Imperia Online България  
Април 19, 2024, 17:45:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Растоварване на транспорта  (Прочетена 2769 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« -: Септември 17, 2007, 11:21:05 »

   Здравейте!Поради неизвестни за мен причини транспорта в свят 3 не се растоварва сам,независимо от това, че 15 000 точки са назад в историята на доста от играчите!!!Така ли ще бъде до края на ерата или администраторите ще вземат някакво отношение? Smiley...просто питам за да знам дали да пускам още торарни станции или не! :)Не стига,че няма инфо "online"
ами това с транспорта идва малко в повече!!!!Армията ми се разножда като преял кон из империята с доста съмнителна ефективност!!!  Sad Wink
   
Активен
nigg
Майор
*****

Karma: +258/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 919


Профил
« Отговор #1 -: Септември 17, 2007, 11:23:27 »

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=100.0
за всички светове е така
Активен
Teardrop
Гост
« Отговор #2 -: Септември 17, 2007, 13:05:48 »

Не е възможно да съществува този бъг. Крум каза, че бъг няма и че ще наказва с бан всеки, който му докладва за него без сериозни доказателства. Негатив беше писал нещо от сорта: "Митът, че това е използване на бъг, е развенчан. КРАЙ!". Калимантана, ако изобщо се наричаше така, препоръча на всички да поиграят повечко и тогава да се изказват по подобни проблеми, а не да дрънкат глупости за бъгове. От докладването на проблема публично в съответния тематичен раздел на форума до спирането на автоматичното разтоварване на станциите минаха има няма две седмици. Няма наказани за използването на бъг. Следователно бъг не съществува и не може да съществува.
Anima, аз ви препоръчвам да четете по-редовно раздел "Новини" на форума, там винаги актуално се отразяват всякакви настоящи и бъдещи промени по играта. Може би сте изпуснали публикуваното съобщение в играта относно спирането, както са го пропуснали всички други играещи, но поне във форума темите си стоят и могат да бъдат прочетени на по-късен етап. Е, разбира се, ако не бъдат случайно изтрити, както наскоро целия форум.
« Последна редакция: Септември 17, 2007, 15:12:23 от Teardrop » Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #3 -: Септември 17, 2007, 13:30:15 »

   Това,че тронспорта не се растоварва сам,след 15000 точки във всички светове е много итртигуващо!!!...аз мога да говоря само за свят 3 ...там на се растоварва със сигурност!!!!!!Ако това ще бъдат правилата на играта за напред,достатъчно е администраторите да го обявят ....
   Да ме накажат за това, че докладвам за проблем?Huh??!!!! Shocked Shocked :oПри положение,че наистина има такъв!!!!!!! Shocked Shocked Shocked В СВЯТ 3 ТРАНСПОРТА НЕ СЕ РАСТОВАРВА!!!!!НИКОЙ от администраторите не е обявил, че това е промяна в правилата,което означава,че случващото се е проблем!!!!!!!!
   Интересува ме отговора на администраторите!!!!И не само мен ме интересува!!!!Тази игра е стратегея и информацията по този вупрос е повече от необходима!!!!Мисля, че на всички е ясно защо....
Активен
Teardrop
Гост
« Отговор #4 -: Септември 17, 2007, 13:44:59 »

Имах предвид бъга, заради който е спряно автоматичното разтоварване. А то е спряно за неопределено време във всички светове. Спирането ще продължи точно до тогава, докато не бъде коригиран несъществуващия бъг.

П.П. Благодаря на администраторите, че сложиха линк към стария форум.
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Септември 17, 2007, 17:58:34 »

   Това,че тронспорта не се растоварва сам,след 15000 точки във всички светове е много итртигуващо!!!...аз мога да говоря само за свят 3 ...там на се растоварва със сигурност!!!!!!Ако това ще бъдат правилата на играта за напред,достатъчно е администраторите да го обявят ....
   Да ме накажат за това, че докладвам за проблем?Huh??!!!! Shocked Shocked :oПри положение,че наистина има такъв!!!!!!! Shocked Shocked Shocked В СВЯТ 3 ТРАНСПОРТА НЕ СЕ РАСТОВАРВА!!!!!НИКОЙ от администраторите не е обявил, че това е промяна в правилата,което означава,че случващото се е проблем!!!!!!!!
   Интересува ме отговора на администраторите!!!!И не само мен ме интересува!!!!Тази игра е стратегея и информацията по този вупрос е повече от необходима!!!!Мисля, че на всички е ясно защо....

мисля че проблема не е от сега  :Dпросто по този начин фермерчетата са облагодетелствани ;D
 което не е добре според мен правилата трябва да се спазват Embarrassed
Активен

Age of Extinction
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #6 -: Септември 18, 2007, 07:05:25 »

 :)Аз съм просто смутен!.... Smiley Smiley :)Никой от администраторите не реагира на писанията ни!!! :)Сега какво ми остава?Huh?.....да  увелича капацитета на товарните станции,да си распусна армиято тъй като от нея няма почти никаква полза и да се отдам на тихи фермерски занимания!!! Smiley Smiley....а  сами може да се сетите дали това няма да ми е последната ера в империята!!!!!.....няма инфо "online" , транспорта не се растоварва , естествено издръжката на армията по време на поход продължава да е доста скъпа а ефективността на атаките е везкрайно намалена...ТОВА ВЕЧЕ НЕ Е МОЯТА ИГРА!!!!!!
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #7 -: Септември 18, 2007, 11:06:04 »

Администраторите отдавна са реагирали на писанията ви,виж поста на нигг...
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!