Imperia Online България  
Април 27, 2024, 07:06:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мирен Форумен Протест или просто Стачка ...  (Прочетена 33642 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #195 -: Януари 27, 2009, 08:28:48 »

Доборо Утро ....

Да видим има ли оцелели   bgflag
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
osama
Гост
« Отговор #196 -: Януари 27, 2009, 08:32:45 »

Тука сме!


СТАЧКА!!!
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #197 -: Януари 27, 2009, 09:36:25 »

Още един
   СТАЧКУВАЩ
Активен
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #198 -: Януари 27, 2009, 09:41:11 »

Отиде ми красивия подпис  Grin Нейсе, червеното ми отива Smiley
Активен

olgaru
Гост
« Отговор #199 -: Януари 27, 2009, 10:13:13 »

 Wink  *ok*

*pardon*
Активен
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #200 -: Януари 27, 2009, 10:59:13 »

Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
Goshosi
Гост
« Отговор #201 -: Януари 27, 2009, 11:26:10 »

Още ли няма отговор от СИНИЧКИТЕ-тогава пак СТАЧКА.
Активен
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #202 -: Януари 27, 2009, 11:45:02 »

Понякога се случват чудеса...

http://www4.imperiaonline.org/forums/int/index.php?topic=13467.0

Въпреки липсата на каквато и да е организация в английския форум, въпреки че няма trusted members, както и нужда от тях, въпреки че всяка тема през последните месеци е СПАМ... Все още има хора на които им пука за тази играта и които искат да подкрепят този протест, които искат да бъдат чути. Дано това се случи.
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #203 -: Януари 27, 2009, 11:57:46 »

В МОМЕНТА ИМАМЕ НУЖДА ОТ ВСЯКА ПОДКРЕПА ...

БЛАГОДАРЯ ИЗОЛДЕ  *rose*

СТАЧКА
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #204 -: Януари 27, 2009, 12:01:42 »

В МОМЕНТА ИМАМЕ НУЖДА ОТ ВСЯКА ПОДКРЕПА ...

БЛАГОДАРЯ ИЗОЛДЕ  *rose*

СТАЧКА
Така е...виж си и личните все пак Wink ..
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #205 -: Януари 27, 2009, 12:08:52 »

Така е...виж си и личните все пак Wink ..

В монета работя именно по личните  Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #206 -: Януари 27, 2009, 12:09:15 »

В монета работя именно по личните  Wink
Окс..
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #207 -: Януари 27, 2009, 12:36:24 »

аз подкрепям, ама има доста стачкоизменници... *crazy* *wall*
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #208 -: Януари 27, 2009, 12:42:23 »

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=15328.msg187814#msg187814

Всеки си Избира позицията ....

Аз искам едно много елементарно НЕЩО ... ДИАЛОГ ....

Разговор между РАВНОПОСТАВЕНИ  bgflag

И КАКТО ОБИКНОВЕННО НЕ СЪМ ГОЛОСЛОВЕН  ;D ;D ;D

СТАЧКА
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #209 -: Януари 27, 2009, 12:44:47 »

Г-да Community Manager - в тази игра и в този форум има няколко участника за да съществува .... едните сте Вие ... представителите на екипа който я прави и поддържа .... Другата обаче, сме играчите в тази игра .... тези на които Ни ПУКА, какво става с нея, как се развива, тези които я играем и я наричаме НАШАТА игра .....
Вие, явно смятате, че по теми и предложени по които е демонстрирано единомислие от страна на играчите ... можете да продължавате да прилагате тактиката на мълчаливия отказ .... да не изразявате позиция и да изчакате темата да отиде в забвение ... За толкова време, предположих че научихте, че същия проблем или въпрос се повдига отново ако не от "препатил" форумен участник, от новопоявил се такъв ....
Вие имате право да не сте съгласни с позицията на играчите, и да не влагате в играта предложенията им, дори и когато са подкрепени от мнозинството ВАШИ ПОТРЕБИТЕЛИ ....
Но Ние имаме право да знаем позицията Ви ... а не да повдигаме отново и отново едни и същи въпроси ... и дане получаваме отговор ....

Поради явното демонстриране на незачитане на позицията на играчите от страна на Community Manager във този форум, и нежеланието им да влизат в диалог ...

От този момент, призовавам всички опитни играчи, които отделят от личното си време за да подпомагат играта (с каквото могат) да спрат да отговарят на питания в разделите ВЪПРОСИ и ДОКЛАДАНЕ НА ПРОБЛЕМИ ..... или да дават краткия отговор СТАЧКА ...

И това да е за периода на работната седмица ..... т.е. до 20.00 часа на 30.01.2009 год. (петък) включително !


Хайде да започна по ред на номерата..Форума в ИО е структуриран така че де факто се администрира от Глобалните Модератори..С.М. отговарят на въпроси на които Глобалните не могат..В тоя ред на мисли ако в докладване проблеми или въпроси липсват отговори вината е първо наша..Оставам с впечатление че стачката е заради липсата на отговор или позиция по дадени предложения относно геймплея от играчи..Тук ще се съглася с Отон - дали някой ще вземе позиция или не по даден дискусионен въпрос си е негово право..Ако има какво да каже - пише ...Ако не - никой не те задължава да се включваш в дискусия..Проблемите в играта са доста - виждат се и се отстраняват...Не толкова бързо колкото се иска на всички , но пък един по един се премахват..Относно новите версии , промените по световете и всичко останало не мисля че адресанта на стачката е верен...Всичко това е решение единствено и само на собствениците на играта..Отон ви го каза ама явно или не го разбрахте или не искате..Той докладва проблемите ,получава отговор - ще видим ще го оправим и това е..Той какво да прави - да пише във всяка тема - докладвах - казаха ще видим...Отговори се дават когато ги знаеш..И се пише когато има какво да кажеш..П.С Със съжаление ще отбележа че някои постове в темата са откровени обиди към екипа..Жалко..Познавам Кроки и надали иска да гледа темата си такава..А и не убивайте вестоносеца....
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!