Imperia Online България  
Април 24, 2024, 15:42:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мирен Форумен Протест или просто Стачка ...  (Прочетена 33635 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #210 -: Януари 27, 2009, 12:45:17 »

аз подкрепям, ама има доста стачкоизменници... *crazy* *wall*

Не се главоболи за стачкоизменниците, има хора който подрепят протеста. Има въпроси на много международни форуми на които никой не обръща внимание, само на немския форум откакто мигрираха сърварите има 20 проблема постнати. Никой не опира там, и аз няма да ги превеждам на английски и докладвам ! И на руския форум няма да отговарям на въпроси ! Няма, може да съм никоя, ама и съвсем малкото което някога съм направила, нека сега друг да го стори !

СТАЧКА
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #211 -: Януари 27, 2009, 12:48:04 »

ахиле ти как го правиш? как можеш да пишеш в темите докладвах, ше бъде отсранен проблема? става дума за отношение, есе пак и ние сме хора
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #212 -: Януари 27, 2009, 12:52:12 »

Хайде да започна по ред на номерата..Форума в ИО е структуриран така че де факто се администрира от Глобалните Модератори..С.М. отговарят на въпроси на които Глобалните не могат..В тоя ред на мисли ако в докладване проблеми или въпроси липсват отговори вината е първо наша..Оставам с впечатление че стачката е заради липсата на отговор или позиция по дадени предложения относно геймплея от играчи..Тук ще се съглася с Отон - дали някой ще вземе позиция или не по даден дискусионен въпрос си е негово право..Ако има какво да каже - пише ...Ако не - никой не те задължава да се включваш в дискусия..Проблемите в играта са доста - виждат се и се отстраняват...Не толкова бързо колкото се иска на всички , но пък един по един се премахват..Относно новите версии , промените по световете и всичко останало не мисля че адресанта на стачката е верен...Всичко това е решение единствено и само на собствениците на играта..Отон ви го каза ама явно или не го разбрахте или не искате..Той докладва проблемите ,получава отговор - ще видим ще го оправим и това е..Той какво да прави - да пише във всяка тема - докладвах - казаха ще видим...Отговори се дават когато ги знаеш..И се пише когато има какво да кажеш..П.С Със съжаление ще отбележа че някои постове в темата са откровени обиди към екипа..Жалко..Познавам Кроки и надали иска да гледа темата си такава..А и не убивайте вестоносеца....


ПРОБЛЕМА е ИМЕННО В ЛИПСАТА НА ОБРАТНА ВРЪЗКА ...

Щом смяташ, че когато над 90 % от потребителите на ИО .. искат нещо ... ЕКИПА има право да погледне и да не отговори ....  *pardon* Аз не съм съгласен ....

В МОМЕНТА, КАКТО ВИЖДАШ .. ВСИЧКИ ВИЕ признавате под СУРДИНКА, че Има проблем ... наистина информацията се губи .. и играчите не я получават ....

Аз не искам да определям, кой е ВИНОВЕН или НЕВИНЕН ....

За постовете с лични НАПАДКИ - никога не съм ги толерирал ... и ако прегледаш темата, ще видиш че съм направил всичко възможно за да ги спра ...

ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО ЦЕЛИ ТОЗИ ПРОТЕСТ Е ДА СЕ ВИДИ, ЧЕ ЕКИПА Е РАЗБРАЛ ЧЕ ИМА ПРОБЛЕМ И Е ГОТОВ ДА РАБОТИ ПО ОТСРАНЯВАНЕТО МУ !!!

Аз не виждам такова Нещо .... ако някой го Вижда да ме поправи  *pardon*
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 22:23:35 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #213 -: Януари 27, 2009, 12:52:33 »

Хайде да започна по ред на номерата..Форума в ИО е структуриран така че де факто се администрира от Глобалните Модератори..С.М. отговарят на въпроси на които Глобалните не могат..В тоя ред на мисли ако в докладване проблеми или въпроси липсват отговори вината е първо наша..Оставам с впечатление че стачката е заради липсата на отговор или позиция по дадени предложения относно геймплея от играчи..Тук ще се съглася с Отон - дали някой ще вземе позиция или не по даден дискусионен въпрос си е негово право..Ако има какво да каже - пише ...Ако не - никой не те задължава да се включваш в дискусия..Проблемите в играта са доста - виждат се и се отстраняват...Не толкова бързо колкото се иска на всички , но пък един по един се премахват..Относно новите версии , промените по световете и всичко останало не мисля че адресанта на стачката е верен...Всичко това е решение единствено и само на собствениците на играта..Отон ви го каза ама явно или не го разбрахте или не искате..Той докладва проблемите ,получава отговор - ще видим ще го оправим и това е..Той какво да прави - да пише във всяка тема - докладвах - казаха ще видим...Отговори се дават когато ги знаеш..И се пише когато има какво да кажеш..П.С Със съжаление ще отбележа че някои постове в темата са откровени обиди към екипа..Жалко..Познавам Кроки и надали иска да гледа темата си такава..А и не убивайте вестоносеца....
Да Отон го каза това и много внимателно го прочетох и е прав.Но ние искаме ето това простичко нещо:
 
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=15328.msg187814#msg187814

Всеки си Избира позицията ....

Аз искам едно много елементарно НЕЩО ... ДИАЛОГ ....

Разговор между РАВНОПОСТАВЕНИ  bgflag

И КАКТО ОБИКНОВЕННО НЕ СЪМ ГОЛОСЛОВЕН  ;D ;D ;D

СТАЧКА
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #214 -: Януари 27, 2009, 12:57:27 »

ахиле ти как го правиш? как можеш да пишеш в темите докладвах, ше бъде отсранен проблема? става дума за отношение, есе пак и ние сме хора
Е аз трябва да го направя защото администрирам форума и защото всеки въпрос би трябвало да получи отговор...Бре хора не разбрахте ли - собствениците решават всичко...Останалите са вестоносците...И носят вести когато ги има..Иначе и аз съм твърдо за диалога и за това играчите да се чуват...Все пак играта е за тях...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #215 -: Януари 27, 2009, 12:58:44 »

Е аз трябва да го направя защото администрирам форума и защото всеки въпрос би трябвало да получи отговор...Бре хора не разбрахте ли - собствениците решават всичко...Останалите са вестоносците...И носят вести когато ги има..Иначе и аз съм твърдо за диалога и за това играчите да се чуват...Все пак играта е за тях...
Е и ние сме за това...
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #216 -: Януари 27, 2009, 12:59:08 »

Е аз трябва да го направя защото администрирам форума и защото всеки въпрос би трябвало да получи отговор...Бре хора не разбрахте ли - собствениците решават всичко...Останалите са вестоносците...И носят вести когато ги има..Иначе и аз съм твърдо за диалога и за това играчите да се чуват...Все пак играта е за тях...
ся ще те питам нещо - ти заплата получаваш ли? защото ако не получаваш не си длъжен да отговаряш не ис подчинен на никой, което означава, това е изжцяло тяхно задължение?
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #217 -: Януари 27, 2009, 13:01:33 »

ся ще те питам нещо - ти заплата получаваш ли? защото ако не получаваш не си длъжен да отговаряш не ис подчинен на никой, което означава, това е изжцяло тяхно задължение?
Не ,не получавам ,но когато съм приел да съм Модератор съм поел морално задължение...И това е важното за мен всъщност...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #218 -: Януари 27, 2009, 13:04:11 »

Е няма да стане никoй от водещите модератори,няма да се истипоса и какво да каже  \\\"да сте има от сега нататък диалог,съжалявам \\\" а и да го каже това се показва ,незнам kаkви очаквания имате
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #219 -: Януари 27, 2009, 13:05:08 »

Не ,не получавам ,но когато съм приел да съм Модератор съм поел морално задължение...И това е важното за мен всъщност...
да морала е хубаво нещо, но то чисто юридическа гледна точка това не е твое задължение, нито мое, нито на Крокодил или който и да друг освен на тия дето си получават заплатките, а ние да им вършим работата и те елементарни отговори да не ни дават... винаги сме искали поне едно "не", едно "да", едно "не ме занивайте с глупости", ако щеш... как да разберем дали се работи по даден проблем или по нещо друго като никой нищо не ни казва? промениха пазара (стана много по-зле) без да знаем при започната ера и направени стратегии от играчите и т.н. примери много да продължавам ли?
Активен

flinstoun
Community Manager
*

Karma: +62/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #220 -: Януари 27, 2009, 13:29:11 »

Здравейте,

Екипа прие, ( знае, разбира, осъзнава) че има нарушена комуникация между потребителите на форума и Екипа на играта, и ще направи всичко въжможно това положение да се промени. Всико това се дължи на факта, че екипа се занимава с изцяло нов проект.. ImperialHero (RPG) - който ще стартира на 12.05.2009. Не малко внимание се отделя и на GlobalWars.

Именно заради това въведохме новите Trusted Members, които да помагат на Модераторите след като ние се отдръпнем от форума, заради другите ангажименти. Има установен ред за комуникация на Модераторите с екипа,но към настоящия момент Модераторите не съумяват да се влкючват ефективно, предполагам заради технически неудобства или не познаване на IRC. Не можем да виним обаче Модераторите за това те все пак правят всичко за Вас - напълно доброволно, а и са си едни от Вас.

Лично мое мнение е, че се радвам на това което се случва.
Показва, че форума е изключително жив и има нужда от новини от кунхята. От нас остава да канализираме как да става това.
Отнотно темите във Предложения - всички ние ги четем и взимаме много конструктивни идеи от там. Ок, мое мнение е, че не съм аз човека който да казва за идеите това да това не, и то пред всички във форума, но щом ще се почувствате по-добре - ще оставям след прочетеното своите коментари или тези на колегите.

Какво още да Ви кажа.. всички ние имаме работно време и сме пред компютрите от 9:00 до 18:00 - не изисквайте от нас да сме нон стоп на линия. По часовете на постовете ни ще разберете, че и ние живеем с тази игра.

Имам реплики към доста от изказалите се, но няма да навлизам в полемики.. приемам, че може някой да е пресолил нещата само и само да стане по образно това което се опитвате да ни кажете.
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 13:39:05 от flinstoun » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #221 -: Януари 27, 2009, 13:35:25 »

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* най-накрая някой да излезе да каже нещо... а това гарантира ли диалог по дадена тема? това за новите проекти може да го предположим и сами... дано наистина да се промени нещо...
Активен

flinstoun
Community Manager
*

Karma: +62/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #222 -: Януари 27, 2009, 13:45:29 »

Диалага по дедено предложение е между Вас всички запалени играчи.. познавате играта в тънкости.. идеята трябва да се смели достатъчно преди да стане лесна за възприемане. Да прецените дали няма да промени баланса на играта, дали няма да има варичнт да се манипулира в нечия полза.. и т.н...

Тук е момента да каже, че дори брилянтните идеи няма да видят бял свят преди 12.05.2009 (((
Просто графика на програмистите е разпределен до минута..
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #223 -: Януари 27, 2009, 14:00:46 »

Диалага по дедено предложение е между Вас всички запалени играчи.. познавате играта в тънкости.. идеята трябва да се смели достатъчно преди да стане лесна за възприемане. Да прецените дали няма да промени баланса на играта, дали няма да има варичнт да се манипулира в нечия полза.. и т.н...

Тук е момента да каже, че дори брилянтните идеи няма да видят бял свят преди 12.05.2009 (((
Просто графика на програмистите е разпределен до минута..
А така.Ама да се каже това,за да го знаем Wink ...
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #224 -: Януари 27, 2009, 14:23:02 »

Здравейте,

Екипа прие, ( знае, разбира, осъзнава) че има нарушена комуникация между потребителите на форума и Екипа на играта, и ще направи всичко въжможно това положение да се промени. Всико това се дължи на факта, че екипа се занимава с изцяло нов проект.. ImperialHero (RPG) - който ще стартира на 12.05.2009. Не малко внимание се отделя и на GlobalWars.

Именно заради това въведохме новите Trusted Members, които да помагат на Модераторите след като ние се отдръпнем от форума, заради другите ангажименти. Има установен ред за комуникация на Модераторите с екипа,но към настоящия момент Модераторите не съумяват да се влкючват ефективно, предполагам заради технически неудобства или не познаване на IRC. Не можем да виним обаче Модераторите за това те все пак правят всичко за Вас - напълно доброволно, а и са си едни от Вас.

Лично мое мнение е, че се радвам на това което се случва.
Показва, че форума е изключително жив и има нужда от новини от кунхята. От нас остава да канализираме как да става това.
Отнотно темите във Предложения - всички ние ги четем и взимаме много конструктивни идеи от там. Ок, мое мнение е, че не съм аз човека който да казва за идеите това да това не, и то пред всички във форума, но щом ще се почувствате по-добре - ще оставям след прочетеното своите коментари или тези на колегите.

Какво още да Ви кажа.. всички ние имаме работно време и сме пред компютрите от 9:00 до 18:00 - не изисквайте от нас да сме нон стоп на линия. По часовете на постовете ни ще разберете, че и ние живеем с тази игра.

Имам реплики към доста от изказалите се, но няма да навлизам в полемики.. приемам, че може някой да е пресолил нещата само и само да стане по образно това което се опитвате да ни кажете.


РАДВАМ СЕ ЧЕ НАЙ-ПОСЛЕ СЕ РАЗБРАХМЕ, КОЙ КАКВО ИСКА И ЗА КАКВО СЕ БОРИ !!!!


БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ПОДКРЕПИХА ИСКАНИЯТА ЗА ДИАЛОГ
  *beer* *beer* *beer*


СТАЧКАТА ПОСТИГНА СВОИТЕ ЦЕЛИ ....

В МОМЕНТА ОБЯВЯВАМ НЕЙНОТО ПРЕКРАТЯВАНЕ ....

НЕКА ВСИЧКИ, СЕ ЗАВЪРНЕМ КЪМ НОРМАЛНИЯ СИ РИТЪМ НА ЖИВОТ - ВЪВ И ИЗВЪН ИО !!!!


Още ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРЯ на СЪФОРУМНИЦИТЕ .. май имам да черпя  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!