Imperia Online България  
Април 29, 2024, 02:00:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕОБОСНОВАНИ НАКАЗАНИЯ  (Прочетена 15133 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shpriglata
Сержант
**

Karma: +17/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 85



Профил
« Отговор #105 -: Януари 06, 2009, 06:48:23 »

Освен да благодаря, че сте благоволили така великодушно да ме оставите да съществувам искам и да Ви предупредя най-учтиво, че в момента, в който приключи войната ви със Злите, ще бъда свободен от ангажимента, който съм поел към своя съветник и ще потърся война на свой ред заради прекрасното бяло платнище, веещо се гордо по Вашите бойници. За съжаление предполагам, че дотогава от Вас няма да е останало много.

П.П. Вярно Гаргаран не ме е учил на подлости, аз него съм учил на такива.
добре бе скелетан като искаш нападаи но не съм те пипал и не съм дал да те пипнат заради бисер помоли ме иначе все тая ама ми е смешно фермите станаха големи заради приятели и са показват мускули
Активен


                       КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 14
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #106 -: Януари 06, 2009, 08:59:03 »

ако е имал в незащитената провка с 3 крепост 4 м злато, колко е имал в другите ?
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #107 -: Януари 06, 2009, 09:34:07 »

Аре стига бе, стават смешни! Всеки тук може да цитира поне по няколко подобни грабежа само в тая ера. Кой ще каже, че не са му отмъквали пари по тоя начин и то 10 пъти повече Huh?  ... и някой да е заключен за това Huh?  Какви учебници ви гонят  *crazy* Тея доводи са СМЕШНИ БЕ ... *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *crazy* *crazy* *crazy*  Кой ще остави толкова пари 3 часа и никой да не ги вземе  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* казах вече, че времето между битките беше няколко минути *crazy*  а и посочената битка е от предния ден или даже по предния . очевидно не съм наказан за това, но това е оправданието, защо не съм наказан за битка, която е била миналата година? Можете да пишете каквото си искате вече , важното е, че всички разбраха за какво става дума, и че работата ви мирише от всякъде. Дори да не пишат, хората четат и си правят изводи  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed  
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 10:16:45 от nn73 » Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #108 -: Януари 06, 2009, 10:37:47 »

Аре стига бе, стават смешни! Всеки тук може да цитира поне по няколко подобни грабежа само в тая ера. Кой ще каже, че не са му отмъквали пари по тоя начин и то 10 пъти повече Huh?  ... и някой да е заключен за това Huh?  Какви учебници ви гонят  *crazy* Тея доводи са СМЕШНИ БЕ ... *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *crazy* *crazy* *crazy*  Кой ще остави толкова пари 3 часа и никой да не ги вземе  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* казах вече, че времето между битките беше няколко минути *crazy*  а и посочената битка е от предния ден или даже по предния . очевидно не съм наказан за това, но това е оправданието, защо не съм наказан за битка, която е била миналата година? Можете да пишете каквото си искате вече , важното е, че всички разбраха за какво става дума, и че работата ви мирише от всякъде. Дори да не пишат, хората четат и си правят изводи  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed   
Пич не става дума за парите.Да аз съм взимал 11 милиона от един турчин и веднага ми тръгнаха нямаше с какво да ги спра похарчих 2-3 милиона изнесох каквото можех и това е.Взеха ми 5-6 милиона.На всеки се случва.Обаче доколкото разбирам твоя случаи е друг!Ти си имал армията да го спреш,а не си го направил и си оставил парите в незащите 3-ка там или 4-ка,като си мжоел да ги пренесеш в главната провинция.
Активен
duralumin
УМРИ ПРАВ НЕ ЖИВЕЙ НА КОЛЕНЕ
Капитан
****

Karma: +65/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 298


$$$$$$$$$$$$$$


Профил
« Отговор #109 -: Януари 06, 2009, 10:57:14 »

Баси малоумната тема.
Какво сте се разприказвали - то е ясно "тоя" е точил от "оня"
"оня" реве като п...ка че го наказали и ръси тъпотии като новобранец
... е що се занимавате да го убеждавата, че слона не е син ...
Няма ли кой да зключи това словоблудство .
Активен

enjoy the silece
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #110 -: Януари 06, 2009, 11:20:22 »

Баси малоумната тема.
Какво сте се разприказвали - то е ясно "тоя" е точил от "оня"
"оня" реве като п...ка че го наказали и ръси тъпотии като новобранец
... е що се занимавате да го убеждавата, че слона не е син ...
Няма ли кой да зключи това словоблудство .
*ok* *ok* *ok*
Айде стига вече!
Активен

delenda est!
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!