теми Smiley





Изобщо не ме интересува.
Аз казах каквото казах.

С добрия тон от моя страна - до тук.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #234 -: Януари 27, 2009, 18:19:34 »

тъй като ме нямаше целия ден и не следях  .... стачните действия  ;D личната поща добре ме информира  *gamer*

от днес се връщам в  форума с настроение в което бях преди започването ми пак да играя  играта  Embarrassed в свят 50 

ще слушам и ще помагам с каквото мога  Embarrassed
това от мен  *ok*

поздравления за всички които се включиха   в този диалог  bgflag завършил с добър край мисля  *gamer*

ако съм заслужила наказание за отношението ми към някой във този форум да каже  Wink ще си понеса последствията  *hi*
Активен

Age of Extinction
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #235 -: Януари 27, 2009, 18:33:33 »

в този ред на мисли искам да кажа, че и аз спирам със стачката  *ok* извинения няма да поднасям на никой, заради това, че съм си изнесъл възгледите публично *hihi* а това дали ще се променят нещата само времето ще покажне, но най-важното го знаем до май месец нищо не можем да искаме, защото хората имат работа...
Активен

ARMAGEDONN_
Сержант
**

Karma: +7/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Дали този герб ще ми носи късмет?


Профил
« Отговор #236 -: Януари 27, 2009, 21:07:28 »

Имаше период, в който не ми се играеше, но отмина, защото започнах да играя в свят 70 и ми хареса много повече от досегашните светове. Има по- яка графика, за някои определени работи, които са свършени успешно се дават бонуси и по- интересни и нови неща има. Global Wars я играя от 4-5 месеца без спиране.
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 21:16:23 от ARMAGEDONN_ » Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #237 -: Януари 27, 2009, 21:12:43 »

Здравейте,

Екипа прие, ( знае, разбира, осъзнава) че има нарушена комуникация между потребителите на форума и Екипа на играта, и ще направи всичко въжможно това положение да се промени. Всико това се дължи на факта, че екипа се занимава с изцяло нов проект.. ImperialHero (RPG) - който ще стартира на 12.05.2009. Не малко внимание се отделя и на GlobalWars.

Именно заради това въведохме новите Trusted Members, които да помагат на Модераторите след като ние се отдръпнем от форума, заради другите ангажименти. Има установен ред за комуникация на Модераторите с екипа,но към настоящия момент Модераторите не съумяват да се влкючват ефективно, предполагам заради технически неудобства или не познаване на IRC. Не можем да виним обаче Модераторите за това те все пак правят всичко за Вас - напълно доброволно, а и са си едни от Вас.

Лично мое мнение е, че се радвам на това което се случва.
Показва, че форума е изключително жив и има нужда от новини от кунхята. От нас остава да канализираме как да става това.
Отнотно темите във Предложения - всички ние ги четем и взимаме много конструктивни идеи от там. Ок, мое мнение е, че не съм аз човека който да казва за идеите това да това не, и то пред всички във форума, но щом ще се почувствате по-добре - ще оставям след прочетеното своите коментари или тези на колегите.

Какво още да Ви кажа.. всички ние имаме работно време и сме пред компютрите от 9:00 до 18:00 - не изисквайте от нас да сме нон стоп на линия. По часовете на постовете ни ще разберете, че и ние живеем с тази игра.

Имам реплики към доста от изказалите се, но няма да навлизам в полемики.. приемам, че може някой да е пресолил нещата само и само да стане по образно това което се опитвате да ни кажете.
Ами много се радвам.Първо се надявам новия проетк да е успешен и аз с удоволствие бих се включил в него,когато стартира.Евала затова,че създавате други версии на играта,като GlobalWars и GalacticImperia.Радвам се,че ще се подобри и комуникацията между екипа и играчите с цел подобряване на крайния продукт,който достига до нас.
Активен
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #238 -: Януари 28, 2009, 21:54:35 »

а аз накрая след всичko мога ли да попитам само къде да прочета отговорите на онези 11 въпроса,зададени от кроки,чe някои от тях живо ме интересуват?благодаря предварително
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!