Imperia Online България  
Април 27, 2024, 15:36:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лека идейка към шефофете  (Прочетена 5791 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« -: Януари 17, 2009, 18:26:02 »

Не знам колко години е играя тази игра вече  Smiley не е ли време некой от шефовете се сети да почерпи вече  Wink имам една идейка ми се върти в главата от доста време  Grin направете една сбирчица за ваша сметка в София в некой клуб или кръчма,не вервам да немате познати такива ,ще ви направят остъпка  Wink се съберем всички които искат,да почерпите ....има за  какво  Wink може поканим бтв или нова тв ,да дадем по некое интервю(безплатно разбира се)   Tongue ще е добра реклама за играта ви,а и ние ще си прекараме добре,и вие предполагам....не вервам да немате некой такъв фонд,все пак сте на ниво вече  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1 -: Януари 17, 2009, 18:35:52 »

То идеята е добра, ама ти крава от теле виждал ли си да суче ?! Grin Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #2 -: Януари 17, 2009, 18:38:00 »

То идеята е добра, ама ти крава от теле виждал ли си да суче ?! Grin Grin Grin Grin
ми не знам,виждал сам много парадокси по принцип  Smiley сега ще разберем......но като се замислиш ,от рекламата само ще избият всичко  Wink
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #3 -: Януари 17, 2009, 18:40:05 »

Нали знаеш девиза: "Колкото повече - толкова повече" Това важи и тук  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #4 -: Януари 17, 2009, 18:40:38 »

Определено от рекламата ще спечелят доста. Ама не са се сетили по-рано. Grin Grin Grin
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #5 -: Януари 17, 2009, 18:42:00 »

направо едно турне да направят из БГ,по крачмите,няма само в софия да намазвате я Grin
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #6 -: Януари 17, 2009, 18:42:56 »

Нали знаеш девиза: "Колкото повече - толкова повече" Това важи и тук  *hihi* *hihi* *hihi*
не знам,аз на техно место бих прежалил 4-5 хилки  Smiley не вервам да им излезе повече,а за този вид реклама .....просто е смешна сума  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #7 -: Януари 17, 2009, 18:43:32 »

Спокойно. Доста хора са от София, ама има и такива от другия край на България. Аз съм доста далечко например. Smiley Smiley Smiley
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #8 -: Януари 17, 2009, 18:45:13 »

не знам,аз на техно место бих прежалил 4-5 хилки  Smiley не вервам да им излезе повече,а за този вид реклама .....просто е смешна сума  Smiley

Я виж колко сме маймуни на клона. Щом е за аванта всеки ше се навие. Ше вземат да банкрутират от нас  *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*
Като знам какви смоци има тука  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #9 -: Януари 17, 2009, 18:47:22 »

Спокойно. Доста хора са от София, ама има и такива от другия край на България. Аз съм доста далечко например. Smiley Smiley Smiley
е и аз съм далеч,но знам че ще е купон и ще си струва  Smiley представи си всеки с табелка с ника си в империята  Grin ,и се срешнеш с некой който те е тормозил цела ера или ти него  Wink и пиете по едно заедно  Tongue
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
GLADIATOR1
Лейтенант
***

Karma: +97/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 211



Профил
« Отговор #10 -: Януари 17, 2009, 18:49:05 »

е и аз съм далеч,но знам че ще е купон и ще си струва  Smiley представи си всеки с табелка с ника си в империята  Grin ,и се срешнеш с некой който те е тормозил цела ера или ти него  Wink и пиете по едно заедно  Tongue
Ех се едно си в рая  Grin
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #11 -: Януари 17, 2009, 18:50:27 »

Я виж колко сме маймуни на клона. Щом е за аванта всеки ше се навие. Ше вземат да банкрутират от нас  *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*
Като знам какви смоци има тука  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
ми ако сметна грубо,колко пари съм дал аз само за тези години  Smiley не мога ги изпия 1г,а и не е тва идеята  Wink ако ме разбираш
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #12 -: Януари 17, 2009, 18:51:14 »

Ще бъде страхотно.  Grin Grin Grin Grin Поне ще си опознаем враговете . Grin Grin Grin Grin може и войските да си пуснем да се бият а ние на по чашка да гледаме битката. Grin Grin Grin
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #13 -: Януари 17, 2009, 18:52:01 »

ми ако сметна грубо,колко пари съм дал аз само за тези години  Smiley не мога ги изпия 1г,а и не е тва идеята  Wink ако ме разбираш

Аз ти разбирам идеята, но нали знаеш, че благоприличието е до третата водка. После започва ....
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #14 -: Януари 17, 2009, 18:53:19 »

е и аз съм далеч,но знам че ще е купон и ще си струва  Smiley представи си всеки с табелка с ника си в империята  Grin ,и се срешнеш с некой който те е тормозил цела ера или ти него  Wink и пиете по едно заедно  Tongue
-ама като знам колко псувни има раздадени из ефира,за някои може да не е толкова идилично *hihi*
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!