Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:04:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно сауизите  (Прочетена 2173 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nezavisim
Лейтенант
***

Karma: +13/-67
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


http://vladenia.tochica.com/index.php?go=view&uid=


Профил
« -: Януари 24, 2009, 18:33:17 »

Значи днеска един сауз ми пойска сауничество...аз се съгласих.Та сега въпроса ми е там като цъкна на саузнически врагове пише врага на моя съузник.Обаче той автоматично наш враг ли става?И ако атакувам член ще се брой ли в войната?и ние ше спечелим ли нещо от това??  *scratch*
Активен

Nick - krasi.bs Свят - 8
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #1 -: Януари 24, 2009, 19:18:30 »

Отоносно " Саузите"  "Ъ" е на ( Y ) кавиатурата "Ю" буквата се намира на копчето над Ентър на клавиатурата иначе и на мен ми беха проблем Ю Ч и ЬО но човек се учи а като не знае пита  Wink
« Последна редакция: Януари 24, 2009, 19:20:28 от Sonic_82 » Активен
nezavisim
Лейтенант
***

Karma: +13/-67
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


http://vladenia.tochica.com/index.php?go=view&uid=


Профил
« Отговор #2 -: Януари 24, 2009, 19:26:44 »

Отоносно " Саузите"  "Ъ" е на ( Y ) кавиатурата "Ю" буквата се намира на копчето над Ентър на клавиатурата иначе и на мен ми беха проблем Ю Ч и ЬО но човек се учи а като не знае пита  Wink
Да мерси,а ще ми кажеш ли нещо по темата?
Активен

Nick - krasi.bs Свят - 8
Sonic_82
Лейтенант
***

Karma: +9/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Давайте минуси, обичам ги :D


Профил
« Отговор #3 -: Януари 24, 2009, 19:33:02 »

Еми предпалагам че е става и твой враг  съюзите са за това да си помагат един на друг по силни на по слаби или по силните да станат още по силни
Активен
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #4 -: Януари 24, 2009, 20:55:13 »

Значи днеска един сауз ми пойска сауничество...аз се съгласих.Та сега въпроса ми е там като цъкна на саузнически врагове пише врага на моя съузник.Обаче той автоматично наш враг ли става?И ако атакувам член ще се брой ли в войната?и ние ше спечелим ли нещо от това??  *scratch*
Ами ако ти се прави война и ако на съюза с който сте в комбина са му обявили войната може да се влючите и вие безплатно
Активен
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #5 -: Януари 24, 2009, 22:30:44 »

на съюзни врагове ти излизат тия срещу които сте провели битки,или те срещу вашия съюз,не е задължително да са врагове на съюзниците ви,това е  просто статистика,на вашите битки,а ползата от между съюзните договори е правото на безплатна воина срещу съюз обявил воина на ваш съюзник
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #6 -: Януари 25, 2009, 01:44:14 »

на съюзни врагове ти излизат тия срещу които сте провели битки,или те срещу вашия съюз,не е задължително да са врагове на съюзниците ви,това е  просто статистика,на вашите битки,а ползата от между съюзните договори е правото на безплатна воина срещу съюз обявил воина на ваш съюзник

И ако съюзника е съюзник на съюзника на врага на който е съюзник този с който искаме да воюваме - ко прайм  *scratch* Grin
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
kehaiata
Лейтенант
***

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #7 -: Януари 25, 2009, 04:54:47 »

Както ти казаха по-горе печелиш безплатна война ако е обявена такава на твоя съюзник,но не и ако съюзника ти е обявил войната.Относно това дали печелиш нещо,трябва да спечелиш войната за га получиш военен доход
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2009, 10:40:02 »

И ако съюзника е съюзник на съюзника на врага на който е съюзник този с който искаме да воюваме - ко прайм  *scratch* Grin
Grin : *xxx* при евентуално обявяване на война на ваш съюзник губите точки  от съюза.... след което съюзният договор автоматично се прекратява.... ;D
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 03, 2009, 14:53:27 »

какво искаш да кажеш с това
Активен

tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #10 -: Февруари 04, 2009, 07:05:32 »

 ако питаш мене
опитах се да обясня на nezavisim и да перефразирам думите на ajax който обрисува един сложен гео полетичекси модел на свят в който всеки е съюзник на някого....дори на ваш враг...
та освен ползите да си съюзник на някого си има и недостатъци: особено ако имате доста съюзници които в по-късен етап от развитието влизат в сериозни пререкания и може да се окажете в доста трудна ситуация и да сте принудени да обявите война на съюзник! -оказа се че доста хора не знаят това: да може да се обяви война на съюзник и заради неморалната постъпка на вашият съюз освен че се прекратява съюза се намаляват и съюзните точки (онези над бройката на играчите показваш дост. на дадения.съюз не от съюзн.класация)
също трябва да се внимава и да не се обявява прибързана война на всеки агресор! -може да се окаже клопка капан или както там му казвате: ако по-силен и съюз от вашия иска да ви обяви война но не му достигат парите....може да провокира по-слабичък съюз да обяви война на ваш съюзник-вие му обявяате война..те на вас......и не избързвайте с изводите понеже ви казвам от личен опит:доста си изпатихме в 38ми именно от такива провокации
това го няма в ръководството но всеки лидер е длъжен да го знае!-записвайте си в в съюзните бележки кой на кого обявява война :така става  по лесно за прогнозиране! успех на всички
 *pardon*
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
nezavisim
Лейтенант
***

Karma: +13/-67
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


http://vladenia.tochica.com/index.php?go=view&uid=


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 15, 2009, 14:19:58 »

ако питаш мене
опитах се да обясня на nezavisim и да перефразирам думите на ajax който обрисува един сложен гео полетичекси модел на свят в който всеки е съюзник на някого....дори на ваш враг...
та освен ползите да си съюзник на някого си има и недостатъци: особено ако имате доста съюзници които в по-късен етап от развитието влизат в сериозни пререкания и може да се окажете в доста трудна ситуация и да сте принудени да обявите война на съюзник! -оказа се че доста хора не знаят това: да може да се обяви война на съюзник и заради неморалната постъпка на вашият съюз освен че се прекратява съюза се намаляват и съюзните точки (онези над бройката на играчите показваш дост. на дадения.съюз не от съюзн.класация)
също трябва да се внимава и да не се обявява прибързана война на всеки агресор! -може да се окаже клопка капан или както там му казвате: ако по-силен и съюз от вашия иска да ви обяви война но не му достигат парите....може да провокира по-слабичък съюз да обяви война на ваш съюзник-вие му обявяате война..те на вас......и не избързвайте с изводите понеже ви казвам от личен опит:доста си изпатихме в 38ми именно от такива провокации
това го няма в ръководството но всеки лидер е длъжен да го знае!-записвайте си в в съюзните бележки кой на кого обявява война :така става  по лесно за прогнозиране! успех на всички
 *pardon*
Ама ти май не ме разбра?Нямах предвид че съюза с който сме в договор ми става враг а врага на съюзника ми  Grin
Активен

Nick - krasi.bs Свят - 8
the_knight
Гост
« Отговор #12 -: Февруари 15, 2009, 18:53:26 »

Ама ти май не ме разбра?Нямах предвид че съюза с който сме в договор ми става враг а врага на съюзника ми  Grin
Ако нападнеш някого(който и да е той) и той не е от тия дето си трайкат и те оставят да ги грабиш, или пък развява белите гащи, той така или иначе ще ти стане враг...без значение дали го пише някъде или не Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!