Imperia Online България  
Април 26, 2024, 14:51:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мирен Форумен Протест или просто Стачка ...  (Прочетена 33639 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #150 -: Януари 26, 2009, 23:38:13 »

СТАЧКА!!!

Стачкувам ефективно от около 2 седмици. От както прецакаха свят-25 НЕ ИГРАЯ I.O.

Стачкувам повече срещу СОБСТВЕНИЦИТЕ отколкото срещу подизпълнителите.

РИБАТА СЕ ВМИРИСВА ОТ КЪМ ГЛАВАТА !!!
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
mbdz
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #151 -: Януари 26, 2009, 23:41:41 »

Едно малко въпросче? В чуждестранните форуми знаят ли какво се случва тук? Може ли малко да полаеме и там джаф-джаф-СТАЧКА
« Последна редакция: Януари 26, 2009, 23:47:01 от mbdz » Активен
Goshosi
Гост
« Отговор #152 -: Януари 26, 2009, 23:41:53 »

СТАЧКА!!!

Стачкувам ефективно от около 2 седмици. От както прецакаха свят-25 НЕ ИГРАЯ I.O.

Стачкувам повече срещу СОБСТВЕНИЦИТЕ отколкото срещу подизпълнителите.

РИБАТА СЕ ВМИРИСВА ОТ КЪМ ГЛАВАТА !!!
Не е само 25-свят, много светове преебаха, но изобщо не обръщат внимание на това, но пак няма диалог. Иначе си прав, че иСОБСТВЕНИЦИТЕ са виновни за много неща.
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #153 -: Януари 26, 2009, 23:42:03 »

СТАЧКА!!!

Стачкувам ефективно от около 2 седмици. От както прецакаха свят-25 НЕ ИГРАЯ I.O.

Стачкувам повече срещу СОБСТВЕНИЦИТЕ отколкото срещу подизпълнителите.

РИБАТА СЕ ВМИРИСВА ОТ КЪМ ГЛАВАТА !!!


кой чу нашият вопъл.... Undecided *ok*

Стачка ...

п.п. твърде късно е за каквото и да е било... Sad
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #154 -: Януари 26, 2009, 23:43:39 »

Ако съм Син до сега Зелените щяха да са на почивка.
 Господа Зелени вий да не сте станали Акционери в играта че взе да ви пука толкоз за нея?
   До вчера нямаше стачки,нямаше протести.Но явно модерно станало и тук.
Защо не си гледате живота ами се вживявате толкоз.Сякаш от вас зависи нещо в тази игра.Вие ако не отговаряте какво ще стане според Вас???Аз ще ви кажа.Ще отговаря някой като мен.И знаете ли защо??? Защото не му пука толкова колкото на Вас че е Зелен.
Не отговарям на въпроси, защото са ми сложили табелка, нито пък съм я искала...И да не бях зелена, пак щях да отговарям, а сега пак щях да стачкувам Tongue
Активен
6i6arkata
Гост
« Отговор #155 -: Януари 26, 2009, 23:44:02 »

Аз пък няма да стачкувам, но и без това не чета другите раздели.... така че все тая. Трябва да ми бъде писано на лични тогава отговарям. Монти, сега е моментът да си направим една ИО-школа за обучение на новобранците и впоследствие да вдигнем революция и да превземем всички светове  Lips Sealed  *hahaha*
Активен
GoLDy
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #156 -: Януари 26, 2009, 23:48:06 »

Стачка !!! *freak*
Активен
monticar
Гост
« Отговор #157 -: Януари 26, 2009, 23:48:44 »

Аз пък няма да стачкувам, но и без това не чета другите раздели.... така че все тая. Трябва да ми бъде писано на лични тогава отговарям. Монти, сега е моментът да си направим една ИО-школа за обучение на новобранците и впоследствие да вдигнем революция и да превземем всички светове  Lips Sealed  *hahaha*
Ако някой ти каже че ме е питал и не съм му казал каквото съм знаел,ще те излъже.Имам претенции че съм научил доста хора на доста неща в тази игра.Но ми стана смешно че някой стачкува че видите ли не са му приели или отговорили на предложения и въпроси на който е малко в сферата на фантастиката да отговориш.
 
Активен
monticar
Гост
« Отговор #158 -: Януари 26, 2009, 23:52:55 »

Не отговарям на въпроси, защото са ми сложили табелка, нито пък съм я искала...И да не бях зелена, пак щях да отговарям, а сега пак щях да стачкувам Tongue
За да стачкува някой трябва да има ясни мотиви за това.Какви са твоите Оля?
 Какво например не ти помогнаха и какво не отговориха въпросните Господа от Екипа?
Според мен понякога има неща които не са толкова лесни колкото на нас ни се струва Wink
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #159 -: Януари 27, 2009, 00:06:10 »

Из "мъдрите сентенции ".......
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #160 -: Януари 27, 2009, 00:07:55 »

За да стачкува някой трябва да има ясни мотиви за това.Какви са твоите Оля?
 Какво например не ти помогнаха и какво не отговориха въпросните Господа от Екипа?
Според мен понякога има неща които не са толкова лесни колкото на нас ни се струва Wink

Казах ли аз, че на мен не са ми помагали *pardon* Даже напротив...и то много, особено Отон... Не говорим за това, че са отказали помощ, а отказват изобщо да изразят каквото и да е отношение (позитивно, негативно, без значение) по някои теми, които вълнуват хората, играещи тази игра...
Мотиви няма да ти казвам, Владо, само това - сети се за Насето и защо не пише тук със стария си ник...Хайде и ти, какво се правиш, все едно не сме го говорили това 300 пъти на оная, Гладиаторската сбирка Smiley
И не мисля повече да се обяснявам тук, достатъчно го правих...прекалено даже *scratch*
Активен
Stoimenov
nase772
Сержант
**

Karma: +137/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил WWW
« Отговор #161 -: Януари 27, 2009, 00:18:45 »


А ти някога участвал ли си в истинска стачка , че ми е много интересно да видя какво ще ми напишеш ! Искам да знам ако ти не участваш в тази стачка какви са твоите мотиви?
а ти някога виждал ли си успешна стачка Grin
Активен

jorometala-RONIN (БГ3) = ИЗМАМНИК- 1 ера няколко бана Grin НАЙ- великия
http://www.vbox7.com/play:4e8e2d8b
Werdy
Гост
« Отговор #162 -: Януари 27, 2009, 00:19:26 »

Е бати кефа онлине стачка си спретнахме .Що не си раздадем роли . Провокатори , организатори,политици.И полицаи.
И обикновени стачници . И и много ита.
Предполагам се досещате . Кой какъв е Smiley.
 Аз съм мъничко човече и на стачка съм готов.
Дигам шум и пея песни ,а в торбата голям магнит.
Трала ла хи хи.
Активен
monticar
Гост
« Отговор #163 -: Януари 27, 2009, 00:19:38 »

Казах ли аз, че на мен не са ми помагали *pardon* Даже напротив...и то много, особено Отон... Не говорим за това, че са отказали помощ, а отказват изобщо да изразят каквото и да е отношение (позитивно, негативно, без значение) по някои теми, които вълнуват хората, играещи тази игра...
Мотиви няма да ти казвам, Владо, само това - сети се за Насето и защо не пише тук със стария си ник...Хайде и ти, какво се правиш, все едно не сме го говорили това 300 пъти на оная, Гладиаторската сбирка Smiley
И не мисля повече да се обяснявам тук, достатъчно го правих...прекалено даже *scratch*
Единственото нещо което не одобрявам в работата на Екипа е отношенията към хората ползващи 2-3-4-5 АЦЦта.Единствено в тази насока мога да имам претенции към тях,като съм убеден че могат да действат и по-остро с цел намаляване на рекордьорчетата.Ако нещо погуби тази игра ще е именно играта с няколко АЦЦта,нито пазара нито новия интерфейс,нито СМСите,нито каквото и друго да се сетиш.
 Другото което е видно за всички нас е че повечето въпроси,мнения и предложения са меко казано изсмукани от пръстите.
 
Активен
Stoimenov
nase772
Сержант
**

Karma: +137/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил WWW
« Отговор #164 -: Януари 27, 2009, 00:26:15 »

Няма такава бате ! Даже ще си призная , че участвах в такава и там ядох голямото дърво:)
ами какъв е извода Wink всичко е въпрос на манипулация и власт *pardon*
Активен

jorometala-RONIN (БГ3) = ИЗМАМНИК- 1 ера няколко бана Grin НАЙ- великия
http://www.vbox7.com/play:4e8e2d8b
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!