Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:17:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мирен Форумен Протест или просто Стачка ...  (Прочетена 33637 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #75 -: Януари 26, 2009, 19:46:53 »

ехаааа браво бе Круме... отново опроверга очакванията ми банвай де... то тай ли иначе друго освен това и да триеш опостовете не правиш... Досега искам да кажа, че само Отон е свършил някаква работа по мое писане и то не една, НО винага е била свързана с играта и тя да върви по-добре не само за мен, но и за останлите. Досега не съм си позволявал да искам каквато и да е услуга за мен в лично естество от който и да било от власт имащите. И ако искат нека го отрекат, ама едва ли, зашото ще искам доказателства. Единсвено съм питал за тъй зелелно да ме направят като крокодила, ама отново без отговор останах. Баси пренебрежението поне едно НЕ кажете бе хора... А иначе не знам колко ги четете мнениеята във форума, защото понякога се удивлявам на некомпетентни и неадекватни реакции. Моето мнение го знаете Крум не знам зашо въобще е тука и какво прави, ама досега освен пренебрежение и всякакво такова отношение не съм видял от него. И затова той не е човек от който може да се очаква да оправи какво и да било в играта или във форума. Докато Отон ми е заслужил уважението донякаде с навременната помощ и от отново по отстраняване на бъгове и разни такива в играта... и нали е стачка нека да ви затрудним работа, че поне започнете да отговаряте ние нищо повече не искаме. Много добре знаем, че не зависи от вас да променяте играта, а си имате началници, НО едно "ДА", едно "НЕ" или какъвто и да е друг ОТГОВОР винаги биха свършили работа. А и още нещо не трябва да заключвате дадена тема след като пишете някакво подобие на отговор просто не се прави така...
само да ти кажа ,че започваш да прекаляваш ...а много не си наясно кой и какво точно прави  .... защото обвиняваш Крум в неща които не е правил .... а точно той по никое време през ноща когато забиват атаките нееднократно е вдиган  ,за да ги оправя .... всеки си има трески за дялане ,но такива крайности не са хубави ..... а и темата е съвсем друга  ... не е лошо да видиш първия пост
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #76 -: Януари 26, 2009, 19:47:10 »

Май .. .започнахме да налучкваме проблема  Grin Поне за тези, които не разбраха ....

Този протест е именно за ЛИПСАТА на КОМУНИКАЦИЯ ... между ЕКИПА и ИГРАЧИТЕ ....

Да се УСЕТИХТЕ, че екипа се Прегрупира Huh? Че пак започнаха старата тактика ... просто да не ни отговарят ....

В момента, ТЕ ПРОСТО ЧАКАТ ДА СЕ УМОРИМ и ВСИЧКО ДА СИ ОТШУМИ .... ЕЙ ТАКА ... ОТ САМОСЕБЕСИ ....


И Повечето се Хванаха .... някой си повярваха, че сме постигнали НЕЩО  *hmm* Други Започнаха да отговарят на ПИТАНИЯ и да ДАВАТ СЪВЕТИ ....


НЯКОЙ ДА Е ВИДЯЛ МНЕНИЕ НА ЕКИПА .... НА НЯКОЙ СИНИЧЪК Huh?

Аз не съм видял .... видях само завоалирани заплахи ... и призиви да се откажем  *pardon*

Екипа има Адмирациите ми за Атакта която ми проведоха  *bravo*

Но и те пропуснаха Нещо ... и то много Важно ... АЗ НЕ ИСКАМ НИЩО ЗА СЕБЕ СИ !!! ИСКАМ САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА СЕ УВАЖАВА МНЕНИЕТО НА ИГРАЧИТЕ И ДА ИМА ОБРАТНА КОМУНИКАЦИЯ В ТОЗИ ФОРУМ !!!!
« Последна редакция: Януари 26, 2009, 19:56:20 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #77 -: Януари 26, 2009, 19:54:06 »

само да ти кажа ,че започваш да прекаляваш ...а много не си наясно кой и какво точно прави  .... защото обвиняваш Крум в неща които не е правил .... а точно той по никое време през ноща когато забиват атаките нееднократно е вдиган  ,за да ги оправя .... всеки си има трески за дялане ,но такива крайности не са хубави ..... а и темата е съвсем друга  ... не е лошо да видиш първия пост
кажи ми де... нека да прекалявам, но това ми е мнението и самата истина... точно обвинявам го, че нищо не е правил, затова го обвинявам... ако за вас може да се вдигне или да ви отговори за мен не гое е правил... нека да дойде и да го отрече... и не ме заплашвай, защото май само това можете да правите... запореден път се убеждавам, че когато имаш собствено мнение се опитват да те мачкат...
Активен

osama
Гост
« Отговор #78 -: Януари 26, 2009, 19:55:18 »

а точно той по никое време през ноща когато забиват атаките нееднократно е вдиган  ,за да ги оправя ....

Това май си е в реда на нещата. Не е нормално такъв вид игра да се оставя на самотек в извън работно време!
Активен
Kalisto
ivan4o
Редник
*

Karma: +33/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 9



Профил
« Отговор #79 -: Януари 26, 2009, 19:59:20 »

НЕУРЕДИЦИ И БЕЗРЕДИЦИ  *crazy* Кой ша ви работи за без пари бре ? Помощ не съм видел, пък и да видя, нема да благодаря защото ако ви се плаща то Ви е задължение. Щом има инфлация ще има и конспирация. Я кажете господа модератоти дали получихте нов комп за коледа ? Едва ли  Cry Станахте ли съдружници -съмнявам се дълбоко. Какво ревете бре маскари на мен ако ни ми плащат нема и толкова да си мръдна пръста за тва стачката си е АКТИВНА  хъхъ
Активен
dlshv
ShaDowCHE
Капитан
****

Karma: +48/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 343



Профил
« Отговор #80 -: Януари 26, 2009, 20:06:32 »

НЕУРЕДИЦИ И БЕЗРЕДИЦИ  *crazy* Кой ша ви работи за без пари бре ? Помощ не съм видел, пък и да видя, нема да благодаря защото ако ви се плаща то Ви е задължение. Щом има инфлация ще има и конспирация. Я кажете господа модератоти дали получихте нов комп за коледа ? Едва ли  Cry Станахте ли съдружници -съмнявам се дълбоко. Какво ревете бре маскари на мен ако ни ми плащат нема и толкова да си мръдна пръста за тва стачката си е АКТИВНА  хъхъ
   Хаха...добре казано...от части съм съгласен с тебе...
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #81 -: Януари 26, 2009, 20:08:20 »

кажи ми де... нека да прекалявам, но това ми е мнението и самата истина... точно обвинявам го, че нищо не е правил, затова го обвинявам... ако за вас може да се вдигне или да ви отговори за мен не гое е правил... нека да дойде и да го отрече... и не ме заплашвай, защото май само това можете да правите... запореден път се убеждавам, че когато имаш собствено мнение се опитват да те мачкат...
Господине ...някъде в моя пост да видя да те заплашвам Smiley ...да те мачкам с нещо .... просто казвам че не си запознат с много неща за да обвиняваш персонално тоя или оня  ....позамисли се малко
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #82 -: Януари 26, 2009, 20:10:11 »

Това май си е в реда на нещата. Не е нормално такъв вид игра да се оставя на самотек в извън работно време!
това е друг проблем ...аз също съм съгласен че би трябвало да има дежурен ... но това вече не е в компетенцията на Отон или Крум ..... не е и в повдигнатия проблем
Активен

titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #83 -: Януари 26, 2009, 20:11:38 »




И Повечето се Хванаха .... някой си повярваха, че сме постигнали НЕЩО  *hmm* Други Започнаха да отговарят на ПИТАНИЯ и да ДАВАТ СЪВЕТИ ....



Стачкоизменници  :Smiley предлагам да ги запалим в играта  *gamer*
Активен
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #84 -: Януари 26, 2009, 20:16:39 »

Браво Кроки напълно подкрепям идеята ти.идеята ти е съвсем ясна.на мен също ми направи впечатление че голяма част от екипа се загуби в последно време.виждал сам подкрепа от екипа най вече в лицето на Отон.модераторите са ми помагали винаги.но ако трябва да съм честен пред себе си Крум най малко е обръщал внимание и винаги с едно огромно превъзходство и пренебрежение.десетки пъти призовавах за раздела новини,да се обновява всеки ден или поне всяка седмица.нищо не коства да пишат един ред в момента разработваме това,скоро ше пуснеме онова.вместо да трият постове е най добре да започнат да се отнасят малко по приятелски към нас.............не че не са го правили но в последно време диалога изчезна.
Активен

turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #85 -: Януари 26, 2009, 20:19:14 »

.... видях само завоалирани заплахи ... и призиви да се откажем  *pardon*

Екипа има Адмирациите ми за Атаката, която ми проведоха  *bravo*


ехаааа браво бе Круме... отново опроверга очакванията ми банвай де... то тай ли иначе друго освен това и да триеш опостовете не правиш... Досега искам да кажа, че само Отон е свършил някаква работа по мое писане и то не една, НО винага е била свързана с играта и тя да върви по-добре не само за мен, но и за останлите. Досега не съм си позволявал да искам каквато и да е услуга за мен в лично естество от който и да било от власт имащите. И ако искат нека го отрекат, ама едва ли, зашото ще искам доказателства. Единсвено съм питал за тъй зелелно да ме направят като крокодила, ама отново без отговор останах. Баси пренебрежението поне едно НЕ кажете бе хора... А иначе не знам колко ги четете мнениеята във форума, защото понякога се удивлявам на некомпетентни и неадекватни реакции. Моето мнение го знаете Крум не знам зашо въобще е тука и какво прави, ама досега освен пренебрежение и всякакво такова отношение не съм видял от него. И затова той не е човек от който може да се очаква да оправи какво и да било в играта или във форума. Докато Отон ми е заслужил уважението донякаде с навременната помощ и от отново по отстраняване на бъгове и разни такива в играта... и нали е стачка нека да ви затрудним работа, че поне започнете да отговаряте ние нищо повече не искаме. Много добре знаем, че не зависи от вас да променяте играта, а си имате началници, НО едно "ДА", едно "НЕ" или какъвто и да е друг ОТГОВОР винаги биха свършили работа. А и още нещо не трябва да заключвате дадена тема след като пишете някакво подобие на отговор просто не се прави така...
Да запазим добрият тон, и от двете страни на барикадата. Все пак нека да напомня, че в най-лошият случай може би ще получим за наказание изтриване от играта. Те губят потребител (СМС-и, PayByCash, Paypal, Dotpay), ние печелим повече свободно време  Tongue Tongue Tongue  Ха познайте кой е прее.ан?
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #86 -: Януари 26, 2009, 20:20:18 »

Галине, опомни се и погледни какво си написал...Ако за еди кой си можел да се вдигне и да оправи нещата за теб не бил...Говориш глупости. Когато забият атаките не забиват само за теб или само за мен, забиват за всички играчи...и ако някой окаже помощ я оказва на всички играчи, не на Петранка, Иванка или Драганка по една или друга причина...
не говоря глупсоти... аз нямах в предвид атаките, а по принцип как действат... аз мисля, че има някаква разлика, а вие нея намирате нещо сигурно
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #87 -: Януари 26, 2009, 20:22:16 »

Да запазим добрият тон, и от двете страни на барикадата. Все пак нека да напомня, че в най-лошият случай може би ще получим за наказание изтриване от играта. Те губят потребител (СМС-и, PayByCash, Paypal, Dotpay), ние печелим повече свободно време  Tongue Tongue Tongue  Ха познайте кой е прее.ан?
че какво му е на тона ми? аз пиша какво ми е на дупа и сърце... какво да направя, че съм малко по емоционале и са ми такива изразните средства? аз досега не съ мнарушвал добрия тон... вече друг е въпроса кой как разбира това понятие
Активен

turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #88 -: Януари 26, 2009, 20:27:29 »

че какво му е на тона ми? аз пиша какво ми е на дупа и сърце... какво да направя, че съм малко по емоционале и са ми такива изразните средства? аз досега не съ мнарушвал добрия тон... вече друг е въпроса кой как разбира това понятие

Минаваме на лични нападки към конкретни личности, ИО не е само Крум. Не го защитавам, той ме е наказвал, според мен пресилено. Но си понесох наказанието, не аз определям правилата. 

Edit: вместо "дупа" искаш да кажеш "душа", нали? Че една буква много измества смисъла на думата...  Tongue
« Последна редакция: Януари 26, 2009, 20:32:04 от turboto » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #89 -: Януари 26, 2009, 20:32:02 »

Минаваме на лични нападки към конкретни личности, ИО не е само Крум. Не го защитавам, той ме е наказвал, според мен пресилено. Но си понесох наказанието, не аз определям правилата. 
аз виновен ли съм, че моето мнение се приема като лична нападка към определени личности?

Никой не иска да затруднява екипа на играта. Всеки от нас е наясно, че двама или трима човека от него няма как да “огреят” на толкова много места едновременно…Smehh  го написа много точно – за няма и година световете се увеличиха драстично. Това означава и драстично увеличаване на проблемите, нужда от време и от това някой да се намеси компетентно и да ги отстрани….
НО идеята е съвсем друга… Губи се комуникацията между играчите и екипа, яснотата, че когато има проблем той е фиксиран, по него се работи и ще бъде отстранен, когато има направено предложение за промени в играта и около това предложение, което би направило геймплея по – добър или поне по – безпроблемен, са се обединили достатъчен брой играчи…то това предложение да не бъде подминато с мълчание и да потъне в забвение. Достатъчно е някой да напише – докладвано е по – нагоре, ще бъде взето решение…ДА или НЕ, но ще има отговор…
В тази игра все още има прекалено много хора на които им пука за нея. И единственото, което те искат е да не ги подминават с мълчание…

че и аз май писах нещо подобно, смао дето съм отправял лични нападки  *hahaha*
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!