Imperia Online България  
Април 29, 2024, 08:32:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕОБОСНОВАНИ НАКАЗАНИЯ  (Прочетена 15136 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #15 -: Януари 06, 2009, 00:24:17 »

айде без театри, аз съм наказван за същото с разликата че вие сте се уговорили, я си признай   ;D
трябва да си полуидиот да си off с тия пари без армия или да си on и да не поръчаш някакво проучване, стига си ревал тук !
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 00:26:26 от LCFDIVINE » Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #16 -: Януари 06, 2009, 00:25:49 »

станало през едно ip или преди това сте се наглеждали  Lips Sealed
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #17 -: Януари 06, 2009, 00:28:21 »

Не само че не си опитвал да ги спасяваш, ами нарочно си ги оставил там. Битката е като за учебник по точене, влизали сте си по акаунтите, и 2мата сте онлайн по време на атаката, крепостта е абсурдна, нападащата армия е абсурдна.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #18 -: Януари 06, 2009, 00:34:28 »

НИЩО ПОДОБНО !!! Направих обир и ме удариха веднага след това, много добре знаете, че по време на атака, не можеш да пуснеш проучване или сграда ако има вече пуснати такива.. *crazy* , не можеш и да наемеш ако си поръчал войска и казармите са пълни, а не можеш и да местиш защото транспорта побира малко и върви 5 мин при атака. Единственото което можеш да направиш е да спасиш армията. КЪДЕ Е НАРУШЕНИЕТО, ДЪРЖА ДА НАУЧА Huh??   ТОВА Е ПЪЛЕН АБСУРД !!!!!  
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #19 -: Януари 06, 2009, 00:36:58 »

тцтцтц, от къде толкова пара и проучвания ще кажеш че 4 са текли, аре стига  *stop*
Активен

nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #20 -: Януари 06, 2009, 00:38:06 »

НИКОГА НЕ СЪМ ВЛИЗАЛ В АКАУНТА НА ЧОВЕКА, КОЙТО МЕ Е ОБРАЛ ... ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ДА ГО ДОКАЗВАТЕ ЗАЩОТО ТОКУ ЩО СИ ИЗПРОСИХТЕ СЪДЕБЕН ПРОЦЕС !!!!  ГРАНТИРАМ ГО!
Активен
nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #21 -: Януари 06, 2009, 00:40:22 »

тцтцтц, от къде толкова пара и проучвания ще кажеш че 4 са текли, аре стига  *stop*

ПРИ АТАКА НЕ МОЖЕШ ДА ПУСНЕШ ПОВЕЧЕ ОТ 1 ПРОУЧВАНЕ , БИ ТРЯБВАЛО ДА ГО ЗНАЕШ
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #22 -: Януари 06, 2009, 00:43:19 »

НИКОГА НЕ СЪМ ВЛИЗАЛ В АКАУНТА НА ЧОВЕКА, КОЙТО МЕ Е ОБРАЛ ... ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ДА ГО ДОКАЗВАТЕ ЗАЩОТО ТОКУ ЩО СИ ИЗПРОСИХТЕ СЪДЕБЕН ПРОЦЕС !!!!  ГРАНТИРАМ ГО!
опааа! работа за мен!  Grin  Брато, предлагам ти адвокатска услуга срещу 10 % от сумичката дето са ти я гушнали. В леви хем! Ше ги скъсаме тия модърейтъри, ръиш!

Я не се прави на света вода ненапита, моето момче!
Активен

delenda est!
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #23 -: Януари 06, 2009, 00:44:40 »

НИЩО ПОДОБНО !!! Направих обир и ме удариха веднага след това, много добре знаете, че по време на атака, не можеш да пуснеш проучване или сграда ако има вече пуснати такива.. *crazy* , не можеш и да наемеш ако си поръчал войска и казармите са пълни, а не можеш и да местиш защото транспорта побира малко и върви 5 мин при атака. Единственото което можеш да направиш е да спасиш армията. КЪДЕ Е НАРУШЕНИЕТО, ДЪРЖА ДА НАУЧА Huh??   ТОВА Е ПЪЛЕН АБСУРД !!!!!   

Почваш да се излагаш вече. Предишната ти битка е била 3 часа по-рано. Сериозно ли твърдиш, че армия със скоростен коефициент 0,8 се прибира над 3 часа от 700 разстояние, при това в блиц света?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #24 -: Януари 06, 2009, 00:46:16 »

нищо няма да вземеш брат то бива то може ама толкова тъпо на нищо не мяса  *wall* *wall* *wall* *wall*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #25 -: Януари 06, 2009, 00:47:35 »

Почваш да се излагаш вече. Предишната ти битка е била 3 часа по-рано. Сериозно ли твърдиш, че армия със скоростен коефициент 0,8 се прибира над 3 часа от 700 разстояние, при това в блиц света?
Йееее! Ше ти водя процеса безплатно, кажи как става тоя номер бе? В блица?  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*
Активен

delenda est!
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #26 -: Януари 06, 2009, 00:48:11 »

Крум те съсипа, само дето орева орталъка аз ти казах още в началото ще ти дадът отговор който няма да ти хареса но ще е краен Wink
Активен

WinCompany
nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #27 -: Януари 06, 2009, 00:52:45 »

НЕЩО ПОВЕЧЕ , сега виждам че човека, който ме е обрал е член на "lavina_bg" и друго виждам, че "lavina_bg" води ВОЙНА със "zlite", и още виждам, че ЛИДЕРА на "zlite" E МОДЕРАТОР.
От тук следва ЛОГИЧНИЯТ ВЪПРОС "КОЙ ИМА ИНТЕРЕС ДА ЕЛИМИНИРА НАЙ-СИЛНИЯТ ИГРАЧ ОТ "Lavina_bg"Huh?  Undecided
САМИ СИ ОТГОВОРЕТЕ НА ТОЗИ ВЪПРОС ...
А И ДРУГО ЗАЩО МОДЕРАТОРИТЕ ИГРАЯТ и ИМАТ ЛИ ИНТЕРЕС ДА ЕЛИМИНИРАТ ЕДИН ИЛИ ДРУГ ИГРАЧ след като тази възможност е в ръцете им? Не сме толкова изкукали, че да не се сетим нали? *crazy*
Активен
nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #28 -: Януари 06, 2009, 00:53:35 »

опааа! работа за мен!  Grin  Брато, предлагам ти адвокатска услуга срещу 10 % от сумичката дето са ти я гушнали. В леви хем! Ше ги скъсаме тия модърейтъри, ръиш!

Я не се прави на света вода ненапита, моето момче!
споко братле и аз съм адвокат *ok*
Активен
moby
Гост
« Отговор #29 -: Януари 06, 2009, 00:54:10 »

НЕЩО ПОВЕЧЕ , сега виждам че човека, който ме е обрал е член на "lavina_bg" и друго виждам, че "lavina_bg" води ВОЙНА със "zlite", и още виждам, че ЛИДЕРА на "zlite" E МОДЕРАТОР.
От тук следва ЛОГИЧНИЯТ ВЪПРОС "КОЙ ИМА ИНТЕРЕС ДА ЕЛИМИНИРА НАЙ-СИЛНИЯТ ИГРАЧ ОТ "Lavina_bg"Huh?  Undecided
САМИ СИ ОТГОВОРЕТЕ НА ТОЗИ ВЪПРОС ...
А И ДРУГО ЗАЩО МОДЕРАТОРИТЕ ИГРАЯТ и ИМАТ ЛИ ИНТЕРЕС ДА ЕЛИМИНИРАТ ЕДИН ИЛИ ДРУГ ИГРАЧ след като тази възможност е в ръцете им? Не сме толкова изкукали, че да не се сетим нали? *crazy*
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=14002.0
Цитат
Global Moderators – Това са Модераторите на Форума. Те отговарят за цялостната поддръжка на Форума.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!