Imperia Online България  
Април 29, 2024, 02:17:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕОБОСНОВАНИ НАКАЗАНИЯ  (Прочетена 15134 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« -: Януари 05, 2009, 23:35:47 »

Очевидно се налага откриването и на такава тема !!!! Вероятно има и друго ощетени, които си дават парите и безсънни нощи *gamer* и в един момент им заключват акаунта със абсурдното обяснение "виновен" (Вашият акоунт е наказан до ............. За нарушаване на правилата на играта." Какви са нару6енията не е ясно? но има и един сериозен проблем възможно ли е някой от модераторите да изпълняват "ПОРЪ4КИ" Huh?? ПРЕДЛАГАМ ТУК ДА РАЗГЛЕДАМЕ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ *scratch*
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 00:24:18 от nn73 » Активен
nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #1 -: Януари 05, 2009, 23:37:53 »

някой може ли да ми отговори ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ СЪМ НАКАЗАН?Huh??? wassup
Активен
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 05, 2009, 23:38:34 »

Според мен е възможно, но това е друга бира. Ако искаш да разбереш защо си наказан пиши на Крум или Отон лично и ще ти бъде отговорено! Отговора може да е абсурден но е краен! Аз съм им любимец 13 за това говоря така иначе са точни момчета стига да искат Smiley

п.с. в момента ги няма но утре ще ти отговорят! А сега ще ти заключат темата защото имаш отговор на въпроса (донякъде)!
Активен

WinCompany
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 05, 2009, 23:43:40 »

Наказанията са за една/няколко от следните причини:
-мултиакаунтинг
-източване на ресурс
-приятелски заеми
-изкуствено качване на доблест
-нагласени битки
-грубо нарушаване правилата на публичния чат
-грубо нарушаване правилата на играта
-грубо нарушаване правилата на форума

п.с. Това го копирах от майор Соколов  Grin
« Последна редакция: Януари 05, 2009, 23:45:23 от mitkowin » Активен

WinCompany
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #4 -: Януари 05, 2009, 23:44:13 »

 в кой свят играеш
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #5 -: Януари 05, 2009, 23:46:18 »

НИ БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ МОЛЯ ДА МИ ОТГОВАРЯТ "ЗАЩО"! След като съм наказан би следвало да бъда уведомен НЕЗАБАВНО, със сътветно изложените доводи и доказателства!!! Както и начин да се оспорват ако липсват доказателства за основателността !!! Липсата на подобна инфорнация поставя под съммнение основателността на наказанията!!!  От тази гледна точка така наложеното наказание е НЕОСНОВАТЕЛНО т.е. Своеволно!!! и тука идва въпросът КОЙ НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА СВОЕВОЛИЯТА НА НЯКОЙ МОДЕРАТОР?
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #6 -: Януари 05, 2009, 23:49:27 »

НИ БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ МОЛЯ ДА МИ ОТГОВАРЯТ "ЗАЩО"! След като съм наказан би следвало да бъда уведомен НЕЗАБАВНО, със сътветно изложените доводи и доказателства!!! Както и начин да се оспорват ако липсват доказателства за основателността !!! Липсата на подобна инфорнация поставя под съммнение основателността на наказанията!!!  От тази гледна точка така наложеното наказание е НЕОСНОВАТЕЛНО т.е. Своеволно!!! и тука идва въпросът КОЙ НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА СВОЕВОЛИЯТА НА НЯКОЙ МОДЕРАТОР?
ти от коя галактика идваш  Lips Sealed
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #7 -: Януари 05, 2009, 23:50:59 »

НИ БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ МОЛЯ ДА МИ ОТГОВАРЯТ "ЗАЩО"! След като съм наказан би следвало да бъда уведомен НЕЗАБАВНО, със сътветно изложените доводи и доказателства!!! Както и начин да се оспорват ако липсват доказателства за основателността !!! Липсата на подобна инфорнация поставя под съммнение основателността на наказанията!!!  От тази гледна точка така наложеното наказание е НЕОСНОВАТЕЛНО т.е. Своеволно!!! и тука идва въпросът КОЙ НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА СВОЕВОЛИЯТА НА НЯКОЙ МОДЕРАТОР?

ще чакаш тогава  Smiley

мисля че става въпрос за наглеждане и пазар но като си упорит чакай  Wink ;D
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #8 -: Януари 05, 2009, 23:59:21 »

преди 2 дни заключиха акаунтите на sisi36 i clabcho заради нарушен блок. ама КОЙ Е ВИНОВЕН ЧЕ Е НАРУШЕН БЛОКА, СЛЕД КАТО ЧАСОВНИЦИТЕ ОТЧИТАХА БЕЗУМНИ ЧАСОВЕ Huh?Huh???  Защо отнесоха наказания след като вината за нарушаването на блока е в поддръжката на игратаHuh?? И за това clabcho беше размазан и върнат в първи клас Huh?? Това не е ли безобразие?
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #9 -: Януари 06, 2009, 00:00:38 »

никой не те е наказвал, аз що си знаех кога да вляза, броиш 6 часа и си готов  Smiley
размазан е щото е шматарок, не за друго  Wink
Активен

nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #10 -: Януари 06, 2009, 00:03:26 »

когато излизаш последната минута е възможно да захапеш няколко секунди от следващия час нали ? а как да го видиш ако не работят часовниците? е то и часовниците им не са верни ...
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 00:13:22 от nn73 » Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #11 -: Януари 06, 2009, 00:09:38 »

виждаш на излизане(тоя на сървЪра) другото е лесно Smiley
Активен

moby
Гост
« Отговор #12 -: Януари 06, 2009, 00:10:54 »

Ей навремето много ме кефиха онези блокове в **: 59:59 .....и след 4-5 часа ОН  *freak* ....ех носталгия  Undecided
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #13 -: Януари 06, 2009, 00:15:57 »

Очевидно се налага откриването и на такава тема !!!! Вероятно има и друго ощетени, които си дават парите и безсънни нощи *gamer* и в един момент им заключват акаунта със абсърдното обяснение "виновен" (Вашият акоунт е наказан до ............. За нарушаване на правилата на играта." Какви са наръ6енията не е ясно? но има и един сериозен проблем възможно ли е някой от модераторите да изпълняват "ПОРЪ4КИ" Huh?? ПРЕДЛАГАМ ТУК ДА РАЗГЛЕДАМЕ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ *scratch*

На твое място бих заместил "ощетени" с "нагли" http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/10/2009_1_4/9091941_9025222_620371
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
nn73
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #14 -: Януари 06, 2009, 00:20:59 »

е и какво Huh?? взеха ми парите които не можах да спася! С какъв транспорт точно се местят толкова пари? Това се случва всеки ден и не виждам кое точно правило е нарушеноHuh?? НАКАЗАХА МЕ ЗА ТОВА ЧЕ СА МЕ ОБРАЛИ !!!!!!! БРАВО БЕ УМНИЦИ !!! Как ви ги раждат главите подобни  *crazy*
 
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 00:26:44 от nn73 » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!