Imperia Online България  
Април 29, 2024, 09:18:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля оправете проблема в класацията на съюзите в свят 3  (Прочетена 1932 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« -: Ноември 13, 2007, 09:48:57 »

Здравейте!Проблема е следният...BGSILA и TANGRA НЯМАТ ЗАГУБИ ДО МОМЕНТА,А Е ОТЧЕТЕНА ТАКАВА!!!Погледнете войните на съюзите!!!!Нямаме загуба!!! Съюза STADOTO  имат една загуба,а са отчетени две загуби!!!!Това е отразено в таблицата за класация на суюзите!!!!От къде се появяват тези загуби след като нямаме такива?
Активен
Jane_Air
Mala
Лейтенант
***

Karma: +1012/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


God made me an atheist-who're u to judge his will


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2007, 18:51:57 »

Здравей,

проблема ще бъде отстранен, но и ти не си четеш личните съобщения май  *pardon*
Активен
Pete
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2007, 15:06:10 »

Ще бъда благодарен на Администрацията на играта ако отстрани същия проблем в резултата и на Zavera  *heart*
Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2007, 16:10:03 »

Чета си личните съобщения...Дано наистина проблема бъде отстранен!Благодаря ви! Smiley
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2007, 19:43:15 »

Пратете ми на лични съобщения кои са проблемните войни.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2007, 20:04:43 »

Нямам идея кои са проблемните войни!!!!В един ден свършват повече от една война!!!Това не е проблем който засяга само ТАНГРА!!...и с останалите съюзи е така!!!!Аз само този последен път ще обясня за какво става въмрос!!!!!И така...погледнете в таблицата,показваща войните,които е провел съюза ми (ТАНГРА)!!!!ТАМ ЗАГУБА НЯМА!!!!!!!Загуба е отразена в таблицата на класация на съюзите....Вие ме питате,коя е проблемната война!!!!!!!Е ОТ КЪКЕ МОГА ДА ЗНАМ,СЛЕД КАТО СЪЮЗА МИ Е СПЕЧЕЛИЛ ВСИЧКИ ВОЙНИ ДО МОМЕНТА!!!!!!!От къде се появяват тези загуби можете да кажете само Вие, дами и господа администратори!!!!Аз повече няма да се занимавам с този въпрос!!!!Направил съм си труда да ви информирам за нередност,която засяга съюзите борещи се за първите места в свят 3!!!!...но тази нередност засяга основно хората обслужващи играта!!!!!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!